TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
kicsit fura, hogy a srácok pont a merge utáni részt nem tudják tartalommal megtölteni.

más: a szombati Mirjamos balhéról mit gondoltok? 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
off:
@shawnka te akkor dolgoztal az RTL-nel tavaly?😀 meg ossze is futhattunk

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Vic bazdmeg visszajon az a balfasz, aki mind taktikailag, mind emberileg balfasz, a ket emberem kozul meg kiesik az egyik rogton az elején egy ilyen biszem baszom feladatban. Kurvara remelem hogy ezt a jatekot nem te talaltad ki Shawnka😄

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Shawnka, óriási kamu gép vagy, még, hogy nem lesz redemption island mi? Nem, a faszt nem. Erőltetni az egyetlen dolgot, ami nem jött be a játék történelmében. Magyarország. Meg ez az emberek visszahozatala... baszdmeg megint ugyanaz a fos mint tavaly. Vagy nem kell a napi formátumot erőltetni, vagy valami épkézláb koncepciót ki kellene dolgozni, hogy mi van ha az egyik gyökér feladja. Na m1, tipikus magyar narancsot kapunk ismét a pofánkba.... 😕
peach
eskü nem tudtam róla 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Shawnka, óriási kamu gép vagy, még, hogy nem lesz redemption island mi? Nem, a faszt nem. Erőltetni az egyetlen dolgot, ami nem jött be a játék történelmében. Magyarország. Meg ez az emberek visszahozatala... baszdmeg megint ugyanaz a fos mint tavaly. Vagy nem kell a napi formátumot erőltetni, vagy valami épkézláb koncepciót ki kellene dolgozni, hogy mi van ha az egyik gyökér feladja. Na m1, tipikus magyar narancsot kapunk ismét a pofánkba.... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Eszter egyre jobban bejön. Sajnálom Szandra, dobtalak..

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg jo hogy leirtam, hogy kiknek drukkolok, holnap az egyik ki fog esni rögtön...
eaglesmcnabb
Már te is jinxelsz? Egyre nagyobb lesz a konkurencia padawan merítés lehetőség. 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Meg jo hogy leirtam, hogy kiknek drukkolok, holnap az egyik ki fog esni rögtön...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ez az első survivor amit valaha is láttam, így az előző évadról nem tudok véleményt formálni, de ez kifejezetten tetszik.
Ha a sárgák kirakják a székely csajt akkor meg is érdemlik, akkor onnantól 2 versenyt buknak tutira. szép dolog a taktika, de páran túl magas lovon ülnek.

Mondjuk az is kemény volt, hogy a liláknál a csajszi benyögte hogy Balázs te úgyis csak a vizes feladatokban voltál jó (azt kb. az összes feladatot miatta nyerték :d)

egyelőre Jérémy az emberem, és Vera. (baszki most nézem a videóját, alfalvi a csaj, hát a pofám leszakad. )
eaglesmcnabb
örülök, hogy tetszik 😀 én Tominak és Alexandrának szurkolok
shawnka
Szerintem Tomi jól csinálja, ezért ott lesz a végén, ahogy Jeremy is, ha csak a csajok nem kezdenek el durván taktikázni.
eaglesmcnabb
ja, katona/rendőr gyerek, érzi ő is, hogy az elején csak meg kell bújni és menni a többiek farvizén. remélem a merge után jó emberekkel lesz és érezni fogja mikor kell robbantani.

amúgy ő az egyetlen a szereplők közül, akit én vittem a műsorba 😀
shawnka
Viszont az előzetes alapján jó nagy kreténség, hogy játékkal döntik el, hogy ki megy el az egyesülésig.

donovan, ha tetszik nézz meg pár amcsi évadot, kezdésnek ajánlanám az első all starst ( asszem 8. évad) ott született a legenda és top3 évad minden tekintetben szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ez az első survivor amit valaha is láttam, így az előző évadról nem tudok véleményt formálni, de ez kifejezetten tetszik.
Ha a sárgák kirakják a székely csajt akkor meg is érdemlik, akkor onnantól 2 versenyt buknak tutira. szép dolog a taktika, de páran túl magas lovon ülnek.

Mondjuk az is kemény volt, hogy a liláknál a csajszi benyögte hogy Balázs te úgyis csak a vizes feladatokban voltál jó (azt kb. az összes feladatot miatta nyerték :d)

egyelőre Jérémy az emberem, és Vera. (baszki most nézem a videóját, alfalvi a csaj, hát a pofám leszakad. )
eaglesmcnabb
örülök, hogy tetszik 😀 én Tominak és Alexandrának szurkolok
shawnka
Szerintem Tomi jól csinálja, ezért ott lesz a végén, ahogy Jeremy is, ha csak a csajok nem kezdenek el durván taktikázni.
eaglesmcnabb
ja, katona/rendőr gyerek, érzi ő is, hogy az elején csak meg kell bújni és menni a többiek farvizén. remélem a merge után jó emberekkel lesz és érezni fogja mikor kell robbantani.

amúgy ő az egyetlen a szereplők közül, akit én vittem a műsorba 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ez az első survivor amit valaha is láttam, így az előző évadról nem tudok véleményt formálni, de ez kifejezetten tetszik.
Ha a sárgák kirakják a székely csajt akkor meg is érdemlik, akkor onnantól 2 versenyt buknak tutira. szép dolog a taktika, de páran túl magas lovon ülnek.

Mondjuk az is kemény volt, hogy a liláknál a csajszi benyögte hogy Balázs te úgyis csak a vizes feladatokban voltál jó (azt kb. az összes feladatot miatta nyerték :d)

egyelőre Jérémy az emberem, és Vera. (baszki most nézem a videóját, alfalvi a csaj, hát a pofám leszakad. )
eaglesmcnabb
örülök, hogy tetszik 😀 én Tominak és Alexandrának szurkolok
shawnka
Szerintem Tomi jól csinálja, ezért ott lesz a végén, ahogy Jeremy is, ha csak a csajok nem kezdenek el durván taktikázni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ez az első survivor amit valaha is láttam, így az előző évadról nem tudok véleményt formálni, de ez kifejezetten tetszik.
Ha a sárgák kirakják a székely csajt akkor meg is érdemlik, akkor onnantól 2 versenyt buknak tutira. szép dolog a taktika, de páran túl magas lovon ülnek.

Mondjuk az is kemény volt, hogy a liláknál a csajszi benyögte hogy Balázs te úgyis csak a vizes feladatokban voltál jó (azt kb. az összes feladatot miatta nyerték :d)

egyelőre Jérémy az emberem, és Vera. (baszki most nézem a videóját, alfalvi a csaj, hát a pofám leszakad. )
eaglesmcnabb
örülök, hogy tetszik 😀 én Tominak és Alexandrának szurkolok
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az mondjuk most picit paraszt volt, hogy Bence bedobta a busz alá a tegnap lemerülésre sem képes Kittit.
nem véletlenül nem mondták el tegnap miután visszatértek, a műsorvezetőnek meg nem az ebben a műsorban a tisztje, hogy random infót adjon ki a törzsnek. ezzel konkrétan szétbaszta a játékát szerintem..
shawnka
mondta Kitti, hogy képtelen volt lemerülni, és Beni még csak-csak hozott fel 1-2t, de ő egyet sem tudott. nekem így rémlik. innentől kezdve sztem adhatja alá a lovat.
csebi
nem igazán, azzal védekezett, hogy semmi esélyük nem volt, mert Balázs úgy hozta fel a zsákokat, mint egy gép.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ez az első survivor amit valaha is láttam, így az előző évadról nem tudok véleményt formálni, de ez kifejezetten tetszik.
Ha a sárgák kirakják a székely csajt akkor meg is érdemlik, akkor onnantól 2 versenyt buknak tutira. szép dolog a taktika, de páran túl magas lovon ülnek.

Mondjuk az is kemény volt, hogy a liláknál a csajszi benyögte hogy Balázs te úgyis csak a vizes feladatokban voltál jó (azt kb. az összes feladatot miatta nyerték :d)

egyelőre Jérémy az emberem, és Vera. (baszki most nézem a videóját, alfalvi a csaj, hát a pofám leszakad. )

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
az mondjuk most picit paraszt volt, hogy Bence bedobta a busz alá a tegnap lemerülésre sem képes Kittit.
nem véletlenül nem mondták el tegnap miután visszatértek, a műsorvezetőnek meg nem az ebben a műsorban a tisztje, hogy random infót adjon ki a törzsnek. ezzel konkrétan szétbaszta a játékát szerintem..
shawnka
mondta Kitti, hogy képtelen volt lemerülni, és Beni még csak-csak hozott fel 1-2t, de ő egyet sem tudott. nekem így rémlik. innentől kezdve sztem adhatja alá a lovat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az mondjuk most picit paraszt volt, hogy Bence bedobta a busz alá a tegnap lemerülésre sem képes Kittit.
nem véletlenül nem mondták el tegnap miután visszatértek, a műsorvezetőnek meg nem az ebben a műsorban a tisztje, hogy random infót adjon ki a törzsnek. ezzel konkrétan szétbaszta a játékát szerintem..
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!
peach
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.

amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊
shawnka
dr. Alexandráért pirospont. valami topless game nem lesz?
petey
Igen, ő nekem is kiemelt kedvenc😊 Én csak azt nem értem hogy sikerül mindeb évben olyanokat becastingolni, akik kb. 5 nap után feladják?! Ez azért a kiválasztókra nézve égő ilyenkor nem? nem tudom hány jelölt közül mindig benézni egyet.
zavi27
Nyílván senki nem vár tőlük egy russel hantzet pl, de a második szériában szerintem is ciki való világ színvonalon létező embereket castingolni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!
peach
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.

amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊
shawnka
dr. Alexandráért pirospont. valami topless game nem lesz?
petey
Igen, ő nekem is kiemelt kedvenc😊 Én csak azt nem értem hogy sikerül mindeb évben olyanokat becastingolni, akik kb. 5 nap után feladják?! Ez azért a kiválasztókra nézve égő ilyenkor nem? nem tudom hány jelölt közül mindig benézni egyet.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.shawnka
<3
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az előző évadot, hogy lehetett ilyen irgalmatlanul elbaszni? egy cetli agyával rendelkező szerencsétlen, hogy juthatott el a szigetre? Stb, stb... Pláne ki találta ki a redemption islandet mikor az amcsik zsigerből rühellték, pedig azok aztán értik ezt a játékot. Egyáltalán ki volt az a fasz, aki jó ötletnek tartotta az éjjel nappal bp-vv szerelemgyermekének silányítani ezt a műsort?
amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊
shawnka
Mit kell ezeken írni? A világ normálisabb országainak a java részén ahol a survivornak hagyománya van már kitaláltak a kreatívok 5000 játékot. Ctrl c, ctrl v nem?
peach
nem tudom ezekről mennyit beszélhetek, dehát már úgyis YouTube-bal dolgozok és nem a TV-ben 😀
az előző évadban nem dolgoztam más elfoglaltságok miatt (PEDIG HÍVTAK!), de az kb. úgy lett megcsinálva, hogy nagyjából tudták mi ez a dolog, megcsináljuk a mi verziónkat, jóleszazúgy! a castingnál szerintem inkább kinézetre mentek rá a srácok.
redemption island azért kellett, mert fixen két szigeten kellett forgatni a realityt (ez előírás, ezzel nem nagyon lehetett mit csinálni) és akartak gimmicket az évadnak. ebből jött ki az, hogy jó lesz az kezdő évadban, hogy csinálnak egy Ponderosát (ez egy youtube széria amerikában a kiesett játékosokkal, a hotelből), de úgy, hogy az aktív játékosok nem tudják, hogy a kiszavazottak visszajöhetnek még a játékba.

na ebből lett idénre az, hogy új koncepciót kellett kitalálni (gazdag vs szegény sziget), ami fogyaszthatóbb és teljesen más, mint ami volt.

A JÁTÉKOKRÓL!
| a játékok írása sajnos nem copy paste, nekem ez a január-februárom volt 😀 attól, hogy valami licencelt, a CBS magasról szart kb. a fejünkre, bekérni ezeket nem lehetett. az egész úgy nézett ki, hogy végignéztem 35 évad Suvivor US-t, mindegyik epizódból kiírtam a játékokat, beállásokat, kellékeket, stb. Aztán ugyanezt megcsináltuk a dán és a holland verzióval is, majd ezeket elkezdtük kombinálni, egyszerűsíteni, bővíteni, "magyarosítani" vagy simán csak ráhagytuk, amiből aztán a kreatívok és a főszerkesztők összerakták azt a playbookot, ami a forgató és logisztikai stábnak a Fülöp-szigetekre kellett. |
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!
peach
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.

amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊
shawnka
dr. Alexandráért pirospont. valami topless game nem lesz?

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.shawnka
<3
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az előző évadot, hogy lehetett ilyen irgalmatlanul elbaszni? egy cetli agyával rendelkező szerencsétlen, hogy juthatott el a szigetre? Stb, stb... Pláne ki találta ki a redemption islandet mikor az amcsik zsigerből rühellték, pedig azok aztán értik ezt a játékot. Egyáltalán ki volt az a fasz, aki jó ötletnek tartotta az éjjel nappal bp-vv szerelemgyermekének silányítani ezt a műsort?
amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊
shawnka
Mit kell ezeken írni? A világ normálisabb országainak a java részén ahol a survivornak hagyománya van már kitaláltak a kreatívok 5000 játékot. Ctrl c, ctrl v nem?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!
peach
nem lesz, úgy álltunk neki az idei évadnak, hogy a casting is színesebb legyen és a játékosok játszani akarjanak, ne csak nyaralni.

amúgy úgy nézzétek, hogy a játékok javarészét én írtam 😊 😊

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
3 rész után félve jegyzem meg, hogy az rtl klub most SURVIVORT forgatott a tavalyi tenger partra költöztetett való világ helyett. Úgy tűnik, hogy a játékosok 2/3a tisztában van vele, hogy milyen rendezvényen van. Remélem nem csak a mézes madzagot húzták el... Ja és könyörgöm ne legyen redemption island!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
a nagymenő megmondja a tutit 😀

 twitter.com/pewdiepie/status/995405131591159808

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
isten óvjon minket attól, hogy megnyerjük ezt a szart és elköltsünk 20milliárdot egy ilyen giccsparádéra..idén kotkodácsolással programot lehet hirdetni és eurovíziót nyerni, beteg világ ez.. 😊
gordon
Nem tudom minek nézitek. Ez is politikai döntéseken alapuló megrendezett fostartály.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."