Tenisz

14 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nadal ne mvesztett még szettet, Djoko is kb 2-t eddig. Érdekes lesz
Toca
Mindegy, csak ne a gyík nyerjen 😁😆
warr_b
Federer már kiesett
kishaszi
Jajjmá, Haszika, a gyík az a Gyokovics.
Rozsé a robot 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
hát, nyert bréklabdák nélkül bazi nehéz meccset nyerni
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nadal ne mvesztett még szettet, Djoko is kb 2-t eddig. Érdekes lesz
Toca
Mindegy, csak ne a gyík nyerjen 😁😆
warr_b
Federer már kiesett

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kvitova nagyon megérdemelné a késelése miatt. Remélem összejön neki.
eaglesmcnabb
Jaja.
Mondjuk a kis japán sem lenne érdemtelen, elég undorító volt amit Szerénke művelt a dontőjükön, kábé még neki kellett elnézést kérnie, hogy nyert...
Szóval bármelyik nyer, jó lesz 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Kvitova nagyon megérdemelné a késelése miatt. Remélem összejön neki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nadal ne mvesztett még szettet, Djoko is kb 2-t eddig. Érdekes lesz
Toca
Mindegy, csak ne a gyík nyerjen 😁😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Nadal ne mvesztett még szettet, Djoko is kb 2-t eddig. Érdekes lesz
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No Cicifaszban akkor ennyi volt.

Osaka-Kvitova döntő a csajoknál.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Babosék megint döntősök Melbourneben. 1 lépésre vannak a címvédéstől.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
Fú Murray mit küzd. Embertelen.
Tony Adams
aztán a lehetőség kapujában hirtelen összezuhan

mondjuk én voltam a fasz, hogy nem vettem ki a pénzt, amikor 5,5-ös oddszon fogadtam meg Murray győzelmét meccs közben, és 2:2 0:1 0:30-nál felment 2,70-ig Bautista oddsza. 3 egységre kiadásra 5,4 bevétel, a hülyének is megérte volna.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Fú Murray mit küzd. Embertelen.
több mint 5 éve
dawyd728 3 677
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-ez-nem-penzkerdes-babos-es-fucsovics-tovabbra-sem-jatszik-a-valogatottban-2678221

Vannak, akik szerint továbbra is pénzért csinálják.
Milliárdok elmennek haveroknak, h építsenek Kopaszi-gáton, Lurdy parkolóba mobil teniszpályákat 1-1 hétre mikor van a rómain egy teniszakadémiánk bejáratott komplexummal. Nem ezen háborognak, inkább hazaárulózni kell. Félkegyelmű népség vagyunk.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na bumm, ezt én is meg szoktam húzni. Mondjuk általában a labdát nem találom el, csak hátbakúrom magam.

Amúgy sokkal fájdalmasabb a Murray-videó, őt nagyon sajnálom

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
 twitter.com/Eurosport_UK/status/1083295038363308032
Matthew99
Mivaaaan???!?!! Ez még puskás díj is.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
 twitter.com/Eurosport_UK/status/1083295038363308032


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
 m.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-jovore-osszeall-a-babos-fucsovics-vegyes-paros-2671981

Jól van, olvasnak engem, nagyon helyes 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
nézem az ATP Finals eredményeit, gondoltam megnézem, a Bryan tesók miért nem együtt indultak.
na így hat hónap után kiderült, hogy azért, mert az egyikük a madridi döntőben IR-re került.

az a kemény, hogy miután május közepén már lényegében kvalifikálták magukat a World Tour Finals-ra, Mike összeállt Jack Sockkal, és kvalifikálta magát még egyszer a döntőre.

