Téli Sportok

6 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 690
 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesi-si-miklos-edit-konnyek-kozott-jelentette-be-visszavonul-2629461
várható volt...
NB2
Blöff.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesi-si-miklos-edit-konnyek-kozott-jelentette-be-visszavonul-2629461
várható volt...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Hoppá. :o Björndalen után Björgen is bejelentette a visszavonulását. Nem tudom, én nem éreztem, h itt lenne a vége neki. Azért keveseknek adatik meg ilyen utolsó szezonnal búcsúzni. Sosem volt a kedvemcem, de idővel megtanultam tisztelni. Sífutás sokkal szegényebb lesz nélküle. Azért Björndalen búcsúja nem okoz ekkora űrt. Érett is és már nem volt az igazi.
dawyd728
Én őt nagyon nem szeretem, nyilván nagy dolog amiket elért de ha ránézek mintha Semenyát látnám síruhában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
Hoppá. :o Björndalen után Björgen is bejelentette a visszavonulását. Nem tudom, én nem éreztem, h itt lenne a vége neki. Azért keveseknek adatik meg ilyen utolsó szezonnal búcsúzni. Sosem volt a kedvemcem, de idővel megtanultam tisztelni. Sífutás sokkal szegényebb lesz nélküle. Azért Björndalen búcsúja nem okoz ekkora űrt. Érett is és már nem volt az igazi.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Domracheva végigvert kb mindenkit az olimpia óta, ott meg kiszúrta a szemem egy váltó arannyal 😀
gabokocka
Ezt hívják elcseszett formaidőzítésnek 😁


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Domracheva végigvert kb mindenkit az olimpia óta, ott meg kiszúrta a szemem egy váltó arannyal 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Hogy az olimpián nem tudott így futni Makarainen... itt meg fél perceket oszt bárkinek egy kör alatt, hihetetlen.
Igor
Cizeronék is világcsúcsot mentek most a VB-n, hogy rohadjanak meg 😀
Zagitova meg 30 ponttal ment szarabbat mint az olimpián, persze :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hogy az olimpián nem tudott így futni Makarainen... itt meg fél perceket oszt bárkinek egy kör alatt, hihetetlen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Stjernen eséllyel indulna egy Sebastian Vettel hasonmásversenyen 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
Te jó ég, Weng mennyire földbe állt így a szezon végére. Ha Diggins elment volna Lahtiba kb bukta is volna a vk-t. Szerencséje volt ezzel és azzal is, h Östberg volt a legközelebbi üldözője. 18., ezen belül 8. norvég lett egy 3 napos versenyen.. 😀 Ezen szerintem holnap már ő is nevetni fog, h így húzta be a nagy kristálygömböt.

Diggins meg mérges lehet így utólag, h Johaug mentes mezőnyben, ahol Björgen és Kalla is skippelte a tour de skit és csupa-csupa hanyatló formájú Weng, Östberg, Parmakoskit kellett volna megverjen, akkor ő inkább hazament a sífutást népszerűsíteni. Következő években Johaug mellett nem lesz kérdés a vk győztes kiléte.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
Vonn tegnap behúzta a 82. győzelmét. Utolsó 5 lesiklásból 4-et és az olimpiai 3. hely az egyetlen, ahol nem sikerült. Amilyen nyögvenyelős volt az év kezdete, annyira belejött így a végén. Mondanám, h innen már csak meglesz neki a 86.
Viszont nézegettem korábbi nagy lesiklókat, akik 30 felett is eredményesek voltak (Götschl, Dorfmeister), mégis meddig számítottak éremesélyesnek. Míg Götschl esetén 33 év volt a választó, addig Dorfmeisternél nem pontosan megmondható. Persze akkoriban (10+ éve) nem ilyen volt a táplálkozás, edzésmódszerek stb. Dorfmeister 2006-os (33) szezonja vk összetett 3. hellyel, 4 db vk győzelemmel, 2 db olimpiai bajnoki címmel minden volt csak gyenge leköszönő szezon nem. Szóval Vonn nagyon a határon táncol. Jövőre 34,5 lesz a szezon végén. Már idén se volt fölénye a lesikló versenyeken. Szinte az összes győzelme kis különbséggel lett meg. SG-ben meg már idén is volt 6-8 hasonló vagy jobb versenyző nála. Ha ő csak tartja az idei formát, akkor is jönnek a fiatalok, Stuhec is lesz már. Goggia ezzel a két szezonnal a háta mögött különösen felszabadult lehet. Szóval kívánom neki, h sikerüljön, de nagyon a határon táncol. 2 évet meg nem hiszem, h rá tudna húzni még. Persze Federer világelsőségében se hittem..
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
 cdn.fasterskier.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2018/03/DX8FvpgX0AEaK_w.jpg-large.jpeg

