Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Soha az életben nem volt semmilyen Apple cuccom, így sajnos nem igazán tudok hatékonyan segíteni a páromnak a alábbi problémákat illetően.

iPhone SE 2020-al fel lett véve két viszonylag hosszú 4K 60 FPS-es videó (36 illetve 19 perc). Szerettük volna áttenni a Mac-re, azonban tegnap négy órányi görcsöléssel sem sikerült, iCloud, Airdrop, iTunes-on keresztül sem ment fel.
A telón sem lehet megvágni a vidit iMovie-val, mert nem tudja lementeni, mivel nincs elég hely (64GB-os a teló).
A telefon tárhelyét megnézve, a Fotók csak 13GB-ot foglal, viszont az egyéb majdnem 30-at. Na most ahogy utána olvastam, az egyébben lehet az iCloud cache is ha jól értem.
Mivel két nap alatt kellőképpen felbasztuk magunkat, inkább törölve lett a nagyobb 36 perces. Gondoltuk kis naívan, hogy majd így lesz tárhely, és legalább a rövidebb file-al lehet kezdeni valamit. Hát nem.

Szóval mivel a jelek szerint butább vagyok, mint egy egyszerű amerikai felhasználó, valakinek bármi ötlet, hogy mi az anyámat csináljunk?
Hanni
Megoldódott?

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Laptopot szeretnék vásárolni és hozzáértő segítségeteket kérném. Maximum 300k-t szeretnék költeni, a minimum elvárásaim: i5 proci, 8GB RAM, 256 GB SSD és fixen 15" kijelző. Ha tudnátok párat ajálani ami megfelelne ezeknek a kritériumoknak azt nagyon megköszönném.
Sebii
ez még kicsit kevés
ultrabookot szeretnél?
vékony, könnyű és akár usb-cvel tölthető, cserébe sokáig bírja
játszani vagy dolgozni is szeretnél rajta
ez a dedikált gpu miatt érdekes kérdés

amd nem játszik, csak i5?
mekkora kijelzőt szeretnél?
Negritis
AMD-t annyira nem szeretem, de meggyőzhető vagyok. Kijelző 15" fixen, csak munkára kellene, játékra van pc. Ultrabookokat nem ismerem, de minél könnyebben szállítható annál jobb.
Sebii
 ipon.hu/shop/csoport/notebook-szamitogep/notebook?40=7282&342=256-2000&551=8-16&price=166690-338690
 radium.hu/gamer-laptop.html
 radium.hu/pc-laptop/lenovo-v15-iron-grey-16-gb-ram-256-gb-ssd.html

 www.wired.com/gallery/best-cheap-laptops/
kint ami 6-700$ az itthon 300k környékén lesz
érdemes nézni különböző youtube csatornákat is, pl linus tech tips




The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Laptopot szeretnék vásárolni és hozzáértő segítségeteket kérném. Maximum 300k-t szeretnék költeni, a minimum elvárásaim: i5 proci, 8GB RAM, 256 GB SSD és fixen 15" kijelző. Ha tudnátok párat ajálani ami megfelelne ezeknek a kritériumoknak azt nagyon megköszönném.
Sebii
ez még kicsit kevés
ultrabookot szeretnél?
vékony, könnyű és akár usb-cvel tölthető, cserébe sokáig bírja
játszani vagy dolgozni is szeretnél rajta
ez a dedikált gpu miatt érdekes kérdés

amd nem játszik, csak i5?
mekkora kijelzőt szeretnél?
Negritis
AMD-t annyira nem szeretem, de meggyőzhető vagyok. Kijelző 15" fixen, csak munkára kellene, játékra van pc. Ultrabookokat nem ismerem, de minél könnyebben szállítható annál jobb.

