Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Az megvan, hogy már 1 hónapja kijött a Last Chance U 3. évada(új helyszínnel és sulival)?
 www.youtube.com/watch?v=S5GijgZTx5E
Az első 3 részt gyorsan meg is néztem, az új edző, Jason Brown 10000× szimpibb arc, mint Buddy Stevens a legjobb pillanatában volt. Elég annyit mondani a csávóról, hogy Comptonból való. Az edzői stílusa érdekes, de szerethető eddig.
A 3. részt, amikor a Pirates az előző szezonban veretlen bajnokkal játszik,akár önállóan is élvezhető, nagyon jó rész.
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban.

Egyébként már kedzenek beszívárogni az évadosok az NFL-be is. Franklin, akárcsak Nick Marshall QB-ról CB-re váltott és UDFA rookieként a Bearsben van. C.J. Reavis pedig a jaguars játékosa, jó esélye van bekerülni a practice squaba nálunk.
iktriad
én még a 2. évadot próbálom beszerezni vhonnan...
csebi
netflixen fent van
meg piratebay
Negritis
Van még más lehetőség is, el is küldtem egyet Csebinek PM-ben.
iktriad
köszi itt is!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Who Is America 1x06

Elmebeteg ez az ember 😀
Nem tudom elhinni, hogy ez nem kamu amúgy a rövid interjúkat leszámítva
flzoli
Ezek a politikusok valóban léteznek kint Amerikában. 😊
A helyi, lokális Semjének, Kósák, Hadházyk, Gyurcsányok.
Szerinted eljátszák, hogy hülyék, vagy tényleg hülyék?
Sobri Jóska
Nem a politikusokat mondom, mert azok ki vannak képezve az ilyen helyzetekre, és általában nem is mennek bele a hülyeségbe.
A resztli (lehet) a kamu szerintem, amikor ilyen-olyan aktivisták, C-D listás celebek meg megmondóemberek pénzért lemennek kutyába.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Who Is America 1x06

Elmebeteg ez az ember 😀
Nem tudom elhinni, hogy ez nem kamu amúgy a rövid interjúkat leszámítva
flzoli
Ezek a politikusok valóban léteznek kint Amerikában. 😊
A helyi, lokális Semjének, Kósák, Hadházyk, Gyurcsányok.
Szerinted eljátszák, hogy hülyék, vagy tényleg hülyék?

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Who Is America 1x06

Elmebeteg ez az ember 😀
Nem tudom elhinni, hogy ez nem kamu amúgy a rövid interjúkat leszámítva

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy már 1 hónapja kijött a Last Chance U 3. évada(új helyszínnel és sulival)?
 www.youtube.com/watch?v=S5GijgZTx5E
Az első 3 részt gyorsan meg is néztem, az új edző, Jason Brown 10000× szimpibb arc, mint Buddy Stevens a legjobb pillanatában volt. Elég annyit mondani a csávóról, hogy Comptonból való. Az edzői stílusa érdekes, de szerethető eddig.
A 3. részt, amikor a Pirates az előző szezonban veretlen bajnokkal játszik,akár önállóan is élvezhető, nagyon jó rész.
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban.

Egyébként már kedzenek beszívárogni az évadosok az NFL-be is. Franklin, akárcsak Nick Marshall QB-ról CB-re váltott és UDFA rookieként a Bearsben van. C.J. Reavis pedig a jaguars játékosa, jó esélye van bekerülni a practice squaba nálunk.
iktriad
én még a 2. évadot próbálom beszerezni vhonnan...
csebi
netflixen fent van
meg piratebay
Negritis
Van még más lehetőség is, el is küldtem egyet Csebinek PM-ben.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Az megvan, hogy már 1 hónapja kijött a Last Chance U 3. évada(új helyszínnel és sulival)?
 www.youtube.com/watch?v=S5GijgZTx5E
Az első 3 részt gyorsan meg is néztem, az új edző, Jason Brown 10000× szimpibb arc, mint Buddy Stevens a legjobb pillanatában volt. Elég annyit mondani a csávóról, hogy Comptonból való. Az edzői stílusa érdekes, de szerethető eddig.
A 3. részt, amikor a Pirates az előző szezonban veretlen bajnokkal játszik,akár önállóan is élvezhető, nagyon jó rész.
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban.

