Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
konkrétan fáj a fejem attól, amit a Westworld művelt a fináléban.

jó értelemben persze, de most elmegyek Cataflámért!
shawnka
most néztem másodjára, hogy felfogjam mi is történt.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy értek mindent 😀
Kenny
A legnagyobb mindfuck hogy | Charlotte Hale nem Charlotte Hale. | 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
konkrétan fáj a fejem attól, amit a Westworld művelt a fináléban.

jó értelemben persze, de most elmegyek Cataflámért!
shawnka
most néztem másodjára, hogy felfogjam mi is történt.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy értek mindent 😀
Kenny
na kérdezgess, 63 óra reddit olvasással a hátam mögött felvértezve érzem magamat bármilyen para megválaszolására!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
konkrétan fáj a fejem attól, amit a Westworld művelt a fináléban.

jó értelemben persze, de most elmegyek Cataflámért!
shawnka
most néztem másodjára, hogy felfogjam mi is történt.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy értek mindent 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a westworld stáblista utáni jelenetét el ne felejtsétek!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Mi van ezzel a Westworld-el hogy naponta látom hogy irjátok hogy alig birtam végignézni ezt a részt? Minden részben aranyos kiscicákat csapnak agyon vagy mi?

Meg ha ennyire nyomasztó miért nézi valaki?
Cowboykarcsi90
mindfuck az egész.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Jó, jó, de MENNYIRE megveszekedett rajongók a Westword-reddit júzerei?

52.42.13.100

Komolyan tolják a sorozat készítői. 😀

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Szerencsére nem nyomasztó és nem is csapnak agyon benne aranyos kiscicákat sem. Szimplán csak a sztorija, a fordulatai olyanok hogy sok. 😀
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mi van ezzel a Westworld-el hogy naponta látom hogy irjátok hogy alig birtam végignézni ezt a részt? Minden részben aranyos kiscicákat csapnak agyon vagy mi?

Meg ha ennyire nyomasztó miért nézi valaki?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Nekem az agyam jelzett hogy ez sok neki. Konkrétan megnéztem a 91 perces epizódot vagy három többperces szünettel összesen több mint 2 óra alatt. 😀

De még így is sok volt.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
konkrétan fáj a fejem attól, amit a Westworld művelt a fináléban.

jó értelemben persze, de most elmegyek Cataflámért!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Befejeztem az Unsolved-ot végre. Csak ajánlani tudom, akit egy kicsit érdekel a 2pac és Biggie halálának oka.
Elég jó castot rántottak össze, szóval élvezhető volt.
Várom a következ netflixes ilyen doku féle sorozatot. OJ is jó volt és ez is.

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
VB előtt sikerült befejeznem a Terrort.

Összességében a sorozat sem rossz, nem unalmas, megérdemel egy sima 7-est tőlem, de a könyvnek a nyomába sem ér. Olvassátok el a könyvet, megéri!
Vrij6
De ha már végignéztem a sorozatot, az nem spoilerezte el a könyvet is?
Cowboykarcsi90
Nagyon sok minden teljesen máshogy van a könyvben, szerintem mindenképpen megéri a sorozat után elolvasnod. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
VB előtt sikerült befejeznem a Terrort.

Összességében a sorozat sem rossz, nem unalmas, megérdemel egy sima 7-est tőlem, de a könyvnek a nyomába sem ér. Olvassátok el a könyvet, megéri!
Vrij6
De ha már végignéztem a sorozatot, az nem spoilerezte el a könyvet is?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
VB előtt sikerült befejeznem a Terrort.

Összességében a sorozat sem rossz, nem unalmas, megérdemel egy sima 7-est tőlem, de a könyvnek a nyomába sem ér. Olvassátok el a könyvet, megéri!
Vrij6
Hosszu volt nekem a 10rész. 6-7 elég lett volna.
braxa88
Igen, 8-ban lerendezhető lett volna:

Ezzel kapcsolatos hír:

Az AMC berendelte a THE TERROR második évadát - természetesen antológiasorozattá alakítják, vagyis a "folytatás" egy teljesen különálló sztorit mesél majd el. Ezúttal a második világháború idején járunk majd, amikor is egy szellem kísérti a japán-amerikaiakat a USA-beli otthonaikban, az internáló táborokban és a Csendes-óceánon.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
VB előtt sikerült befejeznem a Terrort.

