Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 851
sztem meg vicces sem volt.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Most már tényleg sajnálom ezt a Kristóf gyereket. Amikor JayB belinkelte 2 hete, megnéztem párszor és röhögtem rajta egy jót, de azóta azért nagyon sokan túlzásba viszik. Fb-n van egy ismerősöm, aki megváltoztatta a nevét Almási Kristófra, kicserélte a profilképét, borítóképét is rá (ráadásul lány). Először azt se tudtam, hogy ki az. Plusz még vagy 10 ismerősömnek ez lett a borítóképe...

Nem értem miért nem lehet egyszer-kétszer megnézni, röhögni rajta egyet, majd ráhagyni. Sikerült a népnek átmennie megint szánalomba. (No offense Egon, ez nem neked szólt)dugo1993
Én azon tűnődöm, hogy mi folyik Szentesen?! Kőhalmi Zoltán, Hajdú Balázs, Badár Sándor... most Kristóf.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
süti
Zseniális, bár az első Hobbitban nem volt benne Legolas, úgy meg könnyű hibátlannak maradni. 😀😀
De egyébként lehetne ott alul egy Cobra katona is, ők is mindig mellélőnek. 😀
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
dani2594
Plusz:
ott baszódjon meg, ahol van .................... kész!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
(No offense Egon, ez nem neked szólt)dugo1993
Nem veszem támadásnak 😉
Sőt nagyon nem is foglalkoztam vele, de ezen most jót röhögtem!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A faluban az egyik háznál már a hatodik gyerekkel várandós az asszony.
Sopánkodik is a férje, hogy akárhányszor összebújnak abból gyerek lesz, nem mehet ez így tovább.
Elsírja szomoruságát ... peterbadbone
az orvosnak. Az mondja, hogy használjon óvszert.
Este megint témáznának, amikor a férj elkezdi felhúzni a készséget.
Mire az asszony: "Ej mán, a gyerekeknek nincs mit enni, te meg a faszodat cicomázod?!"Atari
Gazsi elmegy az orvoshoz, hogy mind a négy rajkó bandzsa, mit lehetne csinálni?
- Figyelj, Gazsi, nézd meg, hogy az asszony badzsít-e izélés közben.
Hazamegy Gazsi, elkapja rögtön az asszonyát. Pár perc múlva lenéz, látja ám, hogy az asszony szeme csukva. Lekever neki egy kurva nagy maflást, majd felordít:
- A Dévlá básszon meg, négy rájkónk bándzsá, azt' mán' vákot is ákársz?!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Most már tényleg sajnálom ezt a Kristóf gyereket. Amikor JayB belinkelte 2 hete, megnéztem párszor és röhögtem rajta egy jót, de azóta azért nagyon sokan túlzásba viszik. Fb-n van egy ismerősöm, aki megváltoztatta a nevét Almási Kristófra, kicserélte a profilképét, borítóképét is rá (ráadásul lány). Először azt se tudtam, hogy ki az. Plusz még vagy 10 ismerősömnek ez lett a borítóképe...

Nem értem miért nem lehet egyszer-kétszer megnézni, röhögni rajta egyet, majd ráhagyni. Sikerült a népnek átmennie megint szánalomba. (No offense Egon, ez nem neked szólt)

több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Ez nagyon ott van a szeren 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A faluban az egyik háznál már a hatodik gyerekkel várandós az asszony.
Sopánkodik is a férje, hogy akárhányszor összebújnak abból gyerek lesz, nem mehet ez így tovább.
Elsírja szomoruságát ... peterbadbone
az orvosnak. Az mondja, hogy használjon óvszert.
Este megint témáznának, amikor a férj elkezdi felhúzni a készséget.
Mire az asszony: "Ej mán, a gyerekeknek nincs mit enni, te meg a faszodat cicomázod?!"

