Téli Sportok

6 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Emlékezzünk meg arról is h Kamil Stoch személyében megvan a 2. síugró is aki 4/4-gyel nyert négysáncot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
 index.hu/sport/2017/12/05/nemzeti_korcsolyazo_kozpont_kosa_lajos_43_milliard/

Szép lesz, de viszont jó drága is (jó magyar szokás szerint).
danyly
A vége lesz 143 is.
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 index.hu/sport/2017/12/05/nemzeti_korcsolyazo_kozpont_kosa_lajos_43_milliard/

Szép lesz, de viszont jó drága is (jó magyar szokás szerint).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
Edit mai menete biztatóbb, mint vártam. Ebből még pontszerzés is lehet, habár az olimpiai pálya szerintem nem fog feküdni neki..
Shiffrin pedig a tegnapit is megfejelte és nyert lesiklásban. 😀😀😀 Valószerütlen ez a lány.
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
Shiffrin 3. lesiklásban? Pont Lake Louise-ban. Na menj má'. 😀

Sérülés nélkül simán benne van, h a valaha volt legjobb férfi/női síelő legyen. 22 éves.. Ja és nagyon úgy fest előbb éri utol Ingemart Mikaela, mint Lindsey. | , akinek egyre inkább megy el a hajó | :/
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Miklós Edit jól halad:  www.digisport.hu/news/27345


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
 index.hu/sport/telisport/2017/06/15/keteves_eltiltas_orvosi_igazolas_szollos_testverek_vs_si_szovetseg_teli_olimpia_kimarad_pjongcsang/

annyira magyaros....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem jött össze, kar érte.
gabokocka
És a csehek meg ütötték a finneket is utána, mi meg 0-11 az USA ellen... pff.

Ennyit azokról a VB-címekről.. ez a szám még elég messze van a curlingcsapatok komolysági szintjétől.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nem jött össze, kar érte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Kétszeres világbajnokok, elvileg képesek megverni USA-t is, (a VB előtt verték a tavalyi világbajnok oroszokat), de képesek voltunk idén kikapni a fehéroroszoktól, a tavalyi VB-n meg ámokot futni a nyolcaddöntős kiesés után. Ha ott csak egy kilencedik helyet hoznak, most a csehek kiverése tuti olimpiát érne. Izgi lesz, mondjuk először a cseheket kell megverni, ha az nincs akkor tuti bukó. És az a vicc, ha megvan a kijutás, igen komoly éremesély lenne, mivel csak nyolc csapat lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A curlingesek a fos kezdés után simná bejutottak a 16 közé a VB-n, innen még két kört kéne menni a tuti olimpiai részvételért. Hajrá!
gabokocka
Az első még hagyján... de a második kör a No 2 kiemelt USA-kok ellen? 😕

 en.wikipedia.org/wiki/Curling_at_the_2018_Winter_Olympics_%E2%80%93_Qualification
 en.wikipedia.org/wiki/2017_World_Mixed_Doubles_Curling_Championship

Mondjuk ha tavaly nem kapunk ki a skótok ellen, akkor már elég lenne az 1. kör is.

Ha 4 közé mennek, akkor fix a résztvétel... de ha USA ellen kikapunk, még esetleg 5. hellyel meglehet, mert az észtek nem csináltak pontot most, de nehéz lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A curlingesek a fos kezdés után simná bejutottak a 16 közé a VB-n, innen még két kört kéne menni a tuti olimpiai részvételért. Hajrá!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
azért az is komoly volt, hogy fourcade kiment töltény nélkül az utolsó versenyére, emiatt elbaszott majdnem 1 percet és még így is nyert. :d

A baromarcú norvégok meg (Siegfried Mazet-val!!! az élen) meg akarták óvni, mondván csalás.
Ennyire köcsögök nem lehetnek, pedig az összes téli sportban szimpatikusak de amit a biathlonban művelnek jó pár éve az elég bicskanyitogató.

A németek viszont korrektek voltak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesi-si-miklos-edit-jo-hireket-kapott-az-orvosi-ellenorzesen-2558973

Én bíztam a gyors felépülésben, de jó ezt olvasni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A világ legnagyobb síugró sánca (hol máshol mint Norvégiában). Én csak a lillahammer-i sáncnál voltam mikor kinn voltam, bár jóval kisebb az is nagyon vagány.

Nem is csoda, hogy megdőlt a világrekord, bár már jó párszor "ugráltak" rajta. Bár a nem hivatalos rekord 254 m, de holnap akár ez is megdőlhet. Egyébként nagyon jók voltak most a körülmények a nagy ugráshoz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
252m!
(sírepülésben a norvég gyerek ennyit repült)

már 253,5 m 😊

Szerkesztette: NB2
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Sundby szerintem fáradt lehetett, más magyarázatot én sem találok. Basszus 5 km-rel a vége előtt voltak 20-an!!! Ennél nagyobb tempó kellett volna, ha csak 2-3 sprintert leszakít már jól jár. Pl én 5 km-rel a vége előtt Ustugovnál azt hittem meghal, mert annyira lassan mozgott. Kb a 15 helyen volt, ha ott elindul Sundby lehet összejött volna az orosszal szemben 20 mp, mert nehéz lett volna átrágnia magát a mezőnyön. Így kb 3 km alatt szépen feljött a 4.-re, onnan már sejtettem, hogy érem meglesz az orosznak.
Viszont egyre több olyan pálya van, ahol a "stadion" jelleg miatt nincs célegyenes. Az egész pályát amúgy sem lehet belátni, én inkább egy 300 méteres jó széles célegyenest csinálnék, ahol lenne lehetőség normális előzésre a végén.
több mint 7 éve
dawyd728 3 690
Goggia mennyire megérdemelte már ezt a hétvégét. 😊

