Téli Sportok

6 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Mondjuk sztem elbaszták a norvégok, mert ha nem variálják meg a felállást nagyobb sanszuk lett volna. Johaug talán némi előnyt adott volna Jacobsennek, de ha más nem, Oestberg is jó eséllyel utolérte volna Nilssont mínusz 18-ról és a sprintben legalább reális esélye lett volna ellentétben Johauggal, akiről nyilvánvaló volt, hogy ha felfelé nem szakítja le Nilssont, akkor tuti kikap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
ez szép volt, mondjuk Stina miatt nem is lehet másnak drukkolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Stina baby kibírta felfelé, Kalla pedig váltóban mindig istennő bármilyen formában is van 😊 És mi lesz ha egészséges mindenki...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Most miért. Kónya teljesen vállalhatóan szerepelt, 71. lett asszem, elég sokakat megelőzve. Ez számomra egy tőlünk idegen téli sportban tök korrekt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Sundbynak kijárt végre, és jó taktikát is választott

Viszont mi magyarok siralmasan szarok vagyunk még mindig,

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Frida 😊 <3
gabokocka
Ha még a kokszost is lenyomta volna....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Frida 😊 <3

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Tartalmas kis hétvégi program volt nah😊
Mondjuk azért a távszabályzót majdnem beleállítottam a tv-be, mikor a rohadt ES elment 2x! reklámra a női csapatsprint alatt.
A szombati Klaebo szenvedés után meglepett a vasárnapi teljesítménye.
Északi összetettben én mindig rohadtul sajnálom a japcsikat, hiába a jó ugrás, mindig lemaradnak... Németek meglepően jók, pedig alapban nem sífutó nemzet.
NB2
szerintem az csak egy jó edzés volt részükről. A norvégok így is kimakszolták a 30 kilit, ennél többet nem értek volna el ha mást indítanak helyettük, így simán belefért hogy ketten csak utaznak egyet a mezőnyben.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Tartalmas kis hétvégi program volt nah😊
Mondjuk azért a távszabályzót majdnem beleállítottam a tv-be, mikor a rohadt ES elment 2x! reklámra a női csapatsprint alatt.
A szombati Klaebo szenvedés után meglepett a vasárnapi teljesítménye.
Északi összetettben én mindig rohadtul sajnálom a japcsikat, hiába a jó ugrás, mindig lemaradnak... Németek meglepően jók, pedig alapban nem sífutó nemzet.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Andersson meg kihagyja a síatlont betegség miatt... Eléggé szopóroller ez így, pedig a Karlsson, Andersson, Kalla, Nilsson sztem a valaha volt legjobb svéd női váltó lenne, remélem addig rendbejön.

Így rakok egy Frida Karlsson dobogót 26szoros pénzért, pedig toltam volna Ebba győzelmét is, de így azt a pénzt megspórolom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Mikor láttam az elején a pályát, tökre örültem, hogy végre normális szélességű pálya, vk-ban nem egyszer láttam olyat, hogy 2-en alig fértek el, így nézve engem egy picit dühített, hogy mégis 2 bukta is igencsak befolyásolta a versenyt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Falla 6.5ös odds volt, Stina sérülése után easy money. Amúgy az ezüst is csoda, állóképességi sportban egy hónappal combszakadás után...

Mondjuk brutál léceik voltak a norvégoknak, lefele kerülgettek ki mindenkit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Na Klaebo csak berántotta, kár hogy Stinának nem jött össze, na majd váltóban hátha.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
No fene, még a végén téli nagyhatalom leszünk:

 index.hu/sport/telisport/2019/02/20/konya_adam_sifutas_vilagbajnoksag_seefeld_kvalifikacio/

Rettegj világ 😊
dande
Respekt, bár azért valljuk be a lenti névsorból kb ezt kellett... papírforma helyen végzett, megverte az iránit / a jobbik mongolt (mondjuk az 50 sec difi nem rossz), viszont kikapott a nála jobb thaifölditől.

 en.wikipedia.org/wiki/FIS_Nordic_World_Ski_Championships_2019_%E2%80%93_Men%27s_15_kilometre_classical

És a vb-döntő kifejezésről először aszittem sprint döntőről beszélünk...
Igor
hát igen azért az argentin is odaverte.
Bár gondolom dob a teljesítményén, hogy elment Svédországba egyetemre, hátha meg lesz a top 50.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
No fene, még a végén téli nagyhatalom leszünk:

 index.hu/sport/telisport/2019/02/20/konya_adam_sifutas_vilagbajnoksag_seefeld_kvalifikacio/

Rettegj világ 😊
dande
Respekt, bár azért valljuk be a lenti névsorból kb ezt kellett... papírforma helyen végzett, megverte az iránit / a jobbik mongolt (mondjuk az 50 sec difi nem rossz), viszont kikapott a nála jobb thaifölditől.

