Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 973 — The Mathematician
A két kókler rafinaltan a legnagyobb rivalishoz atengedve, hogy a Netflixet rombolják belülről a "tehetségükkel" szóval ez még jó is lehet 😊

Amúgy szerintem simán pénzügyi oka van, hogy egyszerre nem rendelnek be két előzmény sorozatot
flzoli
ott már volt egy kész pilot, ergo be volt rendelve X ideje
csak szar lett

most jön egy másik próba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A két kókler rafinaltan a legnagyobb rivalishoz atengedve, hogy a Netflixet rombolják belülről a "tehetségükkel" szóval ez még jó is lehet 😊

Amúgy szerintem simán pénzügyi oka van, hogy egyszerre nem rendelnek be két előzmény sorozatot

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Targaryaen sztori sokkal érdekesebb és mozgalmasabb lesz mint ez ezer évekkel ezelőtt játszódó "előzmény". A tűz és vér c könyv teli van igazi trónok harca sztorival, a sárkányok tánca meg grandiózusabb lehet mint bármi ami eddig (ha addig elviszik).
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 973 — The Mathematician
 www.facebook.com/HBOMagyarorszag/photos/a.218805215836/10157402791090837
Beki
egy másik spinoff sorozat meg pilot miatt kaszálva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.facebook.com/HBOMagyarorszag/photos/a.218805215836/10157402791090837
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
elkezdtem Netflixen a Daybreaket. 10 rész, nagyon 4. fal bontogatós és teljesen olyan, mint a Zombieland csak gyerekekkel és teljesen R.

csak ajánlani tudom 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
A Watchment én ígéretesnek mondanám egyelőre. Az első részben millió dolog volt, kissé még zavaros is lehet, de nagyon sok lehetőség van benne.
Főleg mivel egy alternatív történelemben játszódik az egész.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
Gyenge, sajnos. Mondjuk tudni kell, hogy imádom a Watchmen-t, és utálom Lindelof munkáit 😊
ender1112
gyenge? egy rész után? 😀
nekem bejött, nem árulnak el túl sokat, ellenben kurva sok olyan van, amit remélem kibontanak a többi részben. nekem tetszik elsőre.
petey
Mivel a kérdés az volt, hogy milyen volt a pilot; így igen, képes voltam egy rész után leírni a véleményem; pláne, hogy az HBO nem küldte el nekem az évad többi részét xD
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
Gyenge, sajnos. Mondjuk tudni kell, hogy imádom a Watchmen-t, és utálom Lindelof munkáit 😊
ender1112
gyenge? egy rész után? 😀
nekem bejött, nem árulnak el túl sokat, ellenben kurva sok olyan van, amit remélem kibontanak a többi részben. nekem tetszik elsőre.

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
Gyenge, sajnos. Mondjuk tudni kell, hogy imádom a Watchmen-t, és utálom Lindelof munkáit 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 973 — The Mathematician
Valikinek vélemény erről a sorozatról "The Son" ??

Most szemezek vele.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak nem pap lettél? 😊
flzoli
Pap ??Az hogyan ?
Rózsa Sándor (betyár)
Már régen rossz ha magyarázni kell a viccet 😊

Amúgy azt írtad, hogy a fiú gyerekkel szemezel..
flzoli
Hallod ha pisztolyt fognak a fejemhez se jöttem volna rá mire gondolsz 😃 de így már vágom 😉
Rózsa Sándor (betyár)
pedig elég egyértelmű volt 😀

nekem ilyenből a kedvencem az isten kegyelméből alatt való Ámenezés facebookon 😀
 www.facebook.com/VertigoMediaKft/photos/a.467028690014925/2522635094454264/?type=1&theater

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valikinek vélemény erről a sorozatról "The Son" ??

Most szemezek vele.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak nem pap lettél? 😊
flzoli
Pap ??Az hogyan ?
Rózsa Sándor (betyár)
Már régen rossz ha magyarázni kell a viccet 😊

Amúgy azt írtad, hogy a fiú gyerekkel szemezel..
flzoli
Hallod ha pisztolyt fognak a fejemhez se jöttem volna rá mire gondolsz 😃 de így már vágom 😉
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valikinek vélemény erről a sorozatról "The Son" ??

Most szemezek vele.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak nem pap lettél? 😊
flzoli
Pap ??Az hogyan ?
Rózsa Sándor (betyár)
Már régen rossz ha magyarázni kell a viccet 😊

Amúgy azt írtad, hogy a fiú gyerekkel szemezel..

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valikinek vélemény erről a sorozatról "The Son" ??

Most szemezek vele.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak nem pap lettél? 😊
flzoli
Pap ??Az hogyan ?
Rózsa Sándor (betyár)
Erre a sorozatra gondoltam
 www.sorozatjunkie.hu/tag/the-son/
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valikinek vélemény erről a sorozatról "The Son" ??

