Téli Sportok

6 feliratkozó

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Hát előre szólok az első héten kb minden nap hatszor el fogod kivánni az agyjába az egész snowboard-ot. Velem is így volt 😀
De ha egyszer ráérzel.. iszonyú jó. Csak nehéz odáig eljutni.
roberto23
4 napot leszünk úgyhogy kb arra számítok hogy végigszidjuk és végigboruljuk.
Matthew99
Én 10 év síelés után próbáltam ki a snowboardot, minden percét megbántam. 😊 Minden egyes kanyarban elestem vele, egyszerűen nem állt rá a mozgásra az egyensúlyérzékem. De aki ezen átlendül, az mind nagyon szokta élvezni, szóval hajrá! 😊

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Hát előre szólok az első héten kb minden nap hatszor el fogod kivánni az agyjába az egész snowboard-ot. Velem is így volt 😀
De ha egyszer ráérzel.. iszonyú jó. Csak nehéz odáig eljutni.
roberto23
4 napot leszünk úgyhogy kb arra számítok hogy végigszidjuk és végigboruljuk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Hát előre szólok az első héten kb minden nap hatszor el fogod kivánni az agyjába az egész snowboard-ot. Velem is így volt 😀
De ha egyszer ráérzel.. iszonyú jó. Csak nehéz odáig eljutni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Helyette egy jó hütte 😊
warr_b
Félek én is, hogy a második naptól az lesz 😀
Matthew99
Nemtom, én ahány embert kérdeztem a síelésről, mindenki azt mondta király dolog. Jobban kibontva a sztorikat a végén mindig sugárbahányás lett a dologból és ilyen síelős sztorikat tulajdonképpen sose ismertem meg.

😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Helyette egy jó hütte 😊
warr_b
Félek én is, hogy a második naptól az lesz 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 626 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Helyette egy jó hütte 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Párnázd ki a s*gged, és fél nap után inkább síelj. 😀
somoskovig
Lesz protektorom és a síelés nem vonz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Párnázd ki a s*gged, és fél nap után inkább síelj. 😀

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laura Dahlmeier visszavonult??? EZ elég wtf nekem...
NB2
Úgy tűnik 26 éves korára minden nemet Biathonos kiég.
Toca
Lehet csak már nagyon fázott.
Sobri Jóska
Akkor nem egy Sven Fischer.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Laura Dahlmeier visszavonult??? EZ elég wtf nekem...
NB2
Úgy tűnik 26 éves korára minden nemet Biathonos kiég.
Toca
Lehet csak már nagyon fázott.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Laura Dahlmeier visszavonult??? EZ elég wtf nekem...
NB2
Úgy tűnik 26 éves korára minden nemet Biathonos kiég.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Laura Dahlmeier visszavonult??? EZ elég wtf nekem...
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Sose volt a kedvencem, sose dominált a csak két száma miatt az összetettben. Ettől még, ha ma megkérdeznek nem tudnék senkit elé rakni. A csávó egy megszállott. Ha akarná Stenmarkot is beérhetné. Nem tudom mi lesz utána, de ekkora űrt kevés sportpályán kell betölteni egy visszavonulás után.
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Hirscher sajtótájékoztatót tart ma este.
Vissza fog vonulni..
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
 index.hu/sport/telisport/2019/09/04/hanevold_biatlon_silovo_norveg_halal/

😕
warr_b
tavaly Vibekke, idén Halvard...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 626 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/telisport/2019/09/04/hanevold_biatlon_silovo_norveg_halal/

😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ez a mai őrült egy nap volt😊
Mondjuk nem csodálkoznék ha a csapattársai picit furán néznének Wierer-re. Tegnap rosszullét ma meg győzelem???
A férfira meg nincsenek szavak. Jó kellett hozzá a szél, de én a 4. lövészetnél már csak röhögtem...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
és braisaz bronz, huhuhu!!
eaglesmcnabb
hát ma szépet betliztek, nekem a francia női csapat betlije ami totál meglep
a fiúk amúgy hozzák magukat, csak éppen Martin Fourcade nem hozza amit tud
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
és braisaz bronz, huhuhu!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Oeberg ezt az egyenkéntit nagyon tudja 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Szegeny Bolshunov ezen a vb-n...
eaglesmcnabb
Szegény Bolshunov bárhol, bármikor... eddig Sundby Jr szint ez a két világversenyről hozott 7 ezüst, 1 bronz.
Abban az egyben bizom hogy még fiatal, és taktikailag érettebb lesz egy idő után, mert a legnagyobb bivaly, de gondolkodni még nem nagyon tud sajna (bár az 50 kilin jól csinálta, ott csak a mezőny volt gyenge/hülye)
Igor
Nem is értem amúgy, hogy ekkora testalkattal hogy lehet ilyen jó kb minden számban 😀
Plusz váltóban usztyugov helyett kellett volna mennie a végén, ott is lett volna esélye 10 km-n klaebo ellen.

Szimpi gyerek, és Spitsov is, (na vele tényleg nem tudom mi lett idén a tavalyi éve után. )
Bár még mindig Klaebo a kedvenc, de az 50-en nagyon szurkoltam a ruszkinak , hogy végre jöjjön össze az arany. 5 km híján meg is lett volna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szegeny Bolshunov ezen a vb-n...
eaglesmcnabb
Szegény Bolshunov bárhol, bármikor... eddig Sundby Jr szint ez a két világversenyről hozott 7 ezüst, 1 bronz.
Abban az egyben bizom hogy még fiatal, és taktikailag érettebb lesz egy idő után, mert a legnagyobb bivaly, de gondolkodni még nem nagyon tud sajna (bár az 50 kilin jól csinálta, ott csak a mezőny volt gyenge/hülye)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Vajon Boe hányat veszít el?😊
NB2
a sprintet sikerült 😊
NB2
Az üldözésest. A sprintet nyerte korábban.
Leonidasz007
jah😊 de ezt az üldözésest gyönyörűen sikerült neki.
Fourcade még ezzel a totál homály formával is nyerhetett volna ha kevesebbet hibázik, bár igaz, hogy mind a női, mind a ffi versenyre rányomta a bélyegét a szél, sokat számított ki mikor lőtt éppen
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Vajon Boe hányat veszít el?😊
NB2
a sprintet sikerült 😊
NB2
Az üldözésest. A sprintet nyerte korábban.