Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vagy beruházol egy chromecast-ra.
Én így okosítottam fel a kevésbé okos tvm.
Kenny
Chromecastrol már akartam kerdezni. Te megvagy elégedve ? Illetve a működési elv az, hogy bedugom a TV HDMI-be, csatlakozók közös wifire majd dobalom a tvre a youtubeot meg a netflixet?

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Ugyan nem csak sorozat-téma, de az HBO Go most 2 hónap próbaidőszakot ad 1 helyett 😊
 hbo.helloevent.hu/
Bálesz
és 1500 csak havonta most már
Negritis
Bocs ha hülyeséget kérdezek, de ezt lehet nézni TV-n?
steelwolf
Nekem egy laptopról van rákötve a tv-re és tökéletes.
zavi27
Vagy beruházol egy chromecast-ra.
Én így okosítottam fel a kevésbé okos tvm.

több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Ugyan nem csak sorozat-téma, de az HBO Go most 2 hónap próbaidőszakot ad 1 helyett 😊
 hbo.helloevent.hu/
Bálesz
és 1500 csak havonta most már
Negritis
Bocs ha hülyeséget kérdezek, de ezt lehet nézni TV-n?
steelwolf
Nekem egy laptopról van rákötve a tv-re és tökéletes.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Vagy pc-ről átküldött jellel.
Vagy játékkonzollal, én pl PS4-en nézem.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Ugyan nem csak sorozat-téma, de az HBO Go most 2 hónap próbaidőszakot ad 1 helyett 😊
 hbo.helloevent.hu/
Bálesz
és 1500 csak havonta most már
Negritis
Bocs ha hülyeséget kérdezek, de ezt lehet nézni TV-n?
steelwolf
Okostévén.
Letöltöd az Hbo.Go alkalmazást, és már megy is.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ugyan nem csak sorozat-téma, de az HBO Go most 2 hónap próbaidőszakot ad 1 helyett 😊
 hbo.helloevent.hu/
Bálesz
és 1500 csak havonta most már
Negritis
Bocs ha hülyeséget kérdezek, de ezt lehet nézni TV-n?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Ugyan nem csak sorozat-téma, de az HBO Go most 2 hónap próbaidőszakot ad 1 helyett 😊
 hbo.helloevent.hu/
Bálesz
és 1500 csak havonta most már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Ugyan nem csak sorozat-téma, de az HBO Go most 2 hónap próbaidőszakot ad 1 helyett 😊
 hbo.helloevent.hu/

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Condor- remek volt, jó kis fordulatokkal! Meglepő | halálokkal |
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ajánlom mindenkinek a Kidding-et. A trailer óta nagyon vártam, féltem, hogy nem lesz olyan jó, mint az, de szerencsére pozitívan csalódtam.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Velem most fordul elő először az életemben, hogy nem nézek egyetlen sorozatot sem. Még úgy sem nézek most semmit, hogy elkezdtem pótolni az elejétől több évadot. Konkrétan hiányérzetem is van emiatt. 😀

Legalább a Ray Donovan folytatódik nemsoká.
Mikey
Ennek utána kell néznem. Liev Schreiber az egyik kedvencem, de nem is hallottam erről a sorozatról bakter.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands

Kenny
Tig egymaga szétkapná őket, mint etióp gyerek a segélycsomagot.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
megy a spin-offja Mayans néven, első része egész jónak tűnt
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Mellesleg a csapat QB-ja, Malik Henry megint egy kirakott Florida State QB, mint John Franklin III volt az 1. évadba vagy De'Andre Johnson volt a másodikban. iktriad
Uhh pedig Henry mekkora nagy ígéret volt, talán a korosztálya legmagasabban sorolt QB-ja is volt egy ideig, de végzős szezonjára transzferelt talán az IMG-re, ott voltak ügyei, állítólag óriási arca is volt/van. Hát minden tehetséget el lehet balfaszoskodni, remélem visszatalál a helyes útra...
Habi
Nem is nagyon akar JuCoban játszani az eddigi részek alapján.
iktriad
na 2. évadot ledaráltam, első részt meglestem a 3. ból. valóban szimpibbnek tűnik az első rész alapján a HC.
| Buddy már az elsőben sem volt a legszimpibb csávó, de a 2.ban még durvább lett. minden felelősséget másra tol, amit Hollyval csinált végig az durva volt, de a csúcs az ahogy Woodot kezelte, aki nekem az egyik legszimpatikusabb szereplő volt a 2 évadban (még a D-line coachot kedveltem). amúgy a class kifejezetten unszimpatikus volt egyedül Johnson volt az, aki szimpátiát ébresztett bennem. nélküle amúgy sztem ez a csapat sehol sem lett volna. nem tetszett, hogy próbált álszenteskedeni Buddy az évad elején elmondja, hogy nem tetszett, amit látott, és úgy gondolta, hogy elég ha stílust nem csak nyelvezetet vált. amúgy a végén már rohadtul szurkoltam, hogy ne legyen 1-2. helyre rangsorolva. Miss Wagner pedig továbbra is egy üde színfolt volt, állítólag Buddyval nagyon komoly összetűzések voltak a háttérben. amúgy nem is értem, hogy Buddy miért nyilatkozta, hogy szeretne még plusz évadokat ebből, mikor kb minden részben volt 3-4 alkalom, hogy elküldte a kamerákat, meg egyszer a portot is letekerte. elképesztő az ember. |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
😮
 twitter.com/HouseofCards/status/1037332019745681409
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Hihetetlen hogy a Gomorra-t senki sem nézi. Szegény Roberto Saviano akkor feleslegesen bujkált. 😉
ozibozi
nálam a gomorra és a suburra is tervben van
de még nem volt rá hangulatom

sőt ha jól tudom mind2-höz van vmi film szerűség is

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Hihetetlen hogy a Gomorra-t senki sem nézi. Szegény Roberto Saviano akkor feleslegesen bujkált. 😉
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
és jön még 2018ban Vikings, Aranyélet, Mayans MC, Narcos.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Nálam a Hap & Leonard volt ebben az évben a legjobb.
A 3.évadnak a befejezése zseniális.

több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Az említettek mellett, nekem a Killing Eve, Jack Ryan, Six, This is Us, az egész jó kategóriába került, de az Elementary, a Suits is tetszik a midseasonben. Volt még pár sorozat, ami nem volt rossz, és folytatom. Szerintem ez az év semmivel sem rosszabb, mint az előzőek. A Ballers is jól indult, az ősszel is lesz egy két próbára érdemes újonc. Összességében én nem panaszkodom, de hát ízlések és pofonok...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
(Szvsz) Hát ez az év elég gyenge sorozat felhozatalból!

Altered carbon, Westworld ami kiemelendő, ill. a Handmaid's tale-ami az egy helyben való toporgás művészete!

Sehol egy GOT, Stranger things, Leftovers, Fargo minőségű sorozat!


U.i. Cobra kai 😁
steelwolf
te$$ -> Ozark? Jack Ryan? HARD KNOCKS?
shawnka
meg van új last chance u
bár még nem néztem meg 😀

elvileg a lost in space is jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Velem most fordul elő először az életemben, hogy nem nézek egyetlen sorozatot sem. Még úgy sem nézek most semmit, hogy elkezdtem pótolni az elejétől több évadot. Konkrétan hiányérzetem is van emiatt. 😀

Legalább a Ray Donovan folytatódik nemsoká.
Mikey
BETTER CALL SAUL! És pont. 😊
r.baggio
Szintén ajánlom.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Velem most fordul elő először az életemben, hogy nem nézek egyetlen sorozatot sem. Még úgy sem nézek most semmit, hogy elkezdtem pótolni az elejétől több évadot. Konkrétan hiányérzetem is van emiatt. 😀

Legalább a Ray Donovan folytatódik nemsoká.
Mikey
BETTER CALL SAUL! És pont. 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Velem most fordul elő először az életemben, hogy nem nézek egyetlen sorozatot sem. Még úgy sem nézek most semmit, hogy elkezdtem pótolni az elejétől több évadot. Konkrétan hiányérzetem is van emiatt. 😀

Legalább a Ray Donovan folytatódik nemsoká.

Szerkesztette: Mikey