Szerkesztette: Sebii
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Laptopot szeretnék vásárolni és hozzáértő segítségeteket kérném. Maximum 300k-t szeretnék költeni, a minimum elvárásaim: i5 proci, 8GB RAM, 256 GB SSD és fixen 15" kijelző. Ha tudnátok párat ajálani ami megfelelne ezeknek a kritériumoknak azt nagyon megköszönném.
Sebii
ez még kicsit kevés
ultrabookot szeretnél?
vékony, könnyű és akár usb-cvel tölthető, cserébe sokáig bírja
játszani vagy dolgozni is szeretnél rajta
ez a dedikált gpu miatt érdekes kérdés

amd nem játszik, csak i5?
mekkora kijelzőt szeretnél?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Laptopot szeretnék vásárolni és hozzáértő segítségeteket kérném. Maximum 300k-t szeretnék költeni, a minimum elvárásaim: i5 proci, 8GB RAM, 256 GB SSD és fixen 15" kijelző. Ha tudnátok párat ajálani ami megfelelne ezeknek a kritériumoknak azt nagyon megköszönném.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Soha az életben nem volt semmilyen Apple cuccom, így sajnos nem igazán tudok hatékonyan segíteni a páromnak a alábbi problémákat illetően.

iPhone SE 2020-al fel lett véve két viszonylag hosszú 4K 60 FPS-es videó (36 illetve 19 perc). Szerettük volna áttenni a Mac-re, azonban tegnap négy órányi görcsöléssel sem sikerült, iCloud, Airdrop, iTunes-on keresztül sem ment fel.
A telón sem lehet megvágni a vidit iMovie-val, mert nem tudja lementeni, mivel nincs elég hely (64GB-os a teló).
A telefon tárhelyét megnézve, a Fotók csak 13GB-ot foglal, viszont az egyéb majdnem 30-at. Na most ahogy utána olvastam, az egyébben lehet az iCloud cache is ha jól értem.
Mivel két nap alatt kellőképpen felbasztuk magunkat, inkább törölve lett a nagyobb 36 perces. Gondoltuk kis naívan, hogy majd így lesz tárhely, és legalább a rövidebb file-al lehet kezdeni valamit. Hát nem.

Szóval mivel a jelek szerint butább vagyok, mint egy egyszerű amerikai felhasználó, valakinek bármi ötlet, hogy mi az anyámat csináljunk?
Hanni
Ami fura, hogyha a telót összedugod a Mac-el, akkor MINDENT át lehet húzni a gépre. Fotót, videót egyaránt.
Ennek működnie kéne.
Illetve ha lusta vagyok összedugni, vagy nem én vágom, akkor elküldöm magamnak wetransferrel.
És elvileg a google drive 10 GB-ig szintén megoldás lehet, de azt én nem használom.

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Soha az életben nem volt semmilyen Apple cuccom, így sajnos nem igazán tudok hatékonyan segíteni a páromnak a alábbi problémákat illetően.

iPhone SE 2020-al fel lett véve két viszonylag hosszú 4K 60 FPS-es videó (36 illetve 19 perc). Szerettük volna áttenni a Mac-re, azonban tegnap négy órányi görcsöléssel sem sikerült, iCloud, Airdrop, iTunes-on keresztül sem ment fel.
A telón sem lehet megvágni a vidit iMovie-val, mert nem tudja lementeni, mivel nincs elég hely (64GB-os a teló).
A telefon tárhelyét megnézve, a Fotók csak 13GB-ot foglal, viszont az egyéb majdnem 30-at. Na most ahogy utána olvastam, az egyébben lehet az iCloud cache is ha jól értem.
Mivel két nap alatt kellőképpen felbasztuk magunkat, inkább törölve lett a nagyobb 36 perces. Gondoltuk kis naívan, hogy majd így lesz tárhely, és legalább a rövidebb file-al lehet kezdeni valamit. Hát nem.

Szóval mivel a jelek szerint butább vagyok, mint egy egyszerű amerikai felhasználó, valakinek bármi ötlet, hogy mi az anyámat csináljunk?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
 pcworld.hu/pcwlite/bitcoint-banyaszo-farmot-epitett-az-egyik-legnagyobb-orosz-olajtermelo-288833.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Vennék egy akciókamerát, alapból horgászat/túrázás illetve motorozás során használnám. Kezdetnek valami olcsóbbra gondoltam, ( max 40) amíg egyáltalán megtanulom az alapokat, meg eldöntöm hogy mennyire akarok ezzel komolyan foglalkozni. Szóval Gopro Hero 3, 4 ilyesmiket néztem használtan, de nem igazán látom át a dolgot.

