Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
Ja és te beszélsz fogadási szokásokról aki megtette anno hogy Tebow megnyeri a SB-t a Steelers elleni meccsük után?!

Tudod, hülye szülők hülye gyereke vagyok mert emlékezem... süllyedj el nagyon mélyre
davemayer
Már előtte megtettem, mikor kezdő lett szezon közben.

De a kötés vagy a 14 kb. ötven-hatvan százalékos tipp alacsony értékért (1,5-1,8) hülyeség, függetlenül attól, hogy más (mondjuk én) hogyan fogad.
Mondhatni nem függ össze.
Ahogy az se, amire hivatkozol és amire, mint írod, nem emlékszem. Mondjuk tényleg nem emlékszem.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ja és te beszélsz fogadási szokásokról aki megtette anno hogy Tebow megnyeri a SB-t a Steelers elleni meccsük után?!

Tudod, hülye szülők hülye gyereke vagyok mert emlékezem... süllyedj el nagyon mélyre

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ok akkor inkább mégsem írok ide, köszi köcsög. Hogy téged hogy nem tiltottak még ki innen, remélem ezt eltartott kisujjal írtad. Miért kell neked mindig magyarázni, te kényszeres budapest tévés nímand...
davemayer
Azt a személyeskedő mindenit! 😊
Asszem itt valamibe beletrappolhattam...
Szerinted egy fórum miről szól, ha nem vélemények ütköztetéséről?
Még akkor is, ha az egyik vélemény orbitális baromság, maradhat, helye van. Sőt, még akkor is, ha aki írja, azt se tudja miért ostobaság, amit ír. Nade miattam nem kell felülvizsgáld a fogadási szokásaidat, a bukik szeretnek így is. Sőt, pont így.
Nem tudom miért érezted úgy, mi volt a belső motivációd, hogy meg kell oszd a fórumtársakkal a butuska tippjeidet, de gondold azt, hogy én is valami hasonlót éreztem bent, hasonló késztetés motivált amikor reflektáltam rá.
Azt viszont tudom, hogy miért nem tiltottak ki. Azért, mert senkinek semmi oka nincs senkit se kitiltani, aki betartja a fórum szabályait. 😉
Sobri Jóska
Az a baj hogy te nem emlekszel rá hogy kb 3 évvel ezelőtt már ugyanezt eljátszottuk, még fogadtunk is, akkor majdnem egy teljes alapszakaszban vegig követhetted a tippjeimet és akkor is jöttél a jól ismert szabálykönyvből felolvasott EV-re épített okosságaiddal. Pókerből átültetett bankroll managementtel dolgozok képzeld, és 4/5ös system fogadásokkal nagyon szépeket kaszálok,ugyanis 70% körüli (de inkább feletti hálistennek ) találati aránnyal dolgozok, ami lehetové teszi számomra hogy kötéseket is megjátsszak.
Nagyon szép dolog óramű pontossággal betartani a bemagolt szabályokat ( en is igy kezdtem ) de több mint 20 év tapasztalatával már sikerült finomítanom a játékomon, amit te idióta módon butuskázol.

Ez vllt az utolsó hogy reagáltam neked bármire, nem vagy méltó rá, legutóbb hónapokig tartott hogy bizonyítsam az igazamat, most ha nem gond nem állok neki.
A személyeskedő hangvételt azért engedtem meg magamnak mert mélységesen megvetlek azért mert azt hiszed hogy mindig mindenkit ki kell hogy oktass arról amiről éppen szó van, ha egyszer átgondolod rájössz milyen nevetséges motivációid vannak.

Más kérdésére szívesen válaszolok, a te válaszodra innentől nem reagálok, ezt is megbántam mert ennyit sem érdemelsz igazság szerint.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
Ok akkor inkább mégsem írok ide, köszi köcsög. Hogy téged hogy nem tiltottak még ki innen, remélem ezt eltartott kisujjal írtad. Miért kell neked mindig magyarázni, te kényszeres budapest tévés nímand...
davemayer
Azt a személyeskedő mindenit! 😊
Asszem itt valamibe beletrappolhattam...
Szerinted egy fórum miről szól, ha nem vélemények ütköztetéséről?
Még akkor is, ha az egyik vélemény orbitális baromság, maradhat, helye van. Sőt, még akkor is, ha aki írja, azt se tudja miért ostobaság, amit ír. Nade miattam nem kell felülvizsgáld a fogadási szokásaidat, a bukik szeretnek így is. Sőt, pont így.
Nem tudom miért érezted úgy, mi volt a belső motivációd, hogy meg kell oszd a fórumtársakkal a butuska tippjeidet, de gondold azt, hogy én is valami hasonlót éreztem bent, hasonló késztetés motivált amikor reflektáltam rá.
Azt viszont tudom, hogy miért nem tiltottak ki. Azért, mert senkinek semmi oka nincs senkit se kitiltani, aki betartja a fórum szabályait. 😉

