TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Amugy full igazsagtalan ez a szekes x faktor, latszik hogy magyar talalmany. 😀. Ha a vegen mesz énekelni es a mentorok leultetnek siman bent vagy, ha az elején es ugyanugy leultetnek kb vagy ot kört tul kell elned minimum.
eaglesmcnabb
ritka gány. na ez az igazán magyarosch, mehetne a telekom reklámba...

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amugy full igazsagtalan ez a szekes x faktor, latszik hogy magyar talalmany. 😀. Ha a vegen mesz énekelni es a mentorok leultetnek siman bent vagy, ha az elején es ugyanugy leultetnek kb vagy ot kört tul kell elned minimum.
eaglesmcnabb
na de mi van a fanbase-el? 😀

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Amugy full igazsagtalan ez a szekes x faktor, latszik hogy magyar talalmany. 😀. Ha a vegen mesz énekelni es a mentorok leultetnek siman bent vagy, ha az elején es ugyanugy leultetnek kb vagy ot kört tul kell elned minimum.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Tilla kicsit túl van tolva a TV2-n, nem?
Hétfőn ninját vezet, kedden bátorpárost, pénteken zsűrizik a csak showban, vasárnap vezeti a sztárban sztárt és még a vezetésre felhívós reklámban is ő szerepel.
shawnka
És ezek mellett kibaszott irritáló is.

A te neved miért nincs benne a survivor creditsben? ☹️
Hanni
ahogy néztem kb. csak a kint forgató stábot írták bele.
a castingosok sem voltak benne 😕
shawnka
... Szóval megdugtad? Ha igen ha nem sobri is ott volt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Tilla kicsit túl van tolva a TV2-n, nem?
Hétfőn ninját vezet, kedden bátorpárost, pénteken zsűrizik a csak showban, vasárnap vezeti a sztárban sztárt és még a vezetésre felhívós reklámban is ő szerepel.
shawnka
És ezek mellett kibaszott irritáló is.
Hanni
így is évezredekkel tűrhetőbb mint Majka, Stohlbuci, RákócziFeri vagy a ZördögNóri (nemtom most kik a műsorvezetők, de régebben ők voltak)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Tilla kicsit túl van tolva a TV2-n, nem?
Hétfőn ninját vezet, kedden bátorpárost, pénteken zsűrizik a csak showban, vasárnap vezeti a sztárban sztárt és még a vezetésre felhívós reklámban is ő szerepel.
shawnka
És ezek mellett kibaszott irritáló is.

A te neved miért nincs benne a survivor creditsben? ☹️
Hanni
ahogy néztem kb. csak a kint forgató stábot írták bele.
a castingosok sem voltak benne 😕
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Tilla kicsit túl van tolva a TV2-n, nem?
Hétfőn ninját vezet, kedden bátorpárost, pénteken zsűrizik a csak showban, vasárnap vezeti a sztárban sztárt és még a vezetésre felhívós reklámban is ő szerepel.
shawnka
És ezek mellett kibaszott irritáló is.

A te neved miért nincs benne a survivor creditsben? ☹️
Hanni
Ha téged azért vágnának ki, mert megdugtad a főnököd csaját, akkor a tied szerinted benne lenne?

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tilla kicsit túl van tolva a TV2-n, nem?
Hétfőn ninját vezet, kedden bátorpárost, pénteken zsűrizik a csak showban, vasárnap vezeti a sztárban sztárt és még a vezetésre felhívós reklámban is ő szerepel.
shawnka
És ezek mellett kibaszott irritáló is.

A te neved miért nincs benne a survivor creditsben? ☹️
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Tilla kicsit túl van tolva a TV2-n, nem?
Hétfőn ninját vezet, kedden bátorpárost, pénteken zsűrizik a csak showban, vasárnap vezeti a sztárban sztárt és még a vezetésre felhívós reklámban is ő szerepel.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 471 — Bears & Illinois fan
Fanni védelmében, alapvetően jól játszott a csaj, ahhoz képest, hogy még a külön törzsben állandóan veszélyben érezhette magát, az egyesülés után hányszor volt ténylegesen veszélyben? Valahogy mindig elterelődött róla a téma, mindig más volt porondon. Vagy zseniálisan játszott vagy ennyire ergyának találta mindenki?

