Tenisz

15 feliratkozó

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Akárhányszor látom Fabio Fogninit teniszezni, mindig azon gondolkodok sportágtól függetlenül, volt-e tőle tehetségét illetően tehetségesebb játékos, aki a feje miatt nem hozta ki azt ami benne volt? Lehet írni bárkit, rengeteg sportágat követek. Tehetség alapján Fabio GS győztes matéria.

Balotelli nálam nem, tehetséges volt de annyira nem.
Henry Ruggs ő elintézte magát bár ő csak egy speedster volt a sportágában. Apropó mi lett vele?
Robert Kubica a sérülés, benne lehetett volna egy vb cím.

Nos?
KeyG
Kyrgios
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Akárhányszor látom Fabio Fogninit teniszezni, mindig azon gondolkodok sportágtól függetlenül, volt-e tőle tehetségét illetően tehetségesebb játékos, aki a feje miatt nem hozta ki azt ami benne volt? Lehet írni bárkit, rengeteg sportágat követek. Tehetség alapján Fabio GS győztes matéria.

Balotelli nálam nem, tehetséges volt de annyira nem.
Henry Ruggs ő elintézte magát bár ő csak egy speedster volt a sportágában. Apropó mi lett vele?
Robert Kubica a sérülés, benne lehetett volna egy vb cím.

Nos?
KeyG
Hát ha engem is Flavia várna otthon, akkor én se tudnék a teniszre összpontosítani 😮

(és lehet nem is akarnék)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Akárhányszor látom Fabio Fogninit teniszezni, mindig azon gondolkodok sportágtól függetlenül, volt-e tőle tehetségét illetően tehetségesebb játékos, aki a feje miatt nem hozta ki azt ami benne volt? Lehet írni bárkit, rengeteg sportágat követek. Tehetség alapján Fabio GS győztes matéria.

Balotelli nálam nem, tehetséges volt de annyira nem.
Henry Ruggs ő elintézte magát bár ő csak egy speedster volt a sportágában. Apropó mi lett vele?
Robert Kubica a sérülés, benne lehetett volna egy vb cím.

Nos?

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Sinnernek sajnos már nagy falat volt Medvedev 😒 jó kis torna volt!
Valahogy jobban élvezem mint a Nadalos-Djokos tornákat, ahol mindegy h ki h jàtszik úgyis ők nyernek.
steelwolf
Itt is a magasan legjobb versenyzo nyerte a tornat. A salakon ertelmes ember sincs de ott is a kiugro Alcaraz ( akinek nem ott kellene lennie, de jelen esetben abszolut ertheto ) fog nyerni nem sok kerdest hagyva.

