Tenisz

15 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/tenisz/2020/06/02/lazar_janos_magyar_tenisz_szovetseg_elnokjelolt/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Hivatalosan is törölték Wimbledont....a II. világháború óta első alkalommal 😕
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Megnyertük mind a két egyest! Irány Madrid!! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Miért ma vannak az egyesek? Ilyet se láttam még😊
NB2
hogy gyorsabban lemenjen
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Miért ma vannak az egyesek? Ilyet se láttam még😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jah, hát ez tipikus Gyokovics. Nagyon kegyelik az istenek...
Most még hiányzott a legalább egyszeri játék nélküli továbbjutás 😂
Az tényleg nagyon jellemző rá, a 332 GS meccséből kétszer is előfordult, hogy így ment tovább.
Pitt
Kétszer, jah.
Évente.
warr_b
2011.05.22. Roland Garros QF v Fognini
2016.08.29. US OPEN R64 v Vesely

Várom a listát a többiről.
Pitt
VB-n is volt neki Murray meg Federer ellen is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
Jah, hát ez tipikus Gyokovics. Nagyon kegyelik az istenek...
Most még hiányzott a legalább egyszeri játék nélküli továbbjutás 😂
Az tényleg nagyon jellemző rá, a 332 GS meccséből kétszer is előfordult, hogy így ment tovább.
Pitt
Kétszer, jah.
Évente.
warr_b
2011.05.22. Roland Garros QF v Fognini
2016.08.29. US OPEN R64 v Vesely

Várom a listát a többiről.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Olyan, hogy következő Federer amúgy is blaszfémia. 😊 Thiem 6 órával többet töltött a pályán, a végén szerintem ez is közre játszott abban, hogy az ucsó fél órában a vonal mellé nem talált, hanem csúnyán outokat ütött, amik nem Djokon múltak.
kishaszi
Mondod te. En meg azt mondom, mentalisan ennyit tud, es ezert nincs eselye Djoko ellen, aki nem egyszer mutatta meg, hogy ha o jatszik hat oraval tobbet az ellenfelenel, ezeket a labdakat akkor is meguti, amiket Thiem nem. Kiveve persze Federer es Nadal. Kiegyensulyozottsag. Medvedev, Kyrgios, Thiem es a tobbiek nem kiegyensulyozottak, es hamar szetesnek, sokkal tobbet rontanak, mint amit szabadna.

Es tovabbra is egy olyan meccs utan vagyunk, amit Djokovics atlagos jatekkal huzott be egy remek Thiem ellen. Nekem vegig az volt az erzesem, hogy Djoko annyit jatszik, amennyit kell. Persze ez nem igy volt, azert erezheto volt, hogy rossz napot fogott ki, de hat igy sem volt komolyan veszelyben a gyozelme. A nagy harmas nem csak jatektudasban, de mentalisan is egy teljesen mas szinten van.
Stez
Thiem esetében azért nem csak a hat óráról van szó. Az osztráknak sokkal nehezebb volt a sorsolása, az utolsó három meccsén végig csúcsformában kellett játszania. A Nadal elleni meccse szinte egy előrehozott döntő volt, de még Zverev ellen is extra kellett hoznia. A szerbnek ellenben egy komoly ellenfele lehetett volna, Federer, de ő meg sérülten játszott. Kb meg se izzadt komolyabban a döntőig. A másik a lebonyolítás. Két hét tenisz után sokat számít minden pihenőnap, és ugye Djokovics két napot készült a fináléra, míg Thiemnek csak egy napja volt a regenerálódásra. Ahogy a nőknél is egy napra teszik az elődöntőket, úgy szerintem a férfiaknál is meg kellene lépni ezt. Úgyhogy én nem hiszem, hogy Thiem ennyit tudna mentálisan, sőt inkább a javára írom, hogy ilyen erőltetett menet után még a döntőben is végig pariban volt.
Nandito
Ezt nem lehet igy nezni. A vilagranglistan elorebb levoknek "konnyebb" a sorsolas ( kiveve Wim-ban ).
Nadal-Thiem a kiiraskor tudhato volt ( ha hozzak a papirformat ) es Zverev sem panaszkodhatna Medvegyev ellen ( csak kiesett ). Federer az elodontoig nem talalkozott ertelmes emberrel ( 32-ben kiemeltel ) de az nem az o hibaja. Ettol fuggetlenul jatszott 1 4-szettest es 2 5-szettest is Djoko-ig. A megoldas neki kell lennie a legjobb kiemeltnek.
A 6 ora meg kevesebb lesz mikor az alapjateka nagyon magas szinvonalon lesz 2 heten at. Egy Alex Bolt ( WC !!! ) ellen lehet 5 szetten at kuzdeni csak nem erdemes.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jah, hát ez tipikus Gyokovics. Nagyon kegyelik az istenek...
Most még hiányzott a legalább egyszeri játék nélküli továbbjutás 😂
Az tényleg nagyon jellemző rá, a 332 GS meccséből kétszer is előfordult, hogy így ment tovább.
Pitt
Kétszer, jah.
Évente.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Sofia Keninről szóló cikkből az NSOról:

