Téli Sportok

6 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
 index.hu/sport/2020/06/10/liu_shaolin_sandor_rovidpalyas_gyorskorcsolya-valogatott_baleset_margitsziget/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Stina baby biathlon, WTF 😁
gabokocka
Vegre lesz ertelme a noi biathlont is nezni.
eaglesmcnabb
csak tanuljon meg lőni😊
ha sikerül neki, akkor a svéd váltó nagyon erős lesz
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Stina baby biathlon, WTF 😁
gabokocka
Vegre lesz ertelme a noi biathlont is nezni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Stina baby biathlon, WTF 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Érdekes ez a rendszer:
Fourcade 10 ponttal jött az utolsó versenyre amit megnyert és így is Boe lett a vilagkupa győztes.
Toca
Fourcade köszönheti egy picit magának, mert tuti volt legalább 3 olyan verseny, ahol látta, hogy nem nyerhet és beletojt
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Érdekes ez a rendszer:
Fourcade 10 ponttal jött az utolsó versenyre amit megnyert és így is Boe lett a vilagkupa győztes.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/siloveszet-visszavonul-az-otszoros-olimpiai-bajnok-martin-fourcade-2752849?fbclid=IwAR1qjFpzjDNhKTecB1e6cqQ267huR0pDqaSbOy80bCJoj_gdC1vXw9qbGpk
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Frida <3

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ott van Fourcade!
12. egyéni vb arany

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Kurva nagy verseny van anholtzban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
hát amikor nincs Hirscher...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
nem a teljes pályán mennek Wengenben😕
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
ezt meg hogy? nem igaz, hogy nem szólt neki valaki, hogy siessél már hülyegyerek!!!
 twitter.com/i/status/1208729973764378624
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Boe nem ember...

Franciákat nem irigylem, mikor tudják végre azt mondani, hogy Fourcade nem a legjobb emberük és a váltóban nem ő lesz a 4. ember, hanem mondjuk a 2. Megjegyzem a norvégok ellen kb senkinek semmi esélye.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Cuccra napközben mire lesz szükség? (Napszemüveg, pénztárca, telefon, kulcs)
Matthew99
TAJ kártya......
Tony Adams
EU-s TAJ-kártya érdemes ha külföldre mész.
Toca
Meg egy jó és átfogó balesetbiztosítás.
Sobri Jóska
Ezek megvannak.
Matthew99
A kevés jó kormányzati informatikai termék közé tartoik a Konzinfo Utazom nevű app, ha ne adj' Isten bajba kerülnétek, sok hasznos info találsz h az adott országban hogy s mint tudsz intézkedni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Cuccra napközben mire lesz szükség? (Napszemüveg, pénztárca, telefon, kulcs)
Matthew99
TAJ kártya......
Tony Adams
EU-s TAJ-kártya érdemes ha külföldre mész.
Toca
Meg egy jó és átfogó balesetbiztosítás.
Sobri Jóska
Ezek megvannak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Cuccra napközben mire lesz szükség? (Napszemüveg, pénztárca, telefon, kulcs)
Matthew99
TAJ kártya......
Tony Adams
EU-s TAJ-kártya érdemes ha külföldre mész.
Toca
Meg egy jó és átfogó balesetbiztosítás.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Cuccra napközben mire lesz szükség? (Napszemüveg, pénztárca, telefon, kulcs)
Matthew99
TAJ kártya......
Tony Adams
EU-s TAJ-kártya érdemes ha külföldre mész.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Cuccra napközben mire lesz szükség? (Napszemüveg, pénztárca, telefon, kulcs)
Matthew99
TAJ kártya......
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Cuccra napközben mire lesz szükség? (Napszemüveg, pénztárca, telefon, kulcs)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Ha van ismerős vagy valaki aki ott alapokat elmond ( vagy akar youtubeon megnézed a logikáját ) akkor azért rálehet érezni.
Első nap végére normál pályán simán csuszkalhatsz, csak lefogsz ülni max sokat mert furcsa a terhelése. Nyilván 4 nap arra jó hogy vagy megutald vagy megszeresd, de ha van egyensúly értéked akkor azért rá lehet jönni .
Nekem pl. nincs egyik se de 2.nap már egész jól csorgtam / váltottam az éleket és élveztem .
Az első pár óra a kritikus 😀
Toca
Néztem videókat is és megyünk oktatásra is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Hát előre szólok az első héten kb minden nap hatszor el fogod kivánni az agyjába az egész snowboard-ot. Velem is így volt 😀
De ha egyszer ráérzel.. iszonyú jó. Csak nehéz odáig eljutni.
roberto23
4 napot leszünk úgyhogy kb arra számítok hogy végigszidjuk és végigboruljuk.
Matthew99
Ha van ismerős vagy valaki aki ott alapokat elmond ( vagy akar youtubeon megnézed a logikáját ) akkor azért rálehet érezni.
Első nap végére normál pályán simán csuszkalhatsz, csak lefogsz ülni max sokat mert furcsa a terhelése. Nyilván 4 nap arra jó hogy vagy megutald vagy megszeresd, de ha van egyensúly értéked akkor azért rá lehet jönni .
Nekem pl. nincs egyik se de 2.nap már egész jól csorgtam / váltottam az éleket és élveztem .
Az első pár óra a kritikus 😀
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Hát előre szólok az első héten kb minden nap hatszor el fogod kivánni az agyjába az egész snowboard-ot. Velem is így volt 😀
De ha egyszer ráérzel.. iszonyú jó. Csak nehéz odáig eljutni.
roberto23
4 napot leszünk úgyhogy kb arra számítok hogy végigszidjuk és végigboruljuk.
Matthew99
Én 10 év síelés után próbáltam ki a snowboardot, minden percét megbántam. 😊 Minden egyes kanyarban elestem vele, egyszerűen nem állt rá a mozgásra az egyensúlyérzékem. De aki ezen átlendül, az mind nagyon szokta élvezni, szóval hajrá! 😊
somoskovig
Ige, ha egyszer ráérzel már király. Csak addig jusson el az ember 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Év elején megyek a haverokkal snowboardozni először életemben. Hasznos tanácsokat, apró trükköket elfogadok.
Matthew99
Hát előre szólok az első héten kb minden nap hatszor el fogod kivánni az agyjába az egész snowboard-ot. Velem is így volt 😀
De ha egyszer ráérzel.. iszonyú jó. Csak nehéz odáig eljutni.
roberto23
4 napot leszünk úgyhogy kb arra számítok hogy végigszidjuk és végigboruljuk.
Matthew99
Igen, első héten sanszos. Én először 5 napig nyomtam, de már 3. nap tele volt a tököm az egésszel.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Én 10 év síelés után próbáltam ki a snowboardot, minden percét megbántam. 😊 Minden egyes kanyarban elestem vele, egyszerűen nem állt rá a mozgásra az egyensúlyérzékem. De aki ezen átlendül, az mind nagyon szokta élvezni, szóval hajrá! 😊
somoskovig
Én tuti összekeverném állandóan a léceket vagy kiütném valaki szemét a botokkal. Meg eleve jobban tetszik a snowboardozás ezért lesz ez. Aztán majd kiderül.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.