50 km végén. 😀
dawyd728
És nyilván Sundby kapott ki. 😊 A sífutás Michael Ballack-ja. 😊
somoskovig
Sundby nyert már Holmenkollent. Cologna 2x kapott már ki itt célfotóval. Csúnya lett volna, ha újra ő van a broki rosszabbik végén. 😉
dawyd728
Nem kizárólag a Holmenkollenre értettem, hanem általában a kiemelt versenyekre. 😊

több mint 6 éve
dawyd728 3 690
 cdn.fasterskier.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2018/03/DX8FvpgX0AEaK_w.jpg-large.jpeg

50 km végén. 😀
dawyd728
És nyilván Sundby kapott ki. 😊 A sífutás Michael Ballack-ja. 😊
somoskovig
Sundby nyert már Holmenkollent. Cologna 2x kapott már ki itt célfotóval. Csúnya lett volna, ha újra ő van a broki rosszabbik végén. 😉
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
 cdn.fasterskier.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2018/03/DX8FvpgX0AEaK_w.jpg-large.jpeg

50 km végén. 😀
dawyd728
És nyilván Sundby kapott ki. 😊 A sífutás Michael Ballack-ja. 😊

több mint 6 éve
dawyd728 3 690
 cdn.fasterskier.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2018/03/DX8FvpgX0AEaK_w.jpg-large.jpeg

50 km végén. 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
14:30-tól lesz Holmenkollenen a férfi 50 km. Aki esetleg tud streamet hozzá, az kisegítene.
dawyd728
azt én is díjaznám, mert én se találtam sehol.
Remélem a Faluni évzárót legalább adja az EuroSport

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
14:30-tól lesz Holmenkollenen a férfi 50 km. Aki esetleg tud streamet hozzá, az kisegítene.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Megvan Mowinckel 1. VK-győzelme, gyanítom nem az utolsó.
A 2 ezüstjével egész jó tipp volt az olimpia meglepetésemberének 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ölég korán kedztem, mer' mindig is ilyen voltam 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Kivételek vannak +/- irányban mindig. 😊
Én abból indulok ki, hogy pl. eddig 20 fok alatt besokkolt a szervezetem, és nem voltam hajlandó biciklire ülni. Most már ez megváltozott, de én a mai napig nem értem hogyan képesek az ember 0-8 fokban kesztyű nélkül tekerni. Márpedig rengeteg ilyen túlélő van :S én meg csak figyelem, hogy ezek valami más anyagból vannak összrakva, vagy már nincs hőérzetük😀
Sokan még képesek egy vékonya aláöltivel meg 3-4 ezer forintos dekás kabátkával brinyózni télen, én meg minimum 3 réteget kell vegyek 😛
kishaszi
öregszel...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nézd, vannak dolgok, amiken nem illik és/vagy nem érdemes spórolni. 😉
Ilyen pl. a sí, vagy kerékpáros cuccok. Spórolhatsz azon, hogy nem veszel 300 dolláros focimezt, merazúgyis "ünneplős" cucc, és veszel helyette replicát 60 dollárért. De az olyan sportokban, amiben ütéstől, és hőtől véded magad, olyannál nem érdemes ócót venni. (A bringásnál azért itt vannak kivételek, ahol lehet a kevesebb több, de a síkesztyű pont nem az a kategória😀)
kishaszi
ezt mondjad lécci tesómnak is, aki elment egy egyhetes olaszországi sítáborba az egyetemmel, amire hatezerért vett kabátot a newyorkerben :d A kesztyűt meg megoldotta Sven Fischeresen, abba legalább nem izzadt bele :d
eaglesmcnabb
Kivételek vannak +/- irányban mindig. 😊
Én abból indulok ki, hogy pl. eddig 20 fok alatt besokkolt a szervezetem, és nem voltam hajlandó biciklire ülni. Most már ez megváltozott, de én a mai napig nem értem hogyan képesek az ember 0-8 fokban kesztyű nélkül tekerni. Márpedig rengeteg ilyen túlélő van :S én meg csak figyelem, hogy ezek valami más anyagból vannak összrakva, vagy már nincs hőérzetük😀
Sokan még képesek egy vékonya aláöltivel meg 3-4 ezer forintos dekás kabátkával brinyózni télen, én meg minimum 3 réteget kell vegyek 😛

