Téli Sportok

6 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
RIP Matti
eaglesmcnabb
😕
a síelős Playmobil készlettel gyakran játszottam síugrósat, abban elég gyakran (=általában) ő nyert Weissflog előtt
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
RIP Matti

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Vonn nem éri uttol Stennmarkot, a VB után visszavonul. Szegényt eléggé kinyirták a sérülések...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Hirscher nem ember...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
Svindal... 😕

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Srácok!
Holnap fél12-től van Kitzbühelben a lesiklás, nem szombaton!
ES2 adja!
NB2
Hány év kellett elteljen, h időjárás előrejelzés alapján variáljanak át egy hétvégét? Elképesztő, h eljutottunk oda, h a FIS nem akar keménykedni az időjárással, hanem alkalmazkodik hozzá. Amennyi gyors szám elmaradt, vagy rövidített pályán lett megrendezve az utóbbi években csak azért, mert egy full rugalmatlan szervezet vezeti ezt a sportot, az mindennek az alja. Essen csak a hó szombaton, a műlesiklást nem zavarja. Vasárnapra meg sikerülni fog egy lesiklásnál rövidebb pályáról letakarítani a havat és az eredetileg pénteki SG könnyen megrendezhető lesz.
Komolyan hihetetlen, h idáig eljutottunk. Mondjuk nekem már az is pozitív volt, h az olimpián képesek voltak folyamatosan halasztani az első héten a ffi gyors számokat, h ne szerencsekerékben dőljön el 4 év munkája. Fejlődnek na. 😀
dawyd728
Jó de azért te is érzed, hogy egy Kitzbühel nem ugyanaz péntek fél12-kor, mint szombaton. Arról nem beszélve, hogy képzeld, ha neked jegyed van és úgy intézed Mo-n az életed, hogy szombaton kimész, erre átteszik péntekre. Egy picit ideges lennék😊
NB2
Értem, de törölt verseny, vagy 1 perces DH az jobb, ahol a felső 50 sec kimarad? 3-4 nappal előre egész pontosan lehet időjárást előre prognosztizálni. Valamennyire lehet ennyi idő alatt is alkalmazkodni.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Srácok!
Holnap fél12-től van Kitzbühelben a lesiklás, nem szombaton!
ES2 adja!
NB2
Hány év kellett elteljen, h időjárás előrejelzés alapján variáljanak át egy hétvégét? Elképesztő, h eljutottunk oda, h a FIS nem akar keménykedni az időjárással, hanem alkalmazkodik hozzá. Amennyi gyors szám elmaradt, vagy rövidített pályán lett megrendezve az utóbbi években csak azért, mert egy full rugalmatlan szervezet vezeti ezt a sportot, az mindennek az alja. Essen csak a hó szombaton, a műlesiklást nem zavarja. Vasárnapra meg sikerülni fog egy lesiklásnál rövidebb pályáról letakarítani a havat és az eredetileg pénteki SG könnyen megrendezhető lesz.
Komolyan hihetetlen, h idáig eljutottunk. Mondjuk nekem már az is pozitív volt, h az olimpián képesek voltak folyamatosan halasztani az első héten a ffi gyors számokat, h ne szerencsekerékben dőljön el 4 év munkája. Fejlődnek na. 😀
dawyd728
Jó de azért te is érzed, hogy egy Kitzbühel nem ugyanaz péntek fél12-kor, mint szombaton. Arról nem beszélve, hogy képzeld, ha neked jegyed van és úgy intézed Mo-n az életed, hogy szombaton kimész, erre átteszik péntekre. Egy picit ideges lennék😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Srácok!
Holnap fél12-től van Kitzbühelben a lesiklás, nem szombaton!
ES2 adja!
NB2
Hány év kellett elteljen, h időjárás előrejelzés alapján variáljanak át egy hétvégét? Elképesztő, h eljutottunk oda, h a FIS nem akar keménykedni az időjárással, hanem alkalmazkodik hozzá. Amennyi gyors szám elmaradt, vagy rövidített pályán lett megrendezve az utóbbi években csak azért, mert egy full rugalmatlan szervezet vezeti ezt a sportot, az mindennek az alja. Essen csak a hó szombaton, a műlesiklást nem zavarja. Vasárnapra meg sikerülni fog egy lesiklásnál rövidebb pályáról letakarítani a havat és az eredetileg pénteki SG könnyen megrendezhető lesz.
Komolyan hihetetlen, h idáig eljutottunk. Mondjuk nekem már az is pozitív volt, h az olimpián képesek voltak folyamatosan halasztani az első héten a ffi gyors számokat, h ne szerencsekerékben dőljön el 4 év munkája. Fejlődnek na. 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Srácok!
Holnap fél12-től van Kitzbühelben a lesiklás, nem szombaton!
ES2 adja!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Női biatlon váltóban kemény volt az olasz csaj! 8 lövésből 0 találat. Én ilyenre nem is emlékszem, hogy láttam volna valaha.

