Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet esetleg neten nézni vhol éjjel a GOTt, különösebb előfizetés vagy regisztráció nélkül? Ha igen, mikor kezdődik?
dande
Magyar idő szerint hajnal 3 órakor. Majdnem biztos vagyok benne, hogy meg lehet nézni előfizetés nélkül is, mert mindent meg lehet. Ha rendszeresen használod az ilyen stream platformokat, akkor ráakadsz úgyis. De akkor nem kérdeznéd. 😊

Szerintem egyszerűbb előfizetni a hbo go-ra, 2 perc alatt megvan, az első hónap ingyenes, és le lehet mondani bármikor.
peterk2005
Köszi. Egyébként csak a sportos streameket ismerem, sorozatokkal kapcsolatban nem szoktam ezen erőlködni, elég ami tvbe megtalàlok 😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Na, tegnap megérkeztem én is. Az első és 5. Rész tetszett. Sok-sok logikátlanság, de alapjáraton tetszik az évad. Csak azt a fránya Hollywoodiasságot hagynák el egy-egy halálnál. Pont ezért tetszett | Cersei elhullása. | Többet nem mondok mert úgyis leírtatok már mindent. Szét tetszikeltem pár kommentet. Hajrá | Davos |
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet esetleg neten nézni vhol éjjel a GOTt, különösebb előfizetés vagy regisztráció nélkül? Ha igen, mikor kezdődik?
dande
Magyar idő szerint hajnal 3 órakor. Majdnem biztos vagyok benne, hogy meg lehet nézni előfizetés nélkül is, mert mindent meg lehet. Ha rendszeresen használod az ilyen stream platformokat, akkor ráakadsz úgyis. De akkor nem kérdeznéd. 😊

Szerintem egyszerűbb előfizetni a hbo go-ra, 2 perc alatt megvan, az első hónap ingyenes, és le lehet mondani bármikor.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Végig néztük az Officet emberek. Kajak nagyobb űrt hagy maga után mint a Got...

Szóval tessenek nekem ajánlani hasonló karakterű sorit kajáláshoz. Amúgy mi a Brooklyn 99ra gondolunk jelenleg.
Hanni
Park and rec inkább, de a b99 is nagyon jó a legutóbbi évadot leszámítva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Végig néztük az Officet emberek. Kajak nagyobb űrt hagy maga után mint a Got...

Szóval tessenek nekem ajánlani hasonló karakterű sorit kajáláshoz. Amúgy mi a Brooklyn 99ra gondolunk jelenleg.

Szerkesztette: Hanni
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Ki milyen befejezésre számit ma?
steelwolf
| Dany meghal, nem tudom ki öli meg ,de igazából tökmindegy(ha életben marad akkor teljesen hiteltelen a sorozat), nagyjából minden karakter "körbeért" ebben a sorozatban, szóval nagyon meglepő lenne ha túlélné.
Jon megy Tormundék után ( túl sok utalás érkezett erre)
A "trónra" egy szakértő kormány(Davos,Tyrion, ha persze Tyriont nem csapja szét Bronn) ül le, Sansa vezetésével.
A walkerek nem fogytak el, kapunk rá valami utalást tuti.
Bran egy hatalmas kérdőjel, nem tudom hogyan fogják elvarrni ezt a szálat.
Én felkészültem, hogy csalódni fogok,bár mondták, hogy lesz még egy epikus "Red Wedding" féle fordulat..Kiváncsian várom.
|

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet esetleg neten nézni vhol éjjel a GOTt, különösebb előfizetés vagy regisztráció nélkül? Ha igen, mikor kezdődik?
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ki milyen befejezésre számit ma?
steelwolf
| a sárkányos csajt kicsinálja Jon, emiatt felveszi a feketét és elmegy a falon túlra, majd egy óriási hóvihar megtorpanásra készteti, ám pont mielőtt elfedné a hórengeteg előlünk, felizzik egy kék szempár vele szemben...

ezt talán már a béna írópáros sem húzza meg, de tuti találni fog Jon WW-re utaló nyomokat

Ja és Bran lesz a király természetesen, illik hozzá a munka.
|
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 163
The Ted Bundy Tapes

Remek! Akit csak egy kicsit is érdekel(t)ek a sorozatgyilkosok, annak nem lehet kihagyni. Remek összefoglalás Bundyról.
Vrij6
most jön a film róla, majd utána nézem meg
Negritis
Mindenképp ez a helyes sorrend. Én nem tudtam, hogy jönni fog film és mikor kijött netflixre a doku, meg is néztem.....utána a film már nem tartogatott sok újat. Ennek ellenére tetszett a film is, a doku meg nagyon komoly..!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Ki milyen befejezésre számit ma?
steelwolf
megosztó 😀
pedig nem is nézem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ki milyen befejezésre számit ma?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
The Ted Bundy Tapes

Remek! Akit csak egy kicsit is érdekel(t)ek a sorozatgyilkosok, annak nem lehet kihagyni. Remek összefoglalás Bundyról.
Vrij6
most jön a film róla, majd utána nézem meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
The Ted Bundy Tapes

Remek! Akit csak egy kicsit is érdekel(t)ek a sorozatgyilkosok, annak nem lehet kihagyni. Remek összefoglalás Bundyról.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hallott/olvasott valaki valami érdemit arról, hogy lesz-e a Gomorrah-nak 5. évada?
Gergőbácsi
Lesz.
warr_b
Kérdés csak az hogy hol forgatják ? 😊
 index.hu/kultur/2019/05/17/lebontjak_europa_leghirhedtebb_lakotelepet/

Amúgy kedvet kaptam hozza megnézzük 😊
Toca
Hihetetlen jo hangulata van, mindenkepp olaszul nezd. Engem kb 20 perc utan berantott utana ledaraltam masfel evadot aztan hetrol hetre neztem.
Kenny
Nincs fent az első évad kedvenc videotekamban 😕
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Vártam, hogy valaki megcsinálja. 😊
 youtu.be/QCHlCiB98N4
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Hallott/olvasott valaki valami érdemit arról, hogy lesz-e a Gomorrah-nak 5. évada?
Gergőbácsi
Lesz.
warr_b
Kérdés csak az hogy hol forgatják ? 😊
 index.hu/kultur/2019/05/17/lebontjak_europa_leghirhedtebb_lakotelepet/

Amúgy kedvet kaptam hozza megnézzük 😊
Toca
Hihetetlen jo hangulata van, mindenkepp olaszul nezd. Engem kb 20 perc utan berantott utana ledaraltam masfel evadot aztan hetrol hetre neztem.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hallott/olvasott valaki valami érdemit arról, hogy lesz-e a Gomorrah-nak 5. évada?
Gergőbácsi
Lesz.
warr_b
Kérdés csak az hogy hol forgatják ? 😊
 index.hu/kultur/2019/05/17/lebontjak_europa_leghirhedtebb_lakotelepet/

Amúgy kedvet kaptam hozza megnézzük 😊
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Hallott/olvasott valaki valami érdemit arról, hogy lesz-e a Gomorrah-nak 5. évada?
Gergőbácsi
Lesz.
warr_b
Köszi.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Azért a GoT hype árnyékában...csendesen...nekem ez a Kevin Costneres Yellowstone odavert...már most nézném a 2. évadot is...


több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Lényegében ennyi. 😀 (Ha vótmá, bocs.)
 www.instagram.com/p/BxauPdigDx4/?igshid=1jr1zqlvbf23a
Mikey
az egyik Burlington bár-os videoban ez van. az összes hipster like: ezaz égesd el őket! (Arany Kompániát+Vasflotta)....aztán Dany átmegy full pszihóba és aztán tátott szájjal kussolnak. epik 😀

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 577 — Patriot
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hallott/olvasott valaki valami érdemit arról, hogy lesz-e a Gomorrah-nak 5. évada?
Gergőbácsi
Lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát én nem vagyok egy írói alkat, nagyon szegényes a fantáziám ehhez. De én el nem tudom képzelni, hogy hogyan lehetett volna ezt a sorozatot patentül befejezni 6 epizódban. Vagy ha a 7. évadot is ide vesszük, akkor 7 + 6 epizódban. Már úgy, hogy az ne hagyja ezt elnagyolt, összekalapált benyomást.
peterk2005
Nos. Ezt az HBO is így gondolta, és berendelt 2x10 részt. DB&B pedig azt mondta, hogy megoldák 7+6 rész alatt. Az eredmény látható, nem lehet patentül befejezni: nem csak elnagyolt, de finoman szólva rossz is.

És ezután (gyanítom inkább korábban megkeresték őket) rájuk bízták az új Star Wars trilógiát. Mondjuk, hogy mi alapján gondolta bárki, hogy ez jó ötlet azt nem tudom 😀

Vagy lehet, hogy lesz egy durva, R rated SW trilógia a Disney-nél.


Gyurma Pappa
fura lesz a fénykardozás ennyi csöccsel meg sárkánnyal
shawnka
Ugyan.
Palpatine is azért menekült meg mert leesett és megmentette egy sárkány.
Leia se repült magától csak egy láthatatlan sárkány visszahúzta.
Yoda és Luke se tudott repülőt emelgetni csak egy mocsári sárkány kiemelte nekik heccból.
Toca
A Revenge of the Sithben volt egy nagy sárkánygyík, amin Obi-Van lovagolt amikor Greevesre vadászott. Majd D&D kitalálja, hogy van szárnyas verzió abból, ami tud tűzet is okádni. 😊
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Hallott/olvasott valaki valami érdemit arról, hogy lesz-e a Gomorrah-nak 5. évada?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 index.hu/kultur/media/2019/05/16/a_tronok_harca_egyik_szereploje_jelenleg_a_legjobban_fizetett_teves/amp