Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Hihetetlen hogy a Gomorra-t senki sem nézi. Szegény Roberto Saviano akkor feleslegesen bujkált. 😉
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
és jön még 2018ban Vikings, Aranyélet, Mayans MC, Narcos.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Nálam a Hap & Leonard volt ebben az évben a legjobb.
A 3.évadnak a befejezése zseniális.

több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Az említettek mellett, nekem a Killing Eve, Jack Ryan, Six, This is Us, az egész jó kategóriába került, de az Elementary, a Suits is tetszik a midseasonben. Volt még pár sorozat, ami nem volt rossz, és folytatom. Szerintem ez az év semmivel sem rosszabb, mint az előzőek. A Ballers is jól indult, az ősszel is lesz egy két próbára érdemes újonc. Összességében én nem panaszkodom, de hát ízlések és pofonok...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
(Szvsz) Hát ez az év elég gyenge sorozat felhozatalból!

Altered carbon, Westworld ami kiemelendő, ill. a Handmaid's tale-ami az egy helyben való toporgás művészete!

Sehol egy GOT, Stranger things, Leftovers, Fargo minőségű sorozat!


U.i. Cobra kai 😁
steelwolf
te$$ -> Ozark? Jack Ryan? HARD KNOCKS?
shawnka
meg van új last chance u
bár még nem néztem meg 😀

elvileg a lost in space is jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Velem most fordul elő először az életemben, hogy nem nézek egyetlen sorozatot sem. Még úgy sem nézek most semmit, hogy elkezdtem pótolni az elejétől több évadot. Konkrétan hiányérzetem is van emiatt. 😀

Legalább a Ray Donovan folytatódik nemsoká.
Mikey
BETTER CALL SAUL! És pont. 😊
r.baggio
Szintén ajánlom.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 764 — No es importante
Velem most fordul elő először az életemben, hogy nem nézek egyetlen sorozatot sem. Még úgy sem nézek most semmit, hogy elkezdtem pótolni az elejétől több évadot. Konkrétan hiányérzetem is van emiatt. 😀

Legalább a Ray Donovan folytatódik nemsoká.
Mikey
BETTER CALL SAUL! És pont. 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Velem most fordul elő először az életemben, hogy nem nézek egyetlen sorozatot sem. Még úgy sem nézek most semmit, hogy elkezdtem pótolni az elejétől több évadot. Konkrétan hiányérzetem is van emiatt. 😀

Legalább a Ray Donovan folytatódik nemsoká.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
(Szvsz) Hát ez az év elég gyenge sorozat felhozatalból!

Altered carbon, Westworld ami kiemelendő, ill. a Handmaid's tale-ami az egy helyben való toporgás művészete!

Sehol egy GOT, Stranger things, Leftovers, Fargo minőségű sorozat!


U.i. Cobra kai 😁
steelwolf
te$$ -> Ozark? Jack Ryan? HARD KNOCKS?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
(Szvsz) Hát ez az év elég gyenge sorozat felhozatalból!

Altered carbon, Westworld ami kiemelendő, ill. a Handmaid's tale-ami az egy helyben való toporgás művészete!

Sehol egy GOT, Stranger things, Leftovers, Fargo minőségű sorozat!


U.i. Cobra kai 😁
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Bocs, ez csak egy játék, de nekem tetszik, főleg, hogy 10-ből 10 sikerült.Az origon ilyen is van:

 www.origo.hu/teve/20180829-felismeri-csak-a-zenejuk-alapjan-ezeket-a-nagyszeru-sorozatokat-tv.html
csi77
egy Kojak azért elfért volna benne, de hát ne legyünk telhetetlenek, a másik kedvenc úgyis benne volt (az a csávó a piros 308-assal)
slowmotion
Én a Jó barátokat hiányolom 😊
empty taxi
az túl alap
ráadásul a Kojaknek szerintem dallamosabb volt a főcímzenéje
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Bocs, ez csak egy játék, de nekem tetszik, főleg, hogy 10-ből 10 sikerült.Az origon ilyen is van:

 www.origo.hu/teve/20180829-felismeri-csak-a-zenejuk-alapjan-ezeket-a-nagyszeru-sorozatokat-tv.html
csi77
egy Kojak azért elfért volna benne, de hát ne legyünk telhetetlenek, a másik kedvenc úgyis benne volt (az a csávó a piros 308-assal)
slowmotion
Én a Jó barátokat hiányolom 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Bocs, ez csak egy játék, de nekem tetszik, főleg, hogy 10-ből 10 sikerült.Az origon ilyen is van:

 www.origo.hu/teve/20180829-felismeri-csak-a-zenejuk-alapjan-ezeket-a-nagyszeru-sorozatokat-tv.html
csi77
egy Kojak azért elfért volna benne, de hát ne legyünk telhetetlenek, a másik kedvenc úgyis benne volt (az a csávó a piros 308-assal)
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Bocs, ez csak egy játék, de nekem tetszik, főleg, hogy 10-ből 10 sikerült.Az origon ilyen is van:

 www.origo.hu/teve/20180829-felismeri-csak-a-zenejuk-alapjan-ezeket-a-nagyszeru-sorozatokat-tv.html

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
The Sixties (2014)

10 részes minisorozat a CNN-től és Tom Hanks producerkedésével, amely bemutatja a 60-as évek Amerikájának főbb történéseit, úgymint a televíziós műsorok megjelenése, a kubai rakétaválság, Kennedy gyilkosság, vietnámi háború, polgárjogi mozgalom, űrverseny, brit zenei invázió, hippimozgalom, stb.

Érdekes és élvezetes volt nézni a korabeli felvételeket és megismerni azt, hogy mi miért és hogyan történt és ennek milyen kihatása volt a világ többi részére és magára az amerikai és közvetetten a többi demokráciára.

