Viccek

51 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!


😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minőségi humor egyenesen 1982-ből.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Ez odaver 😊

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21105842_888973037922240_3524700171978228984_n.jpg?oh=ed03bc532d023fa5fc01fb4843823ad5&oe=5A2A8D8A
csi77


😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ez odaver 😊

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21105842_888973037922240_3524700171978228984_n.jpg?oh=ed03bc532d023fa5fc01fb4843823ad5&oe=5A2A8D8A

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 628 — Cowboys fan
inkább Eddie Lacy, nem? 😀
Negritis
tény és való, hogy a cserecenterünk alkatra nem éppen Elliottra hajaz, de a poén az szerintem ül 😊

van ugye az a mondás (főleg focis körökben), hogy egy adott játékosnak "még bele kell nőnie a mezbe", ha itt asszem pont fordítva van

meg az is lehet, hogy nekünk ez a válaszunk a Poe Experimentre, pont annyira különbözik tőle, mint a Razorback formáció különbözött a Wildcat-től 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
inkább Eddie Lacy, nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
 www.facebook.com/GhettoGronk/photos/a.562042987519420.1073741827.476949849362068/586641535059565/?type=3&theater

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 891 — nabege2@yahoo.com
Tuti vétel 😀


Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Könyvtárban:
- Szeretnék kérni egy Bayer verseskötetet..
- Elmész te a jó qrva anyádba..
- Köszönöm az jó lesz..

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 891 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/nhl-januari-alapszakaszmeccs-londonban-2585767
A linkben pedig: Január 11-én a londoni O2 Arénában rendezik meg a Philadelphia 76ers–Boston Celtics találkozót az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában.

Főcím és a tartalom kicsi eltér😊
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 www.youtube.com/watch?v=21vRpOtXKvc

Miért?😀 😀
Vrij6
 www.youtube.com/watch?v=jXrsSGEvDf4

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
😀 😀 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=21vRpOtXKvc

Miért?😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
 www.liveleak.com/view?i=f76_1323277426

😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soha ne kerülj a gyorsan guruló szalmabála útjába!
 twitter.com/barstoolsports/status/884209212636758016
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
 a.disquscdn.com/get?url=https%3A%2F%2Fimage.prntscr.com%2Fimage%2Fq27fI26mQbyrpsFRETsaVw.png&key=FKh9ttlOd3lBpAeRVNRfgQ&w=600&h=396

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 604
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access
slowmotion
off
az táblakezelés meg adatbázis, nem?
Negritis
off-off
mondjuk én nem vagyok informatikás, de nekem a kettő ugyanaz
no de mindegy is
slowmotion
Igazából a táblázatkezelő az excel, az semmilyen adatbázis nyelvet nem szeret (mondjuk már lehet bele van integrálva).
Access meg táblázatkezelőnek is jó, de használja azt arra az akinek két anyja van, meg úgy bármire is aki azt használja 2017-ben az elég szomorú ember lehet.
Toca
csakhogy alatamasszam az elmeleted: nem hasznalok access-t es nem vagyok szomoru. ( azert a teljes kep kedveert egy-ket szo kivetelevel nem sokat ertettem ebbol a parbeszedbol. 😊 )
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Tökéletesre fejlesztettem a magyar verzióját, de azt gondolom soha nem fogom úgy előadni, mint Penn.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Ma is meleg lesz úgyhogy senki ne felejtse el hűsíteni magát 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access
slowmotion
off
az táblakezelés meg adatbázis, nem?
Negritis
off-off
mondjuk én nem vagyok informatikás, de nekem a kettő ugyanaz
no de mindegy is
slowmotion
Igazából a táblázatkezelő az excel, az semmilyen adatbázis nyelvet nem szeret (mondjuk már lehet bele van integrálva).
Access meg táblázatkezelőnek is jó, de használja azt arra az akinek két anyja van, meg úgy bármire is aki azt használja 2017-ben az elég szomorú ember lehet.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 628 — Cowboys fan
milyen a táblázat kezelő pap?
excellenciás

---------
Negritis
ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az office táblázatkezelője inkább az access
slowmotion
off
az táblakezelés meg adatbázis, nem?
Negritis
off-off
mondjuk én nem vagyok informatikás, de nekem a kettő ugyanaz
no de mindegy is