Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekiállunk ezzel arcoskodni? 😀shawnka
nem arcoskodásból tettem be, hanem hátha megfogja a dolog a usereket.

eleve nem is reális ajánló az enyém mert olyan kategória is van benne, hogy "kaszáltam mert szar" és az is rajta van 😀

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Ejj de utálom az ilyet... Spartacus korábbi évadainál is megjátszották ezt egyszer-kétszer.Rataxes
regisztrálj a whatnext.eu-ra, ott elég jól átlátható mi mikor lesz, hol tartasz stb. és még ilyen szép összesítő képet is generálnak neked  img.whatnext.eu/42-4347.pngHöri
bazmeg most megnéztem ezt. mire minden szart bepötyögök amit megnéztem megvénülök de kíváncsi vagyok mennyi időt basztam el sorozatokra

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ejj de utálom az ilyet... Spartacus korábbi évadainál is megjátszották ezt egyszer-kétszer.Rataxes
regisztrálj a whatnext.eu-ra, ott elég jól átlátható mi mikor lesz, hol tartasz stb. és még ilyen szép összesítő képet is generálnak neked  img.whatnext.eu/42-4347.pngHöri
nekiállunk ezzel arcoskodni? 😀

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Tudom, kínos csajos sorozatot ajánlani, de a Girls tényleg jó.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ejj de utálom az ilyet... Spartacus korábbi évadainál is megjátszották ezt egyszer-kétszer.Rataxes
regisztrálj a whatnext.eu-ra, ott elég jól átlátható mi mikor lesz, hol tartasz stb. és még ilyen szép összesítő képet is generálnak neked  img.whatnext.eu/42-4347.png

több mint 11 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Befejeztük a Maffiózókat!
Legjobb sorozat (Róma után 😛) amit láttam!
De a vége...

Valami jó sorozat???Valaki??
Trónok harcán ,Spartacuson,Gengszterkorzón kívül

???ZoliZoltán
Ledaráltam a Sírhant műveket, annál jobb sorozatot sose fogsz látni, már csak a befejezése miatt érdemes megnézni az 5 évadot. Sitcomnak Community, politikai drámának Boss, szociodrámának Treme, kosztümösnek Downton Abbey, motorosnak Sons of Anarchy, kriminek az angol Sherlock, múltidézőnek Mad Men, régebbi klasszikusok közül DEADWOOD, Rescue Me, The Wire, The Shield, Kés/alatt, Carnivale, a Dexterről és a House-ról valószínűleg hallottál márjjncaa
Engedelmeddel folytatom: börtönösből az OZ-t, sci-fiből a Firefly-t vagy a Battlestar Galacticat, misztikusból a Twin Peakst, háborúsból a Band of Brotherst, sulisból a Freaks and Greakst, történelemből a John Adamst, űrhajósból a From the Earth to the Moont ajánlom. Hirtelen ennyi. 😊
Ha maffiás sorozatból még nem elég, akkor a mára már klasszikussá vált Polipot érdemes bepróbálni.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ejj de utálom az ilyet... Spartacus korábbi évadainál is megjátszották ezt egyszer-kétszer.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mert a tv vasárnap adja, de a viasat history már hétfőn felteszi a honlapjára az újat. tehát te most egy hete elérhető részt láttál.Höri
Ez a viasat history honlapos premier dolog megszűnt? Csak mert most meg hiába keresem az újat 😀
Rataxes
ezen a héten nem adnak új részt. március 31. az 5.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Befejeztük a Maffiózókat!
Legjobb sorozat (Róma után 😛) amit láttam!
De a vége...

