Viccek

51 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy újabb remek reakció gif született ma a Jags- Coltson.
 twitter.com/Eric_Edholm/status/1069334509735288837
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
Bocs...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


nemtudom hogy maradt eddig ki 😀 hatalmas

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2018/11/26/riporterek-alanyok-haza-lehet-menni-diego-maradona-ugyanis-olyan-interjut-adott-hogy-tobbet-nincs-is-ertelme-adni

😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=miEak2LLlN4&feature=youtu.be
Matthew99
ennél kínosabb videót rég láttam 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 twitter.com/amarazzi/status/1062684823951720448


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 758 — Csodabogár
A falusi katona első levele a bevonulás után

Kedves anya és apa!
Jól vagyok, remélem, ti is.
Mondjátok el Zsolt bátyámnak, meg Elemér bátyámnak, hogy a Magyar Határőrség mérföldekkel jobb, mint az öreg Márton bácsinak dolgozni. Mondjátok meg nekik, hogy csatlakozzanak, amilyen gyorsan csak tudnak, mielőtt minden hely betelik.
Kicsit ideges voltam eleinte, mert ágyban kellett maradni egészen reggel 6-ig, de már túl vagyok rajta és tetszik, hogy tovább alhatok, mint szoktam.
Mondjátok meg Zsoltnak és Elemérnek, hogy amit reggeli előtt tenni kell, az nem több, mint rendbe rakni az ágyat, meg kifényesíteni pár dolgot. Nem kell moslékot adni a disznóknak, takarmányt behordani, darát keverni, fát hasogatni, tüzet rakni. Gyakorlatilag semmit se kell csinálni.
Borotválkozni azt kell, de az se túl rossz, mert van melegvíz.
A reggeli bőviben van olyanoknak, mint gyümölcslé, gabonapehely, tojás, szalonna, stb., de elég gyenge a normális kaját tekintve, mint pl. krumpli, sonka, sültoldalas, rántott hús, sült padlizsán, sütemény. De mondjátok meg Zsoltnak és Elemérnek, hogy le lehet ülni két városi fiú közé, mivel azok csak kávén élnek. Az ő kajájukkal, meg a sajátunkkal aztán már ki lehet bírni délig, mert akkor újra enni adnak.
Nem csoda, hogy ezek a városi fiúk nem sokat bírnak gyalogolni. Naponta kimegyünk "erőltetett menetre", ami az őrmesterünk szerint hosszú gyaloglás, hogy megkeményítsen bennünket. Ha úgy gondolja, ám legyen, nem az én dolgom, hogy mást mondjak, de ezek az "erőltetett menetek" kb. olyan hosszúak, mint a postaládánk a tanyánktól. Aztán persze a városi fiúknak feltöri a bakancs a lábát, és mind teherautón megyünk vissza a laktanyába.
A vidék szép errefelé, de félelmetesen lapos. Az őrmester egyébként olyan, mint a tanár az iskolában, állandóan kötözködik. A százados olyan, mint az iskolaigazgató. Az őrnagyok és ezredesek csak mászkálnak erre-arra és ráncolják a homlokukat. Egyáltalán nem zavarnak senkit.
A következőtől biztosan halálra röhögi magát Zsolt és Elemér bátyám:
Elkezdtem kapni a kitüntetéseket a lövészeteken, fogalmam sincs, hogy miért. A célpont közepe majdnem akkora mint egy mókus feje, és nem mozog. Ráadásul vissza sem lő, mint nálunk a Fodor fiúk. Csak kényelmesen feküdni kell, és eltalálni a fekete kört. Még csak nem is nekünk kell betölteni a töltényeket: kapjuk dobozszám.
Aztán itt van ez közelharc gyakorlatnak nevezett dolog. Birkózni kell a városi fiúkkal. Nagyon vigyáznom kell velük, mert igen könnyen törnek. Ez egyáltalán nem olyan, mint amikor otthon az öreg bikával birkózunk. Úgy néz ki, hogy én vagyok a legjobb, kivéve Pál Csabit, aki Eger-ből jött. Őt csak egyszer vertem meg. Ugyanakkor vonult be mint én, de én csak 64 kiló és 152 cm magas vagyok, ő meg 136 kiló és 190 cm.
Bárhogy is, mondjátok el Zsoltnak és Elemérnek, hogy siessenek és jöjjenek, mielőtt más fickók megneszelik ezt a jó helyet!
Szerető lányotok, Klára.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
nsfw

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/42481567_556221591467313_5537962004335034368_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Cr9luHSbpGgAX-KJ-AW&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCuUi8CTKg60Pq0_2kw2Ul60wLwWZeKCtojFkqnAcZyHw&oe=6607795B
The Klooniverse
Lickster - a revolutionary new training game that will make you a cunnilingus pro lickity-split! Like The Kloons for more comedy sexy.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/TomMunns1/status/1060592423586402305?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2F444.hu%2F2018%2F11%2F09%2Fgyerekinzultalason-garantaltan-nem-nevettel-meg-ilyen-jot


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/18uqzi

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
https://napiszar.hu/assets/www/_main/img/nopic.jpg
NAPISZAR.HU - Humoros témák az internetről!
Napiszar - A humor forrása! Nézd minden nap, és fedezd fel a legjobb, legviccesebb képeket, videókat. Mobilbarát weboldal!

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
 9gag.com/gag/aB0rz8z

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/NFL_Memes/status/1059994635831980032
Sixo
ha lett volna egy második szereplő, akkor a seggrepacsi is mehetett volna 😊
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/NFL_Memes/status/1059994635831980032

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 444.hu/2018/11/07/borat-szalonnat-szort-egy-zsido-ele-hogy-ne-tudjon-elmenni-szavazni?fbclid=IwAR2FCi1DDBSAzsnjPUJ1nrb2zNZYaKBDyDDl4QDnEOrQ5bHUJC64csZclNE

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
 twitter.com/StillerCj/status/963613431306903558/video/1?cn=ZmxleGlibGVfcmVjc18y&refsrc=email



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
 www.instagram.com/p/BYMZt-UA
vpi
Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.
Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították. Visszatérés az Instagramra.
Negritis
Oh,



és így?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
 www.instagram.com/p/BYMZt-UA
vpi
Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.
Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították. Visszatérés az Instagramra.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
 www.instagram.com/p/BYMZt-UA