Viccek

51 feliratkozó

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
 www.instagram.com/p/BYMZt-UA
vpi
Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.
Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították. Visszatérés az Instagramra.
Negritis
Oh,



és így?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
 www.instagram.com/p/BYMZt-UA
vpi
Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.
Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították. Visszatérés az Instagramra.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
 www.instagram.com/p/BYMZt-UA
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 hogyvolt.blog.hu/2018/11/05/valo_vilag_9x01_bekoltozes_avagy_szavazzatok_ram_mert_neger_vagyok

nem is tudom, melyik a jo topik hozza 😀
soha nem neztem VV-t meg nem is tervezek, de ez a cikk kurva jo. igaz a szerzo is atment alpariba, de nagyon sirok a fogalmazasain 😀
Borbinho
nem ment át, igazából vissza sem jött. csak megadja a trashrealityknek, ami nekik jár.
slowmotion
egyebkent eleg fura belegondolni, hogy akik bent vannak, ugyan ugy szavaznak, munkaba jarnak, gyereket vallalnak, mint normalis emberek. de egyszeruen elkepzelni se tudom, milyen lehet. mmint h erre te magadtol vallalkozz.

meg 18 evesen is inkabb visszataszitonak/gaznak tartottam, mint h de meno lenne. mert oke, h ha jol csinalod, akkor celeb lehetsz otthon, de egy bankrablot tobbre tartok 😀 annak is a penz kell, de legalabb nem akarja egy orszagnak bemutatni, h mekkora egy gyoker.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
 hogyvolt.blog.hu/2018/11/05/valo_vilag_9x01_bekoltozes_avagy_szavazzatok_ram_mert_neger_vagyok

nem is tudom, melyik a jo topik hozza 😀
soha nem neztem VV-t meg nem is tervezek, de ez a cikk kurva jo. igaz a szerzo is atment alpariba, de nagyon sirok a fogalmazasain 😀
Borbinho
nem ment át, igazából vissza sem jött. csak megadja a trashrealityknek, ami nekik jár.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 hogyvolt.blog.hu/2018/11/05/valo_vilag_9x01_bekoltozes_avagy_szavazzatok_ram_mert_neger_vagyok

nem is tudom, melyik a jo topik hozza 😀
soha nem neztem VV-t meg nem is tervezek, de ez a cikk kurva jo. igaz a szerzo is atment alpariba, de nagyon sirok a fogalmazasain 😀
Borbinho
sixx-nek zseniális vv kritikái vannak, én nem néztem soha, de amióta van hogyvolt azóta ott olvasom 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 hogyvolt.blog.hu/2018/11/05/valo_vilag_9x01_bekoltozes_avagy_szavazzatok_ram_mert_neger_vagyok

nem is tudom, melyik a jo topik hozza 😀
soha nem neztem VV-t meg nem is tervezek, de ez a cikk kurva jo. igaz a szerzo is atment alpariba, de nagyon sirok a fogalmazasain 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A labdarúgás minden szépsége benne van <3
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/41419156_363527544388901_3009792890671988736_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=LtuZNPD70PEAX-HfFLI&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfB2WHtGCurAMq0j6YG7ynsB3cFiDQKyJj795BKciqEwTw&oe=66059660
Mezőkövesdi szimulálás | Magasra csapott a tesztoszteronszint a ménfőcsanaki kupameccsen! A Mezőkövesd kapusát, Szappanos Pétert a játékvezető igyekezett elrángatni a... | By M4 SportFacebook
Magasra csapott a tesztoszteronszint a ménfőcsanaki kupameccsen! A Mezőkövesd kapusát, Szappanos Pétert a játékvezető igyekezett elrángatni a...

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom az éjjel a Bills szurkolók megpróbáltak segíteni az impotens Bills offensen egy kis ösztönzéssel.. 😊 😊 😊
 twitter.com/SBNation/status/1057093401990950912
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/1ghxi8

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Láttatok már teljesen bepörgött mókust? 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
 9gag.com/gag/aB0KqP1
Sixo
Scott Sterling, the man, the myth, THE LEGEND!!!44!!!!

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
 9gag.com/gag/aB0KqP1

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!


😀

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2018/10/18/drogot_adott_at_tettestarsanak_a_targyalason_debrecenben/

te jo eg, herbalt becsempeszi a tarsanak 😀😀😀
Borbinho
Ilyenek mennek debrecenben!
♉gaben♉
az üzlet nem állhat meg holmi kis fiszfasz kellemetlenségek miatt
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 index.hu/belfold/2018/10/18/drogot_adott_at_tettestarsanak_a_targyalason_debrecenben/

te jo eg, herbalt becsempeszi a tarsanak 😀😀😀
Borbinho
Ilyenek mennek debrecenben!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀 imadom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀😀 tenyleg a hircsarda kb az egyetlen megmaradt minosegi hiroldal

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."