A SZÁMOK NEM HAZUDNAK
1988 szeptembere után született Grand Slam-bajnokok
A férfiaknál: –
A nőknél: Petra Kvitová (cseh), Viktorija Azarenka (fehérorosz), Garbine Muguruza (spanyol), Jelena Ostapenko (lett), Sloane Stephens (amerikai), Caroline Wozniacki (dán), Simona Halep (román), Oszaka Naomi (japán), Ashleigh Barty (ausztrál), Bianca Andreescu (kanadai), Sofia Kenin (amerikai)
Grand Slam-finalisták 2010-től
A férfiaknál: 15
A nőknél: 34
Grand Slam-bajnokok 2006-tól
A férfiaknál: 7
A nőknél: 25
Női Grand Slam-győztesek száma, akik az első döntőjük előtt még nem jutottak a legjobb nyolc közé sem korábban
1980–2016: 1
2017-től: 4

Lehet, hogy itt is le kellene írni valami hasnlót a férfi teniszre, mint anno a QBkkal kapcsolatban, tán lenne hatás 😀 😀 😀 😛
több mint 4 éve
rokaur 863
Jah, hát ez tipikus Gyokovics. Nagyon kegyelik az istenek...
Most még hiányzott a legalább egyszeri játék nélküli továbbjutás 😂
Az tényleg nagyon jellemző rá, a 332 GS meccséből kétszer is előfordult, hogy így ment tovább.
Pitt
Persze, ekkora mazlista mint o nincs a vilagon meg egy. A 17 GS gyozelembe is csak ugy belebotlott 😀
több mint 4 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
Jah, hát ez tipikus Gyokovics. Nagyon kegyelik az istenek...
Most még hiányzott a legalább egyszeri játék nélküli továbbjutás 😂
Az tényleg nagyon jellemző rá, a 332 GS meccséből kétszer is előfordult, hogy így ment tovább.

Szerkesztette: Pitt

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Olyan, hogy következő Federer amúgy is blaszfémia. 😊 Thiem 6 órával többet töltött a pályán, a végén szerintem ez is közre játszott abban, hogy az ucsó fél órában a vonal mellé nem talált, hanem csúnyán outokat ütött, amik nem Djokon múltak.
kishaszi
Mondod te. En meg azt mondom, mentalisan ennyit tud, es ezert nincs eselye Djoko ellen, aki nem egyszer mutatta meg, hogy ha o jatszik hat oraval tobbet az ellenfelenel, ezeket a labdakat akkor is meguti, amiket Thiem nem. Kiveve persze Federer es Nadal. Kiegyensulyozottsag. Medvedev, Kyrgios, Thiem es a tobbiek nem kiegyensulyozottak, es hamar szetesnek, sokkal tobbet rontanak, mint amit szabadna.

Es tovabbra is egy olyan meccs utan vagyunk, amit Djokovics atlagos jatekkal huzott be egy remek Thiem ellen. Nekem vegig az volt az erzesem, hogy Djoko annyit jatszik, amennyit kell. Persze ez nem igy volt, azert erezheto volt, hogy rossz napot fogott ki, de hat igy sem volt komolyan veszelyben a gyozelme. A nagy harmas nem csak jatektudasban, de mentalisan is egy teljesen mas szinten van.
Stez
Thiem esetében azért nem csak a hat óráról van szó. Az osztráknak sokkal nehezebb volt a sorsolása, az utolsó három meccsén végig csúcsformában kellett játszania. A Nadal elleni meccse szinte egy előrehozott döntő volt, de még Zverev ellen is extra kellett hoznia. A szerbnek ellenben egy komoly ellenfele lehetett volna, Federer, de ő meg sérülten játszott. Kb meg se izzadt komolyabban a döntőig. A másik a lebonyolítás. Két hét tenisz után sokat számít minden pihenőnap, és ugye Djokovics két napot készült a fináléra, míg Thiemnek csak egy napja volt a regenerálódásra. Ahogy a nőknél is egy napra teszik az elődöntőket, úgy szerintem a férfiaknál is meg kellene lépni ezt. Úgyhogy én nem hiszem, hogy Thiem ennyit tudna mentálisan, sőt inkább a javára írom, hogy ilyen erőltetett menet után még a döntőben is végig pariban volt.
Nandito
Jah, hát ez tipikus Gyokovics. Nagyon kegyelik az istenek...
Most még hiányzott a legalább egyszeri játék nélküli továbbjutás 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Olyan, hogy következő Federer amúgy is blaszfémia. 😊 Thiem 6 órával többet töltött a pályán, a végén szerintem ez is közre játszott abban, hogy az ucsó fél órában a vonal mellé nem talált, hanem csúnyán outokat ütött, amik nem Djokon múltak.
kishaszi
Mondod te. En meg azt mondom, mentalisan ennyit tud, es ezert nincs eselye Djoko ellen, aki nem egyszer mutatta meg, hogy ha o jatszik hat oraval tobbet az ellenfelenel, ezeket a labdakat akkor is meguti, amiket Thiem nem. Kiveve persze Federer es Nadal. Kiegyensulyozottsag. Medvedev, Kyrgios, Thiem es a tobbiek nem kiegyensulyozottak, es hamar szetesnek, sokkal tobbet rontanak, mint amit szabadna.

Es tovabbra is egy olyan meccs utan vagyunk, amit Djokovics atlagos jatekkal huzott be egy remek Thiem ellen. Nekem vegig az volt az erzesem, hogy Djoko annyit jatszik, amennyit kell. Persze ez nem igy volt, azert erezheto volt, hogy rossz napot fogott ki, de hat igy sem volt komolyan veszelyben a gyozelme. A nagy harmas nem csak jatektudasban, de mentalisan is egy teljesen mas szinten van.
Stez
Thiem esetében azért nem csak a hat óráról van szó. Az osztráknak sokkal nehezebb volt a sorsolása, az utolsó három meccsén végig csúcsformában kellett játszania. A Nadal elleni meccse szinte egy előrehozott döntő volt, de még Zverev ellen is extra kellett hoznia. A szerbnek ellenben egy komoly ellenfele lehetett volna, Federer, de ő meg sérülten játszott. Kb meg se izzadt komolyabban a döntőig. A másik a lebonyolítás. Két hét tenisz után sokat számít minden pihenőnap, és ugye Djokovics két napot készült a fináléra, míg Thiemnek csak egy napja volt a regenerálódásra. Ahogy a nőknél is egy napra teszik az elődöntőket, úgy szerintem a férfiaknál is meg kellene lépni ezt. Úgyhogy én nem hiszem, hogy Thiem ennyit tudna mentálisan, sőt inkább a javára írom, hogy ilyen erőltetett menet után még a döntőben is végig pariban volt.
Nandito
Sorsolással egyetértek, de Thiemnek meg mindig ez az első GS-e, hogy pariban volt és még mindig a top 14 versenyekről 26 évesen csak egy győzelme van.
Ausztrál openes játékába bele lehet látni sok mindent, de ezt ugyanúgy Medvegyev tavaly év végi játékba is beletudom látni.
Nem kérdés szerintem hogy stabilan ő a 4.legjobb játékos most, de hogy valahogy ezek a győzelmek nem jönnek neki össze az biztos.
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Olyan, hogy következő Federer amúgy is blaszfémia. 😊 Thiem 6 órával többet töltött a pályán, a végén szerintem ez is közre játszott abban, hogy az ucsó fél órában a vonal mellé nem talált, hanem csúnyán outokat ütött, amik nem Djokon múltak.
kishaszi
Mondod te. En meg azt mondom, mentalisan ennyit tud, es ezert nincs eselye Djoko ellen, aki nem egyszer mutatta meg, hogy ha o jatszik hat oraval tobbet az ellenfelenel, ezeket a labdakat akkor is meguti, amiket Thiem nem. Kiveve persze Federer es Nadal. Kiegyensulyozottsag. Medvedev, Kyrgios, Thiem es a tobbiek nem kiegyensulyozottak, es hamar szetesnek, sokkal tobbet rontanak, mint amit szabadna.