Egyébként már kedzenek beszívárogni az évadosok az NFL-be is. Franklin, akárcsak Nick Marshall QB-ról CB-re váltott és UDFA rookieként a Bearsben van. C.J. Reavis pedig a jaguars játékosa, jó esélye van bekerülni a practice squaba nálunk.
iktriad
én még a 2. évadot próbálom beszerezni vhonnan...
csebi
netflixen fent van
meg piratebay

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Az megvan, hogy már 1 hónapja kijött a Last Chance U 3. évada(új helyszínnel és sulival)?
 www.youtube.com/watch?v=S5GijgZTx5E
Az első 3 részt gyorsan meg is néztem, az új edző, Jason Brown 10000× szimpibb arc, mint Buddy Stevens a legjobb pillanatában volt. Elég annyit mondani a csávóról, hogy Comptonból való. Az edzői stílusa érdekes, de szerethető eddig.
A 3. részt, amikor a Pirates az előző szezonban veretlen bajnokkal játszik,akár önállóan is élvezhető, nagyon jó rész.
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban.

Egyébként már kedzenek beszívárogni az évadosok az NFL-be is. Franklin, akárcsak Nick Marshall QB-ról CB-re váltott és UDFA rookieként a Bearsben van. C.J. Reavis pedig a jaguars játékosa, jó esélye van bekerülni a practice squaba nálunk.
iktriad
én még a 2. évadot próbálom beszerezni vhonnan...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy már 1 hónapja kijött a Last Chance U 3. évada(új helyszínnel és sulival)?

Az első 3 részt gyorsan meg is néztem, az új edző, Jason Brown 10000× szimpibb arc, mint Buddy Stevens a legjobb pillanatában volt. Elég annyit mondani a csávóról, hogy Comptonból való. Az edzői stílusa érdekes, de szerethető eddig.
A 3. részt, amikor a Pirates az előző szezonban veretlen bajnokkal játszik,akár önállóan is élvezhető, nagyon jó rész.
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban.

Egyébként már kedzenek beszívárogni az évadosok az NFL-be is. Franklin, akárcsak Nick Marshall QB-ról CB-re váltott és UDFA rookieként a Bearsben van. C.J. Reavis pedig a jaguars játékosa, jó esélye van bekerülni a practice squaba nálunk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Who is America 1/5 utolsó jelenete zseniális.
A How To Survive a Beheading.
A farkonharapott Erran Morrad dandártábornok. 😊
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Who is America 1/5 utolsó jelenete zseniális.
A How To Survive a Beheading.
A farkonharapott Erran Morrad dandártábornok. 😊

több mint 5 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
Sacha Baronn Cohen Who is America-ja 3 rész után brutálzseniális.
Az első rész kicsit gyengébb, de a második, harmadik -tudván, hogy az agyhalottak nem statiszták- telitalálat.
Sobri Jóska
Először azt mondtam, hogy megrendezett. Annyira brutális, hogy ez nem lehet igaz.
A vallató kannás aláírás pl hihetetlen. Azóta viszont minden jel arra mutat, hogy tényleg vannak ilyen hülyék.