go figure.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Hát önmagában ha ezt úgy olvasnád, hogy nem ismernéd a korábbi gyöngyszemeket, sztem nem csapná ki a biztosítékot. Most vmi olyat is olvastam, hogy azért is örül mert csapatként nyertek, kihúzták egymást a bajból, amikor a másik rosszul játszott, szóval vannak jól hangzó mondatok is. Remélem ez vmi jellemfejlődés kezdete nála...
gabokocka
– Az év végi világelsőség tíz pont híján nem lett meg. Számít ez bármit ilyenkor?
– Szerintem Krejcíková és Siniaková megérdemelten lett világelső, két Grand Slam-tornát nyertek az idén. De a világbajnokságon a trófea megszerzése volt a fontos, nem a világelsőség.
– Hogyan tovább?
– Hétfőn a WTA hivatalos fotózásán veszünk részt, aztán elutazom nyaralni egy hétre, amit a hosszú szezon után természetesen alig várok. Az alapozást november közepén kezdem el, addig szeretnék minél több időt a családommal, a szeretteimmel tölteni az otthonomban, hogy kellő energiával töltődjek fel a következő szezonra. Végül, azt még szeretném elmondani, hogy nagyon bízom benne, vasárnap két világbajnokot ünnepelhet Magyarország, Szingapúrból is sok sikert kívánok Lőrincz Tamásnak a döntőjéhez!

Egészen biztos, hogy foglalkozik vele vki e téren, nem rossz dolog ez, ezt is meg kell tanulni, pláne egy kétszeres világbajnoknak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Fucsovics amúgy hozzánőtt Fogninihez? négy héten belül harmadszor fog játszani ellene...
slowmotion
De legalább legutóbb már nyert is ellene. mondjuk nem éppen a legideálisabb ellenfél Marci számára, de hátha megtört a jég.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 590 — Cowboys fan
Fucsovics amúgy hozzánőtt Fogninihez? négy héten belül harmadszor fog játszani ellene...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, igazad van 😊

Az a baj nála, hogy a korábbiak miatt mindig van már egyfajta szubjektív előítélet, de valóban javulni látszik a helyzet 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Hát önmagában ha ezt úgy olvasnád, hogy nem ismernéd a korábbi gyöngyszemeket, sztem nem csapná ki a biztosítékot. Most vmi olyat is olvastam, hogy azért is örül mert csapatként nyertek, kihúzták egymást a bajból, amikor a másik rosszul játszott, szóval vannak jól hangzó mondatok is. Remélem ez vmi jellemfejlődés kezdete nála...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak világbajnok lett megint ez a szerény kislány 😊
Wyatt
Amúgy az utóbbi egy-két hónapban nem nyilatkozott ordas faszságot, lehet beszélt vki a fejével? Lehet az olimpia előtt két évvel el kéne kezdeni egy-két tornán vegyespárosban Marcival indulni, lehetne benne fantázia.
gabokocka
Hát azért nekem a tegnapi is tetszett 😀

– A döntő rövidítés végén érezte, hogy önnek kell befejeznie a mérkőzést?
– A tavalyi döntő tapasztalata alapján tudtam, hogy az az egyetlen út, ha meg akarjuk nyerni a pontot. 6–1-ig így is játszottunk, de aztán visszafogottabban folytattuk, meg is fordították az eredményt... Ezt követően valóban ütöttem egy jó röptét, és Kikit is próbáltam erre az útra terelni. Ő még nem élt át ilyen mérkőzést, hiszen ez egy nagyon furcsa formátum, normális szetteket játszunk, de a végén döntő rövidítést rendeznek, szóval speciális helyzet.

A vegyes párost mindenképpen kellene tolniuk, ott elég komoly esélyeik lehetnének 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Csak világbajnok lett megint ez a szerény kislány 😊
Wyatt
Amúgy az utóbbi egy-két hónapban nem nyilatkozott ordas faszságot, lehet beszélt vki a fejével? Lehet az olimpia előtt két évvel el kéne kezdeni egy-két tornán vegyespárosban Marcival indulni, lehetne benne fantázia.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak világbajnok lett megint ez a szerény kislány 😊