Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Ez a 2. Bad Batch rész viszont nagyon töltelék volt.
empty taxi
| Egyetlen kiemelendő rész, mikor azt mondták Omega kapcsán h a kaminóiak nem ok nélkül hozták létre. |
Beki
| Sztem erre már az 1. részben is utaltak, persze lehet rosszul emlékszek. |
empty taxi
| Kíváncsi leszek h Rex említés szintén elmondja-e h mikor váltak külön Ahsokával, meg pár egyéb infót. Persze, ha Order 66 után hetekkel találja meg a Bad Batch Rex-et akkor mindegy ez. |
Beki
| nem volt egy nagy rész, ami egyedül említett dolog volt, az már az első részből is egyértelmű volt számomra, még az a kérdés, hogy mi a "szuperképessége", reméltem kiderül, de még nem |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A farkas gyermekei mennyire jó /nem jó ?

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Valaki fel tudna világosítani hogy a Sólyom és Tél Katonája sorozatban kik ezek "menekültek"?És kik ellen harcolnak? Mert nem világos a story
VvAlekosz
az alap szitu az hogy Thanos elcsattintotta a fél világot
ezért a 3. világból pótolták a hiányzó munkaerőt a fejlett országok
viszont mikor jött a visszacsatt akkor újramegjelentek
és a kormányok megoldása az hogy migránsok haza
és persze az hogy levetett kapcarongyként bánnak velük nem tetszik nekik
nah ez a "flag smashers" motivációja
Negritis
Köszi így már értem
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Valaki fel tudna világosítani hogy a Sólyom és Tél Katonája sorozatban kik ezek "menekültek"?És kik ellen harcolnak? Mert nem világos a story
VvAlekosz
az alap szitu az hogy Thanos elcsattintotta a fél világot
ezért a 3. világból pótolták a hiányzó munkaerőt a fejlett országok
viszont mikor jött a visszacsatt akkor újramegjelentek
és a kormányok megoldása az hogy migránsok haza
és persze az hogy levetett kapcarongyként bánnak velük nem tetszik nekik
nah ez a "flag smashers" motivációja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Valaki fel tudna világosítani hogy a Sólyom és Tél Katonája sorozatban kik ezek "menekültek"?És kik ellen harcolnak? Mert nem világos a story
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ez a 2. Bad Batch rész viszont nagyon töltelék volt.
empty taxi
| Egyetlen kiemelendő rész, mikor azt mondták Omega kapcsán h a kaminóiak nem ok nélkül hozták létre. |
Beki
| Sztem erre már az 1. részben is utaltak, persze lehet rosszul emlékszek. |
empty taxi
| Kíváncsi leszek h Rex említés szintén elmondja-e h mikor váltak külön Ahsokával, meg pár egyéb infót. Persze, ha Order 66 után hetekkel találja meg a Bad Batch Rex-et akkor mindegy ez. |
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
nah megnéztem a Yasuke-t és nem tudom hogy ajánlanám-e j szívvel bárkinek
kicsit olyan semmilyen
talán akkor javaslom hogy szeretted az Obsidian Samurai küldiket Nioh-ban
Negritis
Rule 1
ne nézz Netflix animét 😛

És ha nem jó, ajánl mást... nem tudom mi a műfaja pontosan, itt van 3 javaslat

i) Samurai Champloo - ezzel "illik" kezdeni / kötelező kategória
ii) Katanagatari - picit más típusú történet (kevéssé történelmi, több a fantasy benne) - én imádom ezt, sztem nagyon alulértékelt...
iii) (nyilván, d'oh) Afro Samurai...
Igor
nem sok animét nézek netflixen 😀
a Blood of Zeus meg a Castlevania nem hiszem hogy klasszikusan annak számítana

ha gore is kell és szamurájok akkor sztem a Shigurui
egyébként meg akkor bedobom a Mutsu Enmei Ryuu Gaiden: Shura no Toki-t
ami szintén tök jó volt emlékeim szerint
Negritis
Próbáltam emészthető/kezdőknek is befogadható mainstream változatokkal jönni, erre... 😕
Igor
a shura no tokival mi a baj?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
nah megnéztem a Yasuke-t és nem tudom hogy ajánlanám-e j szívvel bárkinek
kicsit olyan semmilyen
talán akkor javaslom hogy szeretted az Obsidian Samurai küldiket Nioh-ban
Negritis
Rule 1
ne nézz Netflix animét 😛

