NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Kellene egy kis segítség!
Kinek mi a kedvenc top 3 sorozata Ever!?
Szabó családtól a Trónok harcáig minden ér!!Koszi
yooker
Leftovers
Sex and the City
Banshee

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 321 — Expect the Best !
Kellene egy kis segítség!
Kinek mi a kedvenc top 3 sorozata Ever!?
Szabó családtól a Trónok harcáig minden ér!!Koszi

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Orgyilkos osztag (Deathly Class - HBO) képregényből

Állati jó, hű a képregényhez még a karakterek kinézetében is 😊 Nagyon újszerű az egész, mert ki mer mondani elég súlyos dolgokat is az emberekről. Nem egy vígjáték, de nem is csak a gyilkolászás van benne, ezektől sokkal szórakoztatóbb.
Hasonlót sem láttam még, mondjuk nem véletlen, nem sok film szólt eddig gyilkos fiatalokról...
Eddig az 1. évad van fent GO-n (meg gondolom máshol is), ajánlom mindenkinek.
Chargers LT
....és el is kaszálták az 1. évaddal! 😐
steelwolf
Amit nem is értek. Általában ugye simán csak az amcsi közönségből kiindulva döntenek, de pont erről azt gondolnám, hogy bejött az ottani fiataloknak, meg a népnek. Meg nem egy gondolkodtató tudományos izé, amihez agy is kell.
Mondjuk elég őszintén beszélnek benne az emberi problémákról, ami lehet a bamba amcsiknak nem fekszik.
Chargers LT
Így lezárt sorozat? Vagy nyitva marad sok minden?

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Orgyilkos osztag (Deathly Class - HBO) képregényből

Állati jó, hű a képregényhez még a karakterek kinézetében is 😊 Nagyon újszerű az egész, mert ki mer mondani elég súlyos dolgokat is az emberekről. Nem egy vígjáték, de nem is csak a gyilkolászás van benne, ezektől sokkal szórakoztatóbb.
Hasonlót sem láttam még, mondjuk nem véletlen, nem sok film szólt eddig gyilkos fiatalokról...
Eddig az 1. évad van fent GO-n (meg gondolom máshol is), ajánlom mindenkinek.
Chargers LT
....és el is kaszálták az 1. évaddal! 😐
steelwolf
Amit nem is értek. Általában ugye simán csak az amcsi közönségből kiindulva döntenek, de pont erről azt gondolnám, hogy bejött az ottani fiataloknak, meg a népnek. Meg nem egy gondolkodtató tudományos izé, amihez agy is kell.
Mondjuk elég őszintén beszélnek benne az emberi problémákról, ami lehet a bamba amcsiknak nem fekszik.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 679 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dark 2. évad már a Netflixen!! jéjj 😊
bogec7
Amugy en nem tudtam, de mar berendeltek a 3. evadot is.
Stez
Már az első után arról volt szó asszem, hogy 3 évados lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dark 2. évad már a Netflixen!! jéjj 😊
bogec7
Amugy en nem tudtam, de mar berendeltek a 3. evadot is.

több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 165
Dark 2. évad már a Netflixen!! jéjj 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
 amp.theguardian.com/books/2019/jun/20/petition-netflix-cancel-amazon-prime-good-omens-christian-neil-gaiman-terry-pratchett


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Orgyilkos osztag (Deathly Class - HBO) képregényből

Állati jó, hű a képregényhez még a karakterek kinézetében is 😊 Nagyon újszerű az egész, mert ki mer mondani elég súlyos dolgokat is az emberekről. Nem egy vígjáték, de nem is csak a gyilkolászás van benne, ezektől sokkal szórakoztatóbb.
Hasonlót sem láttam még, mondjuk nem véletlen, nem sok film szólt eddig gyilkos fiatalokról...
Eddig az 1. évad van fent GO-n (meg gondolom máshol is), ajánlom mindenkinek.
Chargers LT
Köszi.

Itthon szemeztem vele, hogy ágyhoz vagyok kötve 3 hete. Akkor megnézem. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/XcnHOQ-cHa0
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Orgyilkos osztag (Deathly Class - HBO) képregényből

Állati jó, hű a képregényhez még a karakterek kinézetében is 😊 Nagyon újszerű az egész, mert ki mer mondani elég súlyos dolgokat is az emberekről. Nem egy vígjáték, de nem is csak a gyilkolászás van benne, ezektől sokkal szórakoztatóbb.
Hasonlót sem láttam még, mondjuk nem véletlen, nem sok film szólt eddig gyilkos fiatalokról...
Eddig az 1. évad van fent GO-n (meg gondolom máshol is), ajánlom mindenkinek.
Chargers LT
....és el is kaszálták az 1. évaddal! 😐
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Orgyilkos osztag (Deathly Class - HBO) képregényből

Állati jó, hű a képregényhez még a karakterek kinézetében is 😊 Nagyon újszerű az egész, mert ki mer mondani elég súlyos dolgokat is az emberekről. Nem egy vígjáték, de nem is csak a gyilkolászás van benne, ezektől sokkal szórakoztatóbb.
Hasonlót sem láttam még, mondjuk nem véletlen, nem sok film szólt eddig gyilkos fiatalokról...
Eddig az 1. évad van fent GO-n (meg gondolom máshol is), ajánlom mindenkinek.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Más. Tudtok most futó, jó kosztümös sorozatot ajánlani? Olyasmire gondolok, mint pl. a Boardwalk Empire, Deadwood, vagy Outlander? A Knightfall a 2. évadtól már untat. (Szerk: Vikings is megvolt, valami más kéne, ha van.)
peterk2005
Nem teljesen ilyen, az tény, de:

