Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
The Expanse kivégezve 💀☠
Az utobbi idok legjobb sc-ifi sorozata !
Aki szereti a műfajt annak kotelezo darab
Kedvenc szereplok
Bobbie Draper
Chrisjen Avasarala
Amos Burton
Rózsa Sándor (betyár)
Én most tartok a 3. évad felénél. Itt tényleg van egy megtorpanás, valahogy nem látom hova tart az egész. Változni fog? Milyen a 4. évad?
Nomac
Én nem mondanám gyengének kicsit más mint a többi de mondjuk a 3.évad vége nekem nagyon tetszett 4.évad más irányba viszi el a sorozatot mint az eddigiek. Én úgy érzem a 4.évaddal mint ha kicsit megágyaztak volna az 5. Évadnak ha szabad ilyet mondnai annyi új szálat nyitnak és szerintem minden szál ossze fog futni.Én személy szerint nagyon várom az 5. Evadot hogy hova viszik a történetet.
Apropo 4.évad itt lett kedvenc karakterem Amos .
Rózsa Sándor (betyár)
Nem fog összefutni. 😊
Könyvből már 8 van, és egyre inkább "szétfutnak" a szálak. Sehova nem vitték még a történetet.
De ha majd beindul Clarissa, meg megjelenik Duarte, akkor pörögni fog rendesen a sorozat is, gondolom.
Sobri Jóska
Ők kik ? Mit kell róluk tudni ?
Csak úgy nagyvonalakban ?(persze használj ha kérhetem spoilert mert hát ha valaki nem kiváncsi rá😉)
Rózsa Sándor (betyár)
| Főszereplők. Clarissa még POV karakter is a könyvben. Spoiler nélkül nehéz lenne írni bármelyikről is. |
Clarissa Mao nincs a 4. évadban? A cast szerint 9 epizódban szerepel.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Expanse kivégezve 💀☠
Az utobbi idok legjobb sc-ifi sorozata !
Aki szereti a műfajt annak kotelezo darab
Kedvenc szereplok
Bobbie Draper
Chrisjen Avasarala
Amos Burton
Rózsa Sándor (betyár)
Én most tartok a 3. évad felénél. Itt tényleg van egy megtorpanás, valahogy nem látom hova tart az egész. Változni fog? Milyen a 4. évad?
Nomac
Én nem mondanám gyengének kicsit más mint a többi de mondjuk a 3.évad vége nekem nagyon tetszett 4.évad más irányba viszi el a sorozatot mint az eddigiek. Én úgy érzem a 4.évaddal mint ha kicsit megágyaztak volna az 5. Évadnak ha szabad ilyet mondnai annyi új szálat nyitnak és szerintem minden szál ossze fog futni.Én személy szerint nagyon várom az 5. Evadot hogy hova viszik a történetet.
Apropo 4.évad itt lett kedvenc karakterem Amos .
Rózsa Sándor (betyár)
Nem fog összefutni. 😊
Könyvből már 8 van, és egyre inkább "szétfutnak" a szálak. Sehova nem vitték még a történetet.
De ha majd beindul Clarissa, meg megjelenik Duarte, akkor pörögni fog rendesen a sorozat is, gondolom.
Sobri Jóska
Ők kik ? Mit kell róluk tudni ?
Csak úgy nagyvonalakban ?(persze használj ha kérhetem spoilert mert hát ha valaki nem kiváncsi rá😉)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
The Expanse kivégezve 💀☠
Az utobbi idok legjobb sc-ifi sorozata !
Aki szereti a műfajt annak kotelezo darab
Kedvenc szereplok
Bobbie Draper
Chrisjen Avasarala
Amos Burton
Rózsa Sándor (betyár)
Én most tartok a 3. évad felénél. Itt tényleg van egy megtorpanás, valahogy nem látom hova tart az egész. Változni fog? Milyen a 4. évad?
Nomac
Én nem mondanám gyengének kicsit más mint a többi de mondjuk a 3.évad vége nekem nagyon tetszett 4.évad más irányba viszi el a sorozatot mint az eddigiek. Én úgy érzem a 4.évaddal mint ha kicsit megágyaztak volna az 5. Évadnak ha szabad ilyet mondnai annyi új szálat nyitnak és szerintem minden szál ossze fog futni.Én személy szerint nagyon várom az 5. Evadot hogy hova viszik a történetet.
Apropo 4.évad itt lett kedvenc karakterem Amos .
Rózsa Sándor (betyár)
Nem fog összefutni. 😊
Könyvből már 8 van, és egyre inkább "szétfutnak" a szálak. Sehova nem vitték még a történetet.
De ha majd beindul Clarissa, meg megjelenik Duarte, akkor pörögni fog rendesen a sorozat is, gondolom.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Expanse kivégezve 💀☠
Az utobbi idok legjobb sc-ifi sorozata !
Aki szereti a műfajt annak kotelezo darab
Kedvenc szereplok
Bobbie Draper
Chrisjen Avasarala
Amos Burton
Rózsa Sándor (betyár)
Én most tartok a 3. évad felénél. Itt tényleg van egy megtorpanás, valahogy nem látom hova tart az egész. Változni fog? Milyen a 4. évad?
Nomac
Én nem mondanám gyengének kicsit más mint a többi de mondjuk a 3.évad vége nekem nagyon tetszett 4.évad más irányba viszi el a sorozatot mint az eddigiek. Én úgy érzem a 4.évaddal mint ha kicsit megágyaztak volna az 5. Évadnak ha szabad ilyet mondnai annyi új szálat nyitnak és szerintem minden szál ossze fog futni.Én személy szerint nagyon várom az 5. Evadot hogy hova viszik a történetet.
Apropo 4.évad itt lett kedvenc karakterem Amos .
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 020 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
The Expanse kivégezve 💀☠
Az utobbi idok legjobb sc-ifi sorozata !
Aki szereti a műfajt annak kotelezo darab
Kedvenc szereplok
Bobbie Draper
Chrisjen Avasarala
Amos Burton
Rózsa Sándor (betyár)
Én most tartok a 3. évad felénél. Itt tényleg van egy megtorpanás, valahogy nem látom hova tart az egész. Változni fog? Milyen a 4. évad?
Nomac
Gyengusz.
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
The Expanse kivégezve 💀☠
Az utobbi idok legjobb sc-ifi sorozata !
Aki szereti a műfajt annak kotelezo darab
Kedvenc szereplok
Bobbie Draper
Chrisjen Avasarala
Amos Burton
Rózsa Sándor (betyár)
Én most tartok a 3. évad felénél. Itt tényleg van egy megtorpanás, valahogy nem látom hova tart az egész. Változni fog? Milyen a 4. évad?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Expanse kivégezve 💀☠
Az utobbi idok legjobb sc-ifi sorozata !
Aki szereti a műfajt annak kotelezo darab
Kedvenc szereplok
Bobbie Draper
Chrisjen Avasarala
Amos Burton
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Tiger King
redneckek és kretének, szórakoztató de nem üt igazán nagyot
Negritis
minden másodpercét élveztem