Összességében a sorozat sem rossz, nem unalmas, megérdemel egy sima 7-est tőlem, de a könyvnek a nyomába sem ér. Olvassátok el a könyvet, megéri!
Vrij6
Hosszu volt nekem a 10rész. 6-7 elég lett volna.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
VB előtt sikerült befejeznem a Terrort.

Összességében a sorozat sem rossz, nem unalmas, megérdemel egy sima 7-est tőlem, de a könyvnek a nyomába sem ér. Olvassátok el a könyvet, megéri!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Westworld 2x09 😮😮😮
Mikey
Ez nagyon nehéz epizód volt 😕

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Westworld 2x09 😮😮😮
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Westworld 8.rész WOW!

Utolsó mondat után ujra kéne nézni 😀
braxa88
| de most akkor végig Mév irányította az öreg indiánt, vagy tényleg öntudatra ébredt a csávó? |
shawnka
| Szerintem öntudatra ébredt, de mikor Maeve kislányával beszélt, akkor Maeve irányította. |
Mikey
| Akacheta felébredt magától. annyiban helyesbítenék, hogy amikor Lakota nyelven beszélt, akkor Maeve-hez beszélt. amikor angolul, akkor a kislányhoz. nem irányította, csak összekapcsolódtak és Ake elmondta, hogy mi volt a története. ugye Maeve-ben benne maradt, hogy a Lakoták terrorizálták őket.
most esett le nekem is, Ford a S1 végén a Ghost Nation-ről beszélt, nem Doloresékről. úgy látszik nekik szánt valami szerepet ebben az egészben. Dolores is ezért nyírta ki az egyiket a S2 kezdő epizódjában. hibátlan epizód volt, sima Emmy-díjas. azt nem tudom hogy sikerült a fejbőr alá tetkózni a labirintust mondjuk 😊
plusz 10 év halál nélkül, elég badass csávó Ake.
amúgy MiB hogy úszott meg ennyi lőtt sebet? valami furfang lesz ebben is.
|

a Nirvana mennyire ütött már ehhez a részhez? 😕((
A következő rész is fasza lesz, érzem a bemutatóból. Kapunk egy nagy adag MiB háttérsztorit.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Westworld 8.rész WOW!

Utolsó mondat után ujra kéne nézni 😀
braxa88
| de most akkor végig Mév irányította az öreg indiánt, vagy tényleg öntudatra ébredt a csávó? |
shawnka
| Szerintem öntudatra ébredt, de mikor Maeve kislányával beszélt, akkor Maeve irányította. |
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Westworld 8.rész WOW!

Utolsó mondat után ujra kéne nézni 😀
braxa88
| de most akkor végig Mév irányította az öreg indiánt, vagy tényleg öntudatra ébredt a csávó? |
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Westworld 8.rész WOW!

Utolsó mondat után ujra kéne nézni 😀
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
A 2x05, na az kínzás volt. Az első epizód, aminek a felénél azt néztem, mikor lesz már vége. Remélem a többi nem ilyen lesz...
Mikey
WW shogun world? nekem bejött
petey
Akkor a mostaninak is be kellett jönnie. 😊
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A Six második évadja is bejövős eddig.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
En a doku, foleg tortenelmi sorozatokat kedvelem nagyon. Most van egy ujabb, amit nem lattam (ez onmagaban nagy dolog 😀). Azsia evszazada (The Asian century, by NatGeo). Aki hozzam hasonloan szereti az ilyesmit, ajanlom jo szivvel.
Bar erdekes modon, ami angolul a harmadik resz volt (Marcos a Fulop szigeteki diktator), az magyarul az elso resz lett. Attol meg jo.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...