Valami jó sorozat???Valaki??
Trónok harcán ,Spartacuson,Gengszterkorzón kívül

???ZoliZoltán
Ledaráltam a Sírhant műveket, annál jobb sorozatot sose fogsz látni, már csak a befejezése miatt érdemes megnézni az 5 évadot. Sitcomnak Community, politikai drámának Boss, szociodrámának Treme, kosztümösnek Downton Abbey, motorosnak Sons of Anarchy, kriminek az angol Sherlock, múltidézőnek Mad Men, régebbi klasszikusok közül DEADWOOD, Rescue Me, The Wire, The Shield, Kés/alatt, Carnivale, a Dexterről és a House-ról valószínűleg hallottál már

szerk.: a Shameless lemaradt, az csak simán kurvajó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
mert a tv vasárnap adja, de a viasat history már hétfőn felteszi a honlapjára az újat. tehát te most egy hete elérhető részt láttál.Höri
Ez a viasat history honlapos premier dolog megszűnt? Csak mert most meg hiába keresem az újat 😀

Valami jó sorozat???Valaki??
ZoliZoltán
Vikings 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Befejeztük a Maffiózókat!
Legjobb sorozat (Róma után 😛) amit láttam!
De a vége...

Valami jó sorozat???Valaki??
Trónok harcán ,Spartacuson,Gengszterkorzón kívül

???
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Nekem nagyon bejött a 2. évad sorozatverziója is...Rataxes
kinek a pap, kinek a paplan 😊
nekem a 2. könyv nagyon tetszett, rohadt jól megírta Martin, viszont a sorozat egy kapkodós maszlag lett, egyedül a 9. rész tetszett. persze nem kéne a könyvvel összehasonlítani, de nem is lehet tőle elvonatkoztatni nagyon 😊Dexxter Tailor
Ezért is lesz ketté szedve a 3.könyv, mert sajnos 1 évadba már nem lehet levezetni a dolgokat annyi minden történik
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nekem nagyon bejött a 2. évad sorozatverziója is...Rataxes
kinek a pap, kinek a paplan 😊
nekem a 2. könyv nagyon tetszett, rohadt jól megírta Martin, viszont a sorozat egy kapkodós maszlag lett, egyedül a 9. rész tetszett. persze nem kéne a könyvvel összehasonlítani, de nem is lehet tőle elvonatkoztatni nagyon 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nekem nagyon bejött a 2. évad sorozatverziója is...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Március 31. Már én is fel vagyok paprikázva 😊Rataxes
én is várom már (meglepő, mi?), de a 2. évad egy akkora csalódás volt az elsőhöz képest, hogy nincsenek nagy elvárásaim 😊 mondjuk itt még több történetszál lesz, amit már tavaly sem tudtak összehangolni nagyon. viszont legalább kettébontják a 3. könyvet, remélhetőleg nem basszák el a lehetőséget, és tényleg egy jó harmadik évadot kapunk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Cserélem is az avataromat!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Március 31. Már én is fel vagyok paprikázva 😊Rataxes
Mennyit vartam ra en is, de vegre par nap es eljon ujra! Mar most dudolom a focimzenet!😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Március 31. Már én is fel vagyok paprikázva 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Befejeztem a Trónok harcának második szériáját.Hatalmas volt!Az utolsó jelenet különösen odavágott.Nagyon várom a harmadikat.Jól tudom, hogy most 7végén kezdik a sugárzását?
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
TWD fanoknak kötelező! 😊 Szerintem rohadt jó videó lett. (spoiler van benne bőven úgy, hogy aki most készül elkezdeni nézni vagy még csak az 1-2. évad környékén van az inkább ne nézze meg. 😊)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ahha... Akkor ez kevert meg, mert a facebookos posztokban meg úgy tűnt mint vasárnap éjjel lenne az új rész, de akkor az még az előző volt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A 4-es az már nem új, már vagy egy hetes, nem?Rataxes
esküszöm teljesen el vagyok keveredve, nem értem, miért van fent egy héttel korábban a sugárzási idő előtt.berger90
mert a tv vasárnap adja, de a viasat history már hétfőn felteszi a honlapjára az újat. tehát te most egy hete elérhető részt láttál.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mindegy, így legalább tényleg sugárzás szerint nézhetjük mi is 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Imdb szerint tegnap volt a 4. rész, de én már tuti láttam múlt héten 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A 4-es az már nem új, már vagy egy hetes, nem?Rataxes
esküszöm teljesen el vagyok keveredve, nem értem, miért van fent egy héttel korábban a sugárzási idő előtt.

Mindig jövőre