Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 832 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mayans s2 - csalódás, az 1. évad se volt nagy eresztés, nyomokban tartalmaz egy kis SOA-t, de az összkèp gyengus!

Cobra Kai s2-felültem a nosztalgiavonatra és baromira élveztem! Rátett egy lapáttal az 1. évadra! Nagyon jó, nézzétek!
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
hát gyerekek, a Watchmen engem megvett kilóra. tökéletes finálé, nagyon remélem lesz 2. évad. a végén összeér minden, ahogy már sejteni lehetett ki kivel van.
nekem hibátlan, és fazán hozza a Watchmen univerzum fílinget.
nálam 10/10
petey
Én meg utáltam. Ez a történet nem ért meg egy filmet sem, nemhogy 9 részt.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Elvileg nyolc rész lesz a Mandaloriból, kíváncsi vagyok mennyire mennek bele a “szálakba”. Az első kettő eddig nagyon tetszett, ahogy lentebb olvastam itt a hszeket, szerintem is most ezzel a kicsiyodával egy új fejezet felé fognak nyitni, bár nem tudom mennyire éri meg nekik. Csont a csont hátán lassan.
Coolearie
az első kettő után ígéretes volt, kettővel a vége előtt viszont...
borzasztó csalódás

a mindhunter is szép ívet írt le, de az inkább lassan emelkedett felfelé a második évad elejéig, aztán lett egyre érdektelenebb és összecsapottabb
r.baggio
Jól mondod, az 5-6 valahogy nagyon semlegesre sikeredett..:/
De a 7. az viszont ismét megforgatta a szálakat.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
A Mocsárlény Swamp Thing (HBO Go)

Juhú, 18+os képregény sorozat! 😎
És még jó is lett!
A nem túl ismert képregényhős története, DC Comics amúgy.
1. évad 10 rész összesen. Nekem nagyon tetszett, horror elemekkel, vérrel, krimi elemekkel, tudománnyal, sok izgalmas dologgal. Vannak váratlan fordulatok, amelyek tényleg meglepik az embert.
És rohadt nagy plusz pont a készítőknek a szörny miatt, ami 90%ban NEM CGI, hanem vették a fáradságot és a maszkmestereket és megalkottak egy tök jó igazi lényt a filmbe. Kicsit igazi trash feeling van így.
Újabb pozitív dolog, hogy nem csak néha van benne egy kis mocsár, hanem központi helyet foglal el a filmben.
És ritkán látni ilyen jó film kezdést, főcímet tök jó zenével.
Hetek óta szemeztem vele, azt hittem gagyibb lesz, de pont nem.
Átjön a film. 😎
Chargers LT
Sajnálom hogy csak egy évadot kapott, nekem nagyon betalált a fílingje. (Crystal Reed is gyönyörű, mint mindig.) Még egyet bőven ki lehetett volna hozni a sztoriból, mert a vége elég trónokharcásra sikerült szvsz.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
hát gyerekek, a Watchmen engem megvett kilóra. tökéletes finálé, nagyon remélem lesz 2. évad. a végén összeér minden, ahogy már sejteni lehetett ki kivel van.
nekem hibátlan, és fazán hozza a Watchmen univerzum fílinget.
nálam 10/10

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Elvileg nyolc rész lesz a Mandaloriból, kíváncsi vagyok mennyire mennek bele a “szálakba”. Az első kettő eddig nagyon tetszett, ahogy lentebb olvastam itt a hszeket, szerintem is most ezzel a kicsiyodával egy új fejezet felé fognak nyitni, bár nem tudom mennyire éri meg nekik. Csont a csont hátán lassan.
Coolearie
az első kettő után ígéretes volt, kettővel a vége előtt viszont...
borzasztó csalódás

a mindhunter is szép ívet írt le, de az inkább lassan emelkedett felfelé a második évad elejéig, aztán lett egyre érdektelenebb és összecsapottabb

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Elvileg nyolc rész lesz a Mandaloriból, kíváncsi vagyok mennyire mennek bele a “szálakba”. Az első kettő eddig nagyon tetszett, ahogy lentebb olvastam itt a hszeket, szerintem is most ezzel a kicsiyodával egy új fejezet felé fognak nyitni, bár nem tudom mennyire éri meg nekik. Csont a csont hátán lassan.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
south park évadzáró sztem mocsok jó lett
 coub.com/view/232pqk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 832 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/79194976_761147314351344_240723805964722463_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=DXM_0UZTLBIAX9M8Vao&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBrqiENpg10VQXSlVvTmMWcMQpPNJPZR8ADzJxRRdwFYw&oe=66076020
ÁJEMDIBI on Instagram: "#breakingbad #vakációnamézgacsalád #ájemdibi"
2,333 likes, 3 comments - ajemdibi on December 13, 2019: "#breakingbad #vakációnamézgacsalád #ájemdibi"
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
le vagyok maradva pár évvel tudom de tetszett a csernobil

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 832 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Mocsárlény Swamp Thing (HBO Go)