Sinner nagyon jo lesz es mar az is, de meg olyan hibaval rendelkezik ami miatt egy bizonyos szint felett nem tud gyozni. Isner-t le kell szerzodtetnie, mert az a masodik szerva megoli es egy Medve-Nadal ellen aki a masodik palyarol fogad az ellen eselytelen mert annyira nem jo ( a legtobben nem ) hogy letuzelje a palyarol. Djoko meg meg rosszabb neki mert o meg a palyat sem adja neki oda fogadasnal.
Szeretem Sinner jatekat es nagyon jo, de az edzojet nem ertem es meg ezeken a kis tornakon meg a dolga is konnyebb mert 5 szetten at meg az ihletett forma is elfarad.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 138
Alcaraz egész jó formában tért vissza majdnem 4 hónap kihagyás után.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Eleg erdekes lett hogy most mindenki a "mennyire serult vagyok" kartyat veszi elo a titkolozom amig lehet es nem lathato helyett.
no
Üdv 2023-ban 😊
Toca
2023? Egy evtizeddel le vagyok maradva. Szarok ra milyen a laba Nadalnak, be van faslizva Djoko. Kiallt a palyara akkor hajra. Baja mindnek van. De az ilyen Fritz egy evre ra hirtelen "bevallja" hogy csoda hogy kiallt Nadal ellen. Pff.
no
Téged nem érdekel, van akit igen. Élj vele együtt 😊
Toca
Siman egyutt tudok elni vele csak az ember szeretne megerteni miert erdekli masokat hatha rakapok 😊
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Eleg erdekes lett hogy most mindenki a "mennyire serult vagyok" kartyat veszi elo a titkolozom amig lehet es nem lathato helyett.
no
Üdv 2023-ban 😊
Toca
2023? Egy evtizeddel le vagyok maradva. Szarok ra milyen a laba Nadalnak, be van faslizva Djoko. Kiallt a palyara akkor hajra. Baja mindnek van. De az ilyen Fritz egy evre ra hirtelen "bevallja" hogy csoda hogy kiallt Nadal ellen. Pff.
no
Téged nem érdekel, van akit igen. Élj vele együtt 😊
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sinnernek sajnos már nagy falat volt Medvedev 😒 jó kis torna volt!
Valahogy jobban élvezem mint a Nadalos-Djokos tornákat, ahol mindegy h ki h jàtszik úgyis ők nyernek.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Eleg erdekes lett hogy most mindenki a "mennyire serult vagyok" kartyat veszi elo a titkolozom amig lehet es nem lathato helyett.
no
Üdv 2023-ban 😊
Toca
2023? Egy evtizeddel le vagyok maradva. Szarok ra milyen a laba Nadalnak, be van faslizva Djoko. Kiallt a palyara akkor hajra. Baja mindnek van. De az ilyen Fritz egy evre ra hirtelen "bevallja" hogy csoda hogy kiallt Nadal ellen. Pff.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Eleg erdekes lett hogy most mindenki a "mennyire serult vagyok" kartyat veszi elo a titkolozom amig lehet es nem lathato helyett.
no
Üdv 2023-ban 😊
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Eleg erdekes lett hogy most mindenki a "mennyire serult vagyok" kartyat veszi elo a titkolozom amig lehet es nem lathato helyett.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 138
Brutális Swiatek dominanciája, függetlenül az AO-tól.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó kis döntő volt ez a Montpellieri.
Remélem Sinnerből nagy játékos lesz, Cressyt pedig érdekes nézni ezzel a szerva-röpte játékkal. Vajon meddig fejlesztheti 🤔Runét már elkapta.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 361 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Piros Zsombin éreztem, hogy ő megnyerheti a párharcot, erre cserélünk Marozsánra, aki délben játszott egy párost, nem nagyon értem
Stoki
Piros elvileg megsérült tegnap.
Bálesz
Azt nem tudtam!
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Piros Zsombin éreztem, hogy ő megnyerheti a párharcot, erre cserélünk Marozsánra, aki délben játszott egy párost, nem nagyon értem
Stoki
Piros elvileg megsérült tegnap.

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Fucsovics rendesen elfucserálta....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 361 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Piros Zsombin éreztem, hogy ő megnyerheti a párharcot, erre cserélünk Marozsánra, aki délben játszott egy párost, nem nagyon értem
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Olyan béna és ideggyenge’ a faszi ,hogy szinte hihetetlen milyen előkelő helyen volt ő anno rangsorolva. /mondják a sérüléseket is, de
Soha nem lesz ő már arra..
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 361 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Az izgalom szempontjából azért jó, jogy van egy Fucsovics, különben milyen simán vernénk a franciákat!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Djoko tolt egy Nadalt!
 m4sport.hu/tenisz/cikk/2023/02/01/djokovic-allitolag-szakadt-combizommal-jatszotta-vegig-es-nyerte-meg-az-australian-opent/?fbclid=IwAR23xJSyY69t6tlLhY_o1B1-GDb4Y9XWsMRPbjNARdF19c9Uv4rt1JPnXBc
Toca
az ujsagiras gyongyszeme: allitolag es bizonyosodott meg rola 😊

Amugy nem hinnem hogy az elmult evekben ne lenne kisebb vagy nagyobb baja mindkettonek, de meg a fiatalok is banged up.

Egyszeruen el mismasoljak es kesz. Itt meggyozodesem hogy a tavalyi ev miatt T egyszeruen "kisegitette" djokot hogy "arulkodott", hogy feloldja a ketelyt.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Djoko tolt egy Nadalt!
 m4sport.hu/tenisz/cikk/2023/02/01/djokovic-allitolag-szakadt-combizommal-jatszotta-vegig-es-nyerte-meg-az-australian-opent/?fbclid=IwAR23xJSyY69t6tlLhY_o1B1-GDb4Y9XWsMRPbjNARdF19c9Uv4rt1JPnXBc
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Szerintem nem jo megiteles ugy hogy ki tudta atlepni a nagy 3-t.

2003 Wimbledon RF elso GS ota 78 GS-en 10 ember 14 GS-t nyert a B3 kivul. Ebbol ha szamolom onnan hogy Nadal is kepben legyen akkor 71 GS-en 7ember nyert 11GS-t. Ebben van 2 korszakos jatekos akik 6-t. Ha tovabb nezem akkor Thiem-Alcaraz kiesik ( nem veszek el toluk semmit es megerdemeltek de nem leptek tul a nagyokon ahol a tobbiek elbuktak). Marad 3 ember 3 GS es mind a US open. Az eppen aktualis Next gen4.0 is ezt tudja hozni. Most majd egyre tobb eselyuk lesz bar en bizom Nadal felepul mert akkor ket harom evig meg mindig lehet kapaszkodni a bugyiba a fiataloknak.

A tavalyi ev egy nagyon furcsa ev volt minden szempontbol. Alcaraz nyerte az egyszem elerheto GS-t mert egy rokkant Nadal nyert kettot es Wimbledonban is SF es NK ellen is 50-50 lett volna inkabb kedvezve az auszinak, akinek a jateka fuvon megvan hogy elverje de az nagyon sokszor bebizonyosodott mar hogy az nem mindig eleg.

Ha egeszsegesek tudnak lenni es a szamok ellenuk vannak hogy mar csak ketten vannak de ki fogad arra hogy AO nem ok nyernek ( foleg djoko ) vagy a RG nem nadal. Wimbledonban se latni tomegeket ellenuk es ugyan mar faradtan vagy egyaltalan nem menve erkeznek az Usaba de ott sem eselytelenek egy picit sem.

alcaraz jott ki a legjobban a tavalyi evbol a fiatalok kozul, de a GS-ken nem volt dominans egy piciket sem, sot meg a tobbi fiatallal szemben sem. Valoszinuleg djoko iden is kihagyja es a kapu nyitottabb a sikerre ott.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Attól mondjuk nem is kell, de azért mondok pár nagyobb skalpot aztán majd leírod, hogy miért nem volt egyik se lényeges meccs 😀

- 2019 AO, 4. forduló: Federer - utána sima háromszettes zacsi Nadaltól, közte egy 6-0 az elődöntőben
- 2019 Madrid 1000-es QF: Zverev, SF: Nadal - sima zakó a döntőben Djokovictól, köze nem volt a meccshez
- 2019 Shanghai 1000-es, QF: Djokovic - kétszettes vereség az elődöntőben Medvedevtől
- 2019 VB: csoportkörben: Medve, Zverev, SF: Federer, F: Thiem - ez mondjuk az egyetlen
- 2021 AO QF: Nadal (0-2-ről) - sima háromszettes zakó az elődöntőben Medvedevtől
- 2021 RG SF: Zverev - ez a legjobb, 2-0-ás előnyről úgy kapott ki, hogy környékén nem volt annak, hogy meccslabdája legyen akár 3 szett alatt
- 2022 Monte Carlo SF: Zverev - utána a jól megérdemelt diadal Davidovich-Fokina ellen
- 2022 Róma SF: Zverev - kétszettes szopás a döntőben Djokovic ellen, közte egy 6-0
- 2022 Cincinnatti SF: Medvedev - szintén két szettben bukott döntő Coric ellen, első szett tie-break 7-0-ra elbukva
Jughead
Kiegészítettem, hogy teljes legyen a kép.

Továbbra sem azt mondom, hogy ne lenne kiváló teniszező Cicipasz, ne tudna bárkit megverni egy adott napon, főleg, ha az nem a tornák végső szakaszaiban van. De ettől még hiába a skalpok, ha a következő meccsen köze nincs a dologhoz, megremeg, nem fejezi be a tornát úgy, ahogy kellene.

És azért a mai meccsen messze nem egy 100%-ot játszó Djokovic volt a túloldalon, sikerült minden kritikus pillanatban alulmúlnia.
somoskovig
Az úgy oké, ha azt mondod, hogy sose volt képes kiegyensúlyozott lenni/nagyobb futásokat hozni, mert ezzel egyetértek. De Te azt írtad, hogy sose nyert lényeges meccset, ami viszont nem igaz.
Jughead
Rosszul fogalmaztam meg a lényeges meccset asszem. Mondjuk egy NBA-döntőben is lényeges a 3. meg az 5. meccs is, de hiába nyered meg, ha a 7. meccset elveszíted.

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 138
Attól mondjuk nem is kell, de azért mondok pár nagyobb skalpot aztán majd leírod, hogy miért nem volt egyik se lényeges meccs 😀

- 2019 AO, 4. forduló: Federer - utána sima háromszettes zacsi Nadaltól, közte egy 6-0 az elődöntőben
- 2019 Madrid 1000-es QF: Zverev, SF: Nadal - sima zakó a döntőben Djokovictól, köze nem volt a meccshez
- 2019 Shanghai 1000-es, QF: Djokovic - kétszettes vereség az elődöntőben Medvedevtől
- 2019 VB: csoportkörben: Medve, Zverev, SF: Federer, F: Thiem - ez mondjuk az egyetlen
- 2021 AO QF: Nadal (0-2-ről) - sima háromszettes zakó az elődöntőben Medvedevtől
- 2021 RG SF: Zverev - ez a legjobb, 2-0-ás előnyről úgy kapott ki, hogy környékén nem volt annak, hogy meccslabdája legyen akár 3 szett alatt
- 2022 Monte Carlo SF: Zverev - utána a jól megérdemelt diadal Davidovich-Fokina ellen
- 2022 Róma SF: Zverev - kétszettes szopás a döntőben Djokovic ellen, közte egy 6-0
- 2022 Cincinnatti SF: Medvedev - szintén két szettben bukott döntő Coric ellen, első szett tie-break 7-0-ra elbukva
Jughead
Kiegészítettem, hogy teljes legyen a kép.

Továbbra sem azt mondom, hogy ne lenne kiváló teniszező Cicipasz, ne tudna bárkit megverni egy adott napon, főleg, ha az nem a tornák végső szakaszaiban van. De ettől még hiába a skalpok, ha a következő meccsen köze nincs a dologhoz, megremeg, nem fejezi be a tornát úgy, ahogy kellene.

És azért a mai meccsen messze nem egy 100%-ot játszó Djokovic volt a túloldalon, sikerült minden kritikus pillanatban alulmúlnia.
somoskovig
Az úgy oké, ha azt mondod, hogy sose volt képes kiegyensúlyozott lenni/nagyobb futásokat hozni, mert ezzel egyetértek. De Te azt írtad, hogy sose nyert lényeges meccset, ami viszont nem igaz.
több mint 1 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
a három GOAT közül egyértelmű hogy Federer adta a legtöbbet a tenisznek, legszerethetőbb is, de mindhármójuk csúcsformáját nézve mindig is Djokovic volt az akit lehetetlen volt megverni