Egyáltalán nem öntömjénező, sőt, megmutatja a nép és a kormányzat árnyoldalait és válságait és annak történelemformáló következményeit.

Csak angol nyelvű feliratot találtam hozzá, magyart nem.
Van sorozat a többi évtizedről is, azokat még nem láttam, próbálom megszerezni őket torrentről, ráadásul angol nyelvű felirat se nagyon van hozzájuk.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Who is America 7.
Eddigi legkompaktabb rész.
Transzgenderizáló pelenkáktól OJ Simpsonig. 5*
Sobri Jóska
Sajna egy időre ennyi is volt Erran Morradékból, ez volt az évadzáró.
iktriad
Mint kiderült, nem csak egy időre, mert az utolsó rész egyben sorozatzáró is volt egyben.
 twitter.com/SachaBaronCohen/status/1033804403952820224
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Who is America 7.
Eddigi legkompaktabb rész.
Transzgenderizáló pelenkáktól OJ Simpsonig. 5*
Sobri Jóska
Sajna egy időre ennyi is volt Erran Morradékból, ez volt az évadzáró.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
pokemon maraton 😀
 www.twitch.tv/twitchpresents

nem mondom hogy nem nosztalgikus 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Who is America 7.
Eddigi legkompaktabb rész.
Transzgenderizáló pelenkáktól OJ Simpsonig. 5*

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
színtiszta minőség.

 www.youtube.com/watch?v=lXTUTa1ay64&feature=player_embedded
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban. iktriad
Uhh pedig Henry mekkora nagy ígéret volt, talán a korosztálya legmagasabban sorolt QB-ja is volt egy ideig, de végzős szezonjára transzferelt talán az IMG-re, ott voltak ügyei, állítólag óriási arca is volt/van. Hát minden tehetséget el lehet balfaszoskodni, remélem visszatalál a helyes útra...
Habi
Nem is nagyon akar JuCoban játszani az eddigi részek alapján.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Who Is America 1x06

Elmebeteg ez az ember 😀
Nem tudom elhinni, hogy ez nem kamu amúgy a rövid interjúkat leszámítva
flzoli
Ezek a politikusok valóban léteznek kint Amerikában. 😊
A helyi, lokális Semjének, Kósák, Hadházyk, Gyurcsányok.
Szerinted eljátszák, hogy hülyék, vagy tényleg hülyék?
Sobri Jóska
Nem a politikusokat mondom, mert azok ki vannak képezve az ilyen helyzetekre, és általában nem is mennek bele a hülyeségbe.
A resztli (lehet) a kamu szerintem, amikor ilyen-olyan aktivisták, C-D listás celebek meg megmondóemberek pénzért lemennek kutyába.
flzoli
Pedig a csupasz segg-gel támadó georgiai helyi képviselő, vagy a vallatókannát dedikáló Dick Cheney nem tűnt túl kiképzettnek.
A resztli meg megfelel nálunk Joshi Bharatnak, Pumped Gabó csajának, Luxusfeleség Vivinek, a Hozz Világra Még Egy Magyart Mozgalom, vagy valami hasonló agybeteg szervezet Budaházy Eddájának vagy az Érpataki Modell bármelyik Zagyva György Gyulájának.
Ezek nem pénzért mennek le kutyába, nem színészek, akik eljátszák, hogy ennyire hülyék. Ezek tényleg ennyire hülyék.

több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban. iktriad
Uhh pedig Henry mekkora nagy ígéret volt, talán a korosztálya legmagasabban sorolt QB-ja is volt egy ideig, de végzős szezonjára transzferelt talán az IMG-re, ott voltak ügyei, állítólag óriási arca is volt/van. Hát minden tehetséget el lehet balfaszoskodni, remélem visszatalál a helyes útra...


JT Daniels fan
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Az megvan, hogy már 1 hónapja kijött a Last Chance U 3. évada(új helyszínnel és sulival)?
 www.youtube.com/watch?v=S5GijgZTx5E
Az első 3 részt gyorsan meg is néztem, az új edző, Jason Brown 10000× szimpibb arc, mint Buddy Stevens a legjobb pillanatában volt. Elég annyit mondani a csávóról, hogy Comptonból való. Az edzői stílusa érdekes, de szerethető eddig.
A 3. részt, amikor a Pirates az előző szezonban veretlen bajnokkal játszik,akár önállóan is élvezhető, nagyon jó rész.
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban.

Egyébként már kedzenek beszívárogni az évadosok az NFL-be is. Franklin, akárcsak Nick Marshall QB-ról CB-re váltott és UDFA rookieként a Bearsben van. C.J. Reavis pedig a jaguars játékosa, jó esélye van bekerülni a practice squaba nálunk.
iktriad
én még a 2. évadot próbálom beszerezni vhonnan...
csebi
netflixen fent van
meg piratebay
Negritis
Van még más lehetőség is, el is küldtem egyet Csebinek PM-ben.
iktriad
köszi itt is!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Who Is America 1x06

Elmebeteg ez az ember 😀
Nem tudom elhinni, hogy ez nem kamu amúgy a rövid interjúkat leszámítva
flzoli
Ezek a politikusok valóban léteznek kint Amerikában. 😊
A helyi, lokális Semjének, Kósák, Hadházyk, Gyurcsányok.
Szerinted eljátszák, hogy hülyék, vagy tényleg hülyék?
Sobri Jóska
Nem a politikusokat mondom, mert azok ki vannak képezve az ilyen helyzetekre, és általában nem is mennek bele a hülyeségbe.
A resztli (lehet) a kamu szerintem, amikor ilyen-olyan aktivisták, C-D listás celebek meg megmondóemberek pénzért lemennek kutyába.