Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Engem azért állítottak ki ősszel, mert szóvá mertem tenni, hogy egy akción belül két lest sem intettek be:
"A mérkőzés 43. percében a hazai csapat vezetőedzőjét, ****** EGON-t sportszerűtlen magatartás miatt a kispadtól elküldtem, mert a 2. sz.asszisztensemet hosszasan, hangosan bírálta, figyelmeztetésem ellenére: "kétszer volt les!"
Mivel csak kiabáltam és az egyet nemértésemet fejeztem ki bántó, vagy sértő szavak nélkül, alig röhögték ki az ürgét a szövetségben...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Mondjuk az örök favorit nálam akkor is az amikor a spori ezt így beleírta a meccs jegyzőkönyvébe:
"Miután a tizenkilences mezben játszó B. Lászlót kiállították így szólt: "Szopjatok le!" Majd a pálya felé köpött egyet."
A régi ifis időkbe ezt a szöveget mindenki fejből nyomta

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mikor elkezdtük az amerikai focit, volt nálunk egy gurulós focis WR csávó, kiváló kicker volt amúgy, de igazi nagypofájú, lusta, link gyerek.
Az egyik meccsen valaki ráesett a lábára és iszonyatosan elkezdett vergődni, üvöltözni, mindenki megijedt, hogy kész vége. Pályán térdel mindkét csapat ahogy illik és várjuk mi lesz. Odamegy a referee, elsüti neki a srác halál komolyan az azóta nálunk legendássá vált mondatot:
"Kilátszik a csont geci?"

Vinnyogtunk a röhögéstől, 5 percig állt a meccs, majd miután lesántikált 2 perc múlva már újra szaladgált a pályán. Nem tudta megtagadni a gyökereit 😊


több mint 9 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Csapattársam süketnéma. Őszi forduló egyik meccsén szabálytalankodott, a bíró sípolt de mondtuk neki hogy nem hallja szegény, erre mondta a spori, hogy ő majd elintézi. Odamegy csapattársamhoz és 5 centire az arcától többször mondja neki, hogy STOP ! Erre kintről egy bácsi : Te hülye, nem látod hogy süket és nem külföldi bazdmeg!!!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Ugyanezen a meccsen volt, hogy a gyerek aki levezette az első félidőt, a másodikra beállt játszani. A vendégek egyik edzője vagy nézője fújta a másodikat. A 45 perc alatt sikerült is elszívnia 3-4 cigit a pálya közepén.

Jó tudom, csak edzmeccs volt 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
2 éve nb2ben, a mátyus vezette reac elleni osztályozón, fő lelátón a "szektor hang": Hé! Mi ez a nagy csönd?! 'Há szídjunk mán valakit...!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem a kedvencem még ifi koromban volt a közterület elleni meccsen, ahol a köpcös bíró az ellenfél edzőjéhez ment a meccs végén:
"spori, keresse már meg nekem, hogy melyik mondta "kis geci", szeretném neki odaadni"

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Apám mesélte gyerekkoromban, hogy a BLASZ II-es ifimeccseken a legenyhébb az volt, hogy "Kecskét vezess, bazmeg, ne meccset!"berger90
Mi ezt árammal nyomtuk anno... 😊

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Apám mesélte gyerekkoromban, hogy a BLASZ II-es ifimeccseken a legenyhébb az volt, hogy "Kecskét vezess, bazmeg, ne meccset!"

Mindig jövőre
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Néhány éve voltunk Villányban egy bortúrán ott keveredtünk ki vmi megye2-es meccsre.
A kapu mögött (még éppen) állt egy bácsi boros üveggel a kezében, fújt vmi hülyeségét a bíró, erre a bácsi szó szerint:
Mit itété? Átátá?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
mikor ezt először hallottam, állítólag úgy röhögtem, hogy majdnem kiestem a járókából.gabtsi
Mondjuk az, hogy szerinted valami közhely és erre egy még nagyobb közhellyel akarsz beoltani se rossz.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Miért éri meg kijárni a megye 3-as meccsekre?
Az egyik nagypofájú öreg a bírónak:
-Hallod öreg, ma te vagy feketében, holnap meg anyád lesz!
Azt hittem meghalok 😀😀dugo1993
Látom mostanában kezdtél csak el meccsre járni. Ez alap szitkozódás. Mondjuk én ezt pont nem tartom viccesnek, vannak ennél sokkal szellemesebbek is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mikor ezt először hallottam, állítólag úgy röhögtem, hogy majdnem kiestem a járókából.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Miért éri meg kijárni a megye 3-as meccsekre?
Az egyik nagypofájú öreg a bírónak:
-Hallod öreg, ma te vagy feketében, holnap meg anyád lesz!
Azt hittem meghalok 😀😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 841 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734


Ú, ez mire leesett.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!