Juhú, 18+os képregény sorozat! 😎
És még jó is lett!
A nem túl ismert képregényhős története, DC Comics amúgy.
1. évad 10 rész összesen. Nekem nagyon tetszett, horror elemekkel, vérrel, krimi elemekkel, tudománnyal, sok izgalmas dologgal. Vannak váratlan fordulatok, amelyek tényleg meglepik az embert.
És rohadt nagy plusz pont a készítőknek a szörny miatt, ami 90%ban NEM CGI, hanem vették a fáradságot és a maszkmestereket és megalkottak egy tök jó igazi lényt a filmbe. Kicsit igazi trash feeling van így.
Újabb pozitív dolog, hogy nem csak néha van benne egy kis mocsár, hanem központi helyet foglal el a filmben.
És ritkán látni ilyen jó film kezdést, főcímet tök jó zenével.
Hetek óta szemeztem vele, azt hittem gagyibb lesz, de pont nem.
Átjön a film. 😎
Chargers LT
Sajna a vége összecsapott lett, mivel tudtak a kaszáról!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
A Mocsárlény Swamp Thing (HBO Go)

Juhú, 18+os képregény sorozat! 😎
És még jó is lett!
A nem túl ismert képregényhős története, DC Comics amúgy.
1. évad 10 rész összesen. Nekem nagyon tetszett, horror elemekkel, vérrel, krimi elemekkel, tudománnyal, sok izgalmas dologgal. Vannak váratlan fordulatok, amelyek tényleg meglepik az embert.
És rohadt nagy plusz pont a készítőknek a szörny miatt, ami 90%ban NEM CGI, hanem vették a fáradságot és a maszkmestereket és megalkottak egy tök jó igazi lényt a filmbe. Kicsit igazi trash feeling van így.
Újabb pozitív dolog, hogy nem csak néha van benne egy kis mocsár, hanem központi helyet foglal el a filmben.
És ritkán látni ilyen jó film kezdést, főcímet tök jó zenével.
Hetek óta szemeztem vele, azt hittem gagyibb lesz, de pont nem.
Átjön a film. 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Alaska nyomában (HBO Go)

Aki szerette a 13 okom volt rá-t, az ezt is szeretni fogja. Majdnem olyan jó, mint az Eufória, pedig az zseniális.
8.2 Imdb-n, magáért beszél. Annyi biztos, hogy megfelelő érzelmi intelligencia kell hozzá, mert sok a különféle érzelem, ami nagyon át is jön, és van szomorúság is...
De azért kellően humoros és szórakoztató az egész, de ettől még egy rohadt jó drámai sorozat.
8 rész az egész, nagyon jól felépítve.
Örülök hogy azért vannak olyan sorozatok is, amik az igazi életet és emberi valóságot mutatják be.
Ezek a legjobbak.
Az Alaskát alakító norvég Kristine Froseth amúgy zseniális... És végre egy észak európai színésznő 😊
Chargers LT
Lezárt, kerek, egész sorozat?
Vagy lesz 2. évad?
Sobri Jóska
Lezárt (sajnos), de érthető okból.
Amúgy könyv adaptáció, hogy újabb pozitívat mondják róla.
Kizárt a 2. évad.
Chargers LT
Tényleg jó sorozat, szeretem azokat, amik valójában hosszú filmek, nem klasszikus (a végtelenbe nyúló) sorozatok. Jó a hangulata, igazi feelinges tinisztori.
Csak számomra az zavaró kissé, hogy sok 25-30 közötti színész 10-12 évvel fiatalabb 15-16 éveseket játszik. Ez számomra mindig kicsit fura, de ettől még a sorozat maga valóban szórakoztató.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 832 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
The Mandalorian
| Ti számítotok arra h a sorozatnak lesz bármi jelentősége jelenlegi SW trilogia kapcsán? Vagy akár jelenthet bármit Skywalker utáni éra kapcsán? Főleg "Baby Yoda" karaktere miatt kérdezem ezt. Esetleg hype növelés lehet a cél SW film előtt (sorozat mellett kiadtak ugye egy SW játékot is)? |
Beki
Disney - Favreau duótól azért meglepődnék, ha nem kezdték volna a következő SW-k építését ezzel. De simán lehet, hogy Yoda története is valahogy a kicsi sztoriján lesz majd bemutatva.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
The Mandalorian
| Ti számítotok arra h a sorozatnak lesz bármi jelentősége jelenlegi SW trilogia kapcsán? Vagy akár jelenthet bármit Skywalker utáni éra kapcsán? Főleg "Baby Yoda" karaktere miatt kérdezem ezt. Esetleg hype növelés lehet a cél SW film előtt (sorozat mellett kiadtak ugye egy SW játékot is)? |
Beki
sztem trilogy after megágyazás

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Mandalorian
| Ti számítotok arra h a sorozatnak lesz bármi jelentősége jelenlegi SW trilogia kapcsán? Vagy akár jelenthet bármit Skywalker utáni éra kapcsán? Főleg "Baby Yoda" karaktere miatt kérdezem ezt. Esetleg hype növelés lehet a cél SW film előtt (sorozat mellett kiadtak ugye egy SW játékot is)? |
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Nem tudtam, hova írjam hirtelen, de talán a Louie miatt ide.
Rohadt jó volt Louis C.K. ma, végignevettem 2 órát (a három warm-up is nagyon adta).