Csóri osztrákok meg elindulnak, 2 perc után Hauser bukik, fegyvere megsérül és game over.

De amúgy a verseny jó volt, a nők idén jobban tetszenek, főleg a váltóik!
NB2
Az a 0/8 komoly volt, gondolom ott is gond volt a puskával de ilyet meg akkor se láttam.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Női biatlon váltóban kemény volt az olasz csaj! 8 lövésből 0 találat. Én ilyenre nem is emlékszem, hogy láttam volna valaha.

Csóri osztrákok meg elindulnak, 2 perc után Hauser bukik, fegyvere megsérül és game over.

De amúgy a verseny jó volt, a nők idén jobban tetszenek, főleg a váltóik!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Grand slaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!
NB2
Végre megint érdemes nézni a síugrást. 8 sorozat, 0 rontott ugrás, iszonyat nagyot megy a japán.

Erre vártam Funaki óta mióta nézem a síugrást, hogy legyen egy No 1. japán ugró. 21 évet kellett rá várni, de megérte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Grand slaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Nem gondoltam volna hogy Klaebo valaha Tour de Skit fog nyerni, azt meg végképp nem hogy egyből elsőre 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kosi bukása nem volt szép, viszont legalább ijesztő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Nekem nem fog hiányozni. Számomra mindig is ellenszenves volt. Főleg tömegrajtos versenyeken utáltam, ahogy furakodott/lökdösődött az utolsó kilométereken.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Petter Northug közben visszavonult.
Pár éve már nem nagyon volt meccsben, de azért hiányozni fog!
eaglesmcnabb
Sose felejtem el, hogy mennyire próbálkozott mindig a Tour de Skivel aztán sehogy nem akar összejönni (csak utólag).
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Petter Northug közben visszavonult.
Pár éve már nem nagyon volt meccsben, de azért hiányozni fog!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddig nem kezdődik túl jól a síugrás idény. Sok törlés volt most.
Bár az orosz Klimov eddig meglepett. Elég nyílt lesz ez a VK idén szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Shiffrinnek mától 5 szakágból van már győzelme. Ezzel ő a 7. nő, aki ezt megcsinálta. Mondjuk 7+1., mert Moser-Pröll idejében még nem volt Super-G. Ja és ezzel utolérte Renate Götschlt az össz vk győzelmekben(46) közösen vannak a 4. helyen.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Megsérült Goggia bokája (szerencsére nem térd) GS edzés közben és ha minden jól megy, csak januárban tér vissza, így Vonn előtt ott az esély, h utolsó szezonjában beérje Stenmarkot. Ennyi kihagyás után kb csak vb idején lesz újra Vonnra veszélyes.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 index.hu/sport/telisport/2018/07/30/holtan_talaltak_egy_olimpiai_bajnok_norveg_sifutonot/

RIP
eaglesmcnabb
Basszus, ezt nem hiszem el.
Személyes ismertem amikor Norvégiában dolgoztam, és pont abban a szállodában szállt meg (illetve edzett ott) ahol én voltam. Beszélgettünk, akkor volt pont mélyponton, hogy visszakerüljön a válogatottba. Az ottani terep nagyon jó felkészülési terep volt, én is sokszor sífutottam ott. Nekem nagyon kemény terep volt, de neki szerintem nem sok gondot okozott. Aranyos csaj volt.
Szegény R.I.P.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Nem mai hír, de velem most jött szembe, h Kikkan Randall mellrákkal küzd. 😕
Szegény éppen csak visszavonult, most a saját testével kell harcolnia.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
 index.hu/sport/telisport/2018/07/30/holtan_talaltak_egy_olimpiai_bajnok_norveg_sifutonot/

RIP

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!