Es tovabbra is egy olyan meccs utan vagyunk, amit Djokovics atlagos jatekkal huzott be egy remek Thiem ellen. Nekem vegig az volt az erzesem, hogy Djoko annyit jatszik, amennyit kell. Persze ez nem igy volt, azert erezheto volt, hogy rossz napot fogott ki, de hat igy sem volt komolyan veszelyben a gyozelme. A nagy harmas nem csak jatektudasban, de mentalisan is egy teljesen mas szinten van.
Stez
Thiem esetében azért nem csak a hat óráról van szó. Az osztráknak sokkal nehezebb volt a sorsolása, az utolsó három meccsén végig csúcsformában kellett játszania. A Nadal elleni meccse szinte egy előrehozott döntő volt, de még Zverev ellen is extra kellett hoznia. A szerbnek ellenben egy komoly ellenfele lehetett volna, Federer, de ő meg sérülten játszott. Kb meg se izzadt komolyabban a döntőig. A másik a lebonyolítás. Két hét tenisz után sokat számít minden pihenőnap, és ugye Djokovics két napot készült a fináléra, míg Thiemnek csak egy napja volt a regenerálódásra. Ahogy a nőknél is egy napra teszik az elődöntőket, úgy szerintem a férfiaknál is meg kellene lépni ezt. Úgyhogy én nem hiszem, hogy Thiem ennyit tudna mentálisan, sőt inkább a javára írom, hogy ilyen erőltetett menet után még a döntőben is végig pariban volt.

Music City Miracle
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Azt senki nem mondja hogy o felert vagy felfog erni a nagy harmashoz. Nem fog ahogy valszeg evtizedekig senki nem is fog.
JéBé
Az én generációm simán emlékszik még, amikor ugyanez a “többévtizedezés” ment Edberg, Becker, Sampras, Agassi végnapjaiban is. Aztán elég hamar jött Federer meg Nadal. Meg Djoko.
Mindig jönnek új gigászok.
Valahol már most van egy 16-18 éves srác, akiről most senki se tud semmit, és aki majd pár év múlva végigveri a világot, máshol meg egy 14 éves, akivel majd Federer-Nadalt tolnak 2025 és 2035 között.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Murray kizart, az o teste mar nem birja el ezt. Gondolom Thiem, Zverev, Medvedev, Cicipasz, Kyrgios es Berrettini verne egymast korbe. Naluk en azt latom, hogy siman nyerhet barmelyik, de egyik sem annyira kiegyensulyozott, hogy behuzza a nagy versenyek mindegyiket. Oldoklo harc lenne. Meg biztos meg lenne egy-egy nagy tornaja Wawrinkanak es tarsainak is. De oszinten, szerintem eleg elkeserito a helyzet most a noknel es a ferfiaknal egyarant, utobbinal ugye az orsegvaltas nem akar megerkezni, igazan ugyes es jo fiatal kihivot nem latok, aki konstansan uralni tudna a mezonyt. Elobbinel evente feltunik rgy uj tehetseg, majd utana visszaesik es rendre kizug ido elott, lasd Oszaka. Pedig tavaly ugy tunt, o zsebre teszi a mezonyt. Azota viszont fejben baromi gyenge.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Egy teoretkius kérdés, ha idén év végén a három ász (Federer, Nadal, Djokovics) egy sírós összeölelkezős sajttájon bejelentené a közös visszavonulásukat, nyerne e jövőre valaki egynél több GS-t? Ha igen, ki?
A régiek, Wavrinka, Murray? Az ifjú, örök tehetségek?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Olyan, hogy következő Federer amúgy is blaszfémia. 😊 Thiem 6 órával többet töltött a pályán, a végén szerintem ez is közre játszott abban, hogy az ucsó fél órában a vonal mellé nem talált, hanem csúnyán outokat ütött, amik nem Djokon múltak.
kishaszi
Mondod te. En meg azt mondom, mentalisan ennyit tud, es ezert nincs eselye Djoko ellen, aki nem egyszer mutatta meg, hogy ha o jatszik hat oraval tobbet az ellenfelenel, ezeket a labdakat akkor is meguti, amiket Thiem nem. Kiveve persze Federer es Nadal. Kiegyensulyozottsag. Medvedev, Kyrgios, Thiem es a tobbiek nem kiegyensulyozottak, es hamar szetesnek, sokkal tobbet rontanak, mint amit szabadna.