És ha nem jó, ajánl mást... nem tudom mi a műfaja pontosan, itt van 3 javaslat

i) Samurai Champloo - ezzel "illik" kezdeni / kötelező kategória
ii) Katanagatari - picit más típusú történet (kevéssé történelmi, több a fantasy benne) - én imádom ezt, sztem nagyon alulértékelt...
iii) (nyilván, d'oh) Afro Samurai...
Igor
nem sok animét nézek netflixen 😀
a Blood of Zeus meg a Castlevania nem hiszem hogy klasszikusan annak számítana

ha gore is kell és szamurájok akkor sztem a Shigurui
egyébként meg akkor bedobom a Mutsu Enmei Ryuu Gaiden: Shura no Toki-t
ami szintén tök jó volt emlékeim szerint
Negritis
Próbáltam emészthető/kezdőknek is befogadható mainstream változatokkal jönni, erre... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
nah megnéztem a Yasuke-t és nem tudom hogy ajánlanám-e j szívvel bárkinek
kicsit olyan semmilyen
talán akkor javaslom hogy szeretted az Obsidian Samurai küldiket Nioh-ban
Negritis
Rule 1
ne nézz Netflix animét 😛

És ha nem jó, ajánl mást... nem tudom mi a műfaja pontosan, itt van 3 javaslat

i) Samurai Champloo - ezzel "illik" kezdeni / kötelező kategória
ii) Katanagatari - picit más típusú történet (kevéssé történelmi, több a fantasy benne) - én imádom ezt, sztem nagyon alulértékelt...
iii) (nyilván, d'oh) Afro Samurai...
Igor
nem sok animét nézek netflixen 😀
a Blood of Zeus meg a Castlevania nem hiszem hogy klasszikusan annak számítana

ha gore is kell és szamurájok akkor sztem a Shigurui
egyébként meg akkor bedobom a Mutsu Enmei Ryuu Gaiden: Shura no Toki-t
ami szintén tök jó volt emlékeim szerint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
nah megnéztem a Yasuke-t és nem tudom hogy ajánlanám-e j szívvel bárkinek
kicsit olyan semmilyen
talán akkor javaslom hogy szeretted az Obsidian Samurai küldiket Nioh-ban
Negritis
Rule 1
ne nézz Netflix animét 😛