"When you launch a grenade, you launch a dream" 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
nah szép lassan haladok a Netflixes marvel sorozatokkal
LC 1 - nem rossz, kicsit klasszikus maffia feeling

JJ 1 - nekem nem igazán jött be, a karaketerek/színészek idegesítenek, és az egész mind control dolog nem működött nekem

most a DD 1et nézem

aztán DD2, D#, JJ 2, LC 2 készülve az IF 2-re
amit - kevesek között - én várok, elvileg a színész dolgozott azon hogy kevesebb dublőr kelljen
Coleen Wing talán nagyobb szerepet kap
nekem trailer alapján is bejött, szóval meglátjuk
Negritis
légyszi a Punishert se hagyd ki, kb. a DD első évada után a legjobb Netflix cucc.
shawnka
igen azt elfelejtettem 😀 a Defenders utánra van tervezve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
nah szép lassan haladok a Netflixes marvel sorozatokkal
LC 1 - nem rossz, kicsit klasszikus maffia feeling

JJ 1 - nekem nem igazán jött be, a karaketerek/színészek idegesítenek, és az egész mind control dolog nem működött nekem

most a DD 1et nézem

aztán DD2, D#, JJ 2, LC 2 készülve az IF 2-re
amit - kevesek között - én várok, elvileg a színész dolgozott azon hogy kevesebb dublőr kelljen
Coleen Wing talán nagyobb szerepet kap
nekem trailer alapján is bejött, szóval meglátjuk
Negritis
légyszi a Punishert se hagyd ki, kb. a DD első évada után a legjobb Netflix cucc.
shawnka
marvel netflix-ben három igazán jó dolog van. Luke Cage,Punisher és Shades .A többi az elmegy kategória szerintem.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nah szép lassan haladok a Netflixes marvel sorozatokkal
LC 1 - nem rossz, kicsit klasszikus maffia feeling

JJ 1 - nekem nem igazán jött be, a karaketerek/színészek idegesítenek, és az egész mind control dolog nem működött nekem

most a DD 1et nézem

aztán DD2, D#, JJ 2, LC 2 készülve az IF 2-re
amit - kevesek között - én várok, elvileg a színész dolgozott azon hogy kevesebb dublőr kelljen
Coleen Wing talán nagyobb szerepet kap
nekem trailer alapján is bejött, szóval meglátjuk
Negritis
légyszi a Punishert se hagyd ki, kb. a DD első évada után a legjobb Netflix cucc.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
nah szép lassan haladok a Netflixes marvel sorozatokkal
LC 1 - nem rossz, kicsit klasszikus maffia feeling

JJ 1 - nekem nem igazán jött be, a karaketerek/színészek idegesítenek, és az egész mind control dolog nem működött nekem

most a DD 1et nézem

aztán DD2, D#, JJ 2, LC 2 készülve az IF 2-re
amit - kevesek között - én várok, elvileg a színész dolgozott azon hogy kevesebb dublőr kelljen
Coleen Wing talán nagyobb szerepet kap
nekem trailer alapján is bejött, szóval meglátjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.youtube.com/watch?v=IWeVx9zjN7I
braxa88
Zseniálisak. Már csak Mike hiányzik az “mekkora idióta vagy te jó ég!?” nézésével 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Eredeti nyelven felirattal az igazi 😉
ozibozi
Így van. Nagyon jó volt mindkettő, bár a Suburra kicsit vontatott volt néha.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 346
Eredeti nyelven felirattal az igazi 😉
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Gomorrah 3 vagy Suburra? Nézte innen valaki?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Hát a The 100 évadának elég izén lett vége. Legalább Marie Avgeropoulos csodásan nézett ki.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem bejött, ajánlom azoknak, akik szeretik az ilyen jellegű sorozatokat. Pont megfelelő az arány a bevetés/magánélet vonatkozásában. A második évad is megtartotta a szinvonalat.
gyurczi
Van jó.felirat a 2. évadhoz? Általában szinkronnal nézem (TWD meg Dexter kivételével), de ennek kivételesen szar.volt az 1. évadban 😊

