Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
attól még, hogy Jimmy Jumpnak képzeled magad, még nem leszel az, kölök!
slowmotion
de most tényleg akkora gond, hogy befutott?
hülye volt, de ennyi, nem rúgott fel senkit, csak egy picit feltünősködött...NB2
nem, nyilván nem gond.
én már azon is csodálkozom, miért is mozdult rá a szeku, igazából csinálhatnák ezt minden tizedik percben, tök jó lenne. de tényleg! | lófaszt. |
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
attól még, hogy Jimmy Jumpnak képzeled magad, még nem leszel az, kölök!
slowmotion
de most tényleg akkora gond, hogy befutott?
hülye volt, de ennyi, nem rúgott fel senkit, csak egy picit feltünősködött...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
attól még, hogy Jimmy Jumpnak képzeled magad, még nem leszel az, kölök!

ez meg egy ipponslowmotion
Rohadtul nagy kár, hogy csak ennyire vágta földhöz az edző ezt a szerencsétlent, de remélem kivitték a kamerák látószögéből és úgy elverték, hogy elment a kedve a meccsnézésektől.Beki
ha ennél jobban földhöz vágta volna, akkor a gyerek beperli, mert nem rendező, tehát nem nyúlhat hozzá.
mondjuk valszeg attól sem kell tartani, hogy a csávó esetleges hallgatói jogviszonya tovább tart két hétnél.slowmotion
Sztem nem él az már. 😀 (mármint a jogviszony)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
attól még, hogy Jimmy Jumpnak képzeled magad, még nem leszel az, kölök!

ez meg egy ipponslowmotion
Rohadtul nagy kár, hogy csak ennyire vágta földhöz az edző ezt a szerencsétlent, de remélem kivitték a kamerák látószögéből és úgy elverték, hogy elment a kedve a meccsnézésektől.Beki
ha ennél jobban földhöz vágta volna, akkor a gyerek beperli, mert nem rendező, tehát nem nyúlhat hozzá.
mondjuk valszeg attól sem kell tartani, hogy a csávó esetleges hallgatói jogviszonya tovább tart két hétnél.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
attól még, hogy Jimmy Jumpnak képzeled magad, még nem leszel az, kölök!

ez meg egy ipponslowmotion
Rohadtul nagy kár, hogy csak ennyire vágta földhöz az edző ezt a szerencsétlent, de remélem kivitték a kamerák látószögéből és úgy elverték, hogy elment a kedve a meccsnézésektől.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
attól még, hogy Jimmy Jumpnak képzeled magad, még nem leszel az, kölök!


ez meg egy ippon
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Elkészült a sláger-verzió is 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
15 perce röhögök az intrókon.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
😀 😀 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ezen még mindig sikítok😀😀😀

Curry főzőversenykishaszi
NSFW.
amúgy még mindig ugyanolyan vicces, mint amikor először olvastam, sajnos elég nehéz megoldani, hogy úgy nevessek rajta egy hang nélkül, hogy közben még a könnyeim is potyognak 😊
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezen még mindig sikítok😀😀😀

Curry főzőverseny
Nemrégiben abban a megtiszteltetésben részesültem, hogy bírónak választottak ki egy curry főzőversenyen. Az eredeti bíró megbetegedett az utolsó pillanatban én pedig pont ott álltam a bírói asztalnál és a sörös sátor holléte felől érdeklődtem, mikor felkértek. A másik két bíró (két helybeli indiai) biztosított afelől, hogy a curry egyáltalán nem lesz erős, azonkívül ingyen sört kapok a kóstolgatás teljes idejére, tehát belementem.
Íme az értékelő lapok a versenyről:

Curry # 1: Manoj Maniac Mobster-Monster Curry-je

1. BÍRÓ: Kicsit túl sok paradicsom. Nagyszerű zamat.
2. BÍRÓ: Kellemes, sima paradicsom íz. Nagyon enyhe.
FRANK: Jesszusom, mi a pokol volt ez? Ezzel le lehetne szedni a megszáradt festéket az úttestről. Két sörbe került, hogy kioltsam a lángokat. Remélem ez volt a legrosszabb. Ezek az indiai fickók őrültek.

Curry # 2: Applesamy Után égető Curry-je

1. BÍRÓ: Füstös, enyhe sertés beütéssel. Gyengén csípős Jalapeno íz.
2. BÍRÓ: Izgalmas sült rostélyos íz, több paprika kellene bele, hogy komolyan lehessen venni.
FRANK: Gyermekektől távol tartandó!! Nem vagyok benne biztos, hogy mit kellene éreznem a fájdalmon kívül. El kellett zavarnom két fickót, akik Heimlich-fogást akartak alkalmazni rajtam. Sürgősen több sört kellett hozniuk, mikor meglátták az arcomon a grimaszt.

Curry # 3: Farouk Híres Gyújtsd Fel az Istállót curry-je

1. BÍRÓ: Kiváló tüzes curry! Nagyszerű zamat. Több bab kellene bele.
2. BÍRÓ: Bab nélküli curry, kissé sós, remekül használja a piros paprikát.
FRANK: Hívjátok Lucas Heights-t, felfedeztem egy uránium szivárgást! Az orromban olyan érzésem van, mintha Domestost szipákoltam volna. Már mindenki tudja mi a dolga, hozzák a söröket mielőtt meggyulladok. A pincér kislány hátba vágott, így most a gerincem a mellkasom első részében van. Az ábrázatom kezd igen ramatyul kinézni a sok sör miatt.

Curry # 4: Barbu Fekete Mágiája

1. BÍRÓ: Fekete bab curry gyakorlatilag bármi fűszer nélkül. Kiábrándító.
2. BÍRÓ: Enyhe hárs íz a fekete babhoz. Köretként használható halhoz vagy egyéb enyhe ételekhez, nem igazán lehet curry-nek nevezni.
FRANK: Éreztem, hogy valami a nyelvemhez dörgölőzik, de az izét nem éreztem, lehetséges az ízlelőbimbókat kiégetni? Savathree, a pincér kislány mögöttem állt a friss sör-utánpótlással; az a 150 kilós lotyó egyre izgibbnek néz ki. Ez a nukleáris hulladék, amit eszem szintén. Nem lehet, hogy a curry fokozza a nemi vágyat?

Curry # 5: Laveshnee Legális Ajak-Eltávolítója

1. BÍRÓ: Húsos, erős curry. A frissen őrölt Cayenne bors tökéletes ízt ad. Igazán nagyszerű.
2. BÍRÓ: Curry aprított sztékkel. Több paradicsomot még elbírna. El kell ismerni a cayenne bors igen erős benyomást tesz.
FRANK: A füleim csengenek, a homlokomon izzadtság folyik és a szemeimmel már nem tudok fókuszálni. Elfingottam magam, négy ember mögöttem kórházi kezelésre szorul. A versenyző megsértődött mikor megmondtam neki, hogy a curry-je következtében agykárosodást szenvedtem. Savathree megmentette a nyelvemet a vérzéstől azzal, hogy egy kancsóból sört öntött közvetlenül a nyelvemre. Azon gondolkozom, vajon le fogom-e égetni az ajkaimat. Nagyon idegesít, hogy a másik két bíró folyton megkér, fejezzem be a sikoltozást.

Curry # 6: Vera Vilagi Vegetáriánus Variációja

1. BÍRÓ: Híg de mégis erős vegetáriánus curry. Jól eltalált egyensúly a különféle erős paprikák között.
2. BÍRÓ: Az eddigi legjobb. Agresszívan használ erős paprikát, hagymát és fokhagymát. Igazán Nagyszerű.
FRANK: A beleim immár egyenes csövek gáz állapotú, kénes lánggal megtöltve. Összeszartam magam mikor fingottam és attól félek hamarosan átégeti a széket. Úgy tűnik senki nem tud megmaradni mögöttem, kivéve azt a Savathree lotyót, azt hiszem perverzebb mint gondoltam. Már nem érzem az ajkaimat. Kéne egy nagy fagyi, hogy kitörölhessem a seggem vele.

Curry # 7: Sugash Sikító Szenzáció Curry-je

1. BÍRÓ: Közepes curry, túl sok konzerv-paprikát használ.
2. BÍRÓ: Hát, hát. Olyan az íze, mintha gyakorlatilag az utolsó pillanatban beledobtak volna egy konzervnyi paprikát. Meg kell jegyezzem, aggályaim vannak a 3-as számú bíróval kapcsolatban. Úgy tűnik egy kissé csalódott, mivel folyamatosan durván káromkodik.
FRANK: Valaki tehetne egy gránátot a számba, kihúzhatná a biztosítótűt, és én az ég világon semmit sem éreznék. Az egyik szememre megvakultam, és a külvilágnak olyan hangja van, mintha minden rohanó vízből állna. Az ingemet teljesen beborítja a curry ami észrevétlenül kicsusszant a szám szélén. A gatyám tele van láva-szerű szarral, így legalább passzol az ingemhez. Legalább majd a boncolás során tudni fogják mi okozta a halálomat. Úgy döntöttem abbahagyom a lélegzést, mivel túl fájdalmas. Francba vele, oxigénhez úgysem jutok. Ha levegőre lesz szükségem, majd szippantok a hasamon levő 10 centis lyukon keresztül.

Curry # 8: Hansraj Hegyi Szent Curry-je

1. BÍRÓ: Tökéletes befejezés, ez egy jó ízű curry, mindenki számára biztonságos, nem túl erős, de pont elég fűszeres ahhoz, hogy észre vétesse magát.
2. BÍRÓ: Ez az utolsó darab egy jó, kiegyensúlyozott curry, nem túl erős és nem is túl enyhe. Sajnálattal láttam, hogy nagy része kárba veszett mikor a 3-as számú bíró elájult, leesett a székről és magára rántotta a currys tálat. Nem biztos, hogy túléli. Szegény Ausztrál, kíváncsi lennék mit szólt volna egy igazán csípős curryhez?
FRANK: Nincs feljegyzés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀

 napigeek.blog.hu/2014/09/25/bibliat_olvaso_robot

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
monnyuk úgyis olvassa mindenki a deadspint, de azért belinkelem, 10/10
 deadspin.com/stevie-johnson-drafted-a-really-great-fantasy-you-team-1638997432
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Másfélév, szóval régen volt.
Nekem amúgy az volt vele a bajom, hogy nem volt felépítve, kijött és rögtön bele a közepébe. Ilyen szempontból Kővári RTL-es fellépése (önálló műsora) jobban bejött.
Az az igazság, hogy én nekem így okés, hogy ilyen "keveset" hallom őket. Ha minden fellépésre ami a közelben van elmennék, hallgatnám a rádiókabarét, nézném a showder klub-ot, újat már nem tudnának mondani nekem, sőt tele lenne ismétléssel.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Valahol olvastam, hogy ezt 2 éve vették fel Pécsen, szóval nekem olyan szempontból volt csalódás, hogy nem friss.NB2
ez azért érthető, mert jelenleg abból él. ha feltennék a netre a jelenleg futó műsorát, miért fizetnél érte ? nem is az volt a baj, hogy régi, hanem olyan semmilyen volt. pedig nagyon vártam, kőhalmival ketten értékelhetőek, a többi lófasz és esti fény.

ami nem hajlik, az törik!