és ezek választhatnak 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
Tiger King
redneckek és kretének, szórakoztató de nem üt igazán nagyot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet h csak az éjszakai műszak beszél belőlem, de ez a Westworld s3e3 baromi gyenge volt!
steelwolf
Pedig szerintem ez jobb rész volt az első kettőnél. A fényképezés pazar, a zenék is, a domina Dolores pedig még mindig hot 😊

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Arrow: így a harmadik évad végére érve, mielőtt elkezdeném a negyediket, ennek a sorozatnak szerintem itt lett volna tökéletesen vége, | ahogy Oliver és Felicity autókázik a messzeségbe Ra's al Ghul legyőzése után. |
Mikey
Spoiler: De ehelyett inkabb nezned kell majd sok evadnyi szenvedest, balfaszkodast, es zs kategorias akciot es parbeszedeket.
Stez
Én a 8. Évad első pár részét megnéztem, de azután feladtam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Arrow: így a harmadik évad végére érve, mielőtt elkezdeném a negyediket, ennek a sorozatnak szerintem itt lett volna tökéletesen vége, | ahogy Oliver és Felicity autókázik a messzeségbe Ra's al Ghul legyőzése után. |
Mikey
Spoiler: De ehelyett inkabb nezned kell majd sok evadnyi szenvedest, balfaszkodast, es zs kategorias akciot es parbeszedeket.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Arrow: így a harmadik évad végére érve, mielőtt elkezdeném a negyediket, ennek a sorozatnak szerintem itt lett volna tökéletesen vége, | ahogy Oliver és Felicity autókázik a messzeségbe Ra's al Ghul legyőzése után. |

