Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
We love Russia! 😀
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Teljesen korrekt az idei téli olimpia helyszíne 😀
 thechive.com/2014/02/06/conditions-at-the-sochi-olympics-are-badhilarious-32-photos/


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az eddigi legjobb a végén egy szép sluszpoénnal.

Szegény Matt Damon azt az egy showt leszámítva, amikor átvette egy adás erejéig az írányítást, mindig csak szopni jár Kimmelhez. 😀😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

péntek

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
dcsicsak
Inkább adott volna neki Valentin napi Túró Rudit

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan

Perception is reality.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát azér Darwindíj mer a genetikai vonalnak ezen vadhajtásai kiszelektálódnak mintegy természetesen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ez már fáj...... 😊


Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Darwin díj 2013

 canadahun.com/temak/az-%C3%A9v-10-legh%C3%BCly%C3%A9bb-tette-2013-ban-is-kiosztott%C3%A1k-a-darwin-d%C3%ADjat.53780/?fb_action_ids=704124139608466&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B1411370502443596%5D&action_type_map=%5B%22og.recommends%22%5D&action_ref_mapHúsrágó
vicces sztorik, de tízből kilencnek köze nincs a Darwin-díjhoz...slowmotion
Örülök, hogy tetszett. A CanadaHun honlap pedig biztosan pironkodik, hogy megjelenhetett náluk egy ilyen durva csúsztatás!Húsrágó
A Darwin-díj egy olyan „kitüntetés”, amelyet azoknak az elhunyt embereknek ítélhetnek meg, akik valami különösen buta, ügyetlen módszerrel próbáltak egy számukra érdekes célt elérni, és ez az életükbe került.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Darwin díj 2013

 canadahun.com/temak/az-%C3%A9v-10-legh%C3%BCly%C3%A9bb-tette-2013-ban-is-kiosztott%C3%A1k-a-darwin-d%C3%ADjat.53780/?fb_action_ids=704124139608466&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B1411370502443596%5D&action_type_map=%5B%22og.recommends%22%5D&action_ref_mapHúsrágó
vicces sztorik, de tízből kilencnek köze nincs a Darwin-díjhoz...slowmotion
Örülök, hogy tetszett. A CanadaHun honlap pedig biztosan pironkodik, hogy megjelenhetett náluk egy ilyen durva csúsztatás!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Két roma nő beszélget:
-Képzeld az Én fiam még csak 10 hónapos,de már megy.
-Az semmi,az enyém 10 éves és már ül.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Hazaérve a férj in flagranti találja asszonyát legjobb barátjával.
- Te szemét rohadék! Fogd azt a pisztolyt a fiókomból, és gyere át a másik szobába!
Becsukva az ajtót a barátjához fordul:
- Nyugi, természetesen nem lőlek le. Döntsük el tisztességesen: a levegőbe lövünk, összeesünk, és akihez a nő odaszalad, az viheti.
- Ez így nagyon korrekt, köszi.
Lövés, összeesés, benyit a feleség. Felméri a helyzetet, majd odalép a gardróbhoz, és beszól az ajtaján:
- Gyere elő, többet nem zavarnak.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A hét törpe Rómába látogat

... és mivel ez egy igen nagy eseménynek számít, hát fogadja őket a Pápa is. Morgó vezeti a csapatot, amikor üdvözli őket a
Pápa és megkérdi:
- Morgó, kedves fiam, mit tehetek érted?
- Excellencias uram, lenne egy kérdésem. Vannak Rómában törpe apácák?
- Nem, Rómában nincsenek törpe apácák - mondja a Pápa rövid gondolkodás után.
Néhányan a törpék közül elkezdenek vihogni, de aztán Morgó pillantására mindannyian elcsendesednek.
- Akkor, kegyelmes uram, Európában azért van néhány törpe apáca?
- Európában sincsenek - válaszol ismét a Pápa. Erre aztán szinte az összes törpe elkezd röhögni, de mivel Morgó
mérgesen hátrapillant, mindannyian elhallgatnak.
- Uram, azért a világban valahol csak van néhány törpe apáca!?
- Nem Morgó, sajnos egyetlen törpe apácánk sincs.
Ekkor már egyik törpe sem bírta röhögés nélkül, mind a hátán a földön fetrengve kacagtak, csorgott a könnyük, csapkodták
a márványpadlót, majd kórusban kiáltották:
- Morgó megdugott egy pingvint!!!!!!!