Valaki esetleg el tudná mondani, hogy a silver/black edition, meg mondjuk a 3 és a 3+, 4 miben különbözik? Meg úgy általában, mire kell figyelni egy ilyesmi vásárlásnál?
Jan
Ezt nagyon preferálnám ha esetleg kaptál bármi ihletet, vagy leszűkítetted mi maradt a kalapban, megosztanád. Akár privátban. Nagyon régóta szeretnék egyet.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
Vennék egy akciókamerát, alapból horgászat/túrázás illetve motorozás során használnám. Kezdetnek valami olcsóbbra gondoltam, ( max 40) amíg egyáltalán megtanulom az alapokat, meg eldöntöm hogy mennyire akarok ezzel komolyan foglalkozni. Szóval Gopro Hero 3, 4 ilyesmiket néztem használtan, de nem igazán látom át a dolgot.

Valaki esetleg el tudná mondani, hogy a silver/black edition, meg mondjuk a 3 és a 3+, 4 miben különbözik? Meg úgy általában, mire kell figyelni egy ilyesmi vásárlásnál?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
holnap lesznek mindenhol leárazások, várjál még egy napot
vagyis már ma 😊
NB2
jó, hát így ez lesz

 www.emag.hu/lg-smart-led-televizio-127-cm-4k-ultra-hd-hdr-webos-50un73003la/pd/D9GCJMMBM/?fbclid=IwAR1gt_BBXTbfxtehvqv0sWHLsk-FeNvEiLsmXzRK7kW6WzQfmVNfwr_OJ4g
shawnka
majd mond milyen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
holnap lesznek mindenhol leárazások, várjál még egy napot
vagyis már ma 😊
NB2
jó, hát így ez lesz

 www.emag.hu/lg-smart-led-televizio-127-cm-4k-ultra-hd-hdr-webos-50un73003la/pd/D9GCJMMBM/?fbclid=IwAR1gt_BBXTbfxtehvqv0sWHLsk-FeNvEiLsmXzRK7kW6WzQfmVNfwr_OJ4g
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
holnap lesznek mindenhol leárazások, várjál még egy napot
vagyis már ma 😊

Szerkesztette: NB2
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
akarok venni a kisszobába egy második tévét.
az emagon fellelhető 4ks UHD tévék közül (130k a plafon most), van olyan amit tudtok ajánlani?

Jelenleg ezek között vacilálok, de nem megy a döntés. HELP 😀

 www.emag.hu/philips-televizio-108-cm-smart-4k-ultra-hd-led-43pus7855-12/pd/DNRPM2MBM/

 www.emag.hu/lg-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-hdr-webos-43un73003lc/pd/D3GCJMMBM/

 www.emag.hu/samsung-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-ue43tu7172uxxh/pd/DY7Y1YMBM/
shawnka
szeretnél NFL appot vagy divx-s videókat nézni rajta?
a 2020as tv-ken nem megy az nfl app
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360025132833-Smart-TVs-for-2020-Season
Negritis
nem és nem.
és úristen Negri, így a divx az még egy dolog 2020-ban? 😀
shawnka
nem a divx alapvetően hanem a dts a gond csak először azt olvastam és az jött elő

valamint nekem gond mer van egy csomó régi anime ami égetett .avi formátumban van és kb beszerezhetetlen máshogy jelen állás szerint 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
akarok venni a kisszobába egy második tévét.
az emagon fellelhető 4ks UHD tévék közül (130k a plafon most), van olyan amit tudtok ajánlani?

Jelenleg ezek között vacilálok, de nem megy a döntés. HELP 😀

 www.emag.hu/philips-televizio-108-cm-smart-4k-ultra-hd-led-43pus7855-12/pd/DNRPM2MBM/

 www.emag.hu/lg-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-hdr-webos-43un73003lc/pd/D3GCJMMBM/

 www.emag.hu/samsung-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-ue43tu7172uxxh/pd/DY7Y1YMBM/
shawnka
szeretnél NFL appot vagy divx-s videókat nézni rajta?
a 2020as tv-ken nem megy az nfl app
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360025132833-Smart-TVs-for-2020-Season
Negritis
nem és nem.
és úristen Negri, így a divx az még egy dolog 2020-ban? 😀

Szerkesztette: shawnka
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
én amúgy ilyet vettem switchhez és majd ps5-höz
 www.samsung.com/hu/tvs/uhd-4k-tv/tu8000-43-inch-crystal-uhd-smart-tv-ue43tu8002kxxh/

80 centi-fullhd-t akartam, de olyan nem volt értelmes áron ezt meg telekomon keresztül muter készülék kedvezménnyel olcsón betudta húzni (értsd 35k)

viszont az nfl app és még pár nincs rajta rendesen
valamint egy csomó korábbi videófájl nem megy (az igazi gond a dolby digital sound asszem
meg is találtam
 eu.community.samsung.com/t5/tv/no-dts-support-on-the-2018-q9fn/td-p/689888


philips-et amúgy nem vennék 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
akarok venni a kisszobába egy második tévét.
az emagon fellelhető 4ks UHD tévék közül (130k a plafon most), van olyan amit tudtok ajánlani?

Jelenleg ezek között vacilálok, de nem megy a döntés. HELP 😀

 www.emag.hu/philips-televizio-108-cm-smart-4k-ultra-hd-led-43pus7855-12/pd/DNRPM2MBM/

 www.emag.hu/lg-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-hdr-webos-43un73003lc/pd/D3GCJMMBM/

 www.emag.hu/samsung-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-ue43tu7172uxxh/pd/DY7Y1YMBM/
shawnka
szeretnél NFL appot vagy divx-s videókat nézni rajta?
a 2020as tv-ken nem megy az nfl app
 support.nflgamepass.com/hc/en-gb/articles/360025132833-Smart-TVs-for-2020-Season

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
akarok venni a kisszobába egy második tévét.
az emagon fellelhető 4ks UHD tévék közül (130k a plafon most), van olyan amit tudtok ajánlani?

Jelenleg ezek között vacilálok, de nem megy a döntés. HELP 😀

 www.emag.hu/philips-televizio-108-cm-smart-4k-ultra-hd-led-43pus7855-12/pd/DNRPM2MBM/

 www.emag.hu/lg-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-hdr-webos-43un73003lc/pd/D3GCJMMBM/

 www.emag.hu/samsung-smart-led-televizio-108-cm-4k-ultra-hd-ue43tu7172uxxh/pd/DY7Y1YMBM/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 596 — Bla, bla, bla
 telex.hu/tech/2020/12/17/minden-idok-egyik-legsulyosabb-kibertamadasa-razza-meg-amerikat



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 921
Digi app. folyon elmegy a hang 😀
fasza az uj app 😀
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Viszont a premium csak havi 2390, ami ha sokat youtubeozik az ember, pláne sok kontetntet kvázi podcastként fogyaszt, akkor bőven megéri.
(Nekem is pár hónapja van, sokkal élvezetesebb, jobb prémiummal.)
Sobri Jóska
youtube music premium 1900, van benne youtube prem is
Negritis
Akkor nekem mi a 2390? 😊
Sobri Jóska
fingom sincs
 www.youtube.com/paid_memberships?ybp=mAEO
Individual membership: HUF 1.7K/mo
Negritis
Ráklikkeltem és nálam:
YouTube Premium Egyéni tagság: 2,3 E Ft/hó

Én még prémiumabb vagyok. 😊
Sobri Jóska
Fura. 1790HUF itt is.
kristóf17
nekem is 1790 per ho a youtube premium amiben van youtube music is. 4 hónap ingyen vmi samsung promo miatt
briareos
Akkor nekem direkt ennyi, hogy urizáljak, kapjátok be.
Sobri Jóska
vagy csak elsőfokú árdiszkrimináció