Meg annyi, hogy amúgy ezt Goggins miatt kezdtem el nézni.
kishaszi
Én az hbogo-n nézem, felirattal, de ahogy láttam a szokásos helyeken van hozzá felirat. Az első évadot még leszedegettem, azt is felirattal, úgyhogy a szinkronról nem tudok nyilatkozni. Goggins soha nem volt a kedvencem a szerepei alapján, de ide tökéletes választás volt. A többi színész is rendben van. A második évadban még jobban körüljárják az embert ölni témát. Plusz CIA és az FSZB.
gyurczi
Szintén zenész, remek sorozat, jelenleg szerintem a legjobb ebben a műfajban.
Cowboykarcsi90
Valaki tudja, hogy van e tervben egy harmadik évad?
Cowboykarcsi90
Már júniusban elkaszálta a History. 😕
gyurczi
Szomorú

Mondjuk furi, hogy ennyire visszaesett a nézettsége a második évadra. Pl. szerintem semmivel nem rosszabb, mint mondjuk a Homeland. Azt meg fenn tartotta a nézettsége vagy 6 évadon át.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Nekem bejött, ajánlom azoknak, akik szeretik az ilyen jellegű sorozatokat. Pont megfelelő az arány a bevetés/magánélet vonatkozásában. A második évad is megtartotta a szinvonalat.
gyurczi
Van jó.felirat a 2. évadhoz? Általában szinkronnal nézem (TWD meg Dexter kivételével), de ennek kivételesen szar.volt az 1. évadban 😊

Meg annyi, hogy amúgy ezt Goggins miatt kezdtem el nézni.
kishaszi
Én az hbogo-n nézem, felirattal, de ahogy láttam a szokásos helyeken van hozzá felirat. Az első évadot még leszedegettem, azt is felirattal, úgyhogy a szinkronról nem tudok nyilatkozni. Goggins soha nem volt a kedvencem a szerepei alapján, de ide tökéletes választás volt. A többi színész is rendben van. A második évadban még jobban körüljárják az embert ölni témát. Plusz CIA és az FSZB.
gyurczi
Szintén zenész, remek sorozat, jelenleg szerintem a legjobb ebben a műfajban.
Cowboykarcsi90
Valaki tudja, hogy van e tervben egy harmadik évad?
Cowboykarcsi90
Már júniusban elkaszálta a History. 😕

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem bejött, ajánlom azoknak, akik szeretik az ilyen jellegű sorozatokat. Pont megfelelő az arány a bevetés/magánélet vonatkozásában. A második évad is megtartotta a szinvonalat.
gyurczi
Van jó.felirat a 2. évadhoz? Általában szinkronnal nézem (TWD meg Dexter kivételével), de ennek kivételesen szar.volt az 1. évadban 😊

Meg annyi, hogy amúgy ezt Goggins miatt kezdtem el nézni.
kishaszi
Én az hbogo-n nézem, felirattal, de ahogy láttam a szokásos helyeken van hozzá felirat. Az első évadot még leszedegettem, azt is felirattal, úgyhogy a szinkronról nem tudok nyilatkozni. Goggins soha nem volt a kedvencem a szerepei alapján, de ide tökéletes választás volt. A többi színész is rendben van. A második évadban még jobban körüljárják az embert ölni témát. Plusz CIA és az FSZB.
gyurczi
Szintén zenész, remek sorozat, jelenleg szerintem a legjobb ebben a műfajban.
Cowboykarcsi90
Valaki tudja, hogy van e tervben egy harmadik évad?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
konkrétan fáj a fejem attól, amit a Westworld művelt a fináléban.

jó értelemben persze, de most elmegyek Cataflámért!
shawnka
most néztem másodjára, hogy felfogjam mi is történt.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy értek mindent 😀
Kenny
A legnagyobb mindfuck hogy | Charlotte Hale nem Charlotte Hale. | 😀
Mikey
De ő az, csak akkor nem, amikor már nem ő az!
shawnka
Pontosan így. Tök egyértelmű.