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ok akkor inkább mégsem írok ide, köszi köcsög. Hogy téged hogy nem tiltottak még ki innen, remélem ezt eltartott kisujjal írtad. Miért kell neked mindig magyarázni, te kényszeres budapest tévés nímand...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
Az én tippjeim az eheti összes meccsre:

TEN at ATL - ATL 1,50
CLE at BAL - Over 40.5 1.50
NE at BUF - NE -5 1.62
KC at DET - KC -6 1,85
CAR at HOU - Over 45.5 1.70
OAK at IND - IND -5 1.63
LAC at MIA - LAC -9.5 1.44
WAS at NYG - NYG 1.68
SEA at ARI - SEA 1.40 vagy -4.5 1.80
TB at LA Rams - LA Rams -6.5 1.58
MIN at CHI - CHI 1.80
JAX at DEN - under 39.5 1.75
DAL at NO - Over 42.5 1.49
CIN at PIT - PIT 1.50

vannak komolyabb oddsos tippjeim is de azt inkább nem írom le.
Aki nagy pénzzel kis oddsot keres annak a NE, KC, IND, LAC, SEA, LA Rams kötést ajánlom sima győzelemre, 4.53as az eredő odds.
davemayer
Aki nagy pénzzel fogadni akar, az SOHA ne játszon kötést. Csak single betet.

Valamint beboldoltam a 14 tippből azt, amelyikben nincs value.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Az én tippjeim az eheti összes meccsre:

TEN at ATL - ATL 1,50
CLE at BAL - Over 40.5 1.50
NE at BUF - NE -5 1.62
KC at DET - KC -6 1,85
CAR at HOU - Over 45.5 1.70
OAK at IND - IND -5 1.63
LAC at MIA - LAC -9.5 1.44
WAS at NYG - NYG 1.68
SEA at ARI - SEA 1.40 vagy -4.5 1.80
TB at LA Rams - LA Rams -6.5 1.58
MIN at CHI - CHI 1.80
JAX at DEN - under 39.5 1.75
DAL at NO - Over 42.5 1.49
CIN at PIT - PIT 1.50

vannak komolyabb oddsos tippjeim is de azt inkább nem írom le.
Aki nagy pénzzel kis oddsot keres annak a NE, KC, IND, LAC, SEA, LA Rams kötést ajánlom sima győzelemre, 4.53as az eredő odds.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
rokaur 863
Erre a hétre ilyenek vannak nálam:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Detroit Lions - Kansas City Chiefs (Kansas és U54,5) - 2,60
New York Giants - Washington Redskins (Giants - 3) - 1,97
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Buffalo Bills - New England Patriots (TD > 2.5 first half) - 2,30
Baltimore Ravens - Cleveland Browns (U45,5) - 1,91
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Chicago Bears - Minnesota Vikings (Vikings +2) - 1,91
Pittsburgh Steelers - Cincinnati Bengals (Steeleers - 4) - 1,95
----------------------------------------------------------------------------------------------------
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 905
 m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/tippmixtitkok-a-munkahely-ahova-csak-kihalasos-alapon-lehet-bekerulni-2715317

micsoda misztikum, kihalasos alapon, meg diploma kell.😂
egy bet365, betvictor 888sport stb...ezeknel a cegeknel nincs annyi diplomas osszesen mint a a tippmix oddsmakereknel.

van olyan nagy ceg ahol tavmunkaban toljak ezt.

