Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ül a vonaton egy férfi és egy nő egymással szemben,a férfi tüsszent egyet majd hirtelen elő kapja a farkát melyen látszik hogy elélvezett, megtörli majd elrakja.
A nő nézi de nem szól, ám miután ez megismétlődik kétszer-háromszor mégsem hagyja szó nélkül.
- Uram nem gondolja hogy mivel én is itt vagyok illő lenne nem előttem csinálnia ezt a dolgot?!
- Elnézést, mondja az úr, de egy nagyon ritka betegségem van: ha tüsszentek rögtön el is élvezek.
- Ez szörnyű lehet, és szed rá valamit???
- Igen, őrölt borsot.....dugo1993
én mondjuk pont fordított felállással ismertem 😊
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Ül a vonaton egy férfi és egy nő egymással szemben,a férfi tüsszent egyet majd hirtelen elő kapja a farkát melyen látszik hogy elélvezett, megtörli majd elrakja.
A nő nézi de nem szól, ám miután ez megismétlődik kétszer-háromszor mégsem hagyja szó nélkül.
- Uram nem gondolja hogy mivel én is itt vagyok illő lenne nem előttem csinálnia ezt a dolgot?!
- Elnézést, mondja az úr, de egy nagyon ritka betegségem van: ha tüsszentek rögtön el is élvezek.
- Ez szörnyű lehet, és szed rá valamit???
- Igen, őrölt borsot.....

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.Sobri Jóska
kicsit off, de a Lordi azért zeneileg toronymagasan kimagaslott akkor (mondjuk nem feltétlen azzal a számukkal, de az első pár albumuk zseniális volt). Szóval ők nem a maszkírozás miatt nyertek, bár az is rásegített nyilván 😊.

ON
MarioAna

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Akkor a szar is csak annak gyomorforgató, aki egyből az evésre asszociál?Tony
Ez kb így van.
Kérdezz meg egy labor asszisztenst. 😊Lecsó
igaz analitkus vagyok, nem sima asszisztens, de lényegében stimmel 😀

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Valóban, vicc topic.
Egy rövid, de tanulságos vicc a témában, mely segít megérteni a nézőpontok, megközelítések közti picike, de annál lényegesebb különbségeket:

Az apa rányit a fürdőszobában sminkelő fiára, és felkiállt:
- Atyaég fiam, te buzi vagy?!
- Dehogy apa, hercegnő.

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Mondanám, hogy menjünk az OFF-ba, de olyanokat írsz, hogy kiválóan elfér a viccek topikba. 😀
Magyarul senkit nem zaklathat fel semmi, nem lehet senkinek undorító semmi, mert vannak, akik ezzel minden nap szembesülnek a munkájuk során és az a természetes reakció, amit ők "nyújtanak". Minden nap tanul valamit az ember. 😊Tony
Örülök hogy segíthettem.... 😊
Nem természetes reakció, csak egy reakció. Egy másfajta.
A laboraszisztens toleráns a szarral szemben, mert másként tekint rá. Mint az emberek egy része egy másik emberre.

Megj.: Nem, nem vagyok homofób, sem a transzokkal, sem a melegekkel nincs különösebb bajom, csak a magamutogató "bazári majmokat" nem szívlelem.Tony
Ez a mondat olyan szép. Érzem benne a konzekvens gondolkodást.
Miért nem ismered be, hogy van bajod velük, és akkor tovább léphetünk. Ígérem, írok ide egy viccet is 😉
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Igazad van, attól undorodsz, amitől csak akarsz.
Ha pl. egy négertől akkor rasszista vagy.
Jelen esetben meg homofób.

Én tévében dolgozom, és pár kollegámmal beszéltem tegnap az Eurovízió döntőjéről. Írom pár meglátásukat, a "hogy tetszett?" témakörben:
- Ezek a dánok bakker, zseniálisak. Ami technikát a szinpadra felpakoltak valami csoda.
- Tipikus. Mindig valami nyáldal nyer, ez a szőrös csaj is tipikus tizenkettő egy tucat volt.
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.Sobri Jóska
Akkor vállalom, mindannak ellenére, hogy valószínűleg több transzot láttam, mint a homofóbozók nagy része. De hát ez van, a homofób szóval is divat lett dobálózni, csakúgy mint a rasszista, fasiszta, náci, antiszemita, zsidó jelzőkkel.
Nem offolom tovább a topikot.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Egyébként ha csak ennyit írnék ebbe a topikba, hogy "eurovíziós dalfesztivál" már az is magában megállná a helyét...

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Mondanám, hogy menjünk az OFF-ba, de olyanokat írsz, hogy kiválóan elfér a viccek topikba. 😀
Magyarul senkit nem zaklathat fel semmi, nem lehet senkinek undorító semmi, mert vannak, akik ezzel minden nap szembesülnek a munkájuk során és az a természetes reakció, amit ők "nyújtanak". Minden nap tanul valamit az ember. 😊Tony
Igazad van, attól undorodsz, amitől csak akarsz.
Ha pl. egy négertől akkor rasszista vagy.
Jelen esetben meg homofób.

Én tévében dolgozom, és pár kollegámmal beszéltem tegnap az Eurovízió döntőjéről. Írom pár meglátásukat, a "hogy tetszett?" témakörben:
- Ezek a dánok bakker, zseniálisak. Ami technikát a szinpadra felpakoltak valami csoda.
- Tipikus. Mindig valami nyáldal nyer, ez a szőrös csaj is tipikus tizenkettő egy tucat volt.
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mondanám, hogy menjünk az OFF-ba, de olyanokat írsz, hogy kiválóan elfér a viccek topikba. 😀
Magyarul senkit nem zaklathat fel semmi, nem lehet senkinek undorító semmi, mert vannak, akik ezzel minden nap szembesülnek a munkájuk során és az a természetes reakció, amit ők "nyújtanak". Minden nap tanul valamit az ember. 😊
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Akkor a szar is csak annak gyomorforgató, aki egyből az evésre asszociál?Tony
Ez kb így van.
Kérdezz meg egy labor asszisztenst. 😊
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Akkor a szar is csak annak gyomorforgató, aki egyből az evésre asszociál? Érdekes és penge logika. 😀😀
Az meg még jobb vicc, hogy Európa ultraliberális gondolkodói megtalálják a módot, hogy engem állítsanak be aberráltnak és nem "Puncika Kolbász" Úrhölgyet. 😀 😀

Megj.: Nem, nem vagyok homofób, sem a transzokkal, sem a melegekkel nincs különösebb bajom, csak a magamutogató "bazári majmokat" nem szívlelem.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Szerintem annak gyomorforgató, aki egyből a szexualitásra asszociál, ha meglátja. Viszont akkor a hiba az ő készülékében van... 😉
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
És gyomorforgató is egyben.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nagyon ráálltatok erre a nyíltan buzi csávóra, de ez épp, hogy nem vicces. Inkább siralmas...
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A kis hableány.... 😊
csi77
talán hablegény akkor már

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
A kis hableány.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
seal New England Patriots 222
Aktualis kedvenc;

- Miért sír az osztrák nő???
- Mert férfi!
.
XDXDXDXDXDXDXDXDXDZoliZoltán
Ez szakállas vicc.
Amúgy meg:


| kohncsita wurst |