Azért a végső ismeretek birtokában szerintem vissza lesz még nézve általam az egész, csak hogy minden történést el tudjak helyezni az időben, meg hogy az apró, ámde baromi fontos részleteket észrevegyem.
Mikey
https://amp.thisisinsider.com/images/5b312d685e48ec3f008b45f5-960-12124.png
shawnka
Ez kétségtelenül gyorsabb módja. 😂
Mikey
Hale táskájában van legalább 5 "golyó/agy " mikor beül a hajóba .Dolores, Bernard feltámasztva és Delos is szvsz de az nem tiszta. Ki lesz még? illetve mennyien lesznek?
gordon
| Szerintem William és talán Emily is. Legalábbis, szerintem erre utalt a stáblista utáni jelenet. |
ervinator
nem
shawnka
ha van időd kifejtheted, mert érdekelne.
ervinator
Nagyobb jellegű spoilerek következnek.

| Szóval a stáblista utáni jelenetről tudjuk, hogy az masszívan a jövőben játszódik, és az ott jelenlevő William és Emily is már olyan hostok, akiknek sikerült a robottestbe beépíteni a valós emberi tudatukat. A William, akit láttunk a kézfej lelövéséig, az ember(Will1) volt, az ő idővonala onnét válik ketté. Tehát az, aki bemegy a liftbe már robot(Will2), de az első idővonalán WIll1-et kimenti a security team és a partra viszik egy medical sátorba, ahogy azt látjuk is ugye.

Azt tudjuk, hogy Will1 elérte azt, amit az öreg Delosszal csak nagyjából sikerült, tehát megszerezte a halhatatlanságot, viszont ő ezt arra használja, hogy egy loopra rakta magát, amiben a host verziói mindig végigmennek az első két évadban látott útján, mert tudni akarja, hogy elkerülhető-e az, hogy megölje-e a saját lányát avagy sem. Emily mondataiból ítélve eddig ezt egyszer sem sikerült elkerülni, hiszen mindig a fidelity tesztnél kötnek ki, ami nem meglepő ha belegondolsz, hogy ForgeLogan megmondta: az emberek nagyon egyszerű algoritmusok alapján működnek, amiket alapvetően nem tudsz megváltoztatni vagy átírni és ugye vannak az abszolút javíthatatlan esetek. Érdekesség, hogy az öreg Delosnak és Williamnek is végül az lett a cornerstoneja, hogy cserben hagyták a saját gyerekeiket, ami aztán azok halálához vezettek és mindekettejük tudata a haláluk után ezen kattog. Ugye Delosnál láttuk, hogy Logant kéreti folyamat és a medencés beszélgetésük mondatait idézgette folyton, William pedig egy infinite loopra, egy saját pokolba rakta magát pontosan emiatt. A csávó konkrétan annak a megtestesülése, hogy nincs ördög meg isten, hanem amikor az ördög lentről felnéz, akkor csak a saját tükörképét látja fentről.

A golyókról csak azt tudjuk, hogy Bernardot kivitte, a maradék négyről semmi infó. Teddyt ugye bent hagyta a VR édenben, ő nem lehet, Ford csak kódban volt meg Bernard jóvoltából, de ugye ő is ki lett törölve, Clementine, Maeve meg a többiek a parton maradtak, ők se nagyon. Tippre akit vitt fixen az az apja, de a többiek tényleg akárkik lehetnek.

Charlotte pedig onnét Dolores, hogy Bernardot megtalálják az első részben a parton. Redditen írták, hogy amikor van rajta mellény akkor Dolores, amikor nincs, akkor meg ugye a valóska, de ez ki is derül a timeline képből.
|
shawnka
második bekezdést pont nem tudjuk, ez csak feltételezés
ZERO_L
hát dehogynem, olvasd el a finálé utáni Lisa Joy interjúkat.
shawnka
amíg magán a képernyőn nem jelenítik ezt meg, addig marad csak feltételezés/elképzelés, 1-1,5 év alatt még sok minden változhat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/