Megérte a jegyárat nagyon. Volt még valaki esetleg?
tenorx
tenorx te voltál ott üres volt a terem vazze?

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem tudtam, hova írjam hirtelen, de talán a Louie miatt ide.
Rohadt jó volt Louis C.K. ma, végignevettem 2 órát (a három warm-up is nagyon adta).

Megérte a jegyárat nagyon. Volt még valaki esetleg?
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Alaska nyomában (HBO Go)

Aki szerette a 13 okom volt rá-t, az ezt is szeretni fogja. Majdnem olyan jó, mint az Eufória, pedig az zseniális.
8.2 Imdb-n, magáért beszél. Annyi biztos, hogy megfelelő érzelmi intelligencia kell hozzá, mert sok a különféle érzelem, ami nagyon át is jön, és van szomorúság is...
De azért kellően humoros és szórakoztató az egész, de ettől még egy rohadt jó drámai sorozat.
8 rész az egész, nagyon jól felépítve.
Örülök hogy azért vannak olyan sorozatok is, amik az igazi életet és emberi valóságot mutatják be.
Ezek a legjobbak.
Az Alaskát alakító norvég Kristine Froseth amúgy zseniális... És végre egy észak európai színésznő 😊
Chargers LT
Lezárt, kerek, egész sorozat?
Vagy lesz 2. évad?
Sobri Jóska
Lezárt (sajnos), de érthető okból.
Amúgy könyv adaptáció, hogy újabb pozitívat mondják róla.
Kizárt a 2. évad.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A La Casa de Papel jó annyira amennyire olvasni itt ott?
Lezárt sorozat, vagy még függőben van?
Sobri Jóska
Az első évad első fele szórakoztató, és vannak benne érdekes karakterek (nagy filozófiai mélységeket ne várj persze). Sajnos ahogy halad előre a cselekménysor egyre izzadtságszagúbb lesz, és ez az idei folytatás már rém kínosra sikerült.

Perception is reality.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 832 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elég korrektül teljesítenek az idei ,szuperhősös' sorozatok!
Mindegyik bejött-)
Titans, Punisher, The boys, Doom patrol, The umbrella academy
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Alaska nyomában (HBO Go)

Aki szerette a 13 okom volt rá-t, az ezt is szeretni fogja. Majdnem olyan jó, mint az Eufória, pedig az zseniális.
8.2 Imdb-n, magáért beszél. Annyi biztos, hogy megfelelő érzelmi intelligencia kell hozzá, mert sok a különféle érzelem, ami nagyon át is jön, és van szomorúság is...
De azért kellően humoros és szórakoztató az egész, de ettől még egy rohadt jó drámai sorozat.
8 rész az egész, nagyon jól felépítve.
Örülök hogy azért vannak olyan sorozatok is, amik az igazi életet és emberi valóságot mutatják be.
Ezek a legjobbak.
Az Alaskát alakító norvég Kristine Froseth amúgy zseniális... És végre egy észak európai színésznő 😊
Chargers LT
Lezárt, kerek, egész sorozat?
Vagy lesz 2. évad?

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Alaska nyomában (HBO Go)

Aki szerette a 13 okom volt rá-t, az ezt is szeretni fogja. Majdnem olyan jó, mint az Eufória, pedig az zseniális.
8.2 Imdb-n, magáért beszél. Annyi biztos, hogy megfelelő érzelmi intelligencia kell hozzá, mert sok a különféle érzelem, ami nagyon át is jön, és van szomorúság is...
De azért kellően humoros és szórakoztató az egész, de ettől még egy rohadt jó drámai sorozat.
8 rész az egész, nagyon jól felépítve.
Örülök hogy azért vannak olyan sorozatok is, amik az igazi életet és emberi valóságot mutatják be.
Ezek a legjobbak.
Az Alaskát alakító norvég Kristine Froseth amúgy zseniális... És végre egy észak európai színésznő 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Kezdett a Ray Donovan 7.evad. Szép kis csavarral, bár azért így jó kérdés merre tovább...
FLZOLI
Bármerre. | Ha Mickey tényleg meghalt, ami ismerve a hatalmas plotshieldet ami a Donovaneken van egyáltalán nem biztos, akkor ez végre egy jó irány. Kifulladt a karakter két évaddal ezelőtt, mindig pontosan ugyanazt csinálja, ugyanúgy. Ray és a fiúk legalább mindig próbálnak mást csinálni, de mindig jött apuci és visszarántotta őket. |

Az első évadtól kezdve imádom a sorozatot, de NAGYON remélem, hogy lassan vége lesz...
Gyurma Pappa
Hát az tény, hogy túlhúzták, de jót tett a sorozatnak a városváltás, meg az, hogy mindegyik évadban találtak egy erős női karaktert (Sarandon, Holmes, korábban Abby).
FLZOLI
Mostmár tényleg nagyon remélem, hogy vége lesz, gyakorlatilag szórakoznak a nézőkkel. Igazából nem is tudom mit gondoltam...