Es tovabbra is egy olyan meccs utan vagyunk, amit Djokovics atlagos jatekkal huzott be egy remek Thiem ellen. Nekem vegig az volt az erzesem, hogy Djoko annyit jatszik, amennyit kell. Persze ez nem igy volt, azert erezheto volt, hogy rossz napot fogott ki, de hat igy sem volt komolyan veszelyben a gyozelme. A nagy harmas nem csak jatektudasban, de mentalisan is egy teljesen mas szinten van.
Stez
Ezen nem fogunk összeveszni. Djokonak jár a pacsi, hogy melózott tovább, de most köszönheti annak, hogy Thiem a legvégén szemmel láthatóan elfáradt fejben.
És igen, a nagy hármas szintkülönbségben van mentálisan a többiekhez képest, de ez kb. Federer színre lépése óta így van, hogy a mindenkori élmezőny gyenge eresztés agyban.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Azt senki nem mondja hogy o felert vagy felfog erni a nagy harmashoz. Nem fog ahogy valszeg evtizedekig senki nem is fog. Ettol meg Thiemnek van olyan tenisze amit mostmar egyre konstansabban hoz es amivel GS-n is megtudja verni a harmast. Evekig ilyen Dimitrov meg Raonic szintu fiatalokat szopkodott a tenisz vilaga hogy majd ok jonnek. Thiem hosszu ido ota az elso aki tenyleg meg is erkezett. Olyasmi mint Wawrinka, barhol barki ellen realis eselye van es ez nagy szo az elmult 15 ev dominanciajat nezve.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat szerintem meg Thiem az egyetlen "fiatal" aki konstans tudja rangatni a nagy harom bajszat. Nem lepodnek meg ha a Garrost be is huzna most.
JéBé
Simán GS matéria, kb. csak az említett hullámzás miatt nem jött ez most össze, mert Djoko se volt több most egy iparosnál.
kishaszi
Na de pont ez az, hogy Thiem oriasit jatszott onmagahoz kepest. Djoko meg siman tudasan alul tolta. Es igy is csapta Thiemet. Thiemassan 27, de ugyebar ilyenkor rohamosan nagyot mar nagyon ritkan fejlodnek a jatekosok. Ez meg ramutat, hogy mekkora kulonbseg is van kettejuk kozott. Salakon meg Nadal verhetetlen lesz, fuvon meg a nagy harmas mindegyik tagja fasza.

En meg mindig nem latom Thiemmel kapcsolatban a nagy hype-ot, hogy o az uj Federer. Stabilan top5, de inkabb gondolom, hogy Grand Slamen azert nem annal nem lesz tobbre eleg, hogy 1-2szer elkapja Djokoekat.
Stez
De ez a Thiem az új Fed honna jön ?
Van egy játékos aki 26 éves koráig nem nyert GS-t.
Fednek volt 10-12 , Nadalnak10-11, Djokonak 6.

Thiem feltud mutatni 3 döntőt ahol 1-ben volt reális esélye (úgy hogy amúgy 3 nagyból mind3 erős iparos munkát hozott (van aki azt se..).
GS matéria ha levesszük a top3-at és még mindig nem tudott a top3ból 2 embert egy versenyen megnyerni.

Behúza a Garrost, igen neki van a második legnagyobb esélye kb Djokoval egy szinten ami azt jelenti hogy Nadal 70-75% ők ketten meg a maradékon osztozkodnak.

ATP 1000-esből is van összvissz 1 győzelme. Ez a srác nem egy jó versenyző, semmivel sem jobb mint volt Murray 4.nek sőt, Zverev / Medvedev / Krygios duót is inkább elétennék, ha azt kérdezné valaki kinek lesz több címe a következő 5 évben!
Toca
Ne tolem kerdezd, mert en nem tudom, de nem is ertem ezt a hype-ot. Neten olvastam mindenhol, hogy mennyire odaig es vissza van mindenki Thiemtol, es uj Federerkent emlegetik.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan, hogy következő Federer amúgy is blaszfémia. 😊 Thiem 6 órával többet töltött a pályán, a végén szerintem ez is közre játszott abban, hogy az ucsó fél órában a vonal mellé nem talált, hanem csúnyán outokat ütött, amik nem Djokon múltak.
kishaszi
Mondod te. En meg azt mondom, mentalisan ennyit tud, es ezert nincs eselye Djoko ellen, aki nem egyszer mutatta meg, hogy ha o jatszik hat oraval tobbet az ellenfelenel, ezeket a labdakat akkor is meguti, amiket Thiem nem. Kiveve persze Federer es Nadal. Kiegyensulyozottsag. Medvedev, Kyrgios, Thiem es a tobbiek nem kiegyensulyozottak, es hamar szetesnek, sokkal tobbet rontanak, mint amit szabadna.

Es tovabbra is egy olyan meccs utan vagyunk, amit Djokovics atlagos jatekkal huzott be egy remek Thiem ellen. Nekem vegig az volt az erzesem, hogy Djoko annyit jatszik, amennyit kell. Persze ez nem igy volt, azert erezheto volt, hogy rossz napot fogott ki, de hat igy sem volt komolyan veszelyben a gyozelme. A nagy harmas nem csak jatektudasban, de mentalisan is egy teljesen mas szinten van.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hat szerintem meg Thiem az egyetlen "fiatal" aki konstans tudja rangatni a nagy harom bajszat. Nem lepodnek meg ha a Garrost be is huzna most.
JéBé
Simán GS matéria, kb. csak az említett hullámzás miatt nem jött ez most össze, mert Djoko se volt több most egy iparosnál.
kishaszi
Na de pont ez az, hogy Thiem oriasit jatszott onmagahoz kepest. Djoko meg siman tudasan alul tolta. Es igy is csapta Thiemet. Thiemassan 27, de ugyebar ilyenkor rohamosan nagyot mar nagyon ritkan fejlodnek a jatekosok. Ez meg ramutat, hogy mekkora kulonbseg is van kettejuk kozott. Salakon meg Nadal verhetetlen lesz, fuvon meg a nagy harmas mindegyik tagja fasza.

En meg mindig nem latom Thiemmel kapcsolatban a nagy hype-ot, hogy o az uj Federer. Stabilan top5, de inkabb gondolom, hogy Grand Slamen azert nem annal nem lesz tobbre eleg, hogy 1-2szer elkapja Djokoekat.
Stez
De ez a Thiem az új Fed honna jön ?
Van egy játékos aki 26 éves koráig nem nyert GS-t.
Fednek volt 10-12 , Nadalnak10-11, Djokonak 6.

Thiem feltud mutatni 3 döntőt ahol 1-ben volt reális esélye (úgy hogy amúgy 3 nagyból mind3 erős iparos munkát hozott (van aki azt se..).
GS matéria ha levesszük a top3-at és még mindig nem tudott a top3ból 2 embert egy versenyen megnyerni.

Behúza a Garrost, igen neki van a második legnagyobb esélye kb Djokoval egy szinten ami azt jelenti hogy Nadal 70-75% ők ketten meg a maradékon osztozkodnak.

ATP 1000-esből is van összvissz 1 győzelme. Ez a srác nem egy jó versenyző, semmivel sem jobb mint volt Murray 4.nek sőt, Zverev / Medvedev / Krygios duót is inkább elétennék, ha azt kérdezné valaki kinek lesz több címe a következő 5 évben!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Szerintem Medvedev és Tsitsipas lehet a következő, aki 1-nél több grand slamet nyerhet, esetleg Zverev, de ő fejben gyenge.

Thiemnek ez a plafon. Persze ha a 3 nagy rohamosan visszaesik akkor lehet esélye, de alapvetően minden borításon van egy közülük aki üzembiztosan veri ötből négyszer.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Olyan, hogy következő Federer amúgy is blaszfémia. 😊 Thiem 6 órával többet töltött a pályán, a végén szerintem ez is közre játszott abban, hogy az ucsó fél órában a vonal mellé nem talált, hanem csúnyán outokat ütött, amik nem Djokon múltak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."