És ha nem jó, ajánl mást... nem tudom mi a műfaja pontosan, itt van 3 javaslat

i) Samurai Champloo - ezzel "illik" kezdeni / kötelező kategória
ii) Katanagatari - picit más típusú történet (kevéssé történelmi, több a fantasy benne) - én imádom ezt, sztem nagyon alulértékelt...
iii) (nyilván, d'oh) Afro Samurai...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
nah megnéztem a Yasuke-t és nem tudom hogy ajánlanám-e j szívvel bárkinek
kicsit olyan semmilyen
talán akkor javaslom hogy szeretted az Obsidian Samurai küldiket Nioh-ban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez a 2. Bad Batch rész viszont nagyon töltelék volt.
empty taxi
| Egyetlen kiemelendő rész, mikor azt mondták Omega kapcsán h a kaminóiak nem ok nélkül hozták létre. |
Beki
| Sztem erre már az 1. részben is utaltak, persze lehet rosszul emlékszek. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ez a 2. Bad Batch rész viszont nagyon töltelék volt.
empty taxi
| Egyetlen kiemelendő rész, mikor azt mondták Omega kapcsán h a kaminóiak nem ok nélkül hozták létre. |
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Netflixen vegignyomtam a Mindhuntert, nagyon tetszett. Hasonló műsorokból egy sem jött be, de valaki nem ajánlana valami ehhez hasonló rejtett kincset?
#JC6
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 279
Netflixen vegignyomtam a Mindhuntert, nagyon tetszett. Hasonló műsorokból egy sem jött be, de valaki nem ajánlana valami ehhez hasonló rejtett kincset?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
StarWars új reakciók? 1/2rész.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez a 2. Bad Batch rész viszont nagyon töltelék volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|
Beki
| A kard egyébként Windujéra hasonlít legjobban az ismert fénykardok közül, ugye ő is Coruscanton esett el és ahogy kizuhant kötve hiszem h ilyen egybe holttestként hurcibálnák a lepel alatt 😀 |
empty taxi
| Filoniéknál azért nem árt figyelni az ilyen apróságokra sem, bár nyilván a halott jedi azért került oda h jelezze a Bad Batch-nek hogyan változnak a dolgok.
Amúgy Samuel L Jackson pont ma rakott ki vmit Instagramra #macelives szöveggel. 😀
|
Beki
| nekem is bejött, jó hangulata, tetszett, hogy Sawt is beleszőtték egy picit. érdekes lesz ez az egész, hogy van egy renitens a batchből |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első hivatalos képek a GoT Prequel House of Dragonról.

Princess Rhaenyra Targaryen & Prince Daemon Targaryen.


Alicent Hightower(remélem ez a szerep meghozza a populáris áttörést is végre Olivia Cookenak) & Otto Hightower


The Sea Snake



Mare of Easttown: lassú ütemű krimi sorozat, Kate Winslettel a főszerepben. A Sharp Objects-hez hasonlít, az idő nagy részében a városról és az ott élő emberekről szól, nem a nyomozásról. Aki azt szerette/utálta, ezt is szeretni/utálni fogja.
ender1112
Eddig teljesen korrekt. Evan Petersnek meg jó sorozata 😉 van idén ezzel meg a WandaVisionnel.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
Red Moon-t latta valaki? Elso reszt neztem meg, az kozepes volt, tipikus budget streaming sorozat. Beleolvasva a kovetkezo epizodokba, nem tudom erdemes-e idot szanni ra.

Maga a tortenet es a koncepcio tetszik, nem tudom mennyire fog ez az alternativ idosik jelleg dominalni.
undisputedly
Olvass kicsit vissza, többen is írtak már róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem mintha zavarna, de ennyi Star Wars tartalom mellett már lehetne nyitni egy saját topicot!
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mare of Easttown: lassú ütemű krimi sorozat, Kate Winslettel a főszerepben. A Sharp Objects-hez hasonlít, az idő nagy részében a városról és az ott élő emberekről szól, nem a nyomozásról. Aki azt szerette/utálta, ezt is szeretni/utálni fogja.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|
Beki
| A kard egyébként Windujéra hasonlít legjobban az ismert fénykardok közül, ugye ő is Coruscanton esett el és ahogy kizuhant kötve hiszem h ilyen egybe holttestként hurcibálnák a lepel alatt 😀 |
empty taxi
| Filoniéknál azért nem árt figyelni az ilyen apróságokra sem, bár nyilván a halott jedi azért került oda h jelezze a Bad Batch-nek hogyan változnak a dolgok.
Amúgy Samuel L Jackson pont ma rakott ki vmit Instagramra #macelives szöveggel. 😀
|
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|
Beki
| A kard egyébként Windujéra hasonlít legjobban az ismert fénykardok közül, ugye ő is Coruscanton esett el és ahogy kizuhant kötve hiszem h ilyen egybe holttestként hurcibálnák a lepel alatt 😀 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|