Dávidot csíptem, ő és Gábor sokáig remekül játszották a játékot, de egy idő után rájöttek a többiek, mi a helyzet, onnantól várható volt, mi lesz vele.

Az, hogy az RTL KLUB minden műsorát manipulálja, az nem újdonság.

Tomit mint embert bírtam, játékosként viszont ennyire ostoba, naiv nem lehet.....

Szerintem Dávidék, ha folytatják az egyesülés után, hogy a másik törzset kirakják és csak utána mennek neki Verának, talán végigvihették volna a tervet, de neki így is bejött.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Aha...  m.prohardver.hu/tema/re_vakegerke_survivor_4/hsz_402-402.html?fbclid=IwAR2cLRdHk_xJQYlkBCuhIPc11jxh-yPAGD-XZfgPPhJGsW2jqyOdYgcMz8U



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Igazából dávid is megérdemelte mert jól játszott. Ami miatt elhúzom a számat, hogy azért tolta a szekerét rendesen az rtl, pl hiába játszotta meg zseniálisan a leveles storyt, azt a ládát a szerkik varázsolták oda, ill. ez az uccsó párbaj egy vicc volt. Fanni kirakja a hatot, a hetediknél felborul és onnantól már a hat is elég... Rubint Kristóf castingolhatna jobban is, hogy ne kelljen kényszeredetten belenyúlkálni a játékba, mert az szar.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Megjegyzem h Fanni tette ki először a hatot, de ugye az nem lehetett h ne Dávid nyerjen. Kar h ennyire durván toltak Dávidot onnantól h Gábor nyerte a védettséget.
csebi
úgy láttam, hogy nem tudta senki sem kirakni az összeset, és nem akarták hogy másnapig tartson mikor le volt dőlve mindkettőnek, tehát nullán voltak akkor nyögte be Bence hogy most már elég a hatot kirakni. Tehát szerintem egyenlőek voltak a feltételek, mert Fanni akkor sem tudta kirakni mikor az összeset kellett, és akkor sem mikor elég volt hatot.
szerk.: amúgy Fanni így is kb. a számára lehető legelőnyösebb játékot kapta a döntőben, nem nagyon volt olyan játék amiben több esélye lett volna nyerni Dávid ellen.


Mondjuk vicces, mert úgy volt vágva, hogy tudni lehetett, hogy Dávid nyeri.
eaglesmcnabb
Amúgy Bence épp úgy nyögte be a hatot h Dávid kb fel hasabbal előrébb járt ( épp letette az elsőt Fanninak meg akkor dőlt le) de ez nem számított mert meg vagy ezerszer dőlt le nekik.

Én épp a winner’s Edition vágás miatt utaltam meg Dávidot a végére nekem nagyon műmájer lett, nyomta ezt a pozitív műmosolyos dumáit, rosszul voltam mert közben lehetett látni h milyen valójában pl. A holtakon hogyan viselkedett Gáborral illetve ez a Vera kirakas és Tamás levél dologban is annyit hazudott mint más egész életében. Utóbbi miatt remelem Tomi látta végig most és ráébredt h az a levél csak taktika volt és semmi más
csebi
Tomi megindokolta, hogy a teljesítményt nézte. És én is emiatt adtam volna ezerszer inkább Dávidnak. És Dávid Taktikailag is ott volt végig.
Még most is azt mondom, hogy az a levél volt a játék legnagyobb húzása. Egyértelmű 2v4-ben volt Dávid és Gábor. 2 lehetősége volt:
1.: nem csinál semmit és megvárja az estét, hogy biztosan kiszavazzák,
2.: meglépi ezt. Én sem szeretek embereke hátba szúrni, de a helyében mindenki ezt csinálta volna (Tomin kívül persze 😀), hülye lett volna nem tenni semmit.
Remélem azt is látta Tomi, hogy nem Robi találta ki az ellene szervezkedést, hanem Fanni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Megjegyzem h Fanni tette ki először a hatot, de ugye az nem lehetett h ne Dávid nyerjen. Kar h ennyire durván toltak Dávidot onnantól h Gábor nyerte a védettséget.
csebi
úgy láttam, hogy nem tudta senki sem kirakni az összeset, és nem akarták hogy másnapig tartson mikor le volt dőlve mindkettőnek, tehát nullán voltak akkor nyögte be Bence hogy most már elég a hatot kirakni. Tehát szerintem egyenlőek voltak a feltételek, mert Fanni akkor sem tudta kirakni mikor az összeset kellett, és akkor sem mikor elég volt hatot.
szerk.: amúgy Fanni így is kb. a számára lehető legelőnyösebb játékot kapta a döntőben, nem nagyon volt olyan játék amiben több esélye lett volna nyerni Dávid ellen.


Mondjuk vicces, mert úgy volt vágva, hogy tudni lehetett, hogy Dávid nyeri.
eaglesmcnabb
Amúgy Bence épp úgy nyögte be a hatot h Dávid kb fel hasabbal előrébb járt ( épp letette az elsőt Fanninak meg akkor dőlt le) de ez nem számított mert meg vagy ezerszer dőlt le nekik.

Én épp a winner’s Edition vágás miatt utaltam meg Dávidot a végére nekem nagyon műmájer lett, nyomta ezt a pozitív műmosolyos dumáit, rosszul voltam mert közben lehetett látni h milyen valójában pl. A holtakon hogyan viselkedett Gáborral illetve ez a Vera kirakas és Tamás levél dologban is annyit hazudott mint más egész életében. Utóbbi miatt remelem Tomi látta végig most és ráébredt h az a levél csak taktika volt és semmi más

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Megjegyzem h Fanni tette ki először a hatot, de ugye az nem lehetett h ne Dávid nyerjen. Kar h ennyire durván toltak Dávidot onnantól h Gábor nyerte a védettséget.
csebi
a vágáson lehetett azért látni, hogy Dávid nagyon winner's editet kapott. mellette anno, akinek a vágásán lehetett látni, hogy fontos szereplő lesz, az Tomi, Alexandra és Gábor volt, Vera is elég előkelőt kapott.

játékok. nem fogom szidni a csatornát, mert imádom szeretem az ottani emberek nagy részét, de nagyon sajnálom így utólag, hogy engem nem vittek ki (azt inkább nem részletezném miért, ez a része borzasztóan működik), mert így kicsit azt éreztem, hogy a 80-85 oldalas, csak a challengekre összetett playbook nagyon random volt használva. A döntőre én mindenképpen egy nagy jungle runt vagy egy labirintust szerettem volna, ebből lett az, hogy simán csak a hollandok ötágú akadálypályáját használták...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Megjegyzem h Fanni tette ki először a hatot, de ugye az nem lehetett h ne Dávid nyerjen. Kar h ennyire durván toltak Dávidot onnantól h Gábor nyerte a védettséget.
csebi
úgy láttam, hogy nem tudta senki sem kirakni az összeset, és nem akarták hogy másnapig tartson mikor le volt dőlve mindkettőnek, tehát nullán voltak akkor nyögte be Bence hogy most már elég a hatot kirakni. Tehát szerintem egyenlőek voltak a feltételek, mert Fanni akkor sem tudta kirakni mikor az összeset kellett, és akkor sem mikor elég volt hatot.
szerk.: amúgy Fanni így is kb. a számára lehető legelőnyösebb játékot kapta a döntőben, nem nagyon volt olyan játék amiben több esélye lett volna nyerni Dávid ellen.


Mondjuk vicces, mert úgy volt vágva, hogy tudni lehetett, hogy Dávid nyeri.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Megjegyzem h Fanni tette ki először a hatot, de ugye az nem lehetett h ne Dávid nyerjen. Kar h ennyire durván toltak Dávidot onnantól h Gábor nyerte a védettséget.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
ez a párbaj a final tribalön. ez mi a faszom ez? 😀 😀
shawnka
nyugi, mondtam tesómnak, hogy tuti nem te találtad ki :d

A végén kijött hogy ki a nagy taktikus, viszont az is hogy ki a legszimpatikusabb (Tomi), Vera indoklása meg kimondta, hogy miért kellett ezt Dávidnak nyernie.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ez a párbaj a final tribalön. ez mi a faszom ez? 😀 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Hát ez betyár kemény challenge volt annyi szent. Örülök, hogy | fanni | behúzta, bevallom így utólag, neki szurkoltam a merge óta, értette ezt a játékot, erről szól a dolog ahogy ő csinálta.
Ettől függetlenül van még hova fejlődnie az rtl-nek, leginkább a végjáték lebonyolítását tekintve, mert ez vicc, hogy pusztán fizikai erőből be lehet jutni a fináléba. A survivor nem erről szól, kurvára nem. Ezzel együtt sokkal jobb volt a casting mint tavaly, sokkal több a játékot értő játékos volt bent, klasszisokkal jobb évad is volt mint az előző. Ha végét rendbe teszik és tanulnak a hibákból most azt mondom, hogy jó lesz ez. A redemtion islandet is el kéne felejteni, kár, hogy a napi formátum miatt erre esély sincs. De legalább változtatni rajta, hogy nagyobb szopó legyen, pl. mehetnének vetés forgóban ki-be a játékosok. A fináléban is baromságnak tartom a plusz egy felesleges párbajt, páraltan szavazat legyen azt csókolom, mert ezzel megintcsak a játék szociális lényege sérül.
peach
azért nekem ez így csalódás volt. a 3 legfontosabb párbajra (holtak szigete, 2 elődöntő) egyetlen összetett játékot sikerült kitalálni, ez nagyon kevés. betettek 2 olyan játékot, amire 90%-kal lehetett fogadni, hogy Dávid nyeri. innentől pedig nem lehet lemosni a sok korábbi belenyúlás mellett (amikben ugye volt olyan, hogy nagyon durván Dávidnak kedvezett), hogy egyértelműen Dávidot tolták.
kíváncsi vagyok a szavazásra, és bár Fannit nem kedveltem, Dávidot meg az elején igen, de a végére nagyon unszimpatikus lett a srác, ezért Fanninak szurkolok.
csebi
Nekem pont fordítva volt, az elején nagyon nem volt szimpi Dávid, mondjuk én pont az úszástól kapcsolódtam be, ott nekem nagyképűnek tűnt, jól pofára is esett. A végére pedig egyre szimpatikusabb volt, szerintem Dávid és Gábor jól játszottak.
Az utolsó 6 emberből kb Fanni volt a legellenszenvesebb, és nagy eséllyel ő fogja nyerni. Beleköt Dávidba hogy kihasználta Tamást a levéllel, mikor kb. nem volt más választása, A Tamásos hátba-szúrást (ami nyilván taktikailag jó lépés) is elvitte Robi Fanni helyett. Taktikában szerintem Fanni nem volt akkora császár amúgy, az amulettel pl. simán kirakhatta volna Gábort is Vera helyett, utána meg kb. kihasználta (Robival egyetemben) hogy mindig volt erősebb ember akit ki akartak rakni a többiek, a végén meg Robi húzta a rövidebbet, amihez az is kellett.

A végén szerintem is gyökérség volt 2 ilyen kitartásos feladat, viszont az összetett feladat meg kb. a szerencsén múlt, bár tény, hogy Tamás elég béna volt végig leesett vagy négyszer, ha Dávid ment volna helyette kb. meggyújtotta volna a fáklyát, mikor a csaj még a mocsárban bolyongott volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nekem az nem tetszett a játékokban a vége fele, hogy kb 10/9 sima tarts meg valamit amíg bírod azt annyiról szólt, így tök egyértelmű is volt pl. az első elődöntő is, meg a párbajok is mindig ilyenek voltak. Ahhoz képest a 2. meg szinte már túlzás volt olyan összetettre sikeredett, mintha 4-5 játékot pakoltak volna egybe😊 Szóval valóban az idei évad nagyon tetszett, jó volt, de a játékok lehettek volna sokkal ötletesebbek, furfangosabbak, különösen a műsor másodk felében.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Hát ez betyár kemény challenge volt annyi szent. Örülök, hogy | fanni | behúzta, bevallom így utólag, neki szurkoltam a merge óta, értette ezt a játékot, erről szól a dolog ahogy ő csinálta.
Ettől függetlenül van még hova fejlődnie az rtl-nek, leginkább a végjáték lebonyolítását tekintve, mert ez vicc, hogy pusztán fizikai erőből be lehet jutni a fináléba. A survivor nem erről szól, kurvára nem. Ezzel együtt sokkal jobb volt a casting mint tavaly, sokkal több a játékot értő játékos volt bent, klasszisokkal jobb évad is volt mint az előző. Ha végét rendbe teszik és tanulnak a hibákból most azt mondom, hogy jó lesz ez. A redemtion islandet is el kéne felejteni, kár, hogy a napi formátum miatt erre esély sincs. De legalább változtatni rajta, hogy nagyobb szopó legyen, pl. mehetnének vetés forgóban ki-be a játékosok. A fináléban is baromságnak tartom a plusz egy felesleges párbajt, páraltan szavazat legyen azt csókolom, mert ezzel megintcsak a játék szociális lényege sérül.
peach
azért nekem ez így csalódás volt. a 3 legfontosabb párbajra (holtak szigete, 2 elődöntő) egyetlen összetett játékot sikerült kitalálni, ez nagyon kevés. betettek 2 olyan játékot, amire 90%-kal lehetett fogadni, hogy Dávid nyeri. innentől pedig nem lehet lemosni a sok korábbi belenyúlás mellett (amikben ugye volt olyan, hogy nagyon durván Dávidnak kedvezett), hogy egyértelműen Dávidot tolták.
kíváncsi vagyok a szavazásra, és bár Fannit nem kedveltem, Dávidot meg az elején igen, de a végére nagyon unszimpatikus lett a srác, ezért Fanninak szurkolok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Hát ez betyár kemény challenge volt annyi szent. Örülök, hogy | fanni | behúzta, bevallom így utólag, neki szurkoltam a merge óta, értette ezt a játékot, erről szól a dolog ahogy ő csinálta.
Ettől függetlenül van még hova fejlődnie az rtl-nek, leginkább a végjáték lebonyolítását tekintve, mert ez vicc, hogy pusztán fizikai erőből be lehet jutni a fináléba. A survivor nem erről szól, kurvára nem. Ezzel együtt sokkal jobb volt a casting mint tavaly, sokkal több a játékot értő játékos volt bent, klasszisokkal jobb évad is volt mint az előző. Ha végét rendbe teszik és tanulnak a hibákból most azt mondom, hogy jó lesz ez. A redemtion islandet is el kéne felejteni, kár, hogy a napi formátum miatt erre esély sincs. De legalább változtatni rajta, hogy nagyobb szopó legyen, pl. mehetnének vetés forgóban ki-be a játékosok. A fináléban is baromságnak tartom a plusz egy felesleges párbajt, páraltan szavazat legyen azt csókolom, mert ezzel megintcsak a játék szociális lényege sérül.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
nekem a játék, ami eldöntötte a holtak szigetét, egyáltalán nem tetszett. kb hatalmas betűvel rajta volt, hogy Dávid játék, esetleg Verát gondoltam, hogy jobban kitartó, de mégsem. Robi meglepő volt, hogy eddig bírta főleg hogy előző este már ugyanezt kellett csinálnia. sokkal összetettebb játék illett volna a holtak szigetéhez sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
mondom mi a kurvaannyát kellett volna csinálnia dávidnak 2 v 4 ellen, erre 4 mp és benyögi Dávid: "mi a anyámat kellet volna csinálnom?" óriási 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!