Aki dolgozna igy legyen expert egy perifieriara kerult sporttal es irany kulfold.Van/ volt egy magyar lany aki nem ertett a "ceges" szakmahoz , de mivel valogatott szinten uzte a ropladat felvettek roplabdara egy neves ceghez es betanitottak.
Sot volt okyan magyar aki csak kepben volt a kezilabdaval es fekvettek hasonlo "posztra" egy vilagceghez

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Pál Balázzsal két óra hosszan beszélgettünk az alapoktól az amerikai sportfogadás (NBA, NFL, MLB, NHL) legfontosabb tényezőiig, hoki kapusoktól és baseballdobóktól a hazai pálya előnye és a sportolók utazásának pszichológiáján keresztül a bankroll menedzselése és a closing line value (CLV), azaz a záró odds érték fontosságáig.💰✌️🐵

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
A bet365-tel kapcsolatban lennének kérdéseim:
Ha a nyert pénzt leutalom egy magyar tulajdonban lévő bankszámlára, akkor azt az összeget terheli valamilyen adó? Be kell jelenteni valahol mint jövedelem?
Gorcsev
Az adóbevallásod "egyéb jövedelem" rubrikájába beírhatod.
Sobri Jóska
De meg mindig nem legalis kulfoldi ceg honlapjan jatszani...
tippmixpro az egyetlen hivatalos/legalis sportfogado oldal.
ZoliMP
Persze, de ő jövedelmi és adóügyi szempontból kérdezte.
A nem legálisan szerzett jövedelem után is kell adót fizetni. 😊
Sobri Jóska
Köszi a válaszokat. 😊

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
A bet365-tel kapcsolatban lennének kérdéseim:
Ha a nyert pénzt leutalom egy magyar tulajdonban lévő bankszámlára, akkor azt az összeget terheli valamilyen adó? Be kell jelenteni valahol mint jövedelem?
Gorcsev
Az adóbevallásod "egyéb jövedelem" rubrikájába beírhatod.
Sobri Jóska
De meg mindig nem legalis kulfoldi ceg honlapjan jatszani...
tippmixpro az egyetlen hivatalos/legalis sportfogado oldal.
ZoliMP
Persze, de ő jövedelmi és adóügyi szempontból kérdezte.
A nem legálisan szerzett jövedelem után is kell adót fizetni. 😊

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 905
A bet365-tel kapcsolatban lennének kérdéseim:
Ha a nyert pénzt leutalom egy magyar tulajdonban lévő bankszámlára, akkor azt az összeget terheli valamilyen adó? Be kell jelenteni valahol mint jövedelem?
Gorcsev
Az adóbevallásod "egyéb jövedelem" rubrikájába beírhatod.
Sobri Jóska
De meg mindig nem legalis kulfoldi ceg honlapjan jatszani...
tippmixpro az egyetlen hivatalos/legalis sportfogado oldal.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
A bet365-tel kapcsolatban lennének kérdéseim:
Ha a nyert pénzt leutalom egy magyar tulajdonban lévő bankszámlára, akkor azt az összeget terheli valamilyen adó? Be kell jelenteni valahol mint jövedelem?
Gorcsev
Az adóbevallásod "egyéb jövedelem" rubrikájába beírhatod.

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
A bet365-tel kapcsolatban lennének kérdéseim:
Ha a nyert pénzt leutalom egy magyar tulajdonban lévő bankszámlára, akkor azt az összeget terheli valamilyen adó? Be kell jelenteni valahol mint jövedelem?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
annyira utálom magam, hogy a hosszútávú Paris Masters fogadást nem zártam le 5:4, 30:0-nél.
nyilván Khachanov is élete meccsét játszotta, meg Djokovicból is sokat kivett a Federer elleni elődöntő.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
slowmotion
Ezt én sem értem, hogy egyáltalán miért szokott különbség lenni a kettő között, ami egyébként ugyanazt jelenti.
dugo93
Mert egygólos hazai győzelemnél a 'hazai' versus 'döntetlen vagy vendég' egy kétkimeneteles fogadás, míg a '0:1 vendég'nél három kimenetel lehet, ezáltal fogadhatóak külön értékkel az 1 gólos hazai győzelmek.
Sobri Jóska
Oké, de ez hogy befolyásolja azt, hogy megrakom a döntetlen vagy vendéget, vagy simán a 0:1 vendéget? Teljesen ugyanazt fedi le, mégis sokszor eltérő oddsszal adják.
dugo93
Rossz oldalról nézitek.
Ti a saját nézőpontotokból, de a buki is a sajátjából.
Ezért jönnek ki így az oddsok.
És ezért nem ugyanazt fedi le, mivel eredményeztethető harmadik kimenetel is.
Te kérdezted, hogy miért van különbség a kettő között, én csak elmondtam.
Ha nem érted, minek akarnál meggyőzni arról, hogy nem úgy van, ahogy van? 😊

