Tenisz

14 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pcsába hogy 3 játszmalabdából nem tudták behúzni innentől erősen bukóra áll... Persze hogy Babos is a végét nem bírja....

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont ezen akadtam fent én is, hogy Roddick még játszott is, és nem is volt annyira kutya. És ennyire nem ért hozzá? Vagy tényleg csak az amcsi felsőbbrendűségi érzést tudom még elképzelni, hogy de nekik ezt otthon szabad és jár minden.

Szerintem azért volt ennyire hisztis, mert egyszerűen nem bírt Oszakával, aki simán lejátszotta, ezt pedig nem bírta elviselni. De még ezzel sem tudta kizökkenteni, amiért mindenképpen nagy elismerés a kis japán lánynak

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Azért a közönség viselkedése még Williamst is alulmúlta. Mondjuk mit várjon az ember, amikor olyan amerikai kommentátorok vannak, akik mentegetni próbálják a menthetetlent és inkább csalásról beszélnek, vagy olyan sztárjaik vannak mint Roddick, aki olyat tweetel meccs közben, h a bíráskodás legrosszabb volt, amit valaha látott. mehh
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Ez a Serena Williams mekkora egy gyökér...
Coaching volt, szabályszegés, járt a pofája, ütőt tört....erre simán le lehetne léptetni, de szerencséjére csak egy játékot vesznek el. És még neki áll feljebb...utálatos egy nő!
Vonuljon már vissza végre.
Chargers LT
már régen sem bírta idegekkel, ha ellene ítéltek valami hiba miatt (ugye amikor a vonalbírót fenyegette, mert bemondta a lábhibáját az elődöntőben évekkel ezelőtt kiélezett állásnál), de most, hogy már anyaoroszlán is lett... mondjuk szerintem ha nem a US Openen lenne, akkor nem engedne meg ennyi magának, de itt a közönséggel a háta mögött ez tiszta megyekettes feeling.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Ez a Serena Williams mekkora egy gyökér...
Coaching volt, szabályszegés, járt a pofája, ütőt tört....erre simán le lehetne léptetni, de szerencséjére csak egy játékot vesznek el. És még neki áll feljebb...utálatos egy nő!
Vonuljon már vissza végre.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Federer meccshez visszaterve, en talan meg soha nem lattam ennyire gyengen jatszani. Majdnem 80!! ki nem kenyszeritett hiba, koztuk olyanok amiket meg enis beutottem volna. Nyilvanvaloan fizikalisan sem birta mar sajnos ezeket a korulmenyeket es ez fejben is visszavetette. Borzaszto volt nezni is. DE! Ebben a helyzetben 10bol 9en ha nem 100bol 99en biztosan kikertek volna egy apolast, egyreszt Millmannak voltak ihletett periodusai amibol siman kilehetett volna zokkenteni es a pihenes is csak segithetett volna Rogernek. Nem kerte ki, probalkozott, szenvedett, kiesett. Tobbek kozott ez az amitol egy Djokovic soha a nyomaba sem erhet barmennyit is nyer majd.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Nadal - Thiem meccs elég jó volt.
Onnantól hogy az érjen visszajött vegig Nadalnak állt a a zászló de annyiszor nem sikerült befejeznie, hogy Thiemnek lettek lehetőségei, de belehibázott ketszer így Nadal mehet Del Potro ellen.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Kezd elég gáz lenni ez a Babos&Fucso kontra szövetség téma.

Nyilván nem látok be a színfalak mögé, de gyanítom arról lehet szó, hogy a kormánytól odatalicskázott pénzt sógor koma jóbarát hazaviszi, és ez nem tetszik Marciéknak.
gabokocka
Nyilván, például

Horváth Csaba az MTSZ kommunikációs igazgatójának férje MTSZ-en keresztül kapott hivatalos akkreditációval van jelen a US Openen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Kezd elég gáz lenni ez a Babos&Fucso kontra szövetség téma.

Nyilván nem látok be a színfalak mögé, de gyanítom arról lehet szó, hogy a kormánytól odatalicskázott pénzt sógor koma jóbarát hazaviszi, és ez nem tetszik Marciéknak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Közben megy a háborúban az adok kapok.
Mondjuk kiváncsi vagyok a szövetség szerint ők hogy profitálhatnak ebből bármit is...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én 6:4, 5:1 meccslabdánál néztem, hogy 101-szeres pénzért csak meg kéne rakni a belgákat. Már 5:5 :d
Na csak behúzták, már nagyon kezdtem átkozni magam 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
azon gondolkozom, hogy Babosék ellen mennyire van realitása megfogadni a Flipkens-Van Uytvanck duót.
szerintem legalább egy szettet tudnak fogni a belgák, ha nem az egész meccset...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Ugyan már. Djoko minden meccs közepén meghal, és mindig ez a mantra, hogy meg kellett volna verni akkor. 😊 Így 10 év után szerintem már egyértelmű, hogy vele kapcsolatban nem lehet azt mondani, hogy meg kellett volna verni, mert nála nem lehet következtetni külső tényezőkből.
Jughead
azt szoktam nézni, hogy ha nem kell valakinek a lábát átgipszelni, akkor kb egytől egyig jól szoktak kijönni a játékosok az orvosi szünetből.

a mieink még nem jutottak el oda, hogy ilyen mesterhúzásokat elsajátítsanak.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
igazából szerintem ebben a meccsben egy 2:3 volt benne reálisan - mármint meccs közben.
ha Marci rá is lép Djokovic nyakára a harmadik szettben, akkor is ott van a tízperces szünet az öltözőben a negyedik szett előtt, az pont elég arra, hogy Djokovicot összerakják annyira, hogy pusztán a tudáskülönbségre alapozva behúzza hátrányból is.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
Jughead
A ranglista 40-nek?
Aki a top20-ba törekszik?
Ez egyfajta "merjünk kicsik lenni" mentalitás, ami szerint ez szép. És szerintem meg sok minden, de nagyon nem szép.
Sobri Jóska
Ez a merjünk reálisak lenni mentalitás. A jelenlegi Djoko ellen a Federer, Nadal duón kívül mindenkinek szép teljesítmény az 1 szett is, nemhogy egy feltörekvő srácnak.
Jughead
Megkockáztatom, a mai Djokót négy szettben meg kellett volna verni. Na, amikor nem jött össze a harmadik szettben a dupla brék, és abbahagyta a hibázást és úgy kezdett el játszani, ahogyan tud, onnantól már más meccs volt, ha úgy játszik, akkor tényleg mindenkit megver (most ettől függetlenül a 0:10 nekem akkor is szomorú és az eredmény is, mert bár nagyjából ezt vártam – 1:3, 13:22 helyett 1:3, 13:21 lett –, ebben sokkal több volt).
Wyatt
Ugyan már. Djoko minden meccs közepén meghal, és mindig ez a mantra, hogy meg kellett volna verni akkor. 😊 Így 10 év után szerintem már egyértelmű, hogy vele kapcsolatban nem lehet azt mondani, hogy meg kellett volna verni, mert nála nem lehet következtetni külső tényezőkből.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
Jughead
A ranglista 40-nek?
Aki a top20-ba törekszik?
Ez egyfajta "merjünk kicsik lenni" mentalitás, ami szerint ez szép. És szerintem meg sok minden, de nagyon nem szép.
Sobri Jóska
Ez a merjünk reálisak lenni mentalitás. A jelenlegi Djoko ellen a Federer, Nadal duón kívül mindenkinek szép teljesítmény az 1 szett is, nemhogy egy feltörekvő srácnak.
Jughead
Megkockáztatom, a mai Djokót négy szettben meg kellett volna verni. Na, amikor nem jött össze a harmadik szettben a dupla brék, és abbahagyta a hibázást és úgy kezdett el játszani, ahogyan tud, onnantól már más meccs volt, ha úgy játszik, akkor tényleg mindenkit megver (most ettől függetlenül a 0:10 nekem akkor is szomorú és az eredmény is, mert bár nagyjából ezt vártam – 1:3, 13:22 helyett 1:3, 13:21 lett –, ebben sokkal több volt).

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
Jughead
A ranglista 40-nek?
Aki a top20-ba törekszik?
Ez egyfajta "merjünk kicsik lenni" mentalitás, ami szerint ez szép. És szerintem meg sok minden, de nagyon nem szép.
Sobri Jóska
Ez a merjünk reálisak lenni mentalitás. A jelenlegi Djoko ellen a Federer, Nadal duón kívül mindenkinek szép teljesítmény az 1 szett is, nemhogy egy feltörekvő srácnak.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami szépet mondhatott neki az öreg, mert gyorsan jobb kedve lett. Hát ezt sajna elbaszta (ilyenkor kell karbantartani, ez volt a hiba!), amíg Djoko hibázgatott simán hozni lehetett volna a harmadik szettet. Amikor abbahagyta az ajándékpontok osztogatását, nem volt kérdés sajnos.

De a 2:4 utáni Djoko ellen másnak sem lesz esélye

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
Jughead
A ranglista 40-nek?
Aki a top20-ba törekszik?
Ez egyfajta "merjünk kicsik lenni" mentalitás, ami szerint ez szép. És szerintem meg sok minden, de nagyon nem szép.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
Jughead
A meccs közepén nem volt csúcsformában, akkor lehetett volna virítani, de sajnos nem jött össze, több ki nem kényszerített hiba volt. A 4-2 utáni 10 elvesztett gém sem hangzik jól.

Ám, alapvetően egyetértünk, szép volt ez így is!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.
Sobri Jóska
A világ jelenleg legjobb formájában lévő játékosával szemben nyerni egy szettet nagyon szép teljesítmény. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
dande
Mi? Első fordulóban nyerni egy szettet?
Kihagyni a reális esélyeket a megroggyant ellenfél ellen, majd szétcsúszni?
Ez egyikse szép.
Ha továbbjut Fucsovics, vagy egy szoros 2:3-t összehoz, az lehet szép.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Innen tartok tőle már simán behúzza, de azért így is szép
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Sajnos, a rutin döntött, pedig a szett közepén Djoko szar volt, nem tudta Marci kihasználni. Aztán már feljavult sajnos....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bmeg Marci...................................................................