Téli Sportok

6 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Remélem k*rvára megrugdossák síbakanccsal verseny után azokat az idiótákat, akiknek köze van ehhez a lesiklópályához...
somoskovig
mihez?😊
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Remélem k*rvára megrugdossák síbakanccsal verseny után azokat az idiótákat, akiknek köze van ehhez a lesiklópályához...

Szerkesztette: somoskovig

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
francia lányok megint kezdik a bénázást a vb-n
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
az ES pakolgatása picit idegesítő
még jó, hogy itthon vagyok
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 24.hu/sport/2021/01/26/sved-silovo-kapitany-johannes-lukas-leesett-a-lepcsorol/
empty taxi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 24.hu/sport/2021/01/26/sved-silovo-kapitany-johannes-lukas-leesett-a-lepcsorol/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bolshunov megcsinálta a show-t, és a végén még őket zárták ki, ilyet még nem láttam 😀
ha nem csinált volna semmit szvsz megkapták volna a 2. helyet, így meg a harmadikat is bukták.

itt a video:
 www.youtube.com/watch?v=0cFzNRUXhQo&ab_channel=Tampereenpoika
eaglesmcnabb
A cseh kettőt nézted? 😆 Konkrétan rábaszott a botjával a finn hátára, mikor nem tudta megelőzni, a célvonal után meg hátulról leütközte a gecibe.
Igazi sore loser gyökér ruszki 😄
warr_b
A cel utani csetepatera irtam hogy nem lattam meg ilyet, nem a kizarasra. Attol amiert röhögök valaki faszságán még nem biztos hogy egyetertek vele 😀 Az ustiugov-Klaebo csetepaté semmi nem volt ehhez kepest. Lehet felreertheto voltam, sorry.

Mondjuk annyit elarulok, hogy cseh2 ide vagy oda, azzal a bottal mindent lehet csak rabaszni a masik hatara pont nem, ebben a helyzetben meg plane nem 😀 A felhaborodasa jogos volt, viszont amit utana csinalt nagyon nem. Ha semmit se reagal ra megkapta volna a masodik helyet, nem az ő dolga bíráskodni. Jo hulye volt pont a vb elott kockaztatni egy esetleges eltiltast.
eaglesmcnabb
Ok 😗😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Bolshunov megcsinálta a show-t, és a végén még őket zárták ki, ilyet még nem láttam 😀
ha nem csinált volna semmit szvsz megkapták volna a 2. helyet, így meg a harmadikat is bukták.

itt a video:
 www.youtube.com/watch?v=0cFzNRUXhQo&ab_channel=Tampereenpoika
eaglesmcnabb
A cseh kettőt nézted? 😆 Konkrétan rábaszott a botjával a finn hátára, mikor nem tudta megelőzni, a célvonal után meg hátulról leütközte a gecibe.
Igazi sore loser gyökér ruszki 😄
warr_b
A cel utani csetepatera irtam hogy nem lattam meg ilyet, nem a kizarasra. Attol amiert röhögök valaki faszságán még nem biztos hogy egyetertek vele 😀 Az ustiugov-Klaebo csetepaté semmi nem volt ehhez kepest. Lehet felreertheto voltam, sorry.

Mondjuk annyit elarulok, hogy cseh2 ide vagy oda, azzal a bottal mindent lehet csak rabaszni a masik hatara pont nem, ebben a helyzetben meg plane nem 😀 A felhaborodasa jogos volt, viszont amit utana csinalt nagyon nem. Ha semmit se reagal ra megkapta volna a masodik helyet, nem az ő dolga bíráskodni. Jo hulye volt pont a vb elott kockaztatni egy esetleges eltiltast.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Poén lenne ha kapna 1,5 hónap eltiltást és baszhatná a VBt . Megérdemelné
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bolshunov megcsinálta a show-t, és a végén még őket zárták ki, ilyet még nem láttam 😀
ha nem csinált volna semmit szvsz megkapták volna a 2. helyet, így meg a harmadikat is bukták.

itt a video:
 www.youtube.com/watch?v=0cFzNRUXhQo&ab_channel=Tampereenpoika
eaglesmcnabb
A cseh kettőt nézted? 😆 Konkrétan rábaszott a botjával a finn hátára, mikor nem tudta megelőzni, a célvonal után meg hátulról leütközte a gecibe.
Igazi sore loser gyökér ruszki 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Bolshunov megcsinálta a show-t, és a végén még őket zárták ki, ilyet még nem láttam 😀
ha nem csinált volna semmit szvsz megkapták volna a 2. helyet, így meg a harmadikat is bukták.
eaglesmcnabb
Mondjuk igazi paraszt volt, én eltiltanám vagy két szezonra még pluszban... 😊 Nem szeretem különösebben az roszokat semmilyen sportágban.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Bolshunov megcsinálta a show-t, és a végén még őket zárták ki, ilyet még nem láttam 😀
ha nem csinált volna semmit szvsz megkapták volna a 2. helyet, így meg a harmadikat is bukták.

itt a video:


Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesisi-vk-toroltek-a-vilag-leghosszabb-lesiklofutamat-2804291?fbclid=IwAR0dIG8_3pZEr_HHR7psSRr6bg8aPAJ_mPqdKzrrmXKVup9oXk55Iomf56U
NB2
Annyira nem nagy veszteség, mert a héten péntekig folyamatos havazást mond 80-90cm hóval. Edzések és verseny max egy nyúlfarok pályán lettek volna csak, ha egyáltalán azt sikerült volna letakarítani.. Az meg minden csak nem igazi verseny. A szlalom meg bárhol pótolható.
dawyd728
Bár két Kitzbuhel lesz helyette, nekem Wengen az etalon, imádom azt a versenyt... Pedig a Hahnenkammon én is lejottem már 😊
somoskovig
az sem
 www.origo.hu/sport/egyeni/20210113-alpesisi-kitzbuhel-vilagkupa.html
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
És még az Iditarod is lerövidült, ezer mérföldről 860-ra.

 www.kemma.hu/egyperces/uj-helyszinrol-indul-es-rovidebb-tavu-lesz-az-idei-iditarod-kutyaszanverseny-3606712/

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesisi-vk-toroltek-a-vilag-leghosszabb-lesiklofutamat-2804291?fbclid=IwAR0dIG8_3pZEr_HHR7psSRr6bg8aPAJ_mPqdKzrrmXKVup9oXk55Iomf56U
NB2
Annyira nem nagy veszteség, mert a héten péntekig folyamatos havazást mond 80-90cm hóval. Edzések és verseny max egy nyúlfarok pályán lettek volna csak, ha egyáltalán azt sikerült volna letakarítani.. Az meg minden csak nem igazi verseny. A szlalom meg bárhol pótolható.
dawyd728
Bár két Kitzbuhel lesz helyette, nekem Wengen az etalon, imádom azt a versenyt... Pedig a Hahnenkammon én is lejottem már 😊

több mint 3 éve
dawyd728 3 690
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesisi-vk-toroltek-a-vilag-leghosszabb-lesiklofutamat-2804291?fbclid=IwAR0dIG8_3pZEr_HHR7psSRr6bg8aPAJ_mPqdKzrrmXKVup9oXk55Iomf56U
NB2
Annyira nem nagy veszteség, mert a héten péntekig folyamatos havazást mond 80-90cm hóval. Edzések és verseny max egy nyúlfarok pályán lettek volna csak, ha egyáltalán azt sikerült volna letakarítani.. Az meg minden csak nem igazi verseny. A szlalom meg bárhol pótolható.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesisi-vk-toroltek-a-vilag-leghosszabb-lesiklofutamat-2804291?fbclid=IwAR0dIG8_3pZEr_HHR7psSRr6bg8aPAJ_mPqdKzrrmXKVup9oXk55Iomf56U
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Norvégok nélkül elég gagyi lett az egész azért hozzá kell tenni, főleg női oldalon.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Spitsov baszki, ilyen szar taktikával így lesimázni ezt az utolsó szakaszt.
Bolshunov pedig nagyon extra, ellesznek Klaeboval a kövi években.
eaglesmcnabb
Nem láttam egyiket se sajna (talán este ha van ismétlés) - de Spitsov nem meglepő, elmúlt években is az egyik, ha nem legjobb mászó volt a Cermis-en.
De az oroszok meg valóban nem a taktikázásukról híresek 😀 (Retivykh-et bírom, sztem ő elég okos, bár nyilván sprinter only)

Az jobban meglep, hogy Ebba nyerte a mászást (és ennyivel), összetett 3. hely??? Wut?
Igor
Anderson az első három szakaszon beszedett 2 es fél percet és volt huszonvalhanyadik. Klasszikusban kapott fél percet Digginstől. Ennyire tudott visszajönni. Fingom sincs mi baja volt, menstruált, nem fogott a vax, rosszul aludt, vagy csak nem bírta a magaslatot Svájcban.
gabokocka
Hát igen, jól Ebba'zta az elejét.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Spitsov baszki, ilyen szar taktikával így lesimázni ezt az utolsó szakaszt.
Bolshunov pedig nagyon extra, ellesznek Klaeboval a kövi években.
eaglesmcnabb
Nem láttam egyiket se sajna (talán este ha van ismétlés) - de Spitsov nem meglepő, elmúlt években is az egyik, ha nem legjobb mászó volt a Cermis-en.
De az oroszok meg valóban nem a taktikázásukról híresek 😀 (Retivykh-et bírom, sztem ő elég okos, bár nyilván sprinter only)

Az jobban meglep, hogy Ebba nyerte a mászást (és ennyivel), összetett 3. hely??? Wut?
Igor
Anderson az első három szakaszon beszedett 2 es fél percet és volt huszonvalhanyadik. Klasszikusban kapott fél percet Digginstől. Ennyire tudott visszajönni. Fingom sincs mi baja volt, menstruált, nem fogott a vax, rosszul aludt, vagy csak nem bírta a magaslatot Svájcban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Spitsov baszki, ilyen szar taktikával így lesimázni ezt az utolsó szakaszt.
Bolshunov pedig nagyon extra, ellesznek Klaeboval a kövi években.
eaglesmcnabb
Nem láttam egyiket se sajna (talán este ha van ismétlés) - de Spitsov nem meglepő, elmúlt években is az egyik, ha nem legjobb mászó volt a Cermis-en.
De az oroszok meg valóban nem a taktikázásukról híresek 😀 (Retivykh-et bírom, sztem ő elég okos, bár nyilván sprinter only)

Az jobban meglep, hogy Ebba nyerte a mászást (és ennyivel), összetett 3. hely??? Wut?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Spitsov baszki, ilyen szar taktikával így lesimázni ezt az utolsó szakaszt.
Bolshunov pedig nagyon extra, ellesznek Klaeboval a kövi években.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 eurosport.hosszabbitas.hu/teli-sportok/sifutas-teli-sportok/gyorshajtas-kokain-petter-northug-olimpiai-bajnok-sifuto-legenda?fbclid=IwAR1mwEVdrtm4cdohVXhGxA6OritpFpHsL6ybNzfr7ENFxYNfW23CtiWrhkY


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesi-si-visszahivta-az-elnokseget-a-hazai-szovetseg-kuldottgyulese-2775487?fbclid=IwAR1oT6uQwCa-cBTov13B8vfCFa0PNCN-lpxicmNUvcAkr5-8mISiL193_DM

van aki tudja mi lehet a háttérben?
NB2
Biztos találtak mást, aki jobban ért hozzá! 😄
Nem volt elég "szakmai"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/alpesi-si-visszahivta-az-elnokseget-a-hazai-szovetseg-kuldottgyulese-2775487?fbclid=IwAR1oT6uQwCa-cBTov13B8vfCFa0PNCN-lpxicmNUvcAkr5-8mISiL193_DM

van aki tudja mi lehet a háttérben?