Viktória

HBO sorozat, zseniális! A valaha volt egyik legjobb kosztümös sorozat, a történet remek, a megvalósítás példa értékű. Az 1800-as évek Brittaniája, amikor is a 18 éves Viktória lesz a királynő. A színészek egészen parádésak, a körítés minőségével én még nem találkoztam, csak a Netflixes The Queen sorozatban, ami ugye az unoka Erzsébet életéről szól.
De a 19. század nagyon érdekes volt, forradalmak, királyságok összeomlása, stb.
Zseniális. Ajánlom mindenkinek, nem csak azoknak akik szeretik kicsit is a történelmet, mert nem csak a királynő élete van bemutatva.
Chargers LT
Szép ajánlás.
Megnéztem, 3 évad.
Lezárt sorozat, vagy jön még újabb?
Sobri Jóska
Mivel a 3. évad kb 1 hónapja jelent meg, totál új, és a vége lezáratlan, szerintem jön majd a 4. évad, amit már amúgy ír az író, dolgoznak rajta. Azt is nyilatkozták, hogy legalább 5 évadot szeretnének.

Trailer az 1. évadról, akit érdekel:
 www.youtube.com/watch?v=dwoHPrQ5M10
Chargers LT
Szerintem ez túl giccses sorozat. Ha már Anglia, a Tudorok az etalon szerintem, Jonathan Rhys Meyers baromi nagy benne.

De a Borgias is anno nagy király volt 😊

A maiak közül talán a The Hollow Crown az ami jó darab sokak szerint, bár én még nem kezdtem bele ddig.
flzoli
Giccses? 😊 Ezt csípőből nem értem, hogy lehetne giccses maga a történelem, a történelmi tények...A trailerből nem szabad kiindulni, a Viktória elég komolyan építkezik a tényekből, még a szerelmi, házassági szálat is komolyan veszi, ahogy az abban az időben volt. Én láttam mind a 3 évadot, az utolsó szó kb a giccses, ami eszembe jutna 😉 Abszolút hű a korhoz minden elemében.

Az meg fura, hogy pont ilyen jelző illetése után van említve a Tudorok, meg a Borgiák, amelyek persze jó sorozatok, de inkább szórakoztatóak, mint történelem hűek, ahogy a Viktória.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Biztos velem van a baj, hogy SEMMIT nem néztem jutúbon a témában azóta. 🤷‍♂️
Mikey
A csapatlogód alapján veled van a baj 😊
Fast Willie
😀 😀
kishaszi
Visszavághatnék, de jobb vagyok annál. 😜
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Biztos velem van a baj, hogy SEMMIT nem néztem jutúbon a témában azóta. 🤷‍♂️
Mikey
A csapatlogód alapján veled van a baj 😊
Fast Willie
😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Biztos velem van a baj, hogy SEMMIT nem néztem jutúbon a témában azóta. 🤷‍♂️
Mikey
A csapatlogód alapján veled van a baj 😊
Fast Willie
😁 Ez most szíven ütött. | Nem. 😁 |
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos velem van a baj, hogy SEMMIT nem néztem jutúbon a témában azóta. 🤷‍♂️
Mikey
a hotelszobámba szar az hbo go app
és az usában nem megy a magyar hbo go
szóval én meg vagyok lőve még 2 hétig (1 hónapot vagoyk kint meló miatt)
3 embert követek aki különböző tudományos tartalmat csinálnak és ők csináltam videókat már
egyiket meg is osztottam itt

de előtte meg akarom nézni a soroaztot
Negritis
Mire elersz az elso vegehez, mar jon a masodik evad.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Biztos velem van a baj, hogy SEMMIT nem néztem jutúbon a témában azóta. 🤷‍♂️
Mikey
a hotelszobámba szar az hbo go app
és az usában nem megy a magyar hbo go
szóval én meg vagyok lőve még 2 hétig (1 hónapot vagoyk kint meló miatt)
3 embert követek aki különböző tudományos tartalmat csinálnak és ők csináltam videókat már
egyiket meg is osztottam itt

de előtte meg akarom nézni a soroaztot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Az Amerikai Istenek második évada mennyire bejövős? Az első részt megnéztem, de nem annyira volt erős, igaz amolyan felvezető rész volt csak. Megnézésre érdemes?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Biztos velem van a baj, hogy SEMMIT nem néztem jutúbon a témában azóta. 🤷‍♂️
Mikey
A csapatlogód alapján veled van a baj 😊
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Biztos velem van a baj, hogy SEMMIT nem néztem jutúbon a témában azóta. 🤷‍♂️
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az a durva h az HBO sorozat óta elég sok youtube csatorna foglalkozik megint az esettel
Negritis
Persze, hirtelen mindenki atomtudós lett.
Mikey
Az is kemeny, hogy kb. az osszes video nezettsege megsokszorozodott, ami az elmult evekben keszult hetkoznapi emberektol, akik elmentek turistakent egy sima 300-400 euros korutra Chernobylba meg Pripjatyba. Utobbi mindenki kozeppontjaba kerult, a nyolcezredik videot is megnezik az emberek, meg ugy is, hogy az semmi ujat sem mutat, mivel megvan, hova mehetnek be a turistak es milyen utvonalon haladnak a csoportok, ugyhogy ugyanazok a helyszinek es dolgok lathatoak minden felvetelen.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
az a durva h az HBO sorozat óta elég sok youtube csatorna foglalkozik megint az esettel
Negritis
Persze, hirtelen mindenki atomtudós lett.
Mikey
meg aki atomtudós az is elkezdett róla videókat csinálni a hype miatt (pl thunderfoot 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
az a durva h az HBO sorozat óta elég sok youtube csatorna foglalkozik megint az esettel
Negritis
Persze, hirtelen mindenki atomtudós lett.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
az a durva h az HBO sorozat óta elég sok youtube csatorna foglalkozik megint az esettel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!