TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
viszonylag több puzsért hallgattam az utóbbi időben fel is mérgelt elég szépen ez a havas henrik 2.0
Negritis
Sok mindenkire gondolhatnék, de hogy egy havasra sosem, az tuti.
ozibozi
nekem mind2 emberből ugyanaz a lenézek mindenkit és mindenhez én értek a legjobban mentalitás árad

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
viszonylag több puzsért hallgattam az utóbbi időben fel is mérgelt elég szépen ez a havas henrik 2.0
Negritis
Sok mindenkire gondolhatnék, de hogy egy havasra sosem, az tuti.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
viszonylag több puzsért hallgattam az utóbbi időben fel is mérgelt elég szépen ez a havas henrik 2.0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.youtube.com/watch?v=_JTIMWKDZds

Egyszerűen zseniális.
Vrij6
még mindig 😊 😊 😊

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!


Egyszerűen zseniális.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
komolyan ez a cigányjódli megy ki? 😀 bár tökmindegy mert ez egész EV egy bohócműsor. ide pont beleillik egy romaszamuráj. mondjuk ha már romaság, akkor egy "rák pengesse a cimbalmot a szívedenű" elfért volna benne, ha már autentikusak akarunk lenni.
petey
nagyon sokat röhögtem, amikor egy MTVA-nál dolgozó ismerősöm mondta, hogy amióta rájöttek pár éve, hogy az egész eurovízió egy hatalmas melegfesztivál, azóta semennyire nem törekszik arra a szerv, hogy olyat küldjünk ki, aki nyerhetne 😀

a szivárványos boldogságot semmi esetre sem akarják a Papp Lászlóba hozni 😀
shawnka
de most komolyan, ha akarnánk se menne 😀

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
komolyan ez a cigányjódli megy ki? 😀 bár tökmindegy mert ez egész EV egy bohócműsor. ide pont beleillik egy romaszamuráj. mondjuk ha már romaság, akkor egy "rák pengesse a cimbalmot a szívedenű" elfért volna benne, ha már autentikusak akarunk lenni.
petey
egy másik topikból:
"Teljesen mind1, mivel geopolitikai alapon szavazó rendezvényről van szó, akkor se lenne esélyünk az első tízbe kerülni, ha egy transzvesztita, átoperált leszbuzit indítottunk volna, aki mellesleg arab-nigger muszlim-zsidó és Aleppón kívül még mogadishuból is elmenekült már háromszor."
NB2
mondjuk ez öngól mert az elmúlt öt évben voltunk top10esek (byealex) és top5ösek is (Saunders)

Ez utóbbit nyilván nem küldhetjük megint, nem lenne fair, de én azért örülök hogy a nagyképű TóthGabi és az agyonhypeolt RadicsGigi megint hoppon maradt, Istenem de gyönyörű!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
komolyan ez a cigányjódli megy ki? 😀 bár tökmindegy mert ez egész EV egy bohócműsor. ide pont beleillik egy romaszamuráj. mondjuk ha már romaság, akkor egy "rák pengesse a cimbalmot a szívedenű" elfért volna benne, ha már autentikusak akarunk lenni.
petey
nagyon sokat röhögtem, amikor egy MTVA-nál dolgozó ismerősöm mondta, hogy amióta rájöttek pár éve, hogy az egész eurovízió egy hatalmas melegfesztivál, azóta semennyire nem törekszik arra a szerv, hogy olyat küldjünk ki, aki nyerhetne 😀

a szivárványos boldogságot semmi esetre sem akarják a Papp Lászlóba hozni 😀
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
komolyan ez a cigányjódli megy ki? 😀 bár tökmindegy mert ez egész EV egy bohócműsor. ide pont beleillik egy romaszamuráj. mondjuk ha már romaság, akkor egy "rák pengesse a cimbalmot a szívedenű" elfért volna benne, ha már autentikusak akarunk lenni.
petey
egy másik topikból:
"Teljesen mind1, mivel geopolitikai alapon szavazó rendezvényről van szó, akkor se lenne esélyünk az első tízbe kerülni, ha egy transzvesztita, átoperált leszbuzit indítottunk volna, aki mellesleg arab-nigger muszlim-zsidó és Aleppón kívül még mogadishuból is elmenekült már háromszor."
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
komolyan ez a cigányjódli megy ki? 😀 bár tökmindegy mert ez egész EV egy bohócműsor. ide pont beleillik egy romaszamuráj. mondjuk ha már romaság, akkor egy "rák pengesse a cimbalmot a szívedenű" elfért volna benne, ha már autentikusak akarunk lenni.

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Nem rossz, de ha már ilyesmi szám akkor a tavalyi Oláh Gergő jobb volt..
yooker
Ha letudják tisztességesen fordítani mint anno ByeAlex számát akkor ez is top10 esélyes a mondanivalója miatt.

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Nem rossz, de ha már ilyesmi szám akkor a tavalyi Oláh Gergő jobb volt..
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
meg hát nekik is kell fiatal műsorvezető,
csi77
= 46 éves
Höri
Tudom, és azt is sejtettem, hogy valaki erre felhívja a figyelmemet. Akkor maradjunk a "fiatalos" jelzőnél. Megfelel? 😊
csi77
én inkább csak azt mondanám, ez ugyanolyan, mint az MBI-es edzőkeringő.
ugyanazok az arcok tűnnek fel rengeteg éve más-más adónál (Sebestyén & Co, Bochkor & Co, Harsányi & Co), mindegy, hogy hozzák-e a hallgatottságot, csak lehessen azt mondani, hogy egy ismert rádiós személyiség a húzónév.
a pénz meg úgyis abból jön, mikor melyik entitást vezénylik a csatornához reklámidőt venni.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
meg hát nekik is kell fiatal műsorvezető,
csi77
= 46 éves
Höri
Tudom, és azt is sejtettem, hogy valaki erre felhívja a figyelmemet. Akkor maradjunk a "fiatalos" jelzőnél. Megfelel? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Kíváncsi vagyok, vajon ki szeretkezi ezt a Harsányi Levit? Már mindenhol ott van lassan, tv-rádió, egyszer talán elsüt egy jó poént is... Csak engem idegesít?
csi77
A mondandód elejét mondtam én is pont egy hete a kolléganőmnek😊 Nekem az a fura, hogy kormányközeli médiában van egyre több helyen, pedig úgy soha nem hallottam volna, hogy tövig nyalt volna Viktoréknak.
NB2
Konkrétan mit is tudunk róla? Most azon kívül, hogy Ganxsta Zoli barátja? 😊

Valószínűleg a háttérben esküdött hűséget, meg hát nekik is kell fiatal műsorvezető, bár ennél a fiúnál találhattak volna jobbat. Még a szerencse szombatban elfért ez a gyenge viccelődés, de a Petőfin, meg a többi műsorban már sok. Ha legalább nem próbálna viccelni.....

Még nem találkoztam olyan emberrel, akinek bejött volna a stílusa.
csi77
anno ezer éve (tényleg vagy 25 😊 ) volt egy hűségtesztes műsora valamelyik rádióban !randira fűzött meg telefonon csajokat a palijuk megbízására abban elég élvezhető volt!be is futott vele, azóta tényleg nagyjából semmi...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
meg hát nekik is kell fiatal műsorvezető,
csi77
= 46 éves

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Kíváncsi vagyok, vajon ki szeretkezi ezt a Harsányi Levit? Már mindenhol ott van lassan, tv-rádió, egyszer talán elsüt egy jó poént is... Csak engem idegesít?
csi77
A mondandód elejét mondtam én is pont egy hete a kolléganőmnek😊 Nekem az a fura, hogy kormányközeli médiában van egyre több helyen, pedig úgy soha nem hallottam volna, hogy tövig nyalt volna Viktoréknak.
NB2
Konkrétan mit is tudunk róla? Most azon kívül, hogy Ganxsta Zoli barátja? 😊

Valószínűleg a háttérben esküdött hűséget, meg hát nekik is kell fiatal műsorvezető, bár ennél a fiúnál találhattak volna jobbat. Még a szerencse szombatban elfért ez a gyenge viccelődés, de a Petőfin, meg a többi műsorban már sok. Ha legalább nem próbálna viccelni.....

Még nem találkoztam olyan emberrel, akinek bejött volna a stílusa.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Kíváncsi vagyok, vajon ki szeretkezi ezt a Harsányi Levit? Már mindenhol ott van lassan, tv-rádió, egyszer talán elsüt egy jó poént is... Csak engem idegesít?
csi77
A mondandód elejét mondtam én is pont egy hete a kolléganőmnek😊 Nekem az a fura, hogy kormányközeli médiában van egyre több helyen, pedig úgy soha nem hallottam volna, hogy tövig nyalt volna Viktoréknak.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Kíváncsi vagyok, vajon ki szeretkezi ezt a Harsányi Levit? Már mindenhol ott van lassan, tv-rádió, egyszer talán elsüt egy jó poént is... Csak engem idegesít?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 comment.blog.hu/2017/01/12/iparagi_melytorok_valami_nagyszabasu_realityt_forgat_az_rtl

Jöhetnek a tippek 😛 DEÚRISTEN
shawnka
első kommentelő álláspontját osztom, szerintem Wipeout. Játszanám!
bergerdani
Survivor lesz:  comment.blog.hu/2017/01/13/breaking_az_rtl_survivort_forgat_tavasszal
Tejesember
na, alakul a karrier

több mint 7 éve
Tejesember 256
 comment.blog.hu/2017/01/12/iparagi_melytorok_valami_nagyszabasu_realityt_forgat_az_rtl

Jöhetnek a tippek 😛 DEÚRISTEN
shawnka
első kommentelő álláspontját osztom, szerintem Wipeout. Játszanám!
bergerdani
Survivor lesz:  comment.blog.hu/2017/01/13/breaking_az_rtl_survivort_forgat_tavasszal
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 comment.blog.hu/2017/01/12/iparagi_melytorok_valami_nagyszabasu_realityt_forgat_az_rtl

Jöhetnek a tippek 😛 DEÚRISTEN
shawnka
első kommentelő álláspontját osztom, szerintem Wipeout. Játszanám!

Mindig jövőre
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
 comment.blog.hu/2017/01/12/iparagi_melytorok_valami_nagyszabasu_realityt_forgat_az_rtl

Jöhetnek a tippek 😛 DEÚRISTEN
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Pedig tudtommal a legtöbb reklám hazai tévékben higiéniai ("mosópor"), majd utána a gyógyszer.
Sobri Jóska
Összeségében igen, de télen mikor mindenki odadöglik (mert nem csak az állam nem készül a télre 😀 ) , akkor bőven túlsúlyba van a gyógyszer, hisz a kereslet is ekkor a legnagyobb rá.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
ez amúgy egy viszonylag érdekes beszélgetés a témában

 www.youtube.com/watch?v=k__d1N84PM0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!