TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Megjegyzem h Fanni tette ki először a hatot, de ugye az nem lehetett h ne Dávid nyerjen. Kar h ennyire durván toltak Dávidot onnantól h Gábor nyerte a védettséget.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
ez a párbaj a final tribalön. ez mi a faszom ez? 😀 😀
shawnka
nyugi, mondtam tesómnak, hogy tuti nem te találtad ki :d

A végén kijött hogy ki a nagy taktikus, viszont az is hogy ki a legszimpatikusabb (Tomi), Vera indoklása meg kimondta, hogy miért kellett ezt Dávidnak nyernie.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ez a párbaj a final tribalön. ez mi a faszom ez? 😀 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hát ez betyár kemény challenge volt annyi szent. Örülök, hogy | fanni | behúzta, bevallom így utólag, neki szurkoltam a merge óta, értette ezt a játékot, erről szól a dolog ahogy ő csinálta.
Ettől függetlenül van még hova fejlődnie az rtl-nek, leginkább a végjáték lebonyolítását tekintve, mert ez vicc, hogy pusztán fizikai erőből be lehet jutni a fináléba. A survivor nem erről szól, kurvára nem. Ezzel együtt sokkal jobb volt a casting mint tavaly, sokkal több a játékot értő játékos volt bent, klasszisokkal jobb évad is volt mint az előző. Ha végét rendbe teszik és tanulnak a hibákból most azt mondom, hogy jó lesz ez. A redemtion islandet is el kéne felejteni, kár, hogy a napi formátum miatt erre esély sincs. De legalább változtatni rajta, hogy nagyobb szopó legyen, pl. mehetnének vetés forgóban ki-be a játékosok. A fináléban is baromságnak tartom a plusz egy felesleges párbajt, páraltan szavazat legyen azt csókolom, mert ezzel megintcsak a játék szociális lényege sérül.
peach
azért nekem ez így csalódás volt. a 3 legfontosabb párbajra (holtak szigete, 2 elődöntő) egyetlen összetett játékot sikerült kitalálni, ez nagyon kevés. betettek 2 olyan játékot, amire 90%-kal lehetett fogadni, hogy Dávid nyeri. innentől pedig nem lehet lemosni a sok korábbi belenyúlás mellett (amikben ugye volt olyan, hogy nagyon durván Dávidnak kedvezett), hogy egyértelműen Dávidot tolták.
kíváncsi vagyok a szavazásra, és bár Fannit nem kedveltem, Dávidot meg az elején igen, de a végére nagyon unszimpatikus lett a srác, ezért Fanninak szurkolok.
csebi
Nekem pont fordítva volt, az elején nagyon nem volt szimpi Dávid, mondjuk én pont az úszástól kapcsolódtam be, ott nekem nagyképűnek tűnt, jól pofára is esett. A végére pedig egyre szimpatikusabb volt, szerintem Dávid és Gábor jól játszottak.
Az utolsó 6 emberből kb Fanni volt a legellenszenvesebb, és nagy eséllyel ő fogja nyerni. Beleköt Dávidba hogy kihasználta Tamást a levéllel, mikor kb. nem volt más választása, A Tamásos hátba-szúrást (ami nyilván taktikailag jó lépés) is elvitte Robi Fanni helyett. Taktikában szerintem Fanni nem volt akkora császár amúgy, az amulettel pl. simán kirakhatta volna Gábort is Vera helyett, utána meg kb. kihasználta (Robival egyetemben) hogy mindig volt erősebb ember akit ki akartak rakni a többiek, a végén meg Robi húzta a rövidebbet, amihez az is kellett.

A végén szerintem is gyökérség volt 2 ilyen kitartásos feladat, viszont az összetett feladat meg kb. a szerencsén múlt, bár tény, hogy Tamás elég béna volt végig leesett vagy négyszer, ha Dávid ment volna helyette kb. meggyújtotta volna a fáklyát, mikor a csaj még a mocsárban bolyongott volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Nekem az nem tetszett a játékokban a vége fele, hogy kb 10/9 sima tarts meg valamit amíg bírod azt annyiról szólt, így tök egyértelmű is volt pl. az első elődöntő is, meg a párbajok is mindig ilyenek voltak. Ahhoz képest a 2. meg szinte már túlzás volt olyan összetettre sikeredett, mintha 4-5 játékot pakoltak volna egybe😊 Szóval valóban az idei évad nagyon tetszett, jó volt, de a játékok lehettek volna sokkal ötletesebbek, furfangosabbak, különösen a műsor másodk felében.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Hát ez betyár kemény challenge volt annyi szent. Örülök, hogy | fanni | behúzta, bevallom így utólag, neki szurkoltam a merge óta, értette ezt a játékot, erről szól a dolog ahogy ő csinálta.
Ettől függetlenül van még hova fejlődnie az rtl-nek, leginkább a végjáték lebonyolítását tekintve, mert ez vicc, hogy pusztán fizikai erőből be lehet jutni a fináléba. A survivor nem erről szól, kurvára nem. Ezzel együtt sokkal jobb volt a casting mint tavaly, sokkal több a játékot értő játékos volt bent, klasszisokkal jobb évad is volt mint az előző. Ha végét rendbe teszik és tanulnak a hibákból most azt mondom, hogy jó lesz ez. A redemtion islandet is el kéne felejteni, kár, hogy a napi formátum miatt erre esély sincs. De legalább változtatni rajta, hogy nagyobb szopó legyen, pl. mehetnének vetés forgóban ki-be a játékosok. A fináléban is baromságnak tartom a plusz egy felesleges párbajt, páraltan szavazat legyen azt csókolom, mert ezzel megintcsak a játék szociális lényege sérül.
peach
azért nekem ez így csalódás volt. a 3 legfontosabb párbajra (holtak szigete, 2 elődöntő) egyetlen összetett játékot sikerült kitalálni, ez nagyon kevés. betettek 2 olyan játékot, amire 90%-kal lehetett fogadni, hogy Dávid nyeri. innentől pedig nem lehet lemosni a sok korábbi belenyúlás mellett (amikben ugye volt olyan, hogy nagyon durván Dávidnak kedvezett), hogy egyértelműen Dávidot tolták.
kíváncsi vagyok a szavazásra, és bár Fannit nem kedveltem, Dávidot meg az elején igen, de a végére nagyon unszimpatikus lett a srác, ezért Fanninak szurkolok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 244 — a new hope (again)
Hát ez betyár kemény challenge volt annyi szent. Örülök, hogy | fanni | behúzta, bevallom így utólag, neki szurkoltam a merge óta, értette ezt a játékot, erről szól a dolog ahogy ő csinálta.
Ettől függetlenül van még hova fejlődnie az rtl-nek, leginkább a végjáték lebonyolítását tekintve, mert ez vicc, hogy pusztán fizikai erőből be lehet jutni a fináléba. A survivor nem erről szól, kurvára nem. Ezzel együtt sokkal jobb volt a casting mint tavaly, sokkal több a játékot értő játékos volt bent, klasszisokkal jobb évad is volt mint az előző. Ha végét rendbe teszik és tanulnak a hibákból most azt mondom, hogy jó lesz ez. A redemtion islandet is el kéne felejteni, kár, hogy a napi formátum miatt erre esély sincs. De legalább változtatni rajta, hogy nagyobb szopó legyen, pl. mehetnének vetés forgóban ki-be a játékosok. A fináléban is baromságnak tartom a plusz egy felesleges párbajt, páraltan szavazat legyen azt csókolom, mert ezzel megintcsak a játék szociális lényege sérül.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
nekem a játék, ami eldöntötte a holtak szigetét, egyáltalán nem tetszett. kb hatalmas betűvel rajta volt, hogy Dávid játék, esetleg Verát gondoltam, hogy jobban kitartó, de mégsem. Robi meglepő volt, hogy eddig bírta főleg hogy előző este már ugyanezt kellett csinálnia. sokkal összetettebb játék illett volna a holtak szigetéhez sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
mondom mi a kurvaannyát kellett volna csinálnia dávidnak 2 v 4 ellen, erre 4 mp és benyögi Dávid: "mi a anyámat kellet volna csinálnom?" óriási 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
A bebaszott Szandra parádés 😂😂 külön pacsi a tetyaimnak, amiért nem bloroztek itt
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 244 — a new hope (again)
Engem az irritál már előre, hogy a tavalyi szar beidegződések közül tuti megmarad, hogy feladat fogja eldönteni, hogy kik mehetnek a döntőbe...
peach
Más országok hogy csinálják? Mit javasolnál helyette?
Gorcsev
Semmit. Ha nem szavaznak ki akkor döntős vagy. A döntő meg lehet 2 vagy 3 fős is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Engem az irritál már előre, hogy a tavalyi szar beidegződések közül tuti megmarad, hogy feladat fogja eldönteni, hogy kik mehetnek a döntőbe...
peach
Más országok hogy csinálják? Mit javasolnál helyette?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 244 — a new hope (again)
Engem az irritál már előre, hogy a tavalyi szar beidegződések közül tuti megmarad, hogy feladat fogja eldönteni, hogy kik mehetnek a döntőbe...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
én a tegnapi Survivoron nagyon felhúztam magam.
tudtam, hogy Szandit tolni fogják, mert kell a dráma az utolsó törzsi tanácsra, de azért tényleg durva, hogy azzal tudott nyerni, hogy ő nem lépett előre a szűk helyre, míg akik igen azok leestek. Istenesnek is biztosan meg volt mondva, hogy Szandi felé legyen részrehajlás. kemény, hogy már lejárt régen a 30 mp, és egyedül Robi volt ott, ahol kellett volna, de Bence még adott 5 mp-t, és Szandi, mikor már mindenki leesett, még mindig viszonylag messze volt attól ahol már régen állnia kellett volna.
többször szépen belenyúltak a játékba, de azért legalább a legvégén hagyni kellett volna a védettségi játékot tisztának.
csebi
Biztos a dánoktól nyúlták, annyira rossz játék volt.
shawnka
azért az is sokat elárult, hogy ez a víz alatti rész is tavalyról előszedett játék volt. lehetett volna újítani pl. plusz vicces, hogy már előzetesből látszik, hogy Jeremy biztosan nem nyeri meg a holtak szigetét. szegény csávó ott csövezett végig majd a végén benyomnak neki egy tűzgyújtásos feladatot 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
én a tegnapi Survivoron nagyon felhúztam magam.
tudtam, hogy Szandit tolni fogják, mert kell a dráma az utolsó törzsi tanácsra, de azért tényleg durva, hogy azzal tudott nyerni, hogy ő nem lépett előre a szűk helyre, míg akik igen azok leestek. Istenesnek is biztosan meg volt mondva, hogy Szandi felé legyen részrehajlás. kemény, hogy már lejárt régen a 30 mp, és egyedül Robi volt ott, ahol kellett volna, de Bence még adott 5 mp-t, és Szandi, mikor már mindenki leesett, még mindig viszonylag messze volt attól ahol már régen állnia kellett volna.
többször szépen belenyúltak a játékba, de azért legalább a legvégén hagyni kellett volna a védettségi játékot tisztának.
csebi
Biztos a dánoktól nyúlták, annyira rossz játék volt.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
én a tegnapi Survivoron nagyon felhúztam magam.
tudtam, hogy Szandit tolni fogják, mert kell a dráma az utolsó törzsi tanácsra, de azért tényleg durva, hogy azzal tudott nyerni, hogy ő nem lépett előre a szűk helyre, míg akik igen azok leestek. Istenesnek is biztosan meg volt mondva, hogy Szandi felé legyen részrehajlás. kemény, hogy már lejárt régen a 30 mp, és egyedül Robi volt ott, ahol kellett volna, de Bence még adott 5 mp-t, és Szandi, mikor már mindenki leesett, még mindig viszonylag messze volt attól ahol már régen állnia kellett volna.
többször szépen belenyúltak a játékba, de azért legalább a legvégén hagyni kellett volna a védettségi játékot tisztának.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Értem én hogy Dávidot kell kirakni, de akkor is felbasz hogy Robi és Fanni úgy lesz a top5ben, hogy lófaszt se csináltak,se taktikailag sem játékban nem tényezők. Arról szól a játékuk, hogy mentsék a bőrüket.

Komolyan nem értem, hogy Dávidnak mégis mi a lófaszt kellett volna csinálni mikor 2 v 4-en vannak alapból, Szandra meg egyből megy árulkodni az agilásoknak.

szerk.: Vera viszont egyre idegesítőbb, Évszázadokig sírtak az egyenjogúságért, most meg ez az érv, hogy ő nő. A való életben is utálom ezt.
eaglesmcnabb
Fannival nem értek egyet. ez a Tamást megmentem, de közben rárakom dolog taktikailag sztem jó ötlet volt. most viszont a deus ex machina (aka kávé,cukor és 1 db levél) mindent feldönt, és épp ezért megint szerkesztői belenyúlás van 100%-ban, hogy ne Dávid essen ki könnyen. | elég egyértelmű a bemutatóból, hogy Tamásnak viszik el a levelet, aki ugye úgy vonyított Szandra telefonja közben, hogy sztem a vietnámi virágárusok is meghallották a túloldalon, így átállítják magukhoz. ne felejtsük el, hogy Tamás még mindig azt hiszi, hogy Szandra tett rá mikor védettséget kapott Fannitól, így most ez visszaüt, de alapból taktikailag Fanni jól csinálta, mert két legyet ütött volna egy csapásra: Tamás benne megbízik, Szandrától pedig eltávolítja. tippem, hogy Szandra és Dávid párbaj lesz. |
Vera amúgy nagyon durván unszimpatikus lett. elképesztő, hogy azért mert ő nő, ezért rá nem lehet nehezítést tenni. azért, mert ők nők, Beni ne segítsen Jeremynek. ezek alapján ők ki sem eshetnek, mert nők??? vicc. menjen akkor csak női survivorba.
btw Beni is hülye volt: végig Jeremy mellett kellett volna állnia, hogy tegyék ki a lányokat. megjegyzem, hogy sztem Nóri csalt is a játékban, csomószor mikor közel lett volna, hogy behúzzák kvázi leesett a földre, hogy neki mennyire fáj, fiúk pedig nem húzták. ez a fajta lelki terror, amit Vera és Nóri csinál teljesen visszataszító. ráadásul úgy, hogy Holtak Szigetén már tényleg csak egyéni játék van. nem szabad csapatban gondolkozni, hanem abban, hogy a legerősebbet akadályozzam, minél hamarabb essen ki. Jeremy ezt felismerte, hogy Vera az, így őt ki kell tenni. ráadásul Vera is hülye, mert ezek után ha még döntős is lesz, akkor Jeremy+Beni előbb tesz bárkire szavazatot, még Istenes Bencére is, mint Verára.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 244 — a new hope (again)
szerk.: Vera viszont egyre idegesítőbb, Évszázadokig sírtak az egyenjogúságért, most meg ez az érv, hogy ő nő. A való életben is utálom ezt.
eaglesmcnabb
mondjuk itt a szerkesztők voltak hülyék, hogy ilyen retardált játékot tettek be nekik.
shawnka
Épp azért csinálták, hogy a cirkusszal szépen teljen az adásidő. Meg holnap is. Meg gondolom az után is. Éljen a napi formula. Bár a két csaj sztem teljesen eltévesztette mostanra, hogy milyen rendezvényen van és az is biztos, hogy vera nem a meetoo mozgalom tagja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szerk.: Vera viszont egyre idegesítőbb, Évszázadokig sírtak az egyenjogúságért, most meg ez az érv, hogy ő nő. A való életben is utálom ezt.
eaglesmcnabb
mondjuk itt a szerkesztők voltak hülyék, hogy ilyen retardált játékot tettek be nekik.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Értem én hogy Dávidot kell kirakni, de akkor is felbasz hogy Robi és Fanni úgy lesz a top5ben, hogy lófaszt se csináltak,se taktikailag sem játékban nem tényezők. Arról szól a játékuk, hogy mentsék a bőrüket.

Komolyan nem értem, hogy Dávidnak mégis mi a lófaszt kellett volna csinálni mikor 2 v 4-en vannak alapból, Szandra meg egyből megy árulkodni az agilásoknak.

szerk.: Vera viszont egyre idegesítőbb, Évszázadokig sírtak az egyenjogúságért, most meg ez az érv, hogy ő nő. A való életben is utálom ezt.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 569 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az valahol félelmetes hogy minden Barátok közt karakternek a mennyországa az a ház a többi halott karakterrel 😅😅
shawnka
Géza csaját vártam még, aki beleesett a liftaknába.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Neee, most látom, hogy Eszter kiesett...szürkék lesznek a napok. Már csak Szandra mellei jelentenek vígaszt..
petey
Nekem a popsija is bejön, egyben van 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Neee, most látom, hogy Eszter kiesett...szürkék lesznek a napok. Már csak Szandra mellei jelentenek vígaszt..

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az valahol félelmetes hogy minden Barátok közt karakternek a mennyországa az a ház a többi halott karakterrel 😅😅
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Amikor már kezdtem azt hinni, hogy Gábor a főgeci, átváltott a kamera Emese önelégült fejére, és tudatosult bennem, hogy nem.
eaglesmcnabb
Mert nem hittél nekem 😊
peach
Hát igen, meg csak pioneer vagyok a témában.😄 Igy hogy emese kiesett(gabor ellen is kizugott volna amugy) megint egyenloen vannak, parbaj lesz megint, 😊

Szerk. :a faszt lesz dontetlen, kemenyen neki fog menni mindenki Davidnak.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!