Tenisz

14 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ikszdé

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Djoko ajándék döntője.....
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Na akkor Djoko is visszatért. A US Openen ott lesz a három nagy végre újra.
Jughead
Itt is itt volt 😊
bcsarli
Djokoban nem sokan bíztak. Nadalnak meg nem fekszik a füves pálya. Szóval itt egyedül Federernek kellett volna villognia, más kérdés, hogy nem így lett.

A US Opent viszont mind hárman szeretik, és oda mind hárman esélyesként érkeznek.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na akkor Djoko is visszatért. A US Openen ott lesz a három nagy végre újra.
Jughead
Itt is itt volt 😊

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Na akkor Djoko is visszatért. A US Openen ott lesz a három nagy végre újra.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Anderson megverte Federert, legyőzte Isnert 6 és fél órában, jutalma hullafáradtan megmérkőzni 1. Grand Slam döntőjében a Nadal- Djokovic duó valamelyikével...
iktriad
Második GS döntőjén. Tavaly a US Open döntőjében ő kapott ki Nadaltól.

Egyúttal jegyezzük meg, hogy 2 éve szenved a nagy ötös jó része, és ezzel két ember tudott élni: a 32 éves Anderson és a 30 éves Cilic, akik összeszedtek 2-2 GS döntőt. A fiataloknak meg összesen van egy Thiem döntőjük...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
akkor választ kaptam, holnap folytatják...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi a franc történik ott? Nem nagyon követtem a tornát (nincs eurosport, meg időm se nagyon). Federer ilyen korán kiesik úgy, hogy kb erre pihent...szomorú. Ha Rafa túlküzdi magát JMDP-n, akkor nyerje is meg. Nehogy már a szerb örüljön itt a végén.
shagi0206
Anderson egy kétméteres szervagép. az ilyeneknek korábban is simán áldozatául tudott esni Roger.
slowmotion
Hát azért na. Pont, hogy az volt, hogy hiába szervál nagyokat, mert Rozsé úgyis visszaadja, cserébe viszont a szervagépek játékban fogalmatlanok voltak, így adogatóként gond nélkül hozta a sajátját, így elég volt szettenként egyszer brékelni, vagy ha mást nem, akkor a rövidítésben úgyis kijött a tudáskülönbség. Itt viszont a hosszú labdamenetekben egyáltalán nem volt alárendelve Anderson (sőőőőt), szóval ez így ebben a formában...

Amúgy jópofa meccs volt, kíváncsi vagyok a 13:11 és a 26:24 után Anderson a döntőben meddig bír lábon maradni

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 live.drakulawidget.com/streamvideo10/anderson-vs-isner-centre-court-live-stream-4686343.html
 www.sportingvideo3.com/20180706/vv5b3f4ad89180a5.91699598-1993388.html
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
valami működőképes linket tud dobni valaki? Nekem mind baszakszik, hol az adblocker miatt, hogy be se jön.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Anderson megverte Federert, legyőzte Isnert 6 és fél órában, jutalma hullafáradtan megmérkőzni 1. Grand Slam döntőjében a Nadal- Djokovic duó valamelyikével...
iktriad
Djokoék meccsét végigtolják ma bármi áron? Tudom, hogy befedhető a pálya, de meddig tolhatják? Mert azért ha még elmegy egy másfél órát, adrenalin meg minden hajnali 2-nél előbb tuti nem kerül ágyba a győztes sem.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Mi a franc történik ott? Nem nagyon követtem a tornát (nincs eurosport, meg időm se nagyon). Federer ilyen korán kiesik úgy, hogy kb erre pihent...szomorú. Ha Rafa túlküzdi magát JMDP-n, akkor nyerje is meg. Nehogy már a szerb örüljön itt a végén.
shagi0206
Anderson egy kétméteres szervagép. az ilyeneknek korábban is simán áldozatául tudott esni Roger.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
na ennek a Djokovic harciasságnak most nagyon tudok drukkolni
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anderson megverte Federert, legyőzte Isnert 6 és fél órában, jutalma hullafáradtan megmérkőzni 1. Grand Slam döntőjében a Nadal- Djokovic duó valamelyikével...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Anderson végre megunta a dolgot. És most már ő is annyi gamet nyert az 5.-ben(15), mint az első 4-ben összesen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Isner jelenleg pont annyi gamet(24) nyert az 5. szettben, mint az első 4-ben összesen...

Könnyen lehet, hogy Hallorannek igaza lesz. 😊
 twitter.com/ryanohalloran/status/1017835144827174913

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ez így megy tovább, a következő évtől Isner meccsei eldőlhetnek tie breakben az 5. szettben Wimbledonban. 😂
iktriad
Nyugi, még csak 12-12-nél járunk 😊 Hol van még a 70-68?
shagi0206
17-17, alakul ez.
iktriad
Szerintem irj kervenyt az otleteddel, lehet megfontoljak
shagi0206
Na most talán Anderson elveheto az adogatását.


És erre Isner nyer 4-et 0-30-ről. #JinxtriadStrikesAgain

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Ha ez így megy tovább, a következő évtől Isner meccsei eldőlhetnek tie breakben az 5. szettben Wimbledonban. 😂
iktriad
Nyugi, még csak 12-12-nél járunk 😊 Hol van még a 70-68?
shagi0206
17-17, alakul ez.
iktriad
Szerintem irj kervenyt az otleteddel, lehet megfontoljak
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ez így megy tovább, a következő évtől Isner meccsei eldőlhetnek tie breakben az 5. szettben Wimbledonban. 😂
iktriad
Nyugi, még csak 12-12-nél járunk 😊 Hol van még a 70-68?
shagi0206
17-17, alakul ez.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Ha ez így megy tovább, a következő évtől Isner meccsei eldőlhetnek tie breakben az 5. szettben Wimbledonban. 😂
iktriad
Nyugi, még csak 12-12-nél járunk 😊 Hol van még a 70-68?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ez így megy tovább, a következő évtől Isner meccsei eldőlhetnek tie breakben az 5. szettben Wimbledonban. 😂
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Isner 5 szettest játszik Wimbledonban és nincs döntés 6-6 után. Szerintem Nadal meg Djokovic menjen vissza a szállodába, ma már úgy se kerülnek sorra. 😊
iktriad
Másrészt meg kb a döntőt játsszák le. Ki tudja, lehet megdől a rekord, és elmennek a döntő szettben vagy 90-88-ig 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Isner 5 szettest játszik Wimbledonban és nincs döntés 6-6 után. Szerintem Nadal meg Djokovic menjen vissza a szállodába, ma már úgy se kerülnek sorra. 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
...
Wyatt
és ezek után is az emberek többsége a "nagyképű Fucsovics" közhelyet puffogtatja, tévesen.

bemásolom az ő nyilatkozatát:
"Füvön nehéz belejönni a játékba, nem éreztem az adogatást, a labdát, az ütőt, semmit… Néha örültem, hogy egyáltalán a pályára tudtam tenni a labdát. Nem volt jó meccs, Benneteau sem teniszezett jól, kevés volt az igazán magas színvonalú labdamenet. Az egész meccsen minimális különbség volt közöttünk, akadtak esélyeim, de végig azt éreztem, akármilyen ziccerbe is kerülök, nem vagyok biztos benne, hogy beütöm"

Lenne más akire rá lehetne akasztani a nagyképű jelzőt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


BABOS TÍMEA BEST OF WIMBLEDON 2018 – TRUE STORY

NŐI EGYES, 1. FORDULÓ

Curenko (ukrán)–Babos (magyar) 7:5, 6:2

„Az elmúlt hetekben nem ment jól a játék, sérülésekkel is bajlódtam, szóval nem volt egyszerű a felkészülésem. A sorsolás sem volt szerencsés, hiszen Curenko játékstílusa nem fekszik nekem.”

A kritikus pillanatokban látszott meg a rossz passz

„Máskor ezeket nem hibázom el, és egyébként is kevesebbet rontok. A második szettben már hitehagyottabb voltam, ami szintén nem jellemző rám.”

De legalább van ideje kipihennie magát a párosra

„Jó, hogy várhatóan csak csütörtökön fogunk játszani. Az biztos, hogy kedden nem szeretnék teniszezni. Jobb, ha nem erőltetem, ami nem megy… Igen, párosban többnyire össze tudom szedni magam, nagyobb az önbizalmam tudván, hogy én vagyok a világ egyik legjobbja.”

NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)–Hozumi Eri, Kato Miju (japán) 6:4, 6:3

Mladenovic is felszabadultabb volt a két egyéni győzelme után?

„Általában én vagyok a vezéregyéniség párosban, érzelmileg is, így fontos volt, én hogyan állok a meccshez. Pozitívan álltam hozzá, ő is ezt követte. Trükkös első forduló volt, de nagyon magabiztosan szerváltunk, amikor pedig kellett, brékeltünk. Fontos volt ez a győzelem.”

NŐI PÁROS, 3. FORDULÓ
Babos, Mladenovic (magyar, francia, 1.)–Flipkens, Niculescu (belga, román, 13.) 6:3, 6:4

Biztossá vált a világelsőség

„Örülök, hogy újabb magyar tenisztörténelmet írtam”

„Nem mások adták oda ezt a világelsőséget, én szereztem meg magamnak az elmúlt egy év kemény munkájával.”


NŐI PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
Rosolska, Spears (lengyel, amerikai)–Babos, Mladenovic (magyar, francia, 1.) 7:6 (7–4), 6:3

„Az én ütőerőm az egyik legerősebb a világon, ha meghúzom a kezem, általában nem jön vissza a labda, ehhez képest most néhány pontot ötször kellett megnyerni, de volt, amikor még ötödszörre sem ment.”