Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
 keszvanmaraszobiszakdogaja.tumblr.com/post/73336461822/kitalaltam-egy-viccet

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Amadeus91
Ezt csak én nem értem, vagy Homodeusnak ilyen szar még mindig a humora?Eazzy
nem tehetek róla, hogy 1-2 poénomhoz olvasottság vagy nyelvtudás kell. Én kérek elnézést.Amadeus91
Igen erről az a vicc jut eszembe, mikor egy nő vezeti az autót és hallgatja a rádiót, amiben többen betelefonálnak, hogy egy hülye sofőr szembe megy a forgalommal.
Mire a nő csak annyit mond, nem 1, hanem 100...Toca
egyáltalán nem elképzelhetetlen.Amadeus91
Logika nem az erősséged 😀
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Ezek szerint itt 10ből 8 ember nem olvasott és művelt. Én se 😕Hanni
Nem, ezekszerint Maka tud oroszul, megmég páran a múltszázadból 😛sutianap
Vagy csak jól ironizál?? 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezek szerint itt 10ből 8 ember nem olvasott és művelt. Én se 😕Hanni
Nem, ezekszerint Maka tud oroszul, megmég páran a múltszázadból 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezek szerint itt 10ből 8 ember nem olvasott és művelt. Én se 😕
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Amadeus91
xD 😀 xD 😀 xD 😀 , MEKKORA MÁR???????😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Amadeus91
Ezt csak én nem értem, vagy Homodeusnak ilyen szar még mindig a humora?Eazzy
nem tehetek róla, hogy 1-2 poénomhoz olvasottság vagy nyelvtudás kell. Én kérek elnézést.Amadeus91
Igen erről az a vicc jut eszembe, mikor egy nő vezeti az autót és hallgatja a rádiót, amiben többen betelefonálnak, hogy egy hülye sofőr szembe megy a forgalommal.
Mire a nő csak annyit mond, nem 1, hanem 100...Toca
egyáltalán nem elképzelhetetlen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
nem tehetek róla, hogy 1-2 poénomhoz olvasottság vagy nyelvtudás kell. Én kérek elnézést.Amadeus91
Mert alapfeltétel is a cirill betűk olvasása, ezt minden hülye tudja.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ismerem ezeket, persze.
De akkor se értem mi az a hiba vagy baki, ami 5000-t eredményezne.
A mit iszik a tehén - tejet, ott tudom mi a hibaforrás, vagy a nap nyugaton vagy nyugoton kél esetében, ahogy az Usa és Kanada határán lezuhanó repülő esetében is tudom hol kell eltemetni a túlélőket.
De ennél nem lelem a hibás logikát, vagy a beugratást, ennyi.Sobri Jóska
Nos... szerintem az, hogy a vizuális emberek elképzelik a számot, mielőtt "fejben" elvégeznék a műveleteket. Így; a helyiértékek "elhelyezésébe" csúszhat bele a hiba: 1000 (100.0), 40.0 (400). Az agy fura dolgokra képes... úgy tudom, hogy még nem is IQ vagy éberség kérdése, hanem az egyedi agyműködésé (kinek milyen "képessége" fejlettebb). Így ihat a tehén tejet is... (asszociációs képességek). Kb.: tej (folyadék) színe -> fehér. Mit iszik a tehén? -> Folyadék -> Tej.
A lumosity-n kitömik az ember fejét okkossággal... (kár, hogy aztán nem látszik meg 😉 ).
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Amadeus91
Ezt csak én nem értem, vagy Homodeusnak ilyen szar még mindig a humora?Eazzy
nem tehetek róla, hogy 1-2 poénomhoz olvasottság vagy nyelvtudás kell. Én kérek elnézést.Amadeus91
Igen erről az a vicc jut eszembe, mikor egy nő vezeti az autót és hallgatja a rádiót, amiben többen betelefonálnak, hogy egy hülye sofőr szembe megy a forgalommal.
Mire a nő csak annyit mond, nem 1, hanem 100...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ne próbálja kézzel, vagy külső nemi szerveivel megállítani a furészt!
(Úristen! Volt már erre példa....?)
Rule
Volt


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Amadeus91
Ezt csak én nem értem, vagy Homodeusnak ilyen szar még mindig a humora?Eazzy
nem tehetek róla, hogy 1-2 poénomhoz olvasottság vagy nyelvtudás kell. Én kérek elnézést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(..)
Ezt csak én nem értem, vagy Homodeusnak ilyen szar még mindig a humora?Eazzy
Amadeus és humor? Na ez a jó vicc.. 😀 😛
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Már leirta valahol hogy a szar viccekre specializálódott.
Kéne neki szar viccek topic, közönség siker lehetne.Toca
Mármint az, hogy nem ide írkál? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Már leirta valahol hogy a szar viccekre specializálódott.
Kéne neki szar viccek topic, közönség siker lehetne.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Amadeus91
Ezt csak én nem értem, vagy Homodeusnak ilyen szar még mindig a humora?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
őszintén nem értem te mit keresel ebben a topikban
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ismerem ezeket, persze.
De akkor se értem mi az a hiba vagy baki, ami 5000-t eredményezne.
Sobri Jóska
fejben számolós átváltási hiba... ennyi... helyiértéket tévednek, akik.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezen beszartam 😀

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
De akkor se értem mi az a hiba vagy baki, ami 5000-t eredményezne.
Sobri Jóska
Nem figyel az ember a részletekre sokszor, automatikusan "generálja" felületesen a 4900-at a 4090-ből/helyett.kishaszi

ezen mit nem lehet érteni?

Kedvencem a témában amikor (szóban, nem írásban, mielőtt még sobri megkérdezné hogy hogy lehet elcseszni) megkérdezed a tagot hogy:
1 buszon utaznak 20-an. Az első megállóban leszáll 5 ember, felszáll 2. a következőben felszáll 10 leszáll 8. A következőben leszáll 13, felszáll 2. A következőben 3 száll fel, nem száll le senki. A következőben leszáll 4, felszáll 4. A következőben felszáll 6, leszáll 5. és így tovább lehet folytatni.
Majd a végén amikor a tag órákig számol, és örül hogy meg van az utasszám megkérdezed hogy hány megálló volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ismerem ezeket, persze.
De akkor se értem mi az a hiba vagy baki, ami 5000-t eredményezne.
A mit iszik a tehén - tejet, ott tudom mi a hibaforrás, vagy a nap nyugaton vagy nyugoton kél esetében, ahogy az Usa és Kanada határán lezuhanó repülő esetében is tudom hol kell eltemetni a túlélőket.
De ennél nem lelem a hibás logikát, vagy a beugratást, ennyi.Sobri Jóska
A hibás logikát az agyad adja. Ha végig olvasva soronként adogatod össze gyorsan egyszerűen a 90+10ből valamiért nem 100-ra asszociálsz hanem 1000-re és így 5000 jön ki ami szép kerek szám tehát tuti jó 😀
Persze így külön leírva hülyeségnek hangzik és ha tudod hogy befogsz ugorni akkor figyelsz is az ilyenre, de mégis az agy így működik, ha nem koncentrálsz eléggé.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig leírtam, mert így működik az agy. Ki, mire van épp ráállva. Nem egzakt, hogy akkor most 10-ből 9-nek erre fog, akkor a következő ugyanilyen esetnél már a 10. is tudni fogja a helyes választ.

Vagy ott van az óvodás teszt - kicsit más téma, tudom, de az is jellemző "agyi működés leíró" teszt: hogy teszel be egy elefántot a hűtőbe, stb....

Nagy Bandónak volt a komedi lófüttyön ilyen jelenet, csak a bevágás láttam: nézőtől kérdezi, hogy - nem idézet, mert nem pontos: gyorsan kérdez, gyorsan kell válaszolni -> Vesekő van? Nincs. Magas vérnyomás? Nincs. Cukor? Nincs. Idegzsába? Nincs. Reuma? Nincs. Halláslátásszaglás? Nincs................

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."