TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
A upc/vodafone app hasznalatot mennyire nezik szigoruan?
Elvileg egy haztartason belul lehet hasznalni..na mar most ha hasznaljak az orszag ket kulonbozo pontjan az appot egyszerre akkor kakukk?
YoungZeeZee
Erre én is kiváncsi vagyok, próbáld ki.
Szerintem nem történik semmi.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 915
A upc/vodafone app hasznalatot mennyire nezik szigoruan?
Elvileg egy haztartason belul lehet hasznalni..na mar most ha hasznaljak az orszag ket kulonbozo pontjan az appot egyszerre akkor kakukk?
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 915
Sport tv kezd eurosportos lenne.hetvegen este 8 korul..snooker.🤭
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 627 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nézi a feleségemen kívül más is az aranyásó műsort (Házasodik a gazda)? Kedvencem az a csaj volt amelyik első mondata, hogy talán a második gazdával több szerencséje lesz 😀
Matthew99
te 😊
YoungZeeZee
Mivel max hangerőn megy inkább csak hallgatom. De az agyam elhagyom, hogy 5 perc után szerelmesek bírnak lenni a tehenész gazdába mikor eddig sarat is csak véletlen láttak a betondzsungelben nagy eső után.
Matthew99
Azért nem sok olyan igazi gazdával találkoztam a való életben aki luxus Mercivel jár meg Rolexet hord 😁
kapitnono
Mos' mé', egy jó John Deere traktor is soktízmilla!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Nézi a feleségemen kívül más is az aranyásó műsort (Házasodik a gazda)? Kedvencem az a csaj volt amelyik első mondata, hogy talán a második gazdával több szerencséje lesz 😀
Matthew99
te 😊
YoungZeeZee
Mivel max hangerőn megy inkább csak hallgatom. De az agyam elhagyom, hogy 5 perc után szerelmesek bírnak lenni a tehenész gazdába mikor eddig sarat is csak véletlen láttak a betondzsungelben nagy eső után.
Matthew99
Azért nem sok olyan igazi gazdával találkoztam a való életben aki luxus Mercivel jár meg Rolexet hord 😁


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Nézi a feleségemen kívül más is az aranyásó műsort (Házasodik a gazda)? Kedvencem az a csaj volt amelyik első mondata, hogy talán a második gazdával több szerencséje lesz 😀
Matthew99
te 😊
YoungZeeZee
Mivel max hangerőn megy inkább csak hallgatom. De az agyam elhagyom, hogy 5 perc után szerelmesek bírnak lenni a tehenész gazdába mikor eddig sarat is csak véletlen láttak a betondzsungelben nagy eső után.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 895 — The Mathematician
Nézi a feleségemen kívül más is az aranyásó műsort (Házasodik a gazda)? Kedvencem az a csaj volt amelyik első mondata, hogy talán a második gazdával több szerencséje lesz 😀
Matthew99
aszittem a másik aranyásóra gondolsz a luxifelik
az zseniálisan szar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nézi a feleségemen kívül más is az aranyásó műsort (Házasodik a gazda)? Kedvencem az a csaj volt amelyik első mondata, hogy talán a második gazdával több szerencséje lesz 😀
Matthew99
Belenéztem, de nem igazán jött be....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 915
Nézi a feleségemen kívül más is az aranyásó műsort (Házasodik a gazda)? Kedvencem az a csaj volt amelyik első mondata, hogy talán a második gazdával több szerencséje lesz 😀
Matthew99
te 😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Nézi a feleségemen kívül más is az aranyásó műsort (Házasodik a gazda)? Kedvencem az a csaj volt amelyik első mondata, hogy talán a második gazdával több szerencséje lesz 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 915
nem sok sport1-es feliratos musort lattam, de amit igen az mind hibas volt. a vad ap do mi van kutyanak volt forditva az oke, de hogy a mostaniban csomo elutes volt a feliratozasban az elegge vicces. lehet , hogy idoszuekeben voltak, de akkor is.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 897 — nabege2@yahoo.com
a spiler nagy spiler.
spiler 1 - ftc - molde 36. perc
spiler 2 ftc - molde 26.perc.

😀
YoungZeeZee
másik helyen én is beírtam 😊
vicc az a spíler...
NB2
mi a masik hely?
YoungZeeZee
nem amifoci fórum, index fóruma
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 915
a spiler nagy spiler.
spiler 1 - ftc - molde 36. perc
spiler 2 ftc - molde 26.perc.

😀
YoungZeeZee
másik helyen én is beírtam 😊
vicc az a spíler...
NB2
mi a masik hely?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 897 — nabege2@yahoo.com
a spiler nagy spiler.
spiler 1 - ftc - molde 36. perc
spiler 2 ftc - molde 26.perc.

😀
YoungZeeZee
másik helyen én is beírtam 😊
vicc az a spíler...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 915
a spiler nagy spiler.
spiler 1 - ftc - molde 36. perc
spiler 2 ftc - molde 26.perc.

😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
úgynevezett fatality

 www.youtube.com/watch?v=9hGN32NnBlU&ab_channel=EdinaPottyondy
shawnka
Szerintem ez elég fos videó most Potyonditól.
Én legalábbis sosem szeretem ha valakin a profitabilitást kérik számon, amiatt rantelik egy egyértelműen nem magasművészeti tevékenységéért.
Nyilván Dancsó teljesen más mint 5 éve, "művészetileg" gyengébb, thrashebb, de ha a monetizáció az elsődleges szempont, akkor a mostani hatékonyabb. És mi más lenne a szempont egymillió feletti feliratkozóval?

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
úgynevezett fatality

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 895 — The Mathematician
talán ide illik


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 915
azert az jo dolog, hogy kb 10+ ev utan frissult a sport tv arculata. 😀
több mint 3 éve
greenboy Philadelphia Eagles 261
Október 6-tól a Telekom előfizetői is láthatják az Arena4 műsorát – olvasható a sportcsatorna Facebook-oldalán.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Vajon lehet majd nézni a Steelers-Texans meccset az Aréna4 honlapján élőben? Elvileg ezt adja a csatorna is.
Szokol
Igen.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 864 — Steelers fan
Vajon lehet majd nézni a Steelers-Texans meccset az Aréna4 honlapján élőben? Elvileg ezt adja a csatorna is.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
asszem megint nem érdekel a trashtalk jó ideig, ez így felesleges és értelmetlen
Negritis
mi volt?
NB2
többet beszéltek arról hogy Csabinak milyen nehéz lenne egy los angelesi mlb csapatnak szurkolni mint a denver-lakers wcfről vagy a stanley kupa állásáról (utóbbi érthető bill beteget jelentett)
meg arról hogy Sanyi kinek melyik mlb csapatot képzeli el
Negritis
Bratyizós, fraternizáló, belterjes jópofizás.
Ez a SportTV védjegye, ennél egy nagyságrenddel jobb az Arena4 hasonló műsora még úgy is, hogy nincs is.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 895 — The Mathematician
asszem megint nem érdekel a trashtalk jó ideig, ez így felesleges és értelmetlen
Negritis
mi volt?
NB2
többet beszéltek arról hogy Csabinak milyen nehéz lenne egy los angelesi mlb csapatnak szurkolni mint a denver-lakers wcfről vagy a stanley kupa állásáról (utóbbi érthető bill beteget jelentett)
meg arról hogy Sanyi kinek melyik mlb csapatot képzeli el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 897 — nabege2@yahoo.com
asszem megint nem érdekel a trashtalk jó ideig, ez így felesleges és értelmetlen
Negritis
mi volt?