Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ray Donovan nézi valaki ?
Trubi
🙋🏻‍♂️
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
steelwolf
kedvenc karakter? 😀
petey
Konkrét nincs, de amit Noah Schnapp (Will) 13 évesen ,letett az asztalra' az nem semmi teljesítmény!
Ajánlom figyelmedbe-)
 youtu.be/zy0b9e40tK8
steelwolf
mindegyik gyerek csúcs volt. Mike(Finn Wolfhard) is nagyot ment szerintem. akit megkedveltem az Steve 😀 azt hittem egy gyökér szépfiú lesz, de aztán teljesen jó arc lett.
Szegény Will élete végéig terápiára kell járjon a sok szar miatt 😀
Mike-ot meg nem irigyelném, ha megcsalná 11-et 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
steelwolf
kedvenc karakter? 😀
petey
Konkrét nincs, de amit Noah Schnapp (Will) 13 évesen ,letett az asztalra' az nem semmi teljesítmény!
Ajánlom figyelmedbe-)
 youtu.be/zy0b9e40tK8
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ray Donovan nézi valaki ?
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
steelwolf
kedvenc karakter? 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Goliath-ot nezi valaki? Billy Bob Thornton miatt gondolkozok rajta (egyik kedvenc szineszem),h elkezdjem, de jo lenne 1-2 velemenyt is olvasni elotte 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
egyetértek, kb 4 szezontól kifulladt teljesen az ő karaktere is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
A börtön majd a polgármester meg hörsó kinyirása után kuka lett az egész. 😕 addig köszi.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bármekkora vicc is lett a sorozat, azért a jó öreg Rick nagy karakter volt benne.

 media.giphy.com/media/v5EqQQjJ7nn3i/giphy.gif

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a filmekből
flzoli
Hát igen, egy kalap szar lett a sorozat, de Andrew Lincoln jól hozta Rick szerepét!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bármekkora vicc is lett a sorozat, azért a jó öreg Rick nagy karakter volt benne.



Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a filmekből

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
| RIP Rick |

 www.youtube.com/watch?v=5_weHXOSPMM
steelwolf
| aztán melyik része halt meg? |
shawnka
| Egyik se! |
|  hu.ign.com/the-walking-dead-9-evad/43739/news/andrew-lincoln-mar-nyilatkozott-is-a-keszulo-the-walking-dea |
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
| RIP Rick |

 www.youtube.com/watch?v=5_weHXOSPMM
steelwolf
| aztán melyik része halt meg? |
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
| RIP Rick |

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mennyi csodálatos sorozat(+film)! 😊

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ray Donovan visszatért! Na nem LA-be. 😀
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Én a HAPPY! 2. évadját várom, ez alapján hasonlóan elborult lesz, mint az 1. . 😀
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Nah, akkor kezdődjön a Daredevil 3. évad dara! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=VBLcYJ7C4F0&t=2s

navégre.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Nagyon magasan volt a lec, nem is ugrottak meg. Eleg gyenge befejezo evad volt. A vegen mar-mar komikus megoldasokkal.
Sajnalom.
De valszeg ez volt minden idok egyik legjobb magyar sorozata.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Egyébként nekem nem tetszett az utolsó évad ( meg 1 rész van hátra ). Túl sok szálat probaltak életben tartani emiatt egyik sem volt úgy kidolgozva mint az 1.ben Vagy 2.ban ezért így 8 részben összecsapott lett.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
istenem ez az aranyélet....
Amadeus
Nem jó?

Én az első két évadot imádtam.
Cowboykarcsi90
köze nincs a magyar szervezett bűnözéshez.
Amadeus
Te benne vagy?
steelwolf
Ügyvédi irodában védtünk ezzel vádolt személyt, így nyilván a vádiratokhoz, mint bizonyíték csatolt iratokat,felvételeket láttam, hallottam én is. Azok alapján mondom, hogy azért nem egészen így néz ki.
Amadeus
Tehát akkor a védencetek bűnös, mondjuk nem hiszem, hogy ilyet szerencsés leírni egy nyilvános fórumon.

De egyébként sem hiszem, hogy egy esetből mindennel tisztában lesz az ember, ahogy azt se hiszem, hogy egy sorozatban a teljes valóságnak kellene szerepelnie.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Hát ha Endre bá’ meghal, akkor oda a valódi gazság...😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Nah..Better Call Saul évadzáró is megvolt.. ADTA!!!
| egyre inkább közeledünk a Breaking Bad-hez...mármint timeline-ban....
It's all good, man!
|
bogec7
Jöhetne már az új évad. 😊