Most szemezek vele.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak nem pap lettél? 😊
flzoli
Pap ??Az hogyan ?
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valikinek vélemény erről a sorozatról "The Son" ??

Most szemezek vele.
Rózsa Sándor (betyár)
Csak nem pap lettél? 😊

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valikinek vélemény erről a sorozatról "The Son" ??

Most szemezek vele.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 973 — The Mathematician
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.
Stez
én is csak a befejező évad miatt álltam neki, de jó kis móka még mindig
anno a 11. környékén hagytam rá a Káin-Ábel szálnál
Negritis
Nekem a leviatanos volt szar, illetve egy ido utan unalmassa valt az angyalok allando szerencsetlenkedese. Anno ok voltak a kiralyok, most meg mar minden pitianer jottment halomra gyilkolassza oket, ok meg nem jutnak egyrol a kettore. 8D

Illetve baromira unalmas mar, hogy Lucifert nyolcszor kinyirtak, de keptelenek elengedni, es mindig visszahozzak valahogy azt az amugy elkepesztoen idegesito csavot. Ennel jobban csak egy karakter idegesitett, az Arrowbol az a kurva Laurel Lance. XD

Ugyhogy valljuk be, sokszor erezheto mar a Supernaturalban, hogy elfogyott az otlet. De az a kemeny, hogy meg mindezek ellenere is abszolut szeretem a sorozatot, es amig peldaul az Arrowba mar egy percet sem tudok belenezni, abba is hagytam, addig ezt siman ledaralom, ha epp jon uj resz.
Stez
jah a leviatános gáz volt, de mikor monster of the week van azok ált jók

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.
Stez
én is csak a befejező évad miatt álltam neki, de jó kis móka még mindig
anno a 11. környékén hagytam rá a Káin-Ábel szálnál
Negritis
Nekem a leviatanos volt szar, illetve egy ido utan unalmassa valt az angyalok allando szerencsetlenkedese. Anno ok voltak a kiralyok, most meg mar minden pitianer jottment halomra gyilkolassza oket, ok meg nem jutnak egyrol a kettore. 8D

Illetve baromira unalmas mar, hogy Lucifert nyolcszor kinyirtak, de keptelenek elengedni, es mindig visszahozzak valahogy azt az amugy elkepesztoen idegesito csavot. Ennel jobban csak egy karakter idegesitett, az Arrowbol az a kurva Laurel Lance. XD

Ugyhogy valljuk be, sokszor erezheto mar a Supernaturalban, hogy elfogyott az otlet. De az a kemeny, hogy meg mindezek ellenere is abszolut szeretem a sorozatot, es amig peldaul az Arrowba mar egy percet sem tudok belenezni, abba is hagytam, addig ezt siman ledaralom, ha epp jon uj resz.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 973 — The Mathematician
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.
Stez
én is csak a befejező évad miatt álltam neki, de jó kis móka még mindig
anno a 11. környékén hagytam rá a Káin-Ábel szálnál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.
csebi
Most kezdodott el az utolso evad. En imadom amugy, bar az a nagy helyzet, hogy rengeteg resz unalmas mar szamomra. Az a baj, hogy csomoszor ugyanaz tortenik, sokszor meg nem is tetszett a badass arc, akit epp kitalaltak fogenyanak. Persze 14 evadot lenyomtam belole, nyilvan nem most fejezem be, ledaralom majd az utolsot is. Meglatjuk, remenykedem.

Szerintem tulhuztak egyebkent, ugy remlik, hogy par eve mar be is jelentettek, hogy vege, de aztan valamiert megis ranyomtak meg 2-3 evadot.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész
Negritis
Nagyon sokáig toltam, és épp vmeik nap gondoltam bele h be kellene fejezni! Nekem nagy kedvenc volt a sorozat, zenét is imádtam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 973 — The Mathematician
épp újranézem a supernatural-t és egy csomó részben tök jól játszanak a horror elemekkel és egy csomó modern horrort kenterbe ver 1-1 rész

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 973 — The Mathematician
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
nem csak 20.án van a premier?
braxa88
ign-en láttam kritikát, azt hittem már elérhető
r.baggio
sokszor kapnak preview a nagyobb kritikusok
mint a premier előtti vetítés a mozikban

emlékszem pl az iron fist is úgy volt ho előre láthattak 6 részt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
a watchmen pilot milyen volt?
tudni kell, hogy én gyűlöltem a leftovers minden percét, amit láttam belőle
r.baggio
nem csak 20.án van a premier?
braxa88
ign-en láttam kritikát, azt hittem már elérhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal