Tenisz

15 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami szépet mondhatott neki az öreg, mert gyorsan jobb kedve lett. Hát ezt sajna elbaszta (ilyenkor kell karbantartani, ez volt a hiba!), amíg Djoko hibázgatott simán hozni lehetett volna a harmadik szettet. Amikor abbahagyta az ajándékpontok osztogatását, nem volt kérdés sajnos.

De a 2:4 utáni Djoko ellen másnak sem lesz esélye

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
Jughead
A ranglista 40-nek?
Aki a top20-ba törekszik?
Ez egyfajta "merjünk kicsik lenni" mentalitás, ami szerint ez szép. És szerintem meg sok minden, de nagyon nem szép.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
Jughead
A meccs közepén nem volt csúcsformában, akkor lehetett volna virítani, de sajnos nem jött össze, több ki nem kényszerített hiba volt. A 4-2 utáni 10 elvesztett gém sem hangzik jól.

Ám, alapvetően egyetértünk, szép volt ez így is!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Sajnos, a rutin döntött, pedig a szett közepén Djoko szar volt, nem tudta Marci kihasználni. Aztán már feljavult sajnos....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bmeg Marci...................................................................
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A közönség eléggé Djoko mellett van...
dande
Szerintem nem túl meglepő, hogy a jelenkor egyik legnagyobb sztárjának többen szurkolnak, mint egy ismeretlen magyar srácnak.
Jughead
Egyrészt, de legalább ennyien az underdognak is szoktak. Viszont inkább jó és hosszú meccset akarnak, nem azt, hogy az egyik játszani sem tudjon és legyen vége hamar. Fordított helyzetben valszeg Marcinak is sokan szurkolnának

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
A közönség eléggé Djoko mellett van...
dande
Szerintem nem túl meglepő, hogy a jelenkor egyik legnagyobb sztárjának többen szurkolnak, mint egy ismeretlen magyar srácnak.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A közönség eléggé Djoko mellett van...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én reméltem, hogy nem lesz nagyon csúnya, de az uccsó tippem egy 6:2, 6:4, 4:6, 6:1 volt Djokónak, örülök, hogy ennél már majdnem biztosan jobban zár 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Alakul ez, mint púpos gyerek a prés alatt 😛 Meccs előtt úgy voltam, vagy simán nyer Djoko vagy persze 5 szettben drámai körülmények között ejti ki Marcit. Utóbbira néz ki esély 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Djokovic vilag eleteben nagyon tudott kivulrol szenvedni, senmit sem hiszek el neki ami testbeszed.
JayB
Jó, ez mondjuk igaz, de itt nem volt rászorulva, ő volt előnyben, ameddig el nem kezdett szenvedni. Általában szar helyzetekben jött tőle

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ő számomra valahogy sokkal kevésbé tűnik rossz állapotban lévőnek, Djokovicsnál sokkal inkább érzem ezt, igazából az első két játékot leszámítva Marci egyáltalán nem rosszabb, arra kb ráment a szett, de ez így elég szép

több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Djokovic vilag eleteben nagyon tudott kivulrol szenvedni, senmit sem hiszek el neki ami testbeszed.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nézem, és izgulok 😊 Sajna Marci se néz ki sokkal jobban. Lehet, hülye kérdés, ilyen hőségnél nem lehet tetőt behúzni (ha van) és "normális hőmérsékletet" biztosítani? Mert ez extrém melegnek tűnik most.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Marci 3:6 után 6:3-mal egyenlített Djoko ellen 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Senki nem nézi vagy mindenki izgul? Elég ramatyul néz ki Djoko, nem azt mondom, hogy verhető, de ha sokáig tart a meccs... 😊

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Amúgy, aki követi az eseményeket, az tudja az okokat is? Én csak innen-onnan hallok ezt azt, nem tudom mi a valóság. Azt anno tudtam, h sérülten vállalta a játékot a belgák ellen és ez Sávolt Attilának nem tetszett. Az egész csak ennyi lenne, vagy van még más is?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Annyira magyaros Fucsovics sztorija is.. Ha nem tetszik el lehet menni..
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 index.hu/sport/tenisz/2018/08/01/harom_utot_tort_ossze_duhrohamaban_a_francia_teniszezo/
Az oszt igen 😀
Toca
Mondanám, hogy farok, de néha van, hogy elszakad a vezérműszíj...

Lehet ötletelni a gyártóknak, hogy milyen ütőt kellene készíteni a zùzmannoknak 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hozta is, jöhet a Wavrinka ellen visszavágó
gabokocka
Igazából azóta már az is lement volna csak félbeszakították 3 menet után.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Hozta is, jöhet a Wavrinka ellen visszavágó

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
szerencsére(?) Thiem visszalépett, úgyhogy a második meccse is a fogható kategóriába tartozik majd Fucsovicsnak