Az 50km nekem valahogy langyos volt. Pálya sem tetszett. Harvey sikerének azért örültem.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Sundby is vagy ment volna akkor már hamarabb, vagy nem ment volna semennyit, hogy Northug nyerhessen, de megint elbaszta.
Musgrave komoly volt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
dawyd728 3 690
Srácok! Nektek jobb a memóriátok! Szocsiban is ilyen érdektelenség volt egy évvel az olimpia előtt? Néztem ma a női lesiklást, nézőt nem is igazán láttam, a 2 biatlon versenyen szerintem nem volt 500 néző, 2 hete (vagy 3) az északi összetetten sem hallottam igazán érdemi szurkolást. Remélem azért egy év múlva nem ilyen versenyeket fogunk látni. Ezért is nem tetszik, hogy miért nem Európában van a téli olimpia...
NB2
Tavalyi férfi versenyeken jobb hangulat volt. Amennyit láttam ma a lesiklásból, nem nagyon tudnám megmondani mennyien voltak. 1x-1x látszódott kicsit, h vannak azért nézők, de tényleg siralmas egy hangulata volt így ennek.
Korábban volt már itt biathlon vb, (nem vk) és az alapján eltudom képzelni mi lehetett most is. Ahogy mondod, az északi sí szakágainak idei versenyei is NB1-es nézőszámokat hoztak. Be kell látni, a Távol-Keleten Japánon kívül 0 hagyománya van a szabadtéri téli sportoknak. Rossz látni, ahogy Oslo, vagy akár még Almaty helyett is, a 2022-es olimpia is ugyanilyen semmilyen lesz. Sochiban legalább az orosz nézők voltak, habár ott is a legnagyobb gond az volt, h a régióban szinte 0 hagyományai vannak a téli sportoknak, és így elég nehéz egy hangulatos olimpiát összehozni. Az is elég furán nézett ki Sochiban, h a városoktól távol egy 1500m magas hegy tetejére volt kialakítva a sífutó centrum. Sílifttel mentek fel a sílövők, sífutók a hegyre, h versenyezzenek. Egy ilyen komplexumot hogyan tartasz fenn. Persze, értem a civilizációhoz közel a völgyben a meleg miatt nem tudtak volna versenyeket tartani, de így akkor ne. Tényleg botrány mennyire rongyrázásról szólt már a '14-es és mennyire arról fog szólni a '18 és '22-es is.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Srácok! Nektek jobb a memóriátok! Szocsiban is ilyen érdektelenség volt egy évvel az olimpia előtt? Néztem ma a női lesiklást, nézőt nem is igazán láttam, a 2 biatlon versenyen szerintem nem volt 500 néző, 2 hete (vagy 3) az északi összetetten sem hallottam igazán érdemi szurkolást. Remélem azért egy év múlva nem ilyen versenyeket fogunk látni. Ezért is nem tetszik, hogy miért nem Európában van a téli olimpia...
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Hú, Niskanen egy kicsi megbosszulta a norvégoknak a sprintváltót. . .Nem lennék most Sundby helyében

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
dawyd728 3 690
Sundby legnagyobb esélyét se váltotta aranyra. Az lenne a szép, ha ezek után az 50 km-t meg behúzza valahogy.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Mondjuk az érdekelne mikor dől meg a síugrás/veszélyes sport közhiedelem, mikor az alpesi sí sokkal veszélyesebb mint a síugrás.
eaglesmcnabb
Most Sobri leszek, de a sakk meg sokkal veszélytelenebb. A cikk azt mondja, hogy ez egy veszélyes sport, és azért ebben van igazság. Nekem egyszer volt szerencsém lenézni egy síugró toronyból, nem épeszű ember, aki onnan elindul. 😊
somoskovig
én is néztem le, anno még ugrottam is, bár tény, hogy azért nem minden sánc planica.

Annyira veszéyles, hogy VB+olimpiát leszámítva felnőtt VK-n nem is ugranak normálsáncon oylan kicsi. (Attól eltekintve hogy eléggé elcseszett ez a Lahti sánc, az asztal pl. majdnem akkoramint planicán).

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Mondjuk az érdekelne mikor dől meg a síugrás/veszélyes sport közhiedelem, mikor az alpesi sí sokkal veszélyesebb mint a síugrás.
eaglesmcnabb
Most Sobri leszek, de a sakk meg sokkal veszélytelenebb. A cikk azt mondja, hogy ez egy veszélyes sport, és azért ebben van igazság. Nekem egyszer volt szerencsém lenézni egy síugró toronyból, nem épeszű ember, aki onnan elindul. 😊