TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
NB2
Nem rossz felhozatal, de nagyon rétegsportok/és B kategóriás lincencek.Az NHL kivétel.Kéne nekik valami headliner név, mert ez így kevéske.
Kenny
Azért nekem a college foci is nagy ajándék volt már idén is.😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
NB2
Nem rossz felhozatal, de nagyon rétegsportok/és B kategóriás lincencek.Az NHL kivétel.Kéne nekik valami headliner név, mert ez így kevéske.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kultur/media/2020/03/02/multiplatform_sportszolgaltatast_indit_a_network4/?fbclid=IwAR1f3GS6L6mjsin4aSGuiX9xS7DPkSo6ruUcfQObgeQ4sVi6U2Q9dzz7k1w
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Meghalt Csukás István 😕

(Gondoltam ezt többen követik, mint a könyvest...)
több mint 4 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nem gondoltam, hogy így lesz, de az álarcos énekes engem is megvett. Tényleg kurva profi, és Csobot Adél elviselhetetlen nyekergését leszámítva teljesen rendben van.

A másik csatornán is meg tudtak volna venni a Rammsteines kezdéssel, de ott valami egészen hihetetlenül szar a zsűri.

Mindig jövőre
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megnéztem az álarcos énekes mai részét. Látványos, fasza a díszlet, brutál jók a jelmezek meg a koreók is tetszettek. Reklámban átkapcsoltam a tv2re, ugye ott ugyanez megy csak hazaiban. Hát az ehhez képest valami förtelem, az egész olyan mintha valamelyik random falusi diszkót felszerelték voona egy rakás színes villanykörtével a jelmezeket pedig a fiam micimackó csoportja készítette volna. Bazdmeg ott a van előttük, hogy mivel kell versenyezni, elég megnézni 2 db részt az usaban, hogy tudják. Erre sikerült egy az eredetihez képest full igénytelen valamit összeharácsooni. Pedig tényleg csak másolás volt a feladat...
peach
kurvaszar mindkettő 😀
Kenny
A TV2 sbe nem néztem bele, de az RTLst a fiam élvezi. Ő még komolyan tud izgulni rajta ki van az álarc mögött s aranyos, ahogy fel is vállalja, neki még elhiszi az ember (13 éves) 😛 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Megnéztem az álarcos énekes mai részét. Látványos, fasza a díszlet, brutál jók a jelmezek meg a koreók is tetszettek. Reklámban átkapcsoltam a tv2re, ugye ott ugyanez megy csak hazaiban. Hát az ehhez képest valami förtelem, az egész olyan mintha valamelyik random falusi diszkót felszerelték voona egy rakás színes villanykörtével a jelmezeket pedig a fiam micimackó csoportja készítette volna. Bazdmeg ott a van előttük, hogy mivel kell versenyezni, elég megnézni 2 db részt az usaban, hogy tudják. Erre sikerült egy az eredetihez képest full igénytelen valamit összeharácsooni. Pedig tényleg csak másolás volt a feladat...
peach
kurvaszar mindkettő 😀

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Megnéztem az álarcos énekes mai részét. Látványos, fasza a díszlet, brutál jók a jelmezek meg a koreók is tetszettek. Reklámban átkapcsoltam a tv2re, ugye ott ugyanez megy csak hazaiban. Hát az ehhez képest valami förtelem, az egész olyan mintha valamelyik random falusi diszkót felszerelték voona egy rakás színes villanykörtével a jelmezeket pedig a fiam micimackó csoportja készítette volna. Bazdmeg ott a van előttük, hogy mivel kell versenyezni, elég megnézni 2 db részt az usaban, hogy tudják. Erre sikerült egy az eredetihez képest full igénytelen valamit összeharácsooni. Pedig tényleg csak másolás volt a feladat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Esetleg tudna szólni valaki az illetékeseknek, hogy tavalyi meg azelőtti Pats meccseket is ismételjenek? Ne egyet, kurva sokat! Köszi.
🤘gaben🤘
Nem kurva uncsi emiatt konstans sírni?
Toca
Hála égnek mink olyan ergyák vagyunk, hogy legalább nem a sztílörsz miatt kell permanens anyázni. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Esetleg tudna szólni valaki az illetékeseknek, hogy tavalyi meg azelőtti Pats meccseket is ismételjenek? Ne egyet, kurva sokat! Köszi.
🤘gaben🤘
Nem kurva uncsi emiatt konstans sírni?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Esetleg tudna szólni valaki az illetékeseknek, hogy tavalyi meg azelőtti Pats meccseket is ismételjenek? Ne egyet, kurva sokat! Köszi.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
 digi.hu/hirek/megallapodott-digi-es-az-amc-networks-international-central-and-northern-europe
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀
Bazzani
Megy rendesen.
Faszér' kellett idegesíteni az embert... 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀
Bazzani
Minden maradt, egyelőre
Bruschi85
Nálam is megy rendben. Mit össze tudnak ezek szórakozni... de a lényeg, hogy akkor maradnak úgy tűnik szerencsére.
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀
Bazzani
Minden maradt, egyelőre



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki Digis nézzen már rá aki otthon van. 😀

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡
warr_b
Kedves érdeklődők!

Friss információ, maradnak a sport csatornák is.

Üdv. DIGI
Bazzani
most akartam updatelni, hogy fb-n már azt kommunikálják, hogy maradnak a sportcsatik is
NB2
Fél óra és kiderül 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡
warr_b
Kedves érdeklődők!

