Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
True story:
"Ülök a hátsó teraszon, élvezem az életet. Egyszer csak látom, hogy a kutyám a szomszéd kerítése alól bújik át valami fehérrel a szájában. Büszkén odahozza hozzám, majd leteszi elém. Hát látom, hogy a szomszéd díjnyertes, nem tudom én milyen német, győzelmet - győzelemre halmozó több százezres nyula fekszik előttem piszkosan, nyálasan, kinyúlva... A kutyám megfegyelmezése után visszatérek a nyúlhoz, majd gondolkodóba esek, mi legyen. Pár pillanat elteltével felgyullad a lámpa a fejemben, megfogom, beszaladok a döggel a fürdőbe, megtisztítom, megmosom, megszárítom az asszony hajszárítójával, majd beosonok a szomszéd kertjébe, megágyazok a nyuszinak a ketrecben, szépen elrendezek mindent, aztán visszalopódzok a saját kertünkbe. Késő délután jön haza a szomszéd a munkából, első útja a kertbe vezet. Pár perc elteltével nagy kiabálást hallok: EZT NEM HISZEM EL! Rögtön ott termek, kérdezem mi történt, megdöglött? Mire a szomszéd: MEG! VAGY KÉT NAPJA! EL IS ÁSTAM, ERRE MEGINT ITT VAN!!!"JC6
ha nem olvastam volna a múltkor ugyanezt macskával, még azt hinném, hogy tényleg az. így csak egy aranyos történet.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Go green, fuck a vegetarian.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
True story:
"Ülök a hátsó teraszon, élvezem az életet. Egyszer csak látom, hogy a kutyám a szomszéd kerítése alól bújik át valami fehérrel a szájában. Büszkén odahozza hozzám, majd leteszi elém. Hát látom, hogy a szomszéd díjnyertes, nem tudom én milyen német, győzelmet - győzelemre halmozó több százezres nyula fekszik előttem piszkosan, nyálasan, kinyúlva... A kutyám megfegyelmezése után visszatérek a nyúlhoz, majd gondolkodóba esek, mi legyen. Pár pillanat elteltével felgyullad a lámpa a fejemben, megfogom, beszaladok a döggel a fürdőbe, megtisztítom, megmosom, megszárítom az asszony hajszárítójával, majd beosonok a szomszéd kertjébe, megágyazok a nyuszinak a ketrecben, szépen elrendezek mindent, aztán visszalopódzok a saját kertünkbe. Késő délután jön haza a szomszéd a munkából, első útja a kertbe vezet. Pár perc elteltével nagy kiabálást hallok: EZT NEM HISZEM EL! Rögtön ott termek, kérdezem mi történt, megdöglött? Mire a szomszéd: MEG! VAGY KÉT NAPJA! EL IS ÁSTAM, ERRE MEGINT ITT VAN!!!"
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
davemayer
 i44.tinypic.com/svtiqv.jpgThrasher
ennél már csak a koporsó volt durvább... 😊
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
davemayer
 i44.tinypic.com/svtiqv.jpg
több mint 9 éve
catattack 3 520
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
berger90
Csak ha van hozzá duci Orbán figura 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Két kéregető ül egy-egy táblával a katolikus templom előtti lépcsőn.
A lentebb lévő ember kezében a táblán ez áll:
"Zsidó hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"
A fölötte ülőén pedig:
"Katolikus hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"
Jönnek mennek az emberek be-ki, mindegyik egytől egyig ad pénzt a katolikusnak és a zsidóra mindenki megvetően néz, mire az egyik ember odamegy a zsidóhoz és ezt mondja:
"Ne haragudjon, de Ön hogy gondolja, hogy katolikus templom előtt zsidóként kéreget... Én a maga helyében máshol próbálkoznék..."
Mire a kéregető odafordul a másikhoz mosolyogva:
"Hallod Kohn, ez akar kioktatni minket az üzletről!?"

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Találkoztam egy aranyos úriemberrel és beleszerettem. Amikor nyilvánvalóvá vált, hogy összeházasodunk, óriási áldozatot hoztam! Lemondtam kedvenc ételemről: a babról!
Néhány hónappal később,éppen a születésnapomon hazafelé elromlott az autóm! Mivel vidéken élünk, felhívtam a férjemet, és elmondtam neki mi történt, és hogy valamivel később érek haza. Utam egy kis étterem mellett vezetett,és hirtelen sült bab illata csapta meg az orromat!
Nem tudtam ellenállni!
Pár kilométert kellett megtennem hazáig, így - gondoltam - amire hazaérek, a bab összes kellemetlen következménye elillan. Bementem a restibe és hirtelenjében megettem 3 adag sült babot.
Útközben hazafelé nagyon igyekeztem kiengedni a kellemetlen gázokat, amit emésztőrendszerem termel.
Otthon láthatóan izgatottan várt a férjem, s bejelentette:
- " Drágám, ma nagy meglepetést tartogatok a számodra! "
Erre bekötötte a szememet, és a konyhában az asztalnál lévő székhez vezetett.
Leültem, de amint le akartam venni a szememről a kendőt, megszólalt a telefon. Meg kellett ígérnem, hogy a kendőt addig nem veszem le a szememről, amíg vissza nem jön. Távolodó lépteit hallottam.
Amint ott bekötött szemmel ülök,a megevett babok megállíthatatlanul termelték a gázokat beleimben.
Mivel már kibírhatatlan volt a nyomás, és férjem kiment, szép finoman átbillentem a szék egyik oldalára, s kiengedtem a kiengedni valót. Nem elég hogy hangos volt a rőtty, de éktelenül büdös! Az ölemben lévő szalvétával erőteljesen legyezni kezdtem magam körül a levegőt, majd újra billentettem egyet, és 3 újabb ágyúdörejt engedtem ki.
Mit ne mondjak, teljesen feleslegesen kevertem a levegőt, igen büdös volt. Figyeltem a távolból hallatszó telefonbeszélgetést, és lelkiismeret furdalás nélkül " lazitgattam".
Amint meghallottam , hogy férjem elköszön a telefonálótól, még legyeztem egyet a szalvétával, és laza mozdulattal az ölembe raktam.
Már semmi nem feszített, jól éreztem magam, és igyekeztem az ártatlanság valamilyen formáját az arcomra varázsolni.
Még hogy én eregettem volna?
Férjem elmondta kivel telefonált, bocsánatot kért, hogy sokáig időzött, és megkérdezte, nem leselkedtem-e a kendő alól?
-Természetesen NEM. - mondtam... és abban a pillanatban lerántotta szememről a kendőt!
Tizenkét vendég állt körülöttem és mondták egyszerre:
- Boldog születésnapot!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
"Rolando McClain bombs at Raven's tryout" c. cikk kapcsán
-When asked about McClain's workout, Aldon Smith replied, "Bomb!"


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Tessenek odafigyelni!!!!!!!!!
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Kínos elgépelés 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nyehehe... vagy Nyihaha


Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Hoppá!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ha végre itt a nyár, és meleg az idő...
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
9gagről, de akkor is 😀


BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Szagolja meg a Szkubidú, de nem én!