Egy frankó délutáni menet után az asszony ijedten hallja, hogy egy kocsi fékez a ház előtt.
- Jó ég, ez a férjem lesz! Tűnj el gyorsan!
Pasas sietve felráncigálja a nadrágját, iszkol az erkélyajtó felé, majd hirtelen megtorpan.
- Hülye vagy? Én vagyok a férjed!
Találkozik a kismalac a bátor nyúllal.
- Szia, bátor nyuszi! Te tényleg nem félsz a rókától?
- Tényleg.
- Veled tarthatok? Hallottam, hogy pont erre vadászik, és nagyon félek.
- Gyere.
- Te bátor nyuszi, már érzem, hogy itt a róka a közelben. Biztos nem félsz?
- Biztos.
- Már látom is, ott vicsorog. Hogyhogy téged nem esz meg?
- Néhanapján viszek neki egy malacot...

Mi történik, mikor havat jósolsz és mégsem esik... Igaz történet... Egy michigani TV állomás bemondónője, miután mégsem esett az előző nap megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz:
- Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél? Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás helyszínét, annyira röhögtek...


Így szól a roma férfi a fiához:
- Há te, Jocó! Hol van az a jó kicsi pudli bicska, amit tegnap adtam néköd?
- Há te, dádó! Azt elcseréltem egy karórával!
- Jaj, az anyád istókját! Ha valaki a külvárosba emlegeti az anyádat, mit mondasz? Fél nyóc?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Darwin díj 2013

 canadahun.com/temak/az-%C3%A9v-10-legh%C3%BCly%C3%A9bb-tette-2013-ban-is-kiosztott%C3%A1k-a-darwin-d%C3%ADjat.53780/?fb_action_ids=704124139608466&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B1411370502443596%5D&action_type_map=%5B%22og.recommends%22%5D&action_ref_mapHúsrágó
vicces sztorik, de tízből kilencnek köze nincs a Darwin-díjhoz...
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Darwin díj 2013

 canadahun.com/temak/az-%C3%A9v-10-legh%C3%BCly%C3%A9bb-tette-2013-ban-is-kiosztott%C3%A1k-a-darwin-d%C3%ADjat.53780/?fb_action_ids=704124139608466&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B1411370502443596%5D&action_type_map=%5B%22og.recommends%22%5D&action_ref_map
több mint 10 éve
Kamaj New York Jets 65
Remélem nektek is okoz pár nevetéssel okozott percet 😊

 zacc.cafeblog.hu/2014/01/30/az-epites-bajnokai-konyortelenul-lecsapnak-a-rekeszizmokra-fotosorozat/

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 10 éve
Matrica New Orleans Saints 12
Ha már tánc... 😀
"Most kezdődik a tánc - szólt a papagáj és berepült a ventillátorba."
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
"Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jönnöm, ahogy én táncolok olyan nép nincs."iktriad
Az ilyen néptáncos viccekről mindig unokaöcsém jut eszembe. 10+ évig néptáncolt. Amikor buliban beivott simán tudott bármilyen zenére csapásolni 😀 Aztán a részeg társaság persze próbálta volna utánozni 😀
Fergeteges élmények 😀 Mai napig röhögök, ha visszaemlékezünk ezekre 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jönnöm, ahogy én táncolok olyan nép nincs."
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
" Most olvastam a rendőrségi hírekben, hogy rasszista támadót keresnek. Felhívtam őket, erre kiderült, hogy nem állásajánlat....... "
több mint 10 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble