Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
A legnyugodtam a feleségem lett, mikor meglett az elsô 0-0. Komoly csapás volt egy hétig, de utána... 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Hmmm, most nézem. De nagy öngól volt... 😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
2,1ért meg mernétek tenni a horvátokat nigéria ellen holnap?
dugo93
Én nem.
Mert mi van, ha Izlanddal játszanak?!

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2,1ért meg mernétek tenni a horvátokat nigéria ellen holnap?
dugo93
naná, legalább egy milliót 😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
2,1ért meg mernétek tenni a horvátokat nigéria ellen holnap?

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
na egy óvatos spanyol sikerre befizetek...Rinyáldó úgyis megy a madridból, most kapni fog Rámosztól...a többi meg kutya
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
mindkét csapat szerez gólt és URU
~4 körüli oddsért én max ennyit érzek erre a meccsre
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Egész jó odd-okkal adják azt, hogy a meccsen nem lesz videóbíró eddig 2,65 minden meccsre. Tegnap az orosz meccsen bejött, ma is bepróbálom az urugay meg a marokkó meccsen.
kapitnono
bwin-en csak 2,1...lassan váltanom kell
Klaci79
Bwinen raktam meg tegnap, akkor még annyi volt, lehet ráköttek, hogy ez sokaknak bejött és lejjebbvitték az odds-okat.


több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Egész jó odd-okkal adják azt, hogy a meccsen nem lesz videóbíró eddig 2,65 minden meccsre. Tegnap az orosz meccsen bejött, ma is bepróbálom az urugay meg a marokkó meccsen.
kapitnono
bwin-en csak 2,1...lassan váltanom kell
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
bővítették a fogadási lehetőségeket 😀

"Felhasználják a videobírót egy olyan döntéshez, ami egy gól megítéléséhez vezet? (csak rendes játékidő)"
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Egész jó odd-okkal adják azt, hogy a meccsen nem lesz videóbíró eddig 2,65 minden meccsre. Tegnap az orosz meccsen bejött, ma is bepróbálom az urugay meg a marokkó meccsen.


több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Megtettem az alábbi kettőt.

- Ziyech 3.5 lövés (over) - 2.1
- Mitrovic 2.5 lövés (over) - 1.9

Viszonylag reálisnak gondolom az oddszokat, de szerintem bunkerezni fog az ellenfél mindkét helyen, úgyhogy hajrá, tűzijátékot akarok látni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Akkor hova érdemes a vb-re most újonnan beregelni? A leggyorsabb küldhet meghívót is 😊
r.baggio
bet365

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Akkor hova érdemes a vb-re most újonnan beregelni? A leggyorsabb küldhet meghívót is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
VB-n szeretném a szoksásos kis fogadásaim megtenni (csoport győztes, ki jut tovább, ki nem jut tovább) illetve a meccsekre is tenni élőben.
Melyik oldal most a legjobb?
Én bet365-n szocializálódtam, de már a jelszvam feledésbe merült, kérdés ha újra regelek mennire fogják nézni a bónusznál hogy már regelve vagyok?
Van esetleg jobb portál most?
Toca
Az új reget a bet365 nagyon nézi, azzal én nem próbálkoznék. Amit nézz meg feltétlenül, hogy tudsz-e magyar kártyával befizetni, esetleg kérdezz rá chaten, mert ha jól rémlik, pár hónapja vagy akár fél éve ez megváltozott és belépni még be tudsz, de Magyarországon kibocsátott kártyával befizetni már nem.
dankodavid
Nekem nem volt ezzel gond 1-2 hónappal ezelőtt
gabokocka
Akkor ez azóta megint változott, év elejéről rémlik egy üzenet, ahol hisztizett a magyar kártya miatt, ezért is került parkolópályára az idei teniszidény, de ha már nincs így, megnyugtató.
dankodavid
Korábban nem lehetett bet365-ön Mastercard kártyával fizetni, de már engedélyezett.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
VB-n szeretném a szoksásos kis fogadásaim megtenni (csoport győztes, ki jut tovább, ki nem jut tovább) illetve a meccsekre is tenni élőben.
Melyik oldal most a legjobb?
Én bet365-n szocializálódtam, de már a jelszvam feledésbe merült, kérdés ha újra regelek mennire fogják nézni a bónusznál hogy már regelve vagyok?
Van esetleg jobb portál most?
Toca
Az új reget a bet365 nagyon nézi, azzal én nem próbálkoznék. Amit nézz meg feltétlenül, hogy tudsz-e magyar kártyával befizetni, esetleg kérdezz rá chaten, mert ha jól rémlik, pár hónapja vagy akár fél éve ez megváltozott és belépni még be tudsz, de Magyarországon kibocsátott kártyával befizetni már nem.
dankodavid
Nekem nem volt ezzel gond 1-2 hónappal ezelőtt
gabokocka
Akkor ez azóta megint változott, év elejéről rémlik egy üzenet, ahol hisztizett a magyar kártya miatt, ezért is került parkolópályára az idei teniszidény, de ha már nincs így, megnyugtató.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
VB-n szeretném a szoksásos kis fogadásaim megtenni (csoport győztes, ki jut tovább, ki nem jut tovább) illetve a meccsekre is tenni élőben.
Melyik oldal most a legjobb?
Én bet365-n szocializálódtam, de már a jelszvam feledésbe merült, kérdés ha újra regelek mennire fogják nézni a bónusznál hogy már regelve vagyok?
Van esetleg jobb portál most?
Toca
Az új reget a bet365 nagyon nézi, azzal én nem próbálkoznék. Amit nézz meg feltétlenül, hogy tudsz-e magyar kártyával befizetni, esetleg kérdezz rá chaten, mert ha jól rémlik, pár hónapja vagy akár fél éve ez megváltozott és belépni még be tudsz, de Magyarországon kibocsátott kártyával befizetni már nem.
dankodavid
Nekem nem volt ezzel gond 1-2 hónappal ezelőtt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Unibeten lehet minden szarra fogadni... ha Szalah nem játszik, azokat akkor stornózzák? (hogy mondjuk 2.5 lövés alatt/felett?)
Mert különben ingyen pénz a 2.5 lövés alatt...

De találtam egy ilyet hogy
- Tunézia+11.5 lövés vagy Anglia, ill
- Panama+14.5 vs Belgium

Hát nem tudom, azért ezek elég nagy számoknak tűnnek nekem.

Jó, mondjuk most látom h a belgák 21-2-re nyertek CRC ellen, 20-7-re EGY ellen, 28-5-re szaudiak ellen... mondjuk JPN ellen csak 12-10, POR ellen meg 10-13...

Angolok 10-6 CRC, 14-12 Nigéria ellen...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
VB-n szeretném a szoksásos kis fogadásaim megtenni (csoport győztes, ki jut tovább, ki nem jut tovább) illetve a meccsekre is tenni élőben.
Melyik oldal most a legjobb?
Én bet365-n szocializálódtam, de már a jelszvam feledésbe merült, kérdés ha újra regelek mennire fogják nézni a bónusznál hogy már regelve vagyok?
Van esetleg jobb portál most?
Toca
Az új reget a bet365 nagyon nézi, azzal én nem próbálkoznék. Amit nézz meg feltétlenül, hogy tudsz-e magyar kártyával befizetni, esetleg kérdezz rá chaten, mert ha jól rémlik, pár hónapja vagy akár fél éve ez megváltozott és belépni még be tudsz, de Magyarországon kibocsátott kártyával befizetni már nem.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lehet már itthonról játszani ezeken az oldalakon, vagy még mindig trükközni kell?
Hasonló a motivációm nekem is mint Tocának. Semmi komoly pénzcsinálási lehetőség (legutóbbi VB-n is valami, +2k huffal jöttem ki) csak egy kis extra fűszer a meccsekhez, hogy lehessen izgulni pártatlanul is.

Hol van most a legjobb bónusz, esetleg melyik oldalnak jobb a mobil appja?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
VB-n szeretném a szoksásos kis fogadásaim megtenni (csoport győztes, ki jut tovább, ki nem jut tovább) illetve a meccsekre is tenni élőben.
Melyik oldal most a legjobb?
Én bet365-n szocializálódtam, de már a jelszvam feledésbe merült, kérdés ha újra regelek mennire fogják nézni a bónusznál hogy már regelve vagyok?
Van esetleg jobb portál most?
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A kenguruk legalább kétgólos győzelme 5.5szeres odds....
gabokocka
Zsuzsi úgy néz ki nem játszik, sima liba.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
A kenguruk legalább kétgólos győzelme 5.5szeres odds....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Valaki tippeket mára? Bármilyen sportágat elfogadok. 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Inkább Yates hegyi trikója aggaszt, remélem tegnap tényleg csak átmeneti problémái voltak, mert ha ma is bekapál, akkor jó eséllyel bukni fogja nekem pedig az sok pénzbe fájna 😕
gabokocka
Tedd meg Cicconet, az is 2 folott van meg, hedzseld ki.

Es akkor max Lopez lehetne szivo.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)