Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Lehet 2000 esemény, de ne 2 év alatt, gondosan kicsemegézve, hanem izibe, ömlesztve.
(De bármilyen kétkimenetelű csapatmeccs lehet, kosár, baseball, bármi, ahol nincs remi.)
Beteszel ide hetente 200 random meccset, én írok rá egy tippsort, aztán te is írsz. Írom előre, mivel én random tippelek.
Sobri Jóska
Azon kívül amit az előbb leírtam (kvázi, hogy ha már pár százalékkal jobban teljesítek nálad, akkor profitot termeltem a te buktáddal szemben) belekötnék a 200 random playbe is. Már miért ne csemegézhetnék 2 éven keresztül 2000 playt? Elvégre nincs előírva, hogy mindenre (vagy heti 200 meccsre) fogadnom kell, nem?

A vita arról szól, hogy te le tudsz győzni úgy, hogy random tippelgetsz, akkor miért ne választhatnám ki azokat a meccseket, amikre alapból fogadnék? Miért kéne belevennem olyan meccseket, amire ép ésszel nem tennék fel pénzt, hiszen nem gondolom erősebbnek egyik vagy másik oldalt?

A te részedről ez most olyan, mintha 2000 pénzfeldobást tippelnél meg, hogy fej vagy írás lesz. Nyilván matematikai alapon közelítened kell az 50%-hoz, és minél többször dobjuk fel, annál közelebb leszel. A gáz rész az, hogy engem is próbálsz ebbe a helyzetbe ültetni, hogy olyan meccseket vegyünk a listára, ami nekem is pénzfeldobásszerű - nyilván amiatt, hogy én is az 50% felé közelítsek.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Én azt mondom, hogy neked nem lesz markánsan (vagyis legalább 20%-al) jobb eredményed, mint nekem.
Sobri Jóska
Jó, hogy nem dupla annyit vársz. 😊

Csak a vicc kedvéért, 2000 esemény a stabil 1.90-es handicap oddson megrakva, mindegyiknél az a cél, hogy 10 dollárt nyerjek:

50%: 1000 találat (1000x10$), 1000 bukta (1000x11$) = -1000 $

55%: 1100 találat (1100x10$), 900 bukta (900x11$) = +1100 $

Most ezt csak azért mondom, hogy bizonyítsam, hogy az érezhető különbség jó és rossz fogadó közt nem épp 20%, de még csak nem is a példámban szereplő 5%.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Gondolj bele, ha létezik valahol 1 ember, aki stabilan, hosszútávon nyerő, mondjuk egyetemi kosrlabdafogadásokból, annak milyen kritériumoknak kéne megfelelnie? És ezen kritériumoknak nem felel meg jobban egy amerikában élő, ott szocializálódott, mindenféle többletismerettel rendelkező amerikai, mint egy lelkes magyar? Vagy megfordítva, ha egy chicagoó muksó kitalálná, hogy ő majd a magyar soccer nb1 mérkőzésein fog stabilan profitot termelni, neki volna nagyobb esélye, vagy annak a magyarnak, aki itt él?Sobri Jóska
Fogalmam sincs mivel van nagyobb előnyben valaki a lokációjával a 21. századi digitális világban. Pár másodperccel, netán perccel előbb tud meg valamit, mint valaki a bolygó másik oldalán? Talán ennyivel.Maka
Pontosan. Ezt írtam én is. 😉 Hogy ugyanúgy nem tud hosszútávon profitábilis lenni.
(De ez a felvetés csak elméleti, mert valójában a gyakorlatban te valaki ellen fogadsz. És ez a valaki, ha nem lenne a rendszer és a jól beállított oddsok miatt eleve nyerő helyzetben, ugyan miért fogadna veled? Hogy veszítsen? Neked játék, neki sokmillió dollárról szól.)



Ha gondolod, kipróbálhatjuk. Egyetlen játékos nevét nem tudom egyetemi kosárlabdában, egyetlen csapatról nem tudom mennyire erős, nem tudom ki a bajnok, ki a nyeretlen. Tegyél be 20 meccset, random tippelgetek, és nem lesz markáns eltérés a találati arányomban, mint egy porfi sportfogadó oldal esetén. erre fogadni is merek. 😊
Sobri Jóska
Rendben, legyen, csak ne 20, hanem 2000 eseménnyel. Januártól kezdhetjük lejegyezve, hátha utána már nem kell végigolvasni félévente a faszságod.

A legnagyobb probléma, hogy továbbra se érted a sportfogadás alaplényegét, noha még személyesen is elmagyaráztam neked. Nem egy darab tutitipp választja el a sikerest a sikertelentől, és nem egy nap, héten vagy hónapban kell sikeresnek lenni benne. Veszthetsz 8 hónapon keresztül, ha egy év alatt pluszban vagy.

És nem, megélni nem lehet belőle. De attól még lehet több, mint szórakozás vagy játék.
Maka
Ezt nehezen értelmezem.
Ha valamiből nem lehet megélni (ergo nem termel hosszú távon profitot), akkor mi az a több, mint játék?
Én úgy látom, ha akármennyi stabil profitod van, akár 2% is, akkor pont a sportfogadás az, ahol nincs felső limit, és egy egyszerű unitemeléssel a 2% az a 200 forint helyett lehet 200ezer is.
És ez nem póker, ahol a magasabb téten erősebb játékosok vannak és nem lehet hozni ugyanazt a roi-t.
Egy Alabama-Ohio meccsnek ugyanaz a végeredménye ha 1, ha 100 vagy ha 100ezer dollárral rakod meg.

Lehet 2000 esemény, de ne 2 év alatt, gondosan kicsemegézve, hanem izibe, ömlesztve.
(De bármilyen kétkimenetelű csapatmeccs lehet, kosár, baseball, bármi, ahol nincs remi.)
Beteszel ide hetente 200 random meccset, én írok rá egy tippsort, aztán te is írsz. Írom előre, mivel én random tippelek.
Hetente összesítjük, kinek hány jó tippje volt.
Én azt mondom, hogy neked nem lesz markánsan (vagyis legalább 20%-al) jobb eredményed, mint nekem.
Tehát ha nekem lesz 800/2000 a találatom, akkor neked nem lesz több, mint 960/2000. Ha igen, te nyersz.
És erre fogadhatunk is.
Pénzben is, vagy abban, hogy nem kell olvasd félévente a faszságaimat. 😉

több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Gondolj bele, ha létezik valahol 1 ember, aki stabilan, hosszútávon nyerő, mondjuk egyetemi kosrlabdafogadásokból, annak milyen kritériumoknak kéne megfelelnie? És ezen kritériumoknak nem felel meg jobban egy amerikában élő, ott szocializálódott, mindenféle többletismerettel rendelkező amerikai, mint egy lelkes magyar? Vagy megfordítva, ha egy chicagoó muksó kitalálná, hogy ő majd a magyar soccer nb1 mérkőzésein fog stabilan profitot termelni, neki volna nagyobb esélye, vagy annak a magyarnak, aki itt él?Sobri Jóska
Fogalmam sincs mivel van nagyobb előnyben valaki a lokációjával a 21. századi digitális világban. Pár másodperccel, netán perccel előbb tud meg valamit, mint valaki a bolygó másik oldalán? Talán ennyivel.

Ha gondolod, kipróbálhatjuk. Egyetlen játékos nevét nem tudom egyetemi kosárlabdában, egyetlen csapatról nem tudom mennyire erős, nem tudom ki a bajnok, ki a nyeretlen. Tegyél be 20 meccset, random tippelgetek, és nem lesz markáns eltérés a találati arányomban, mint egy porfi sportfogadó oldal esetén. erre fogadni is merek. 😊
Sobri Jóska
Rendben, legyen, csak ne 20, hanem 2000 eseménnyel. Januártól kezdhetjük lejegyezve, hátha utána már nem kell végigolvasni félévente a faszságod.

A legnagyobb probléma, hogy továbbra se érted a sportfogadás alaplényegét, noha még személyesen is elmagyaráztam neked. Nem egy darab tutitipp választja el a sikerest a sikertelentől, és nem egy nap, héten vagy hónapban kell sikeresnek lenni benne. Veszthetsz 8 hónapon keresztül, ha egy év alatt pluszban vagy.

És nem, megélni nem lehet belőle. De attól még lehet több, mint szórakozás vagy játék.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
A Phillynek megszakad a nyeretlenségi szériája a Dallas ellen.
Veszélyes tipp, de én most ezt érzem.
danyly
én óvatosabb vagyok, de egy hét szünet után visszatérek, köztük egy hasonló tippel. nem volt nehéz egyébként kiülni ezt a hetet, borzasztó volt a kínálat, szinte minden fronton. mára:

76ers +8.5 @1.90
Rockets -4.5 @1.95
Suns -11.0 @1.90

Tulane -1.0 @1.90
Eastern Kentucky +5.5 @1.90
BYU -4.5 @1.90

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Végülis félévente amikor épp ráérek, szívesen beírom a sportfogadás aranyszabályát: Arra fogadj, aminek tudod a végeredményét.
Minden más csak lutri.
Gondolj bele, ha létezik valahol 1 ember, aki stabilan, hosszútávon nyerő, mondjuk egyetemi kosrlabdafogadásokból, annak milyen kritériumoknak kéne megfelelnie? És ezen kritériumoknak nem felel meg jobban egy amerikában élő, ott szocializálódott, mindenféle többletismerettel rendelkező amerikai, mint egy lelkes magyar? Vagy megfordítva, ha egy chicagoó muksó kitalálná, hogy ő majd a magyar soccer nb1 mérkőzésein fog stabilan profitot termelni, neki volna nagyobb esélye, vagy annak a magyarnak, aki itt él?

De ez a felvetés csak elméleti, mert valójában a gyakorlatban te valaki ellen fogadsz. És ez a valaki, ha nem lenne a rendszer és a jól beállított oddsok miatt eleve nyerő helyzetben, ugyan miért fogadna veled? Hogy veszítsen? Neked játék, neki sokmillió dollárról szól.
Pl. a rulett, mint fogadási esemény lényege, hogy 36szoros kifizetést ad egy 1 a 37-hez valószínűségű esemény bekövetkeztekor. Vagyis körönként van 3% fórja. Nem tűnik soknak, de városokat építettek erre a 3 százalékra. 😊

És végül, ha a sportfogadás csak játék, mert a fentiekből kiviláglik, hogy más nem lehet, csak játék, szórakozás, időtöltés, akkor nem mindegy, hogy más mit tippel? Ha tuti tipper lenne, ebből élne. Ha nem az, akkor csak ugyanolyan játékos, mint te, az ő tippje az ő játéka.
Amikor sakkozok, szórakozásból, akkor se egy Aljechin vagy Karpov partit akarok újrajátszani, hanem kipróbálom a saját varimat. Ami ha sül valóban nagy öröm, ha meg nem, hát nem, az enyém volt, majd jobban kidolgozom.

Egyébként ha egy tipp nem tuti, vagyis nem egy előre tudott végeredmény megosztása, akkor pont annyit ér, mintha egy adott meccsre random tippelne bárki.

Ha gondolod, kipróbálhatjuk. Egyetlen játékos nevét nem tudom egyetemi kosárlabdában, egyetlen csapatról nem tudom mennyire erős, nem tudom ki a bajnok, ki a nyeretlen. Tegyél be 20 meccset, random tippelgetek, és nem lesz markáns eltérés a találati arányomban, mint egy porfi sportfogadó oldal esetén. erre fogadni is merek. 😊

10 éve egy kedves barátnőmmel jópárszor tipmixeltünk mókából, random összebökdöstem egy 10 eseményes szelvényt, én nagy okosan beírtam a Dortmund-Bremen-re vagy az Inter-Cagliarira a hazait, egy olasz másodosztályú meccsre az x-et, stb. ő full random tippelgetett nulla csapatismerettel, és nem volt több találatom összességében, mint neki.

A pókeren keresztül ismerek "profi" sportfogadókat, legalábbis ők annak érzik magukat. Nem nagyon volt, hogy bekerült közéjük egy igazi "tuti tipp", mondhatni módfelett ritka volt.
Hiszen ha van tuti tipp, és valaki sokat fizet érte, hogy tényleg az legyen a végeredmény, az hülye lenne boldog, boldogtalannal megosztani.

Nekem 2 tuti tippem volt egész életemben, egy ügetőderbié, ami bejött, de ha én tudtam róla, aki nem is jár lovira, akkor képzelheted, hogy még hányan tudták. És mivel a lósport totalizatőr rendszerű, így nyertem 100ezerből 112ezret. 😊
A másik egy női magyar kézimeccs volt, amit egy félhülye szerint a fogadásunk estéjén játszanak majd, és kiszívunk, miközben reggel pont láttam az indexen, hogy mi volt előző nap a végeredmény. Mivel azt hitte csak át akarom verni, hogy már rég lement a meccs, 5 rugóban fogadott rá, hogy nem mi nyerünk, én pedig a pontos eredmény birtokában könnyen állítottam, hogy de. Hiába no, a tudás hatalom.
Egyikse olyan volt, amire megélhetést lehet alapozni. 😉

több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
NCAAM tippek valaki?
Maka
esetleg? 😀
Newman
Hízelgő. 😊

Most megyek egy hosszabb amerikai útra, úgyhogy minden forint jól jön, szerintem januártól kezdem majd újra a dolgot.

Adhatnék tippeket, de nem érzem túl illendőnek úgy pickelni valamit, amit én magam nem rakok. With that said, szerintem a Belmont ma straight up veri az Arizona St.-et és a Santa Barbara is közelben lesz a UCal ellen.
Maka
köszi 😊
én ezeket néztem, hogy
Michigan -18 vs Elon
Virginia -5,5 @George Washington
West Virginia -12 vs James Madison
Indiana -28 vs Austin Peay
Kansas State -4 vs Columbia
Ole Miss -16,5 vs Georgia Southern

nem tudom ezek milyen tippek, most kezdtem el csak nézni komolyabban az egyetemi kosarat 😊
Newman
Egyiket se raknám ezek közül, talán csak a Cavalierst, de a GW nagyon alulértékelt csapat, minden évben készek a meglepetésre.

A Columbiához és a Georgia Southernhöz is van érzelmi kötődésem, ezt bele kell venni. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
NCAAM tippek valaki?
Maka
esetleg? 😀
Newman
Hízelgő. 😊

Most megyek egy hosszabb amerikai útra, úgyhogy minden forint jól jön, szerintem januártól kezdem majd újra a dolgot.

Adhatnék tippeket, de nem érzem túl illendőnek úgy pickelni valamit, amit én magam nem rakok. With that said, szerintem a Belmont ma straight up veri az Arizona St.-et és a Santa Barbara is közelben lesz a UCal ellen.
Maka
köszi 😊
én ezeket néztem, hogy
Michigan -18 vs Elon
Virginia -5,5 @George Washington
West Virginia -12 vs James Madison
Indiana -28 vs Austin Peay
Kansas State -4 vs Columbia
Ole Miss -16,5 vs Georgia Southern

nem tudom ezek milyen tippek, most kezdtem el csak nézni komolyabban az egyetemi kosarat 😊

Szerkesztette: Newman

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Phillynek megszakad a nyeretlenségi szériája a Dallas ellen.
Veszélyes tipp, de én most ezt érzem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
NCAAM tippek valaki?
Maka
esetleg? 😀
Newman
Hízelgő. 😊

Most megyek egy hosszabb amerikai útra, úgyhogy minden forint jól jön, szerintem januártól kezdem majd újra a dolgot.

Adhatnék tippeket, de nem érzem túl illendőnek úgy pickelni valamit, amit én magam nem rakok. With that said, szerintem a Belmont ma straight up veri az Arizona St.-et és a Santa Barbara is közelben lesz a UCal ellen.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem
Löfli
Délelőtt meg lett volna hozzad pár keresetlen szavam de inkább nem írtam. Ha nem is vagyunk esélyesek ne fogadj a hazád ellen, akkor inkább ne is fogadj. Ugye nem banod ha most karorvendek egy kicsit? 😀
samu09
Nem baj a visszavágón kiszurkoljuk a norvég sikert és visszahozzák amit buktunk. 😊
4dam
Remelem feltetted a hazat is mert akkora mellényed volt mint a norgeknak 😀
samu09
Jobb lett volna itt befejezni, de majd fogadok tovább a csoport mérkőzésekre. 😊


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
NCAAM tippek valaki?
Maka
esetleg? 😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Oliver ezúttal a DraftKing és a FanDuel tevékenységét vette górcső alá. A végén lévő paródiahirdetés zseniális.


Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem
Löfli
Délelőtt meg lett volna hozzad pár keresetlen szavam de inkább nem írtam. Ha nem is vagyunk esélyesek ne fogadj a hazád ellen, akkor inkább ne is fogadj. Ugye nem banod ha most karorvendek egy kicsit? 😀
samu09
Nem baj a visszavágón kiszurkoljuk a norvég sikert és visszahozzák amit buktunk. 😊
4dam
Remelem feltetted a hazat is mert akkora mellényed volt mint a norgeknak 😀
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem
Löfli
Délelőtt meg lett volna hozzad pár keresetlen szavam de inkább nem írtam. Ha nem is vagyunk esélyesek ne fogadj a hazád ellen, akkor inkább ne is fogadj. Ugye nem banod ha most karorvendek egy kicsit? 😀
samu09
Nem baj a visszavágón kiszurkoljuk a norvég sikert és visszahozzák amit buktunk. 😊


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem
Löfli
Délelőtt meg lett volna hozzad pár keresetlen szavam de inkább nem írtam. Ha nem is vagyunk esélyesek ne fogadj a hazád ellen, akkor inkább ne is fogadj. Ugye nem banod ha most karorvendek egy kicsit? 😀
samu09
csak nyugodtan 😊 én legalább nem 400k-t buktam 😀
Löfli
na ez jo volt minden fo tippem jott 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem
Löfli
Délelőtt meg lett volna hozzad pár keresetlen szavam de inkább nem írtam. Ha nem is vagyunk esélyesek ne fogadj a hazád ellen, akkor inkább ne is fogadj. Ugye nem banod ha most karorvendek egy kicsit? 😀
samu09
csak nyugodtan 😊 én legalább nem 400k-t buktam 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem
Löfli
Délelőtt meg lett volna hozzad pár keresetlen szavam de inkább nem írtam. Ha nem is vagyunk esélyesek ne fogadj a hazád ellen, akkor inkább ne is fogadj. Ugye nem banod ha most karorvendek egy kicsit? 😀
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem
Löfli
En tettem egy döntetlent, egy magyar vagy xet meg egy 0-0at es 1-1et + a fő tippem a 2.5 under

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊
danyly
én a hendis norvég győzelemre tettem, 3,25-ös oddszért az se rossz szerintem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
katasztrófa volt a vasárnap, pár nap szünet jön (úgyse nagyon lesz esemény)
markny
Ma még tedd meg a Denvert.


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én a norvég-magyart már múlt héten megtettem. Úgy is leviszik az oddsokat.
Többet fogok nyerni. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
katasztrófa volt a vasárnap, pár nap szünet jön (úgyse nagyon lesz esemény)

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Most nem tudok betre tenni, tuti most fognak jönni a tippjeim...
Ezekre tennèk:
ND spread
NC State W
MSU spread
TCU W
Newman
első kettő jött, a második kettő ment
még mindig nem tudok játszani, de azt álmodtam, hogy az Arsenal 3-1-re kikap a Spurstől 😀 (vicces, mert Arsenal szurkoló vagyok, szóval ez egy rémálom volt gondolom 😛 )
Newman
mikor kupadöntőt játszottunk a Diósgyőrrel másfél éve, előtte való nap álmodtam, hogy kikapunk, és persze nyertünk. Reggel meséltem havernak, aki jött szintén a meccsre, rá is tolt egy ötezrest az Újpestre, és egy sörrel köszönte meg 😀

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most nem tudok betre tenni, tuti most fognak jönni a tippjeim...
Ezekre tennèk:
ND spread
NC State W
MSU spread
TCU W
Newman
első kettő jött, a második kettő ment
még mindig nem tudok játszani, de azt álmodtam, hogy az Arsenal 3-1-re kikap a Spurstől 😀 (vicces, mert Arsenal szurkoló vagyok, szóval ez egy rémálom volt gondolom 😛 )