TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!
peach
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.

amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊
shawnka
dr. Alexandráért pirospont. valami topless game nem lesz?

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.shawnka
<3
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az előző évadot, hogy lehetett ilyen irgalmatlanul elbaszni? egy cetli agyával rendelkező szerencsétlen, hogy juthatott el a szigetre? Stb, stb... Pláne ki találta ki a redemption islandet mikor az amcsik zsigerből rühellték, pedig azok aztán értik ezt a játékot. Egyáltalán ki volt az a fasz, aki jó ötletnek tartotta az éjjel nappal bp-vv szerelemgyermekének silányítani ezt a műsort?
amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊
shawnka
Mit kell ezeken írni? A világ normálisabb országainak a java részén ahol a survivornak hagyománya van már kitaláltak a kreatívok 5000 játékot. Ctrl c, ctrl v nem?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!
peach
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.

amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
a nagymenő megmondja a tutit 😀

 twitter.com/pewdiepie/status/995405131591159808

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
isten óvjon minket attól, hogy megnyerjük ezt a szart és elköltsünk 20milliárdot egy ilyen giccsparádéra..idén kotkodácsolással programot lehet hirdetni és eurovíziót nyerni, beteg világ ez.. 😊
gordon
Nem tudom minek nézitek. Ez is politikai döntéseken alapuló megrendezett fostartály.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
az olasz, moldáv, a dán és a német szerintem tűrhető volt.

A győztest nem részletezném, de azt valaki elmagyarázhatná, hogy milyen szakmai zsűrik voltak, ahol ez a retekszar svéd ott volt az élmezőnybe. Komolyan érdekelne, kik alkotják a zsűrit :d

mondjuk a magyar zsűri is megérdemelne egy mondatot, mikor a köztudottan népszerű énekest csak azért pontozzák le, mert akkor a rajongói 100% hogy beszavaznák :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
isten óvjon minket attól, hogy megnyerjük ezt a szart és elköltsünk 20milliárdot egy ilyen giccsparádéra..idén kotkodácsolással programot lehet hirdetni és eurovíziót nyerni, beteg világ ez.. 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem egyébként akkor is ők voltak a kedvenceim, volt benne fantázia, nagyon jól adták elő és még jól is szólt:

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hátha olvassák ezek az idióták:
2 győztes kéne egy a zsűritől és egy a közönségtől
Azért valahol tök röhejes, hogy 43 országtól kapott Ukrajna 11 pontot, míg a közönség meg 6. legtöbbet adta.
NB2
Az is abból a 43 országból jött össze, azoknak az országoknak a közönség része. Korábban valóban úgy volt, hogy a közönségszavazatokkal mentek végig az országokon, de most ezen változtattak, s a "szakmai" zsűrik pontjait mutatják meg ilyen formán.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Hátha olvassák ezek az idióták:
2 győztes kéne egy a zsűritől és egy a közönségtől
Azért valahol tök röhejes, hogy 43 országtól kapott Ukrajna 11 pontot, míg a közönség meg 6. legtöbbet adta.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hahahahahahahahaha

igy lenne ötösöm bazze, amikor megláttam az izraeli produkciót, megéreztem hogy megnyerik
gamerkr
2. favoritok voltak, alig 4-szeres szorzóval 😊
Ennél még Pinot is jobban fizetett ma... :S
Igor
nem néztem az oddsokat 😊
csak egyből beugrott egy évekkel ezelőtti ukrán jelmezes produkció, az dobogót ért asszem.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Adom ezt a kék ruhát a riportercsajon...
petey
Nem takart semmit mert kb nincs is alatta semmi 😛
dande
Ebben a korban az ember nem válogat 😁

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adom ezt a kék ruhát a riportercsajon...
petey
Nem takart semmit mert kb nincs is alatta semmi 😛
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Na remelem Bayer összeröffent egy jó cikket holnapra.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
hahahahahahahahaha

igy lenne ötösöm bazze, amikor megláttam az izraeli produkciót, megéreztem hogy megnyerik
gamerkr
2. favoritok voltak, alig 4-szeres szorzóval 😊
Ennél még Pinot is jobban fizetett ma... :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beteg egy világ az biztos.....
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hahahahahahahahaha

igy lenne ötösöm bazze, amikor megláttam az izraeli produkciót, megéreztem hogy megnyerik

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Fasza, nem is európai ország nyerte az Eurovíziót 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ki fognak kapni az osztrákok, így már Izrael fog nyerni 30 előnyről..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Adom ezt a kék ruhát a riportercsajon...

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Osztrákok tudják a receptet, meleget vagy sötétebb bőrűt kell indítani és kész. Speciel Conchitáé még jó dal is volt de ez.....jelentem nem vagyok rasszista 😊
dande
Ott volt Saunders Bandi. Bár ő nem volt elég fekete...

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy trollok vagyunk, a dánoknak 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Osztrákok tudják a receptet, meleget vagy sötétebb bőrűt kell indítani és kész. Speciel Conchitáé még jó dal is volt de ez.....jelentem nem vagyok rasszista 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azé britektől ki ne kapjunk...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)