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
slowmotion
Ezt én sem értem, hogy egyáltalán miért szokott különbség lenni a kettő között, ami egyébként ugyanazt jelenti.
dugo93
Mert egygólos hazai győzelemnél a 'hazai' versus 'döntetlen vagy vendég' egy kétkimeneteles fogadás, míg a '0:1 vendég'nél három kimenetel lehet, ezáltal fogadhatóak külön értékkel az 1 gólos hazai győzelmek.
Sobri Jóska
Oké, de ez hogy befolyásolja azt, hogy megrakom a döntetlen vagy vendéget, vagy simán a 0:1 vendéget? Teljesen ugyanazt fedi le, mégis sokszor eltérő oddsszal adják.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
slowmotion
Ezt én sem értem, hogy egyáltalán miért szokott különbség lenni a kettő között, ami egyébként ugyanazt jelenti.
dugo93
Mert egygólos hazai győzelemnél a 'hazai' versus 'döntetlen vagy vendég' egy kétkimeneteles fogadás, míg a '0:1 vendég'nél három kimenetel lehet, ezáltal fogadhatóak külön értékkel az 1 gólos hazai győzelmek.
Sobri Jóska
igen, de attól még ez a két kimenetel ugyanaz, az meg nem érdekel, hogy a hazai győzelmeket hogy bontják szét egy- és többgólosra.
döntetlennél vagy vendéggyőzelemnél ha a vendégeknek adsz egy gólt a hendi miatt, akkor mindkét kimenetelből vendég lesz.

vagyis a (0:0) DV az nemhazai, a (0:1) V meg nemhazai.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
slowmotion
Ezt én sem értem, hogy egyáltalán miért szokott különbség lenni a kettő között, ami egyébként ugyanazt jelenti.
dugo93
Mert egygólos hazai győzelemnél a 'hazai' versus 'döntetlen vagy vendég' egy kétkimeneteles fogadás, míg a '0:1 vendég'nél három kimenetel lehet, ezáltal fogadhatóak külön értékkel az 1 gólos hazai győzelmek.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
slowmotion
Ezt én sem értem, hogy egyáltalán miért szokott különbség lenni a kettő között, ami egyébként ugyanazt jelenti.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
slowmotion
Gondolom a hendikepes könnyebben/máshogy védhető/hedgelhető.

SZERK:
De az is lehet, hogy simán az egyiknél elkalkuláltak valamit.
Sobri Jóska
simán lehet, szokott vagy 0,05 különbség lenni a kettő között, így meg hat tized plusz szorzót hozott nekem az Athletic
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 300 — #NoStress
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
slowmotion
Gondolom a hendikepes könnyebben/máshogy védhető/hedgelhető.

SZERK:
De az is lehet, hogy simán az egyiknél elkalkuláltak valamit.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
azt valaki el tudja magyarázni, miért van az, hogy ugyanarra az eseményre miért van ekkora különbség két odds között:
döntetlen vagy vendég 4,30
(0:1) vendég 3,70?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Most azonnal nyissál egy googledrive excel-t, és még ma kezdd el felvinni visszafele a fogadásaidat, mindent csoportosítva. Nem lehet eredményesen sportfogadni, ha nem vezetsz mindent naprakészen.
Maka
Meglássuk rá visz-e a lélek, ennyire nem veszem komolyan 😊

De most itt a heti ötösöm:
Jets +3,
GB -3,
NE -6.5,
PIT -1,
BAL -5
gabokocka
Jól sikerült hét 😀
Még jó, hogy megraktam a Bears-t -14-nél, persze azt is kivettem előbb, nehogy elmenjen, nem kellett volna.
gabokocka
Ha nyugtat én is veled buktam pár forintot a Dallas és NE vereségek miatt a szépen hozott három másik meccsemet. (KC-NO-LAR -- 47,5-48,5-49,5 over ) 😊
kristóf17
A Seahawks W-ben egészen biztos voltam, persze azt nem raktam meg...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.