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h csak az éjszakai műszak beszél belőlem, de ez a Westworld s3e3 baromi gyenge volt!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 355
Ez a vígjáték színész Bateman faszi is hozza itt a teljesen más típust, de a többi karakter is bejön, ami ritka, hogy a csajok is kemények mind...😊
ozibozi
Ha kemény csajokat akarsz, akkor nèzd a Banshee-t! 😉
steelwolf
Nem a verekedést jelenti a kemény csajok. 😉
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez a vígjáték színész Bateman faszi is hozza itt a teljesen más típust, de a többi karakter is bejön, ami ritka, hogy a csajok is kemények mind...😊
ozibozi
Ha kemény csajokat akarsz, akkor nèzd a Banshee-t! 😉
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 355
Ez a vígjáték színész Bateman faszi is hozza itt a teljesen más típust, de a többi karakter is bejön, ami ritka, hogy a csajok is kemények mind...😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 355
Pont most néztem 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért az Ozark is jól össze van rakva.
ozibozi
kurvajó.
kék filtert kicsit hanyagolhatnék de kb ez az egy bajom vele
briareos
S3e2 Tom Pelphrey nem semmi nyitó jelenetet kapot! 😲
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Azért az Ozark is jól össze van rakva.
ozibozi
kurvajó.
kék filtert kicsit hanyagolhatnék de kb ez az egy bajom vele

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 355
Azért az Ozark is jól össze van rakva.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Így utólag megint megnézve az utolsó GoT évad néhány kulcs momentumát durva technikailag meg hype terén mit mögé rakott az HBO... Nyilván a 2 retardált elrontotta csomó szempontból, de attól még erősen csodálkoznék, ha lenne még egy ilyen sorozat mostanában, amelyik ekkora PR és hype felhőt von maga köré.
FLZOLI
csak attól függ h definiálod a mostanábant, azért annak idején hasonlót mondtunk sopranosról vagy lostról.
briareos
Nyilván itt fel lehetne sorolni jó pár népszerű sorozatot, mondjuk a Jóbarátok, de szerintem egyik sem volt a közelében a felhajtással. Pláne a Lost-nál, ami a kezdeti népszerűség után kifulladt. A Sopranos idején még azért nem volt annyira jelen a social media.

Talán a Chernobyl volt az ami még baromi nagy hullámokat keltett, de a hosszából és a műfajából aodódóan azt nem lehetett sokáig nyújtani. Vagy a Breaking Bad volt még közel talán
FLZOLI
mondjuk nekem eléggé úgy rémlik, hogy a GoT a Red Wedding után lett nagyon durván hype-olt, első két évad szerintem feleakkora figyelmet kapott. A Lost meg pont fordítva, 3 évad után ment a levesbe a legtöbb embernél. a Breaking Bad meg akkor lett elképesztően felkapott, amikor az amcsiknál megjelent a Netflixen, talán a 3. évad után, utána itthon is hamar elterjedt, emlékszem, első két évad után senki nem nézte haveri társaságból, pedig én a sorozatjunkie keménymagjával ittam akkor 😀
Löfli
Ha már szóba került, valaki foglalja már össze pls a Lost lényegét, végét spoiler taggel 😁
Anno mikor ment elkezdtem nézni és egész érdekes is volt, de aztán baromi idegesítő lett, hofy semmire nem lett válasz, csak újabb kérdések, aztán asszem kb a 3. évad közepénèl otthagytam. Azt hallottam hogy sokan anyázták a vègét.
warr_b
számomra a lost sokkal inkább az utazásról szólt mint a célról. A karakterépítések, stb zseniálisak volt, majdnem minden karakter jól volt megirva. hétről hétre agyaltál h jaj ez mi lesz az mi lesz. nyilván nagyjára sose kapott az ember választ, de pl máig a emlékszem h a watchpartink mekkora kollektiv ohbazmegben tört ki a Through The Looking Glass epizód legvégén.
tetszett egyes karakterek íve, locke, saywer, tökéletes példa h idővel teljesen máshol helyezkedtek el a spektrumon mint elején

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 355
Zéró zéró zeró az HBO go-n végre vlm nézhető.

Nem olyan reality-s elemekkel mint a Narcos de pörgősebb, kb összevegyítették a Gommorra-val

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
Így utólag megint megnézve az utolsó GoT évad néhány kulcs momentumát durva technikailag meg hype terén mit mögé rakott az HBO... Nyilván a 2 retardált elrontotta csomó szempontból, de attól még erősen csodálkoznék, ha lenne még egy ilyen sorozat mostanában, amelyik ekkora PR és hype felhőt von maga köré.
FLZOLI
csak attól függ h definiálod a mostanábant, azért annak idején hasonlót mondtunk sopranosról vagy lostról.
briareos
Nyilván itt fel lehetne sorolni jó pár népszerű sorozatot, mondjuk a Jóbarátok, de szerintem egyik sem volt a közelében a felhajtással. Pláne a Lost-nál, ami a kezdeti népszerűség után kifulladt. A Sopranos idején még azért nem volt annyira jelen a social media.

