Tenisz

15 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-a-szovetseg-elnoke-reagalt-fucsovicsek-kritikaira-2658817

Mondjuk sztem virágnyelven jobban nem lehet leírni, hogy ne lopjátok el az állami támogatás nagy részét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 963 — The Mathematician
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.
Sobri Jóska
meg egy olyan szövetség, amelyik nem ugrik össze a játékosokkal.
slowmotion
asszem olyan szövetség itthon nincs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.
Sobri Jóska
meg egy olyan szövetség, amelyik nem ugrik össze a játékosokkal.
slowmotion
Meg még egy kis stadion.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.
Sobri Jóska
meg egy olyan szövetség, amelyik nem ugrik össze a játékosokkal.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 927 — nabege2@yahoo.com
Francba, nem jött össze...
több mint 5 éve
fodi91 196
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
dawyd728
Vagy csak egyszerűen Máténak ez a főborítása és Zsombi is többet játszik salakon.
 www.tennisexplorer.com/player/valkusz/
 www.tennisexplorer.com/player/piros/
fodi91
Nem hiszem, h a tizenéves ifjoncok miatt választották a salakot. Sokkal inkább Marci+Attila és az ellenfél erősségeinek és gyengeségeinek elemzése is jobban belejátszhatott, de szerintem az előző hsz körül lehetnek a valódi okok.
dawyd728
Én inkább Sobrinak is címeztem ezt, mert ő említette a két fiatalt. Egyébként Attila is teljesen salakos. Igazából Marcit kivéve az egész csapatnak az fekszik jobban és Marci se rossz ezen a borításon.
több mint 5 éve
dawyd728 3 691
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
dawyd728
Vagy csak egyszerűen Máténak ez a főborítása és Zsombi is többet játszik salakon.
 www.tennisexplorer.com/player/valkusz/
 www.tennisexplorer.com/player/piros/
fodi91
Nem hiszem, h a tizenéves ifjoncok miatt választották a salakot. Sokkal inkább Marci+Attila és az ellenfél erősségeinek és gyengeségeinek elemzése is jobban belejátszhatott, de szerintem az előző hsz körül lehetnek a valódi okok.
több mint 5 éve
fodi91 196
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
dawyd728
Vagy csak egyszerűen Máténak ez a főborítása és Zsombi is többet játszik salakon.
 www.tennisexplorer.com/player/valkusz/
 www.tennisexplorer.com/player/piros/
több mint 5 éve
dawyd728 3 691
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá. 0-2-es szetthátrányból behúztuk a párost is . 2-1 ide.
Na akkor csak egy W kell és vissza. 😊
danyly
Jól indult, de itt Piros-csodára van szükség. Mi szép lenne 😊

több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá. 0-2-es szetthátrányból behúztuk a párost is . 2-1 ide.
Na akkor csak egy W kell és vissza. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Mindenki a helyszínen van? Piros kétszer is szetthátrányból, a döntő játszmában 1:4-ről felállva 7:5-re nyert Vesely ellen. Az azért elég durva! Pláne, ha azt is látjuk, hogy úgy sikerült ez, hogy a döntő szettben időnként lépni alig bírt a játékok között, annyira fájt a lába, mégis elment minden labdáért kb, amire volt értelme, hatalmas volt 😊
Wyatt
Láttam!
Nagy gratula Neki.
Érdemes volt nézni, azt a küzdeni akaràst, helyenként nagyon penge jàtékot!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki a helyszínen van? Piros kétszer is szetthátrányból, a döntő játszmában 1:4-ről felállva 7:5-re nyert Vesely ellen. Az azért elég durva! Pláne, ha azt is látjuk, hogy úgy sikerült ez, hogy a döntő szettben időnként lépni alig bírt a játékok között, annyira fájt a lába, mégis elment minden labdáért kb, amire volt értelme, hatalmas volt 😊

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
baszki, pedig Vandeweghe ellen még egy románnak is előbb szurkolnék

kibaszott idegesítő a viselkedése tíz esetből tizenegyszer. Babosék okosan elkezdtek arra játszani, hogy CV majd szépen elrontja a dolgokat, és be is jött, de az utolsó pontot nem sikerül beütni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem is lehetett volna màsképp elbukni a jó édes....

Mindegy, gyerünk Del Potro nagyon megérdemelné de inkább nem nézem...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Huh csk visszajöttek a meccsbe
dande
ja. most Mladenovic és Barty is elkezdte beütni a pontokat.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huh csk visszajöttek a meccsbe
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Pcsába hogy 3 játszmalabdából nem tudták behúzni innentől erősen bukóra áll... Persze hogy Babos is a végét nem bírja....
dande
mondjuk az a labda, amit Barty ütött, és pont a vonal elé hullott le, miután felpattant a hálón... szóval még szerencséjük is van Kokóéknak.

amúgy Barty és Mladenovic eléggé biodíszlet lett, néha bele-belehibázgatnak a meccsbe, de lényegében azon múlik a meccs, hogy ki bírja jobban szuflával: Babos vagy Vandeweghe (az utóbbi fogja).
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pcsába hogy 3 játszmalabdából nem tudták behúzni innentől erősen bukóra áll... Persze hogy Babos is a végét nem bírja....

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont ezen akadtam fent én is, hogy Roddick még játszott is, és nem is volt annyira kutya. És ennyire nem ért hozzá? Vagy tényleg csak az amcsi felsőbbrendűségi érzést tudom még elképzelni, hogy de nekik ezt otthon szabad és jár minden.

Szerintem azért volt ennyire hisztis, mert egyszerűen nem bírt Oszakával, aki simán lejátszotta, ezt pedig nem bírta elviselni. De még ezzel sem tudta kizökkenteni, amiért mindenképpen nagy elismerés a kis japán lánynak

több mint 5 éve
dawyd728 3 691
Azért a közönség viselkedése még Williamst is alulmúlta. Mondjuk mit várjon az ember, amikor olyan amerikai kommentátorok vannak, akik mentegetni próbálják a menthetetlent és inkább csalásról beszélnek, vagy olyan sztárjaik vannak mint Roddick, aki olyat tweetel meccs közben, h a bíráskodás legrosszabb volt, amit valaha látott. mehh
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Ez a Serena Williams mekkora egy gyökér...
Coaching volt, szabályszegés, járt a pofája, ütőt tört....erre simán le lehetne léptetni, de szerencséjére csak egy játékot vesznek el. És még neki áll feljebb...utálatos egy nő!
Vonuljon már vissza végre.
Chargers LT
már régen sem bírta idegekkel, ha ellene ítéltek valami hiba miatt (ugye amikor a vonalbírót fenyegette, mert bemondta a lábhibáját az elődöntőben évekkel ezelőtt kiélezett állásnál), de most, hogy már anyaoroszlán is lett... mondjuk szerintem ha nem a US Openen lenne, akkor nem engedne meg ennyi magának, de itt a közönséggel a háta mögött ez tiszta megyekettes feeling.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Ez a Serena Williams mekkora egy gyökér...
Coaching volt, szabályszegés, járt a pofája, ütőt tört....erre simán le lehetne léptetni, de szerencséjére csak egy játékot vesznek el. És még neki áll feljebb...utálatos egy nő!
Vonuljon már vissza végre.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