Tenisz

14 feliratkozó

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Murray 250-es tornát nyert. Félelmetes honnan állt fel. 😮
Jughead
+ Ostapenko. Aki 2 éve formán kívül, 3 éve nem nyert tornát. Leadott 2-3 kilót és rögtön behúzta Luxemburgot. Közben hozott 3 mixet 2-es feletti szorzóval 😀
eaglesmcnabb
Azért a formán kívüliséget nem nagyon lehet összehasonlítani azzal, ami Murray-vel történt. A csávó csípőprotézissel nyert tornát.
Jughead
Ráadásul Wavrinkáét verte. Nekem kb. Andy volt az egyetlen igazi nagy kedvencem a post-Sampras érában (najó, Roddickot is kedveltem, de hát ő annyira nem volt top sose - meg Nadalt, de ő meg ugye elsősorban salakos játékos volt). Hihetetlen kb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Murray 250-es tornát nyert. Félelmetes honnan állt fel. 😮
Jughead
+ Ostapenko. Aki 2 éve formán kívül, 3 éve nem nyert tornát. Leadott 2-3 kilót és rögtön behúzta Luxemburgot. Közben hozott 3 mixet 2-es feletti szorzóval 😀
eaglesmcnabb
Azért a formán kívüliséget nem nagyon lehet összehasonlítani azzal, ami Murray-vel történt. A csávó csípőprotézissel nyert tornát.
Jughead
Nem is hasonlítottam, csak megemlítettem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Murray 250-es tornát nyert. Félelmetes honnan állt fel. 😮
Jughead
+ Ostapenko. Aki 2 éve formán kívül, 3 éve nem nyert tornát. Leadott 2-3 kilót és rögtön behúzta Luxemburgot. Közben hozott 3 mixet 2-es feletti szorzóval 😀
eaglesmcnabb
Azért a formán kívüliséget nem nagyon lehet összehasonlítani azzal, ami Murray-vel történt. A csávó csípőprotézissel nyert tornát.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Murray 250-es tornát nyert. Félelmetes honnan állt fel. 😮
Jughead
+ Ostapenko. Aki 2 éve formán kívül, 3 éve nem nyert tornát. Leadott 2-3 kilót és rögtön behúzta Luxemburgot. Közben hozott 3 mixet 2-es feletti szorzóval 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Murray 250-es tornát nyert. Félelmetes honnan állt fel. 😮
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
fel kellett volna venni, amit Babosnak az edzője mondott a szünetben.

(Babos az első elvesztett adogatása után eltrógerkodta az első játszmát, innen látszott, hogy nincs kedve játszani, konkrétan bőgve ült le szünetben, az edző meg felvilágosította, hogy Kanepi nem ütött annyi nyerőt, csak Timcsike toszott rámozdulni a labdákra, azért lett 3 labda az övé 15-ből)
slowmotion
Mit mondott? Nem figyeltem.
Amugy nem rosszindulatbol mondom, de nezem Babost ma, es nekem ugy tunik, mintha felszedett volna jo par pluszkilot, konkretan olyan darabosan mozog, mint valami jollakott ferfi. Par honapja lattam legutobb, akkor nem tunt ekkoranak.
Stez
amit mondtam. elvesztette 1-2-nél az adogatását pár rossz fonák miatt, utána nem lépett fel a labdákra, és amikor Kanepi beütötte a labdákat, akkor elkezdte azt hajtogatni, hogy Kanepi nem tud hibázni.
pedig nem ütött kiemelkedő, csak jó labdákat, de ha nem mozdul rá Babos, akkor nyilván az életbe' nem fogja visszaadni.
meg hát a régi sláger, hogy ne az ellenfelet figyelje, hanem a saját játékára összpontosítson.

szerk: szerintem nem lépett feljebb súlycsoportban, csak igazából ez már olyan szükséges rossz neki, már a Tour FInalsra készül.
na persze nyilván Kiki is ezt teszi, csak közben csinálgat némi pénzt is.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
fel kellett volna venni, amit Babosnak az edzője mondott a szünetben.

(Babos az első elvesztett adogatása után eltrógerkodta az első játszmát, innen látszott, hogy nincs kedve játszani, konkrétan bőgve ült le szünetben, az edző meg felvilágosította, hogy Kanepi nem ütött annyi nyerőt, csak Timcsike toszott rámozdulni a labdákra, azért lett 3 labda az övé 15-ből)
slowmotion
Mit mondott? Nem figyeltem.
Amugy nem rosszindulatbol mondom, de nezem Babost ma, es nekem ugy tunik, mintha felszedett volna jo par pluszkilot, konkretan olyan darabosan mozog, mint valami jollakott ferfi. Par honapja lattam legutobb, akkor nem tunt ekkoranak.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
fel kellett volna venni, amit Babosnak az edzője mondott a szünetben.

(Babos az első elvesztett adogatása után eltrógerkodta az első játszmát, innen látszott, hogy nincs kedve játszani, konkrétan bőgve ült le szünetben, az edző meg felvilágosította, hogy Kanepi nem ütött annyi nyerőt, csak Timcsike toszott rámozdulni a labdákra, azért lett 3 labda az övé 15-ből)
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Medvedev mit művel az utóbbi időben. 😮
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
még a végén ez a kanadai román csajszi az Aussie Open végére világelső lesz
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Most a régmúlt nagyjai közül csak ugye? Mert azért akad nál jobb, de elismerem, hogy ott volt a szeren. Hogy példát is mondjak, azért Ivanovics nekem jobban bejön, bár amióta összállt azzal a rusnya tokossal, a szívem megszakadt.....😊
csi77
Nyilván volt már azóta is jó pár csinibaby, de régenmindenjobbvót rovatból ollóztam ki Gabrielát. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Pennetta +1
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Most a régmúlt nagyjai közül csak ugye? Mert azért akad nál jobb, de elismerem, hogy ott volt a szeren. Hogy példát is mondjak, azért Ivanovics nekem jobban bejön, bár amióta összállt azzal a rusnya tokossal, a szívem megszakadt.....😊
csi77
nézőpont kérdése.
Ivanovic nekem olyan, mintha egy nagyra nőtt kislány lenne. Sabatinit mindig is csíptem (régebben szúrtam is volna természetesen), bár azért találni róla néhány előnytelen képet is.

bár lehet, hogy nekem csak ez a zsánerem, nekem Pennetta is nagyon bejött...
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Most a régmúlt nagyjai közül csak ugye? Mert azért akad nál jobb, de elismerem, hogy ott volt a szeren. Hogy példát is mondjak, azért Ivanovics nekem jobban bejön, bár amióta összállt azzal a rusnya tokossal, a szívem megszakadt.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Graf után.
Sobri Jóska
Azzal az orral nehezen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Graf után.
Sobri Jóska
nekem Ivanovic

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Graf után.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Kimiko Date-Krumm 42 évesen jutott 32-be GS-en. Clijstershez, aki kb top5 teniszező volt pályája csúcsán, addig pl a japán inkább csak top 20-as. Nincs lehetetlen.
Top10-be nem hiszem, h vissza tudna jönni, de tornákat nyerhet. GS-en elődöntőbe juthat talán.
dawyd728
Persze random szétesett női GSen eljuthat 8-ig esetleg 4-ig. De azért meglepő lenne.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Aztán majd jön Steffi és mindenkit kipicsáz.
Sobri Jóska
kivéve, ha Szeles elkapja
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Aztán majd jön Steffi és mindenkit kipicsáz.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Én örülnék neki, de nemrég szült ha jól tudom.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."