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 612 — Sin City Raiders fan
A faluban az egyik háznál már a hatodik gyerekkel várandós az asszony.
Sopánkodik is a férje, hogy akárhányszor összebújnak abból gyerek lesz, nem mehet ez így tovább.
Elsírja szomoruságát a szomszédnak is:
-Komám! Mit tegyek? Az asszony már a hatodik gyerekkel várandós, mitévő legyek?
-Figyelj komám! Tudok egy megoldást!
-Figyelek, monnyad!
-Kimész az erdőre. Az erdő közepén van egy öreg tölgy. Az öreg tölgy gyökerei között lakik egy manó. Keresd meg, ő majd ad rá megoldást!
Megörül a férj, rögtön neki is vág a rengetegnek! Meg is találja a manót.
-Mondd jó manó, mitévő legyek? Akárhányszor összebújok az asszonnyal minég tolatós lesz.
-Jó uram semmi gond! Egyél meg minden este egy répát és nem lesz több gyerek!
Na a férj megörül, hogy ilyen egyszerű megoldást talál a problémára, hazamegy és ezentúl minden este megeszik egy répát. Eltelik pár hónap, az asszony megint bejelenti, hogy várandós, immár a hetedik gyerekkel. A férj megint megkeresi a manót és elpanaszolja a bánatát. Erre a manó:
-Ne búslakodjon kend! Minden nap mikor elüti a delet az óra, egyen meg egy almát, este pedig egye meg a répát és nem lesz több gyerek!
Te manó, működni fog ez? Hisz a répa sem vált be.
-Persze, persze, hogy működni fog, csak tartsa be azt amit mondtam.
-Jó van, hát legyen!
Az ember hazamegy, megszületik a hetedik gyerek, ő eszi délben az almát és este a répát, de az asszony nemsokára megint eléáll és sírva újságolja, hogy jön a nyolcadik gyerek is. Az ember megvigasztaja, hogy ha jön, hát nincs mit tenni.
Felkerekedik ismét, hogy most aztán kérdőre vonja a manót, mert ez a módszer sem működik!
-Te manó! Valami gond van, mert az asszony már megint tolatós, pedig eszem délben az almát és eszem este a répát!
-Jó uram, aztán reszelve eszed-e az almát?
-Nem!
-Na itten lesz a probléma! Ezentúl reszelve edd és nem lesz több gyerek! Ígérem!
-Ha ígéred akkor jó. Hiszek neked manó, de ha megint tolatós lesz a asszony elnáspángollak!
-Nem lesz probléma jó uram!
Hazamegy az ember, megszületik a nyolcadik gyerek is.
Eszi az almát délben, reszelve ahogy a manó meghagyta és eszi a répát este.
De kis idő múlva az asszony megint elé áll, hogy várandós!
Na az ember felkapja a husángot, hogy most aztán megmutatja a manónak, milyen módszert is ajánlott neki.
-Gyere ide te manó! Ellátom a bajod, mert az asszony megint tolatós!
-Ne bántson jó uram! Biztos betartotta amit mondtam?
-Biztos az!
-Ette az almát délben?
-Ettem!
-Aztán reszelve ettte-e?
-Reszelve!
-Este ette-e a répát?
-Azt is ettem, minden este, hogy a fene vinné el!
-Aztán az asszonyhoz hozzányúlt-e?
-Hozzá biz én!
-na az nem szabaaaaaad!!!!

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 9 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
a következő az lesz, mikor felordít az óvodában: "Fjekkó, te bajf@sz, mozogjáj máj!" 😊
téged meg behívnak, hogy "apuka, honnan tudja a gyerek az ilyen szavakat? a faszom tudja..." 😀berger90
Á, annyit mondanék csak, hogy "Biztos itt tanulta valamelyik kis köcsögtől."


több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Gyerekszáj

Viki nevű 3,5 éves lányom, miután beletenyerelt az öccse által a dohányzóasztalon hátrahagyott, összenyálazott kiflicsücsökbe:

Viki: A But@ Kujv@ F@szb@ máj.
Én: Mit mondtál?
Viki: A But@ Kujv@ F@szb@ máj!

Odamegyek és leguggolok elé teljes szigorommal, 2 centire az arcától:

Én: Mit mondtál?
Viki (lenéző arccal, lehalkított, megvetéssel teli hanggal): Apa, a But@, Kujv@, F@szb@ máj....

Nyilvánvalóan csak az óvoda lehet.Kori
a következő az lesz, mikor felordít az óvodában: "Fjekkó, te bajf@sz, mozogjáj máj!" 😊
téged meg behívnak, hogy "apuka, honnan tudja a gyerek az ilyen szavakat? a faszom tudja..." 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Gyerekszáj

Viki nevű 3,5 éves lányom, miután beletenyerelt az öccse által a dohányzóasztalon hátrahagyott, összenyálazott kiflicsücsökbe:

Viki: A But@ Kujv@ F@szb@ máj.
Én: Mit mondtál?
Viki: A But@ Kujv@ F@szb@ máj!

Odamegyek és leguggolok elé teljes szigorommal, 2 centire az arcától:

Én: Mit mondtál?
Viki (lenéző arccal, lehalkított, megvetéssel teli hanggal): Apa, a But@, Kujv@, F@szb@ máj....

Nyilvánvalóan csak az óvoda lehet.


több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
1945 április.
Hitler gondterhelten, idegesen jár-kel a bunker mélyén a szobájában, mikor belép Strilitz:
- Heil Hitler!
- ...legalább te ne szórakozz velem, Makszim Makszimovics!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...
Hát ezt megkönnyeztem... 😊Lecsó

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Ez meg nem vicc:


több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959


Hát ezt megkönnyeztem... 😊
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10924638_851881101543509_6519510076220708935_n.jpg?oh=890ed6016d3c859cc509b50419e98340&oe=5530FC50

😀 Neeeeeeeeee. 😀xD
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
szf61
+ 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison