Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Én még várok picit, ált. ha twitterfülesekre alapozva akarsz fogadni, arra uccsó nap a legjobb.. szerintem én egy-két medium/long odds-ot fogok majd megdobni, ami tetszik.
Igor
Na igen, ezt esetleg majd valamikor itt dobjuk már fel, mert twitter nélkül úgy érzem picit hátrányban vagyok akkor. Viszont inkább foghatónak érzem ezt, mint a focit sokszor. 😊 Meg élvezetesebbnek is, mivel ritka.
kristóf17
Én se vagyok nagy twitteres amúgy/sajnos... azért mondom, hogy majd áttúrom a dolgokat, és berakom a kedvenceimet. Téli olimpiánál is beraktam volt ami be is jött 10+ szorzóval, nem is egy... úgyhogy lehet mákolni azért 😊
Igor
Már ha lehet ilyet kérdezni, de milyen twitter fiókokat követsz?
Engem is érdekelne a fogadás, vagyok is unibeten.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én még várok picit, ált. ha twitterfülesekre alapozva akarsz fogadni, arra uccsó nap a legjobb.. szerintem én egy-két medium/long odds-ot fogok majd megdobni, ami tetszik.
Igor
Na igen, ezt esetleg majd valamikor itt dobjuk már fel, mert twitter nélkül úgy érzem picit hátrányban vagyok akkor. Viszont inkább foghatónak érzem ezt, mint a focit sokszor. 😊 Meg élvezetesebbnek is, mivel ritka.
kristóf17
Én se vagyok nagy twitteres amúgy/sajnos... azért mondom, hogy majd áttúrom a dolgokat, és berakom a kedvenceimet. Téli olimpiánál is beraktam volt ami be is jött 10+ szorzóval, nem is egy... úgyhogy lehet mákolni azért 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Én még várok picit, ált. ha twitterfülesekre alapozva akarsz fogadni, arra uccsó nap a legjobb.. szerintem én egy-két medium/long odds-ot fogok majd megdobni, ami tetszik.
Igor
Na igen, ezt esetleg majd valamikor itt dobjuk már fel, mert twitter nélkül úgy érzem picit hátrányban vagyok akkor. Viszont inkább foghatónak érzem ezt, mint a focit sokszor. 😊 Meg élvezetesebbnek is, mivel ritka.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én még várok picit, ált. ha twitterfülesekre alapozva akarsz fogadni, arra uccsó nap a legjobb.. szerintem én egy-két medium/long odds-ot fogok majd megdobni, ami tetszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Valaki van unibeten? Dobnék egy ticketet a draftra, mert egészen érdekes dolgokra is lehet fogadni. Valaki nem gondolkodik hasonló módon, hogy esetleg letolgassunk esélyeket picit? 😊
kristóf17
Én unibeten nyomom, nem is láttam h már kitették a draftot. Ha van jó tipped írhatod ide is vagy pm-et ahogy jól esik, nekem mind1 bár azt hozzá kell tennem hogy a college-t csak hírolvasási szinten követem, játékosokkal nem nagyon vagyok tisztában.
davemayer
Hát, én csak reménykedek, hogy annyira nem is kell mélyebben tudni a dolgokat, mert talán itt többet számít egy-egy hype, vagy elkapott füves sztori, sérülés, stb. 😊 Talán jobb, ha itt diskurálunk, mert akkor, ha valami nagy hülyeségre készülünk hátha ránk szólnak 😀
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Valaki van unibeten? Dobnék egy ticketet a draftra, mert egészen érdekes dolgokra is lehet fogadni. Valaki nem gondolkodik hasonló módon, hogy esetleg letolgassunk esélyeket picit? 😊
kristóf17
Én unibeten nyomom, nem is láttam h már kitették a draftot. Ha van jó tipped írhatod ide is vagy pm-et ahogy jól esik, nekem mind1 bár azt hozzá kell tennem hogy a college-t csak hírolvasási szinten követem, játékosokkal nem nagyon vagyok tisztában.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Valaki van unibeten? Dobnék egy ticketet a draftra, mert egészen érdekes dolgokra is lehet fogadni. Valaki nem gondolkodik hasonló módon, hogy esetleg letolgassunk esélyeket picit? 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 858
csak akkor jatsz ha van felesleges penzed.Sztem masra is el lehet verni a penzt.meggazdagodni csak nagy tokevel lehet de a cegek barmikor kitilthatnak ha ugy tartja kedvuk.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
köszönöm szépen az infókat srácok!

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Churchillnek tulajdonítják azt a mondást, hogy Csak annak a statisztikának hiszek, amit én hamisítottam. Hát valahogy így kell hozzáállni: Csak arra a meccsre fogadok, amit én bundáztam meg.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
a bankroll management a lényege az egésznek, akármennyire is tuti a tipped, a bankrollod 5%-nál többet ne rakj semmire, de inkább 2-3%, és akkor tudsz hosszú távon eredményes maradni.

Mivel KH-s dolgozói számlám van, így csak skrillen keresztül tudok pénzt feltölteni, aki nem ad 3. félnek információt, szóval nyugodtan alszom.
tippmixpro az halál, szar választék, szar oddsok, csak a bet 365. Unibetről sem hallottam rosszat (igaz még nem fogadtam ott), de nekem a 365 felülete jobban tetszik.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
sziasztok,

most kezdtem el a sportfogadás míves művészetét, csak kis tétekben tolom (Tippmixpro).
Tudtok valami iránymutató leírást, oldalt mutatni így kezdésnek? (nem feltétlen tipp-tanácsadók)
Akár személyes utak, vélemények is jöhetnek, ha vannak. Értem ez alatt, hogy milyen szempontokat vegyünk figyelembe, mi(k)től tartsam magam távol stb.

ha már előfordult ez a kérdésfelvetés ebben a topicban, bocsi
gamerkr
unibet.hu.com-ot tudom ajánlani ha itthonról játszol. Jók az oddsok, 1 napos a kifizetés (van hogy a reggel 6kor létrejött nyereményt egyből kiutaltam és az még aznap 17:30kor a számlámon volt) és sokkal több minden van mint a tippmixpro-n. Jó a bet365 is de (mivel angolok) Mo-ra havonta csak egyszer utalhatsz ingyen a többi fizetős, egyébként maga a site kifogástalan, amíg Angliában éltem én is azt használtam.

Maga a sportfogadást szvsz csak akkor érdemes folytatni ha kellő rálátásod van az adott mérkőzésre amire fogadni szeretnél ill. magára a sportágra. Lassan 20 éve sportfogadok de nekem csak az utóbbi 5-6 évben sikerült a rátámat stabilan megtartani, úgymond fixen pozitívban maradni. Az én stratégiám eltér az általában megszokottól, mivel sokan a single bet-egységnyi tétre esküsznek, de én ezt a túl nagy egységnyi tét miatt nem szeretem. Én a system fogadásokat preferálom, azaz 4/5, 5/6 vagy maximum 6/7-es kombinációk.
Ha olyan mérkőzések vannak (pl szezon alatt amikor amerikai foci is van bőven) szoktam 7/8 vagy akár 8/9-es "buliszelókat" is csinálni de azok sikeressége nagyban függ a jó meccs választásoktól.

Ami nagyon fontos (és ha nem ismered mindenképp nézz utána a neten) az a bankroll management. Enélkül sosem leszel sikeres játékos mindegy milyen összegeket nyersz, ez a legfontosabb.

Sok sikert!

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
sziasztok,

most kezdtem el a sportfogadás míves művészetét, csak kis tétekben tolom (Tippmixpro).
Tudtok valami iránymutató leírást, oldalt mutatni így kezdésnek? (nem feltétlen tipp-tanácsadók)
Akár személyes utak, vélemények is jöhetnek, ha vannak. Értem ez alatt, hogy milyen szempontokat vegyünk figyelembe, mi(k)től tartsam magam távol stb.

ha már előfordult ez a kérdésfelvetés ebben a topicban, bocsi
gamerkr
Sobri azt üzeni, hogy ne fogadj, mert mindig a ház nyer.
én meg azt, hogy nem tudom, Nálad mit csinál az oldal, de nálam a TMP egy kalap szar, a kattintások fele zsákutcába vezet, mindennel duplaannyit kell dolgozni. keress valami normális oldalt 😊
slowmotion
Én azt mondom, hogy csak arra fogadj, aminek tudod az eredményét, ha nyerni is akarsz.
Ha mindegy, és nem fontos a profit, akkor just-for-fun persze bármire.

több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Tippmesterek.hu-n elég sokmindent megtalálsz, nevesebb külföldi tippadó oldalakra is előfizet, azok nem rosszak. Én egyébként bet365-öt ajánlom.

Szerkesztette: JéBé
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
sziasztok,

most kezdtem el a sportfogadás míves művészetét, csak kis tétekben tolom (Tippmixpro).
Tudtok valami iránymutató leírást, oldalt mutatni így kezdésnek? (nem feltétlen tipp-tanácsadók)
Akár személyes utak, vélemények is jöhetnek, ha vannak. Értem ez alatt, hogy milyen szempontokat vegyünk figyelembe, mi(k)től tartsam magam távol stb.

ha már előfordult ez a kérdésfelvetés ebben a topicban, bocsi
gamerkr
Sobri azt üzeni, hogy ne fogadj, mert mindig a ház nyer.
én meg azt, hogy nem tudom, Nálad mit csinál az oldal, de nálam a TMP egy kalap szar, a kattintások fele zsákutcába vezet, mindennel duplaannyit kell dolgozni. keress valami normális oldalt 😊
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
sziasztok,

most kezdtem el a sportfogadás míves művészetét, csak kis tétekben tolom (Tippmixpro).
Tudtok valami iránymutató leírást, oldalt mutatni így kezdésnek? (nem feltétlen tipp-tanácsadók)
Akár személyes utak, vélemények is jöhetnek, ha vannak. Értem ez alatt, hogy milyen szempontokat vegyünk figyelembe, mi(k)től tartsam magam távol stb.

ha már előfordult ez a kérdésfelvetés ebben a topicban, bocsi

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 858
muhaha.
másfél órája lehetetlenség fogadás megtenni a nagyon pro tipszmikszpro-n, negyven perce, amikor már mindenki stabilan anyázott a faszbúkon, akkor sikerült kitenni egy posztot, hogy már dolgoznak a hiba kijavításán.

azt már nem is merem megjegyezni, hogy amióta az új csilivili felület van, azóta kb az oldalváltást eredményező kattintások harmadánál lyukra fut a rendszer, és újra kell tölteni az oldalt.

mit lehet még "legálisan" használni itthonról? bet365?
slowmotion
elvileg legalis minden oldal, mert pert vesztett a kormany a unibettel szemben.

 444.hu/2017/11/30/az-unibet-pert-nyert-a-magyar-allammal-szemben-mert-diszkriminativ-volt-ahogy-odaiteltek-a-kaszinokoncessziokat

ha adoztatnak a kulfoldi cegeket, mint romaniaban, spanyolorszagban, UK-ben, Daniaban, Portugaliaban... jo penz johetne be.
ZoliMP
okéköszi.
és gyakorlatban? 😊
slowmotion
 www.fortunaweb.hu/hu/Vicc__Ime_az_IM_valasza_az_EU_Birosaganak_szerencsejatek_ugyben_213?bind_id=222&bind_info=page
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 858
muhaha.
másfél órája lehetetlenség fogadás megtenni a nagyon pro tipszmikszpro-n, negyven perce, amikor már mindenki stabilan anyázott a faszbúkon, akkor sikerült kitenni egy posztot, hogy már dolgoznak a hiba kijavításán.

azt már nem is merem megjegyezni, hogy amióta az új csilivili felület van, azóta kb az oldalváltást eredményező kattintások harmadánál lyukra fut a rendszer, és újra kell tölteni az oldalt.

mit lehet még "legálisan" használni itthonról? bet365?
slowmotion
elvileg legalis minden oldal, mert pert vesztett a kormany a unibettel szemben.

 444.hu/2017/11/30/az-unibet-pert-nyert-a-magyar-allammal-szemben-mert-diszkriminativ-volt-ahogy-odaiteltek-a-kaszinokoncessziokat

ha adoztatnak a kulfoldi cegeket, mint romaniaban, spanyolorszagban, UK-ben, Daniaban, Portugaliaban... jo penz johetne be.
ZoliMP
okéköszi.
és gyakorlatban? 😊
slowmotion
gyakorlatot nem tudom.
Az hogy a kormany menniyre nezi a jatekosokat hogy hol jatszanak..
szolgaltato reszen vannak olyan cegek akiknek most is van magyar szupportjuk, probald oket, foleg a nevesebbeket: unibet, sportingbet

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
muhaha.
másfél órája lehetetlenség fogadás megtenni a nagyon pro tipszmikszpro-n, negyven perce, amikor már mindenki stabilan anyázott a faszbúkon, akkor sikerült kitenni egy posztot, hogy már dolgoznak a hiba kijavításán.

azt már nem is merem megjegyezni, hogy amióta az új csilivili felület van, azóta kb az oldalváltást eredményező kattintások harmadánál lyukra fut a rendszer, és újra kell tölteni az oldalt.

mit lehet még "legálisan" használni itthonról? bet365?
slowmotion
elvileg legalis minden oldal, mert pert vesztett a kormany a unibettel szemben.

 444.hu/2017/11/30/az-unibet-pert-nyert-a-magyar-allammal-szemben-mert-diszkriminativ-volt-ahogy-odaiteltek-a-kaszinokoncessziokat

ha adoztatnak a kulfoldi cegeket, mint romaniaban, spanyolorszagban, UK-ben, Daniaban, Portugaliaban... jo penz johetne be.
ZoliMP
okéköszi.
és gyakorlatban? 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 858
muhaha.
másfél órája lehetetlenség fogadás megtenni a nagyon pro tipszmikszpro-n, negyven perce, amikor már mindenki stabilan anyázott a faszbúkon, akkor sikerült kitenni egy posztot, hogy már dolgoznak a hiba kijavításán.

azt már nem is merem megjegyezni, hogy amióta az új csilivili felület van, azóta kb az oldalváltást eredményező kattintások harmadánál lyukra fut a rendszer, és újra kell tölteni az oldalt.

mit lehet még "legálisan" használni itthonról? bet365?
slowmotion
elvileg legalis minden oldal, mert pert vesztett a kormany a unibettel szemben.

 444.hu/2017/11/30/az-unibet-pert-nyert-a-magyar-allammal-szemben-mert-diszkriminativ-volt-ahogy-odaiteltek-a-kaszinokoncessziokat

ha adoztatnak a kulfoldi cegeket, mint romaniaban, spanyolorszagban, UK-ben, Daniaban, Portugaliaban... jo penz johetne be.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
muhaha.
másfél órája lehetetlenség fogadás megtenni a nagyon pro tipszmikszpro-n, negyven perce, amikor már mindenki stabilan anyázott a faszbúkon, akkor sikerült kitenni egy posztot, hogy már dolgoznak a hiba kijavításán.

azt már nem is merem megjegyezni, hogy amióta az új csilivili felület van, azóta kb az oldalváltást eredményező kattintások harmadánál lyukra fut a rendszer, és újra kell tölteni az oldalt.

mit lehet még "legálisan" használni itthonról? bet365?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha Watabe bejön holnap TOP 3-ba, azzal már 15% pozitívban vagyok 😊 (Kuzmina/Dahlmeier tömegrajtos győzelmével kötöttem 5-szörösért)

Igaz, azzal együtt is csak 5/29-cel állnék, de eddig bejött Haga 12,5-szeres pénzért, Hansdotter 11-szeresért, amikkel nagyot kaszáltam... illetve Lizzy Yarnold harmadik futam után 2.86-ért, meg Noens 2.2-ért egy headsupban a kiesésbajnok Brunner ellen (ez volt a legnagyobb "papírforma" fogadásom, kb háromszor annyit kellett volna rátennem...)

A hátralevőkből tettem egy Bolshunov TOP 3-at 50 kilin (4.5-szeres), és gondolkodom, hogy
- megfogadom a mezőnyt/egy részét Ledecka ellen a PGS-ben (ez bejött Haganál/Hansdotternél, mondjuk Dahlmeiernél sajna buktam)
- alpesi mixed team eventnél a (világbajnok) francia csapatot valszeg TOP 3-ra (8-szoros győzelem, 2.5-es TOP 3)
-Peter Michael TOP 3 a tömegrajtosnál (4.5-szeres TOP 3, ill 18-szoros győzelemre)

Ha esetleg emelkedik az odds, lehet az olasz sprintváltó (jelenleg 3.75) láttán is elcsábulok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Lesiklásban érdekesen alakultak az odds-ok, Jansrud (4.25) már Svindal előtt van (4.75), Kriechmayr pl. teljesen visszaesett (23szoros) az edzések miatt értelemszerűen... viszont Super G-t nem nagyon módosították, ott még mindig Svindal van előrébb.. pedig elvileg az Jansrud jobb száma.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Unibeten most ami tetszik:

- Legalább egy egyéni arany Cologna 1.72
- Legalább egy egyéni érem Diggins 1.90
- Legalább egy egyéni érem Weirather 1.90

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Unibeten vannak olyan fogadási lehetőségek, hogy mondjuk xy nyer-e aranyat/érmet, stb... Ott is vannak jó oddsok.
gabokocka
Igen épp azt tanulmányozom (biatlonnál az egyéni versenyekből szorozgattam éppen.. 😊), lehet a magyar női váltó érmére (12szeres) teszek egy homár betet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)