Talán a Chernobyl volt az ami még baromi nagy hullámokat keltett, de a hosszából és a műfajából aodódóan azt nem lehetett sokáig nyújtani. Vagy a Breaking Bad volt még közel talán
FLZOLI
mondjuk nekem eléggé úgy rémlik, hogy a GoT a Red Wedding után lett nagyon durván hype-olt, első két évad szerintem feleakkora figyelmet kapott. A Lost meg pont fordítva, 3 évad után ment a levesbe a legtöbb embernél. a Breaking Bad meg akkor lett elképesztően felkapott, amikor az amcsiknál megjelent a Netflixen, talán a 3. évad után, utána itthon is hamar elterjedt, emlékszem, első két évad után senki nem nézte haveri társaságból, pedig én a sorozatjunkie keménymagjával ittam akkor 😀
Löfli
Ha már szóba került, valaki foglalja már össze pls a Lost lényegét, végét spoiler taggel 😁
Anno mikor ment elkezdtem nézni és egész érdekes is volt, de aztán baromi idegesítő lett, hofy semmire nem lett válasz, csak újabb kérdések, aztán asszem kb a 3. évad közepénèl otthagytam. Azt hallottam hogy sokan anyázták a vègét.
warr_b
En csak ket vagy harom evadot lattam a Lostbol, de abban a lenyeg vegig az volt, hogy a foszereplo pasi sosem tudta megdugni a foszereplo csajt, majd jott a rosszfiu, aki eleg hamar partiba vagta, ami utan a foszereplo pasi mindig csunyan nezett. 😀
Stez
a lost tökéletesen mutatja hogy Abrams mire képes 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így utólag megint megnézve az utolsó GoT évad néhány kulcs momentumát durva technikailag meg hype terén mit mögé rakott az HBO... Nyilván a 2 retardált elrontotta csomó szempontból, de attól még erősen csodálkoznék, ha lenne még egy ilyen sorozat mostanában, amelyik ekkora PR és hype felhőt von maga köré.
FLZOLI
csak attól függ h definiálod a mostanábant, azért annak idején hasonlót mondtunk sopranosról vagy lostról.
briareos
Nyilván itt fel lehetne sorolni jó pár népszerű sorozatot, mondjuk a Jóbarátok, de szerintem egyik sem volt a közelében a felhajtással. Pláne a Lost-nál, ami a kezdeti népszerűség után kifulladt. A Sopranos idején még azért nem volt annyira jelen a social media.

Talán a Chernobyl volt az ami még baromi nagy hullámokat keltett, de a hosszából és a műfajából aodódóan azt nem lehetett sokáig nyújtani. Vagy a Breaking Bad volt még közel talán
FLZOLI
mondjuk nekem eléggé úgy rémlik, hogy a GoT a Red Wedding után lett nagyon durván hype-olt, első két évad szerintem feleakkora figyelmet kapott. A Lost meg pont fordítva, 3 évad után ment a levesbe a legtöbb embernél. a Breaking Bad meg akkor lett elképesztően felkapott, amikor az amcsiknál megjelent a Netflixen, talán a 3. évad után, utána itthon is hamar elterjedt, emlékszem, első két évad után senki nem nézte haveri társaságból, pedig én a sorozatjunkie keménymagjával ittam akkor 😀
Löfli
Ha már szóba került, valaki foglalja már össze pls a Lost lényegét, végét spoiler taggel 😁
Anno mikor ment elkezdtem nézni és egész érdekes is volt, de aztán baromi idegesítő lett, hofy semmire nem lett válasz, csak újabb kérdések, aztán asszem kb a 3. évad közepénèl otthagytam. Azt hallottam hogy sokan anyázták a vègét.
warr_b
En csak ket vagy harom evadot lattam a Lostbol, de abban a lenyeg vegig az volt, hogy a foszereplo pasi sosem tudta megdugni a foszereplo csajt, majd jott a rosszfiu, aki eleg hamar partiba vagta, ami utan a foszereplo pasi mindig csunyan nezett. 😀