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Srácok, szeretnék Bratyómnak születésnapjára síkesztyűt venni elérhető áron. Kicsit sokallom a decathlonosat 10k-ért. Ami meg ott olcsóbb az nem túl bizalomgerjesztő. (Halál vakon vagyok sícuccokban egyébként!)
Valami ötlet lentebbi árkategóriában, márkában, boltban?
kristóf17
10k-t sajnálsz bratyóra költeni, ha ezt megtudnám öcsémről, ejnye bejnye 😉 😛 Egyébként Dechatolonsnál olcsóbbat és minőségit valóban nem nagyon találsz.
dande
Egy kesztyűért sajnálok annyit addig, amíg csak diákmunkám van. 😕 Így talán barátságosabb a megközelítés 😀 Ójajj, akkor ebből nagy keresgélések lesznek.
kristóf17
Nézd, vannak dolgok, amiken nem illik és/vagy nem érdemes spórolni. 😉
Ilyen pl. a sí, vagy kerékpáros cuccok. Spórolhatsz azon, hogy nem veszel 300 dolláros focimezt, merazúgyis "ünneplős" cucc, és veszel helyette replicát 60 dollárért. De az olyan sportokban, amiben ütéstől, és hőtől véded magad, olyannál nem érdemes ócót venni. (A bringásnál azért itt vannak kivételek, ahol lehet a kevesebb több, de a síkesztyű pont nem az a kategória😀)
kishaszi
ezt mondjad lécci tesómnak is, aki elment egy egyhetes olaszországi sítáborba az egyetemmel, amire hatezerért vett kabátot a newyorkerben :d A kesztyűt meg megoldotta Sven Fischeresen, abba legalább nem izzadt bele :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Köszi fiúk. Tanács megfogadva! 😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Srácok, szeretnék Bratyómnak születésnapjára síkesztyűt venni elérhető áron. Kicsit sokallom a decathlonosat 10k-ért. Ami meg ott olcsóbb az nem túl bizalomgerjesztő. (Halál vakon vagyok sícuccokban egyébként!)
Valami ötlet lentebbi árkategóriában, márkában, boltban?
kristóf17
10k-t sajnálsz bratyóra költeni, ha ezt megtudnám öcsémről, ejnye bejnye 😉 😛 Egyébként Dechatolonsnál olcsóbbat és minőségit valóban nem nagyon találsz.
dande
Egy kesztyűért sajnálok annyit addig, amíg csak diákmunkám van. 😕 Így talán barátságosabb a megközelítés 😀 Ójajj, akkor ebből nagy keresgélések lesznek.
kristóf17
Nézd, vannak dolgok, amiken nem illik és/vagy nem érdemes spórolni. 😉
Ilyen pl. a sí, vagy kerékpáros cuccok. Spórolhatsz azon, hogy nem veszel 300 dolláros focimezt, merazúgyis "ünneplős" cucc, és veszel helyette replicát 60 dollárért. De az olyan sportokban, amiben ütéstől, és hőtől véded magad, olyannál nem érdemes ócót venni. (A bringásnál azért itt vannak kivételek, ahol lehet a kevesebb több, de a síkesztyű pont nem az a kategória😀)
kishaszi
Ráadásul kényelmi szempontból sem mellékes, hogy egy meleg, de jól szellőző síkesztyű legyen, baromi zavaró tud lenni, amikor beleizzad a kéz, vizes a belseje, lehűl, fázik az ember, stb. Ugyanez a helyzet az aláöltözőkkel is, de kishaszi jól összefoglalta, a sízés felszerelés-igényes sport sajnos. 😊

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Srácok, szeretnék Bratyómnak születésnapjára síkesztyűt venni elérhető áron. Kicsit sokallom a decathlonosat 10k-ért. Ami meg ott olcsóbb az nem túl bizalomgerjesztő. (Halál vakon vagyok sícuccokban egyébként!)
Valami ötlet lentebbi árkategóriában, márkában, boltban?
kristóf17
10k-t sajnálsz bratyóra költeni, ha ezt megtudnám öcsémről, ejnye bejnye 😉 😛 Egyébként Dechatolonsnál olcsóbbat és minőségit valóban nem nagyon találsz.
dande
Egy kesztyűért sajnálok annyit addig, amíg csak diákmunkám van. 😕 Így talán barátságosabb a megközelítés 😀 Ójajj, akkor ebből nagy keresgélések lesznek.
kristóf17
Nézd, vannak dolgok, amiken nem illik és/vagy nem érdemes spórolni. 😉
Ilyen pl. a sí, vagy kerékpáros cuccok. Spórolhatsz azon, hogy nem veszel 300 dolláros focimezt, merazúgyis "ünneplős" cucc, és veszel helyette replicát 60 dollárért. De az olyan sportokban, amiben ütéstől, és hőtől véded magad, olyannál nem érdemes ócót venni. (A bringásnál azért itt vannak kivételek, ahol lehet a kevesebb több, de a síkesztyű pont nem az a kategória😀)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."