Tenisz

14 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
nézem az ATP Finals eredményeit, gondoltam megnézem, a Bryan tesók miért nem együtt indultak.
na így hat hónap után kiderült, hogy azért, mert az egyikük a madridi döntőben IR-re került.

az a kemény, hogy miután május közepén már lényegében kvalifikálták magukat a World Tour Finals-ra, Mike összeállt Jack Sockkal, és kvalifikálta magát még egyszer a döntőre.

go figure.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Hát önmagában ha ezt úgy olvasnád, hogy nem ismernéd a korábbi gyöngyszemeket, sztem nem csapná ki a biztosítékot. Most vmi olyat is olvastam, hogy azért is örül mert csapatként nyertek, kihúzták egymást a bajból, amikor a másik rosszul játszott, szóval vannak jól hangzó mondatok is. Remélem ez vmi jellemfejlődés kezdete nála...
gabokocka
– Az év végi világelsőség tíz pont híján nem lett meg. Számít ez bármit ilyenkor?
– Szerintem Krejcíková és Siniaková megérdemelten lett világelső, két Grand Slam-tornát nyertek az idén. De a világbajnokságon a trófea megszerzése volt a fontos, nem a világelsőség.
– Hogyan tovább?
– Hétfőn a WTA hivatalos fotózásán veszünk részt, aztán elutazom nyaralni egy hétre, amit a hosszú szezon után természetesen alig várok. Az alapozást november közepén kezdem el, addig szeretnék minél több időt a családommal, a szeretteimmel tölteni az otthonomban, hogy kellő energiával töltődjek fel a következő szezonra. Végül, azt még szeretném elmondani, hogy nagyon bízom benne, vasárnap két világbajnokot ünnepelhet Magyarország, Szingapúrból is sok sikert kívánok Lőrincz Tamásnak a döntőjéhez!

Egészen biztos, hogy foglalkozik vele vki e téren, nem rossz dolog ez, ezt is meg kell tanulni, pláne egy kétszeres világbajnoknak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Fucsovics amúgy hozzánőtt Fogninihez? négy héten belül harmadszor fog játszani ellene...
slowmotion
De legalább legutóbb már nyert is ellene. mondjuk nem éppen a legideálisabb ellenfél Marci számára, de hátha megtört a jég.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Fucsovics amúgy hozzánőtt Fogninihez? négy héten belül harmadszor fog játszani ellene...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, igazad van 😊

Az a baj nála, hogy a korábbiak miatt mindig van már egyfajta szubjektív előítélet, de valóban javulni látszik a helyzet 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Hát önmagában ha ezt úgy olvasnád, hogy nem ismernéd a korábbi gyöngyszemeket, sztem nem csapná ki a biztosítékot. Most vmi olyat is olvastam, hogy azért is örül mert csapatként nyertek, kihúzták egymást a bajból, amikor a másik rosszul játszott, szóval vannak jól hangzó mondatok is. Remélem ez vmi jellemfejlődés kezdete nála...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak világbajnok lett megint ez a szerény kislány 😊
Wyatt
Amúgy az utóbbi egy-két hónapban nem nyilatkozott ordas faszságot, lehet beszélt vki a fejével? Lehet az olimpia előtt két évvel el kéne kezdeni egy-két tornán vegyespárosban Marcival indulni, lehetne benne fantázia.
gabokocka
Hát azért nekem a tegnapi is tetszett 😀

– A döntő rövidítés végén érezte, hogy önnek kell befejeznie a mérkőzést?
– A tavalyi döntő tapasztalata alapján tudtam, hogy az az egyetlen út, ha meg akarjuk nyerni a pontot. 6–1-ig így is játszottunk, de aztán visszafogottabban folytattuk, meg is fordították az eredményt... Ezt követően valóban ütöttem egy jó röptét, és Kikit is próbáltam erre az útra terelni. Ő még nem élt át ilyen mérkőzést, hiszen ez egy nagyon furcsa formátum, normális szetteket játszunk, de a végén döntő rövidítést rendeznek, szóval speciális helyzet.

A vegyes párost mindenképpen kellene tolniuk, ott elég komoly esélyeik lehetnének 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Csak világbajnok lett megint ez a szerény kislány 😊
Wyatt
Amúgy az utóbbi egy-két hónapban nem nyilatkozott ordas faszságot, lehet beszélt vki a fejével? Lehet az olimpia előtt két évvel el kéne kezdeni egy-két tornán vegyespárosban Marcival indulni, lehetne benne fantázia.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak világbajnok lett megint ez a szerény kislány 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
 hvg.hu/sport/20181026_Sulyos_betegseggel_kuzd_a_korabbi_vilagelso_teniszezo
empty taxi
Nagyon durva...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 hvg.hu/sport/20181026_Sulyos_betegseggel_kuzd_a_korabbi_vilagelso_teniszezo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-a-szovetseg-elnoke-reagalt-fucsovicsek-kritikaira-2658817

Mondjuk sztem virágnyelven jobban nem lehet leírni, hogy ne lopjátok el az állami támogatás nagy részét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.
Sobri Jóska
meg egy olyan szövetség, amelyik nem ugrik össze a játékosokkal.
slowmotion
asszem olyan szövetség itthon nincs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.
Sobri Jóska
meg egy olyan szövetség, amelyik nem ugrik össze a játékosokkal.
slowmotion
Meg még egy kis stadion.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.
Sobri Jóska
meg egy olyan szövetség, amelyik nem ugrik össze a játékosokkal.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kellene egy normális teniszstadion.
Vagy több.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Francba, nem jött össze...
több mint 5 éve
fodi91 196
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
dawyd728
Vagy csak egyszerűen Máténak ez a főborítása és Zsombi is többet játszik salakon.
 www.tennisexplorer.com/player/valkusz/
 www.tennisexplorer.com/player/piros/
fodi91
Nem hiszem, h a tizenéves ifjoncok miatt választották a salakot. Sokkal inkább Marci+Attila és az ellenfél erősségeinek és gyengeségeinek elemzése is jobban belejátszhatott, de szerintem az előző hsz körül lehetnek a valódi okok.
dawyd728
Én inkább Sobrinak is címeztem ezt, mert ő említette a két fiatalt. Egyébként Attila is teljesen salakos. Igazából Marcit kivéve az egész csapatnak az fekszik jobban és Marci se rossz ezen a borításon.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
dawyd728
Vagy csak egyszerűen Máténak ez a főborítása és Zsombi is többet játszik salakon.
 www.tennisexplorer.com/player/valkusz/
 www.tennisexplorer.com/player/piros/
fodi91
Nem hiszem, h a tizenéves ifjoncok miatt választották a salakot. Sokkal inkább Marci+Attila és az ellenfél erősségeinek és gyengeségeinek elemzése is jobban belejátszhatott, de szerintem az előző hsz körül lehetnek a valódi okok.
több mint 5 éve
fodi91 196
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
dawyd728
Vagy csak egyszerűen Máténak ez a főborítása és Zsombi is többet játszik salakon.
 www.tennisexplorer.com/player/valkusz/
 www.tennisexplorer.com/player/piros/
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.
Sobri Jóska
Mert a mobil salakos pályák építésére szakosodott baráti cég nem tud mobil kemény pályát építeni és nem lenne jó, ha valami csúnya sorosista cég zsebébe jutna magyar adófizetők pénze.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Én csak nem igazán tudom hova tenni, hogy ezzel a két kis vékonyka sráccal miért pont salakon játszunk az erőnlétileg másik szintet képviselő csehek ellen.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá. 0-2-es szetthátrányból behúztuk a párost is . 2-1 ide.
Na akkor csak egy W kell és vissza. 😊
danyly
Jól indult, de itt Piros-csodára van szükség. Mi szép lenne 😊

több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá. 0-2-es szetthátrányból behúztuk a párost is . 2-1 ide.
Na akkor csak egy W kell és vissza. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Mindenki a helyszínen van? Piros kétszer is szetthátrányból, a döntő játszmában 1:4-ről felállva 7:5-re nyert Vesely ellen. Az azért elég durva! Pláne, ha azt is látjuk, hogy úgy sikerült ez, hogy a döntő szettben időnként lépni alig bírt a játékok között, annyira fájt a lába, mégis elment minden labdáért kb, amire volt értelme, hatalmas volt 😊
Wyatt
Láttam!
Nagy gratula Neki.
Érdemes volt nézni, azt a küzdeni akaràst, helyenként nagyon penge jàtékot!