 en.wikipedia.org/wiki/FIS_Nordic_World_Ski_Championships_2019_%E2%80%93_Men%27s_15_kilometre_classical

És a vb-döntő kifejezésről először aszittem sprint döntőről beszélünk...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
No fene, még a végén téli nagyhatalom leszünk:

 index.hu/sport/telisport/2019/02/20/konya_adam_sifutas_vilagbajnoksag_seefeld_kvalifikacio/

Rettegj világ 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Igazából nehéz kérdés, mert a TV nagy úr, és nem véletlenül vannak a hétvégére pakolva a lesiklások. Örülök, hogy nem nímandok nyertek, így azért sztem a nehéz körülmények ellenére reális eredmények születtek.
gabokocka
Igen, mindkét nap olyan nyert (sőt dobogón volt) akin nem lepődünk meg. Nekem inkább a nem teljes versennyel volt a bajom és ez bizony a tv miatt volt.
NB2
Ha nem lenne tévé, ezek a versenyek már egyáltalán nem lennének, vagy kb. olyan publicitással és pénzdíjakért, mint egy birkózó- vagy tekeverseny.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Igazából nehéz kérdés, mert a TV nagy úr, és nem véletlenül vannak a hétvégére pakolva a lesiklások. Örülök, hogy nem nímandok nyertek, így azért sztem a nehéz körülmények ellenére reális eredmények születtek.
gabokocka
Igen, mindkét nap olyan nyert (sőt dobogón volt) akin nem lepődünk meg. Nekem inkább a nem teljes versennyel volt a bajom és ez bizony a tv miatt volt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Igazából nehéz kérdés, mert a TV nagy úr, és nem véletlenül vannak a hétvégére pakolva a lesiklások. Örülök, hogy nem nímandok nyertek, így azért sztem a nehéz körülmények ellenére reális eredmények születtek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Nah végre valaki, nem akartam szét floodolni a topikot 😊
Emlékszem dawyd írására ahol szidta a FIS-t. Azért tényleg elgondolkodtató, hogy a leglátványosabb műsorszám ilyen felemás műsorral jön. 1 perces női lesiklás a világ röheje... Sajnálom, de tényleg a média nagy úr! Ennek a 2 lesiklásnak sz-v le kellett mennie!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Vonn....
Az mennyire Hermann Maieres lenne, ha ezek után nyerné a lesiklást, remélem el fog tudni indulni. Pedig nem szeretem, de aki valaha sportolt, az tudja ez most mennyire rossz szegénynek.
gabokocka
Szegény, én se kedvelem, de már nagyon vissza kellett volna vonulnia szerintem...
somoskovig
Azért ahogy ez a taknyolás, úgy egy lesikló arany is benne van a pályafutásában...
Rebensburg hét századdal negyedik tud lenni.
Van sztem kb 10 versenyző, aki elmondhatja magáról, ha nem hibázik egyet, nyert volna, mert brutál bénázásokat mutatott be mindenki, kezdve Shiffrinnel, aki így is nyer (ha csak Ledecka nem szopat meg megint mindenkit 😀 ).
gabokocka
Egy dobogó lett belőle, szép eredmény, szép lezárása a pályafutásnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Ennek a mai kombinak így kb semmi értelme nem volt...
(de kevés néző van amúgy)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Most néztem meg a mait, háát ez milyen szenya pálya volt?😊
Én amúgy úgy éreztem, hogy ezen a pályán a pillanatnyi részidőket nagyon nem kell nézni, mert lehet az egyiken pluszban voltál, de emiatt buktad a következő részt.
Nekem egy picit meglepő győzelem volt...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Vonn....
Az mennyire Hermann Maieres lenne, ha ezek után nyerné a lesiklást, remélem el fog tudni indulni. Pedig nem szeretem, de aki valaha sportolt, az tudja ez most mennyire rossz szegénynek.
gabokocka
Szegény, én se kedvelem, de már nagyon vissza kellett volna vonulnia szerintem...
somoskovig
Azért ahogy ez a taknyolás, úgy egy lesikló arany is benne van a pályafutásában...
Rebensburg hét századdal negyedik tud lenni.
Van sztem kb 10 versenyző, aki elmondhatja magáról, ha nem hibázik egyet, nyert volna, mert brutál bénázásokat mutatott be mindenki, kezdve Shiffrinnel, aki így is nyer (ha csak Ledecka nem szopat meg megint mindenkit 😀 ).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Vonn....
Az mennyire Hermann Maieres lenne, ha ezek után nyerné a lesiklást, remélem el fog tudni indulni. Pedig nem szeretem, de aki valaha sportolt, az tudja ez most mennyire rossz szegénynek.
gabokocka
Szegény, én se kedvelem, de már nagyon vissza kellett volna vonulnia szerintem...