Friss információ, maradnak a sport csatornák is.

Üdv. DIGI
Bazzani
most akartam updatelni, hogy fb-n már azt kommunikálják, hogy maradnak a sportcsatik is
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡
warr_b
Kedves érdeklődők!

Friss információ, maradnak a sport csatornák is.

Üdv. DIGI

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
NB2
Mehh, pont a lényeg marad ki, köcsögök 😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
 dtvnews.hu/hirek/reszleges-megallapodasra-jutott-a-digi-es-az-amc-networks?fbclid=IwAR1EpPSbbX2mU6DlAsiMxcf6_Mvf4DxEE1DpQcRLE02lSjlrqj2hWST6law

sport1-2 továbbra sem lesz benne, az összes többi AMC csatorna viszont marad a diginél...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
sokakat érinthet a hír: úgy tűnik a digi dobja az amc csatikat január 1-től!
sport1, sport2 is érintett!
NB2
Bár kevesebbet, de a Digi tulajdonban lévő Invitel is így tesz.
jr79
fasza, akkor még kevesebbet fogok "tv"-t nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
És mivan az NFL jogokkal?Ez az utolsó éve a Sport Tv-nek és hallottam olyat miszerint nem biztos, hogy jövőre ott lesznek a közvetítések.
Kenny
ezt a Sport TV fb posztjában lehet olvasni:

DIGI-ELŐFIZETŐK FIGYELMÉBE!

Tegnap este értesültünk arról, hogy 2020. január 1-től a DIGI kiveszi kínálatából a Sport1 és Sport2-t sok más csatornánkkal együtt! (TV Paprika, Minimax, Spektrum, AMC, Filmcafé).

Ha ez így lesz, olyan sorozatok közvetítéseiről maradsz le, mint a januári férfi kézilabda Európa-bajnokság a magyar válogatott mérkőzéseivel, a Spanyol Kupa, az Olasz Kupa és Szuperkupa, az NFL rájátszásának mérkőzései és a Super Bowl, a jégkorong világbajnokságok a magyar válogatott mérkőzéseivel, a darts világbajnokság, a Bundesliga, a Német Kupa, az Európa Liga, a labdarúgó Eb- és vb-selejtezők, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája, a női kézilabda Bajnokok Ligája, amelyek közvetítési jogait éppen most hosszabbította meg a Sport TV további öt évre, illetve a férfi kézilabda EHF-kupa, a női kézilabda EHF-kupa, a darts Premier League, az NBA vagy a UFC.

Ugye nem szeretnéd, hogy a Sport1 és Sport2 eltűnjön a Digi kínálatából? Hallasd a hangod!

Digi ügyfélszolgálati telefonszám: 1272Sport TV Facebook
mmdan
Ezért kell a Telekomhoz menni gondolom, Mészáros miatt előbb utóbb úgyis csak ott lesz minden.


több mint 4 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
És mivan az NFL jogokkal?Ez az utolsó éve a Sport Tv-nek és hallottam olyat miszerint nem biztos, hogy jövőre ott lesznek a közvetítések.
Kenny
ezt a Sport TV fb posztjában lehet olvasni:

DIGI-ELŐFIZETŐK FIGYELMÉBE!

Tegnap este értesültünk arról, hogy 2020. január 1-től a DIGI kiveszi kínálatából a Sport1 és Sport2-t sok más csatornánkkal együtt! (TV Paprika, Minimax, Spektrum, AMC, Filmcafé).

Ha ez így lesz, olyan sorozatok közvetítéseiről maradsz le, mint a januári férfi kézilabda Európa-bajnokság a magyar válogatott mérkőzéseivel, a Spanyol Kupa, az Olasz Kupa és Szuperkupa, az NFL rájátszásának mérkőzései és a Super Bowl, a jégkorong világbajnokságok a magyar válogatott mérkőzéseivel, a darts világbajnokság, a Bundesliga, a Német Kupa, az Európa Liga, a labdarúgó Eb- és vb-selejtezők, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája, a női kézilabda Bajnokok Ligája, amelyek közvetítési jogait éppen most hosszabbította meg a Sport TV további öt évre, illetve a férfi kézilabda EHF-kupa, a női kézilabda EHF-kupa, a darts Premier League, az NBA vagy a UFC.

Ugye nem szeretnéd, hogy a Sport1 és Sport2 eltűnjön a Digi kínálatából? Hallasd a hangod!

Digi ügyfélszolgálati telefonszám: 1272Sport TV Facebook
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Remélem ezzel elszámolják magukat és sokkal többen seggelnek ki a digiből mint amire számítanak és megroppantja ezt a csöves bandát.
peach
Írtam a csevegőben is, hogy sanszosan ezt azért kikalkulálták, hogy így járnak jobban.
Jogdíjak kontra előfizetők...
NB2
tartozasok
 index.hu/kultur/media/2019/12/03/a_digi_az_amc_minden_csatornajat_kihajitotta_a_kinalatabol/

durva h nincs olyan szolgaltato ahol lehetne fogni minden "sportot"
ZoliMP
Ezért kell egy jó ismerős akitől el tudod kérni a digi, upc, Telekom online tv hez a jelszavát és tudod nézni akár okos